2020. december 04., péntek - Barbara, Borbála napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34

Kéne egy kis segitség...

(Megtekintve 95737 alkalommal)
  • Egnes

• Fanatikus Picibabás
    Re:Kéne egy kis segitség...
    « Válasz #465 Dátum: 2011-09-02 00:22:57 »
    Jajjjjjj neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, megpróbálom betenni a képet az én gyerekem feje tényleg nagy a nagyfiamé is meg a kicsié is de így imádom őket, ők az én kis buborékjaim :D Megpróbálom betenni a képet ide de lehet azt se engedi h lásd h miért írtam.

Hajnalról inkább ne beszéljünk, megvezette rendesen itt a népet de mostmár szerencsére kiismertükannyira h akármilyen néven sunnyog vissza ide lebukik. Hajnikám ha olvasod csókollak és anyukám jól van, írtam Neked levelet, de Adrienn törölte a profilodat legnagyobb sajnálatomra, de remélem még megbeszélhetjük azokat amiket a chatre irtál :)  :-*

Na a képet nem tudom betenni mert túl nagy :(

Amúgy nem vagyok többiek, van nevem is Egnes v. Ági vagyok :)

Na jóccakát mindenkinek.

És tényleg help mert képet szeretnék cserélni!

• Esther

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #466 Dátum: 2011-09-02 00:33:05 »
    Ja és még amíg el nem felejtem:

Kedves Edina!

Rosszul esik, hogy általánosítasz!! Én sose mondtam rosszat a lányodra! Sőt az elsők között voltam, aki szóba állt veled itt a fórumon!! Jókat beszélgettünk egy régebbi topicban, de ezt könnyű elfelejteni! Meg egy kalap alá venni Hajnallal, stb.....hát köszi!! Pl. én sose voltam vele beszélő viszonyban, csak max. köszönöben......

Azt hiszem én még sose bántottalak meg téged, meg a lányodat sem..... :( :( :( :'( 

Tényleg jó éjt!
    akit az istenek szeretnek, azt örökre megtartják gyereknek
  • dobi edina86

• Nagycsoportos
    « Válasz #467 Dátum: 2011-09-02 08:56:24 »
    Kedves Esther!
    Ne haragudj ha valami félreérthetőt irtam de szerintem én nem mondtam semmit rólad,hisz nincs is mit!Jókat beszélgettünk anno...
    Én leirtam kivel volt bajom és ennyi,éged nem bántottalak!!
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #468 Dátum: 2011-09-02 09:28:11 »
    Sziasztok!

Nem akarok bekapcsolódni a kedves csevejbe, csak megerősíteném a többség hozzászólását.

Egy fotón valóban csak egy gyerkőc szerepelhet. Ha több manó van rajta, és észre is vesszük, akkor kivesszük a versenyből. Ha nem vesszük észre, akkor bent marad egészen addig, amíg valaki nem szól, hogy figyelmetlenek vagyunk. Remélhetőleg a verseny hamar kitisztul..., ha meg nem, hát ez van. A legjobb tudásunk szerint dolgozunk az ügyön.

Kérlek benedekniki, nevezz olyan képekkel, melyeken a gyerekek külön-külön szerepelnek, és más, életkori kategórián belüli gyermek nincs a fotón.

A többiektől is elnézést kérek, akiknek a fotóját kivettük ezen a héten, de iszonyat sok levelet kellene írogatni, hogy miért, miközben a szabályokban le van írva. Így kérek mindenkit, hogy ha valami meglepetés éri - név kiegészítése, kép törlése, akkor mindig először a szabályokat olvassa el.

Köszi, jó versengést!

Eszter: A Hozzászólásod nem tudom, hogy hova tűnt. Esküszöm, hogy nem töröltem. :) Biztosan a technika ördöge. :) Majdcsak kijavul, vagy ha nem, hát megnézzük, hogy mi baja a rendszernek.
  • Esther

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #469 Dátum: 2011-09-02 09:32:21 »
    Szia Adrienn!

Már ma is tűnt el.....de gyanítom, köze lehet ahhoz, ha pont egyszerre küldünk be hozzászólást akkor veszik el. Vagy a gépemmel van vmi, bár ezt nem hinném. Ha még előfordul írok.  ;) :)

Ha jól rémlik, amikor te törlöd a hozzászólást annak nyoma marad, nem?  ;D
    akit az istenek szeretnek, azt örökre megtartják gyereknek
  • Encsi23

• Vendég
    « Válasz #470 Dátum: 2011-09-02 11:23:09 »
    Esther. Igen valószinü,h az a gond amit irtál. Már a csajok is mondták,h eltünt a hozzászólás,mert épp egyszerre küldték. Ahogy Adrienn is mondta a technika ördöge. :D Adrienn. Elnézést,h vitáztunk. Nem hiányzik ez neked épp most,na és persze máskor sem. Tudjuk h nem lenne szabad,de sajna ilyen egy fórum. Ha a többiek nem veszik rossz néven,akkor mindenki nevében szeretnék elnézést kérni. 
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #471 Dátum: 2011-09-02 12:22:04 »
    Ha jól rémlik, amikor te törlöd a hozzászólást annak nyoma marad, nem?  ;D
    az attól függ. ha akarom, hogy nyoma maradjon, akkor marad, ha nem akarom, akkor nem marad nyoma.
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #472 Dátum: 2011-09-02 12:23:13 »
    Encsi: Igen, a Fórumokon ilyesmi gyakran előfordul. Engem is sokan félreértenek, ezért fölösleges dolgokban nem szeretek belefolyni.
  • Encsi23

• Vendég
    « Válasz #473 Dátum: 2011-09-02 12:27:12 »
    Adrienn. Szerintem mindenkit félre lehet érteni. Sajna itt csak írni tudunk. Nem érzõdik a hangsúly,nem látjuk a másik arckifejezését. Ha valami 2értelmü,sajna általában a rosszra gondol az ember. Ez a fórumozásba beletartozik. :)
  • Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #474 Dátum: 2011-09-02 22:22:41 »
    Adrieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnn eltünt a profilképem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :'( :'( :'( most se a régi se az új nincsen fent hát mi lesz így velem? Még a végén azt hiszik h kamuprofilom van :D

• Manoci

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #475 Dátum: 2011-09-02 22:43:09 »
    Még a végén azt hiszik h kamuprofilom van :D

Mér, nem?  ;D ;D ;D ;D   :-*

• sziszi77

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #476 Dátum: 2011-09-02 23:17:18 »
    Manóóóóóm! ;D ;D ;D ;D

• santa ildiko

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #477 Dátum: 2011-09-05 08:11:30 »
    Adrienn!!!
    A segítségedet kérném!

Szeretném,ha az általam indított topicot  törölnéd!!
    Beszélgess Ildivel és Encsivel!

Nagyon szépen megköszönöm!
    Puszi

• sziszi77

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #478 Dátum: 2011-09-05 08:42:21 »
    Ildi! Szerintem csak írd át a topic nevét(vedd ki belőle a nevedet),vagy azt nem lehet? ;D

• santa ildiko

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #479 Dátum: 2011-09-05 08:58:11 »
    fogalmam sincs,hogy lehet-e,de nincs kedvem már oda írni ezek után,amiket kaptam
     :(

Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media