2017. november 22., szerda - Cecília napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 6 7 [8]

Ingyen elvihető

(Megtekintve 43155 alkalommal)
  • nemethynoemi

• Újszülött
    Re:Ingyen elvihető
    « Válasz #105 Dátum: 2012-09-23 11:24:54 »
    Hello!
    Szeretnék segítséget kérni. A kislányom másfél hónapos és jelenleg a kocsijában alszik amit a védőnő már nehezen néz el és kéne egy kiságy, de nincs rá pénzünk. Aki tud segíteni kérem írjon! Köszönjük előre is! Némethy Noémi és Bernadett a kislányom
  • szandy22

• Csecsemő
    • *
    • Ápolónő
    Ingyen elvihető
    « Válasz #106 Dátum: 2012-11-20 12:27:30 »
    Sziasztok! 0-1 éves korig használt babaruha ingyen elvihető! Én is kaptam, de nekem nincs rá szükségem, mert már annyi van....biztos van olyan akinek nagyobb szüksége van rá...ki van mosva, és vasalva....kisebb hibák vannak rajta...
    Debreceni vagyok...ha érdekel nyugodtan írj! :-)

• viragvad

• Újszülött
    « Válasz #107 Dátum: 2012-12-06 12:54:56 »
    Kérlek titeket ha tudtok segítsetek egy édes anyukának és 5 gyermekének.Nagy szüksége lenne önzetlen emberek segítségére.5gyermekre kapja a havi családit és gyest.Amiből nem tudnak megélni mivel a párja elhalálozott nem régiben és még nem kapja az árvaságit.A lakásuk hiteles ami havi 60-70 ezer.Mikulásuk sem lehetett a gyermekeknek.Karácsonyunk talán lehet a segítségetekkel.Vízt le szűkitették a napokban nekik.Azt is ki kell fizetniük.Elmaradásaik vannak.Élelmiszerre ruhára tápszerre pelenkára esetleg játékokra lenne szükségük.Ismerem a családot.A párja 3 hete halt meg elég gyötrelem érhette most a gyermekeket is az édesanyával együtt.Kérlek titeket ha tudtok segítsetek rajtuk.Egy kis apróság is nagy segítség lenne feléjük.
  • fifi01

• Újszülött
    « Válasz #108 Dátum: 2013-02-03 17:10:25 »
    Sziasztok! Nagyon nagy szükségem lenne fiú és lány baba ruhákra mert semmink nincs nem tervezett babák voltak de az abortusz számomra gyilkosság! Aki tud kérem segítsen!!!!
  • gabriellamendy

• Újszülött
    « Válasz #109 Dátum: 2013-03-24 13:27:04 »
    Sziasztok.
    Lenne egy Miskolci anyuka aki egyedul neveli 15 honapos es 1 honapos babajat. Aki tudna kisagyat a picinek nagyon orulne neki.
    En amit mar tudtam oda adtam az anyukanak de babaagyam nncs.
    Segitsegeteket koszonom.
    Gabi
  • Rami87

• Újszülött
    « Válasz #110 Dátum: 2013-05-19 12:08:03 »
    Sziasztok!
    Első szülők vagyunk párommal, a babánk Július 19.ére van kiírva, így szeretnénk gyors segítséget kérni. Én korábban masszőrként dolgoztam, de a terhességem miatt, kiestem a pénz keresés alól, viszont mivel csak párom dolgozik, és emellett el kell tartsuk a beteg anyukáját, nagyon nehéz helyzetbe kerültünk. Budapesten keresünk bármiféle babaholmit, babaruhát, babaágyat, babakocsit, játékokat, pelust, bármit ami már nem kell, feleslegessé vállt, stb. Nagyon sürgős lenne a dolog, mert tényleg a jelen helyzet szerint még egy darab ruhácskánk sincs. Kérem aki tud segítsen! Cserébe esetleg masszázst fel tudok ajánlani, (akár babáknak is). Párom pedig kreatív holmikat képes összerakni, papírból/üvegszálból...
Oldalak: 1 ... 6 7 [8]

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media