2019. február 18., hétfő - Bernadett napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 6 7 [8]

Kérdezz-felelek a szoptatásról

(Megtekintve 29907 alkalommal)
  • mosoly001

• Picibaba-függő
    Re:Kérdezz-felelek a szoptatásról
    « Válasz #105 Dátum: 2012-04-08 17:04:38 »
    Köszönöm a választ! :) Biztos az a probléma, hogy folyik a cicimből a tej magától... Néha egy egyszerű lehajlástól is megindul.. ezentúl akkor fejek le picit kézzel az elején, és akkor tud majd dolgozni is. :):)

• Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #106 Dátum: 2012-04-12 07:58:57 »
    Nálunk oldódni látszik a dolog. Már képes 80-90 ml-t is szopizni, csak aztán alszik be, de ha leveszem a ciciről azonnal felsír, hogy még éhes. Ilyenkor nem teszem vissza, hanem csak lefejek neki 40-50-et, és odaadom cumisüvegből. Gond nélkül megissza. A tej mennyisége a fejésektől szépen gyarapszik, tegnap már nem kellett tápszert adnom, mert volt annyi tejcsi,, hogy elég legyen. Remélem, ez így is marad. Szeretném a cumisüveget elhagyni. Lassan haladunk a rögös úton, de biztosan. :) Köszi a tanácsokat.
  • moriarty

• Újszülött
    « Válasz #107 Dátum: 2012-06-02 04:27:06 »
    Tisztelt Boglárka!

Arra szeretnék választ kapni hogy Magyarországon mért nem döntheti el egy kismama hogy szeretne-e szoptatni vagy sem?
    Annyira erőltetik hogy az embernek elmegy a kedve a gyerekvállalástól , vagy ha mégis szeretne akkor külföldre kell "menekülnie".
    Válaszát előre is köszönöm már amennyiben nem győzködés lesz belőle..:))
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #108 Dátum: 2012-06-02 06:07:49 »
    Szia Moriarty!

Szerintem eldöntheti itthon is egy kismama, hogy szeretne-e szoptatni. Már a kórházban felírják a tápszert a kicsinek, ha az anyukának nincs teje, vagy nem tudja, nem akarja azzal táplálni a gyerekét. (Persze a gyereknek tudjuk, hogy az anyatej a legjobb.)

Üdv:

Adrienn
  • mosoly001

• Picibaba-függő
    « Válasz #109 Dátum: 2012-06-06 17:20:05 »
    Én is csak azt tudom mondani, hogy el lehet dönteni...meg az elején azt sem tudni, lesz-e egyáltalán rendesen teje az anyának... Nálunk is egyből felírták a tápszert, az elején kellett pótolni az anyatejet... Ha nem szoptat az anyuka, nem is lesz teje, marad a tápszer... ilyen egyszerű...

• Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #110 Dátum: 2012-07-31 20:37:34 »
    Szia Bogi!

Segítségedet szeretném kérni! Pici lányom 1 hetes, szülés után is nagyon nehezen indult be a tejem, most viszont úgy tűnik, hogy egyre kevesebb lesz! Próbálom a 3 óránkénti fejést, amit javasoltak a kórházban, de úgy tűnik, hogy nem segít!  :(
    Sajnos egyik gyerekemet sem tudtam sokáig szoptatni, és félek, hogy ez most sem lesz másképp! Tudom, hogy milyen macerás a tápszerezés, így minden porcikámmal azon vagyok, hogy anyatejes legyen a pici!

Válaszodat előre is köszönöm!

Oldalak: 1 ... 6 7 [8]

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media