2020. július 07., kedd - Apollónia napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 34

Kéne egy kis segitség...

(Megtekintve 89652 alkalommal)
  • Manoci

• Fanatikus Picibabás
    Re:Kéne egy kis segitség...
    « Válasz #450 Dátum: 2011-09-02 00:02:57 »
    Megmondom én ki volt az igazi selejt! Hajnal,na pl rá értette Manó! Egyébként Ti is ismeritek,csak más néven evezett be közétek! Melani drága.......és még lehetne sorolni.....

Nem kell mindig mindent magatokra venni!

:D Ez így van, csak bólogatni tudok!!

• Manoci

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #451 Dátum: 2011-09-02 00:04:09 »
    Adrienn!!!!!!!!!!!!!

Help!!!!

Töröld a profilom! Ja nem ezt akartam az én is megtehetem... :)

Szóval le akarom cserélni a profilképem, de megint nem megy :(  :'( Tudom, tudom 3 havonta jövök ezzel de nem tehetek róla béna vagyok :s Vagy a gyerekem feje túl nagy és nem fér bele ebbe  kis kockába :D Szóval mit tegyek h jó legyen?  :-\

Köszi előre is a választ!
     :-*

Én nem segítek, mert a végén Te is berágsz rám, aztán töröltethetem magam MÁSODJÁRA is Adriennel :D

• dobi edina86

• Nagycsoportos
    « Válasz #452 Dátum: 2011-09-02 00:04:42 »
    Egnes:Nem tudom véletlen-e vagy sem de ezt kaptam akkor is ,h nagy a gyerekem feje és nem fér a képbe!!Pedig meglehet nézni mert gyönyörű!!!Ha nem erre céloztál elnézést!!
  • benedekniki

• Vendég
    « Válasz #453 Dátum: 2011-09-02 00:05:45 »
    Látod Edina,pont erről beszéltem az előbb.Jobb az ilyen emberektől távol maradni.Egy gyereket így megbántani?Egy másik anyukának?Akinek szintén gyermeke van???Nektek Manoci ez hogy esne,ha én mondanék ilyet a gyerekedre?Szégyen,gyalázat komolyan mondom.Edinának gyönyörű,szép szemű pici lánya van.Múltkorában mondtam neki,h nagyon szép családja van! Azért a gyerekeket ne szídjuk már.
  • sziszi77

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #454 Dátum: 2011-09-02 00:06:15 »
    És igen,akkor valóban hajnal mellé álltunk,mert hittünk neki,h nem ő írta azokat a leveleket! Azóta tudjuk,h igen ő volt-hiába mi is tévedhetünk néha! ;D ;D ;D Ezúton is bocsi,h akkor neki hittünk.......

• Manoci

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #455 Dátum: 2011-09-02 00:06:29 »
    Igy igaz Hajnaltól kaptam én anno rengeteg levelet hogy milyen csunya,dagi gyerekem van de akkor is voltak akik mellette álltak,mint pl Manoci mert ő  is irt akkor egy-két kedves szót!!

Hát igen... Visszagondolva már nem tenném ezt...
    Akkor tényleg sokan védtük hajnalt, hogy nem ő írta, aztán a kis sunyi csak elárulta magát...

• benedekniki

• Vendég
    « Válasz #456 Dátum: 2011-09-02 00:07:41 »
    Manoci,hihetetlen milyen cinikus ember vagy!!!!!!!!Egyáltalán tudod te mit jelent ez a szó?????????Provokálod az embereket.
  • sziszi77

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #457 Dátum: 2011-09-02 00:07:55 »
    Na tessék,már kezdődik minden elölről! Szerintem ti kifejezetten keresitek azon mondatokat,amit félre lehet érteni.......Most akkor ki kötözködik kivel?????

• dobi edina86

• Nagycsoportos
    « Válasz #458 Dátum: 2011-09-02 00:09:41 »
    Örülök,és köszönöm h nem tagadtad le,h te is védted!Akkor piszok rossz volt de már a multé!!Mostmár tényleg jó éjszakát Nektek és ne vitázzatok!!!
  • Esther

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #459 Dátum: 2011-09-02 00:11:48 »
    Én eléggé rosszul érzem magam, tényleg csak segíteni akartam, mert tudom, hogy Adrienn, nem mindig tud azonnal válaszolni és mivel tudtam a választ így gondoltam megírom mi volt a gond a képpel.

Erre sajna csak az jött le hogy támadok mindenkit stb. mert megpróbáltam segíteni ill. kapcsolatot teremteni másokkal. Látom ez volt  baj, többet nem írok ide és máshova se nehogy félreértsétek és támadásnak vegyétek a dolgot.

Jó éjszakát!!!
    akit az istenek szeretnek, azt örökre megtartják gyereknek
  • Manoci

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #460 Dátum: 2011-09-02 00:12:10 »
    Örülök,és köszönöm h nem tagadtad le,h te is védted!Akkor piszok rossz volt de már a multé!!Mostmár tényleg jó éjszakát Nektek és ne vitázzatok!!!

Nem tagadom le, az is én voltam... Ez van...  Jó éjt Neked is!!!! :)

• benedekniki

• Vendég
    « Válasz #461 Dátum: 2011-09-02 00:12:45 »
    ha ti nem kezditek el egy ártatlan kérdésből,amit nem is nektek írtam,most talán már aludhatnánk is.Úgyhogy részemről tanultam a dologból.Kerülni a fórumokat!!!Ez a picibaba volt az egyetlen fórumos oldalam világ életemben.Volt.Jó éjszakát minden kedves tagnak.
  • Esther

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #462 Dátum: 2011-09-02 00:16:21 »
    ha ti nem kezditek el egy ártatlan kérdésből,amit nem is nektek írtam,most talán már aludhatnánk is.Úgyhogy részemről tanultam a dologból.Kerülni a fórumokat!!!Ez a picibaba volt az egyetlen fórumos oldalam világ életemben.Volt.Jó éjszakát minden kedves tagnak.

Ne haragudj de nem én kezdtem, te forgattad ki a szavaimat!! Már bocsi!!
    Segíteni szerettem volna!!!

Bocs, hogy mertem neked írni!

• benedekniki

• Vendég
    « Válasz #463 Dátum: 2011-09-02 00:16:50 »
    Esther a másikban írtam,h félreértettem az eltűnt hozzászólásodat.Azt a másikban meg is írtam,hogy tévedtem és elnézést érte.Mivel,láttam hogy olvasod a topicot,gondoltam,azt is elolvasod.De ezek szerint azt már nem olvastad.De a többieket nem értettem félre."Adrienn 2 és negyed gyerekkel lesi a feltöltőket."Meg hasonlók.
  • Esther

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #464 Dátum: 2011-09-02 00:21:13 »
    Nem olvasok el minden fórumot. Általában ott olvasok, ahova írok is.

Láttál már oda írni?
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 34

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media