2019. június 26., szerda - János, Pál napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 30 31 [32]

Szerintetek ki a héten a legszebb baba?

(Megtekintve 53320 alkalommal)
  • Encsi23

• Vendég
    Re:Szerintetek ki a héten a legszebb baba?
    « Válasz #465 Dátum: 2012-11-22 15:14:42 »
    Ági!
    sajnos ez valóban így van! az győz,aki több sms-t küld. Viszont a hsz-eket a szavazatokkal ne hasonlítsd,m pl számit,h hány éve vagy tag itt,s hány hsz-ed van. példaként az én napi szavazatom 17pontot ér. ez felér 2sms-el,amit én soha nem küldök. :)
  • Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #466 Dátum: 2012-11-26 23:59:53 »
    Az én kedvenceim természetesen Szaráka Luca, Szabó Barbi, Kovács Noémi és Kovács Kristóf, és nekem van még két kedvencem, Gorgyán Levente és Szitási Ákos.

SMS-re térve, igen, ez így valóban nem jó. Bár mi is 1x így nyertünk, de már nagyon bánom! Inkább lenne sms nélküli verseny! Persze, ott meg az ismerősök pontjai számítanak, de mégis tisztábbnak tűnik.

• CsiziOdry

• Kisded
    • **
    • ,
    « Válasz #467 Dátum: 2012-11-29 22:38:08 »
    Haliho!

Nagyon kis szépek az év végi babócák. Nekem  a kicsikém, Csizmazia Emese a legszebb. De annyi gyönyörű picibaba és nagyobbacska hölgyike van, én nem is tudnék csak egyet választani, a helyes kis pasikról nem is beszélve. ;) Egyébként nekem sem jön be az sms-es szavazás. Én mindenkire szavazok, és szerintem majdnem mindenki így van ezzel. De az szerintem már egy kifelé mutogatás, ha valaki "megveszi" az első helyet, mert annak, aki nem tudja mi fán terem ez aoldal, lehet vele majd dicsekedni. Kár, hogy csak azért kell az sms vonal, hogy legyen anyagi háttere a honlapnak...
    Csizmaziáné Kósa Adrienn

• Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #468 Dátum: 2012-12-16 13:37:09 »
    Helló lányok! Én nem szoktam szavazatokat kérni, és nem is magamnak kérem ezúttal sem!
    Az év embere szavazás: Kérlek, szavazzatok az édesapára, aki egyedül maradt 2 kicsi gyermekével, miután a felesége 8 hónapos terhesen meghalt. A babát meg tudták menteni. Sokat jelentene nekik! Nagyon köszönöm!

http://azevembere.rtlklub.hu/jeloltek/1431

Oldalak: 1 ... 30 31 [32]

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media