2019. július 23., kedd - Lenke napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32

Szerintetek ki a héten a legszebb baba?

(Megtekintve 54280 alkalommal)
  • Encsi23

• Vendég
    Re:Szerintetek ki a héten a legszebb baba?
    « Válasz #435 Dátum: 2011-06-26 09:27:57 »
    Nekem Feke Ákos tetszik a legjobban. Édes pofa.
  • santa ildiko

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #436 Dátum: 2011-06-26 09:38:34 »
    És az életben is nagyon aranyos :) :) :)

• Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #437 Dátum: 2011-06-26 10:38:50 »
    Köszi Encsi! Nekem is Ákos a kedvencem, dehát mégse írhatom a saját gyerekem :D
    Viccen kívül nekem most Ozirisz a kedvencem meg Zorka. De édi még Szegi Márk Zsolt is, Albert Balázs (nagy kedvencem lett, olyan cuki a nagy hajával :) ), Csizmadia Emília.

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #438 Dátum: 2011-06-26 11:02:36 »
    Egnes. Ne haragudj,nem is figyeltem,h a te picurod Ákos. :D csak azt néztem milyen kis cukorfalat. Nagyon édes. :)
  • Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #439 Dátum: 2011-06-26 11:21:33 »
    Encsi nemgáz, legalább elhiszem h tényleg tetszik az én kis puszilgatnivaló Dagimanóm :) Különben mind 3 Feke név alatt futó gyermek az enyém :D

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #440 Dátum: 2011-06-26 11:26:05 »
    Tényleg? Csak kettõt láttam. Na majd megnézem a harmadikat is. :D Nem is tudtam h 3gyerkõcöd van. Nekem 2van. Majd nézd meg õket ha gondolod. A Szaráka testvérek. Vanda és Maja.
  • Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #441 Dátum: 2011-06-26 11:33:13 »
    Most csak a fiúk vannak fent, Rékáról nincs normális képem és nekem az a mániám h xar képet nem teszek fel. De itt van a múlthetin http://picibaba.hu/palyazat/201117-heti-csodaszep-gyerekeink/versenyzo/?itemid=22486#content  Most nézem csak h 3200 szavazattal nyert múlthéten a kisfiú... Ez tényleg ennyire fontos h ennyi sms-t elküldenek? Én ezen ki vagyok akadva..
    Megnézem a lányokat Encsi!

• santa ildiko

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #442 Dátum: 2011-06-26 11:35:11 »
    A Balázs tényleg édes!!
    Nekem még a Rátóti Lotti is tetszik!!

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #443 Dátum: 2011-06-26 11:46:08 »
    Egnes. Én nem akadok ki ezen. Sztem szánalmas,de nem akarok senkit megbántani. Még ha milliós nyereményekrõl lenne szó.... Am én már leírtam,h szerintem az az igazán szép baba,akire minél több ember szavaz,s nem a gazdag szülõk és rokonok nyomják rá a sok smst.
  • santa ildiko

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #444 Dátum: 2011-06-26 11:48:41 »
    Én azért kezdtem el ide írni,hogy mindenki elmondja a véleményét,és ne a pontkéregetés és az sms döntsön!!

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #445 Dátum: 2011-06-26 11:51:42 »
    Ildikó. Biztos meg van annak is az oka,h smst is lehet küldeni. Jó ez igy. A havi verseny még mindig ott van. Azzal is megelégszünk,ha sms nélküli. A pontkéregetõkrõl meg annyit,h aki akar pontoz,aki nem nem. Ennyi...
  • benedek

• Vendég
    « Válasz #446 Dátum: 2011-06-29 22:48:43 »
    az a baj lányok,h én beneveztem a kisfiamat(Benedek Dávid)a versenybe,és sms-ek nélkül 90 pontot gyűjtött össze.mint tudjuk,ez édes kevés.Soha,de soha nem fogjuk tudni megnyerni ezeket a versenyeket,mert nem vagyunk egy tehetős család.ráadásul van a Dávidnak egy ikertesója is,így mégjobban meg kell fogni a pénzt.az sms-eken múlik szinte itt minden.Borzasztóan aranyos babák képei gyűltek itt össze,nagyon édes mindenki.
  • santa ildiko

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #447 Dátum: 2011-06-29 22:57:50 »
    Igen tudom ki a kisfiad,és az Emmára is emlékszem.
    Gratulálok hozzájuk,mert nagyon aranyosak!!
    Mi már negyedszerre voltunk közel a nyeréshez,de mindig közbejön valaki :) :).
    Az sms.mentesen is csak kicsin múlott,és mindezt annak köszönhetem,hogy közel két éve vagyok itt,és rengeteg barátot szereztem!!
    Puszi nektek!!
    Ildi

• karadiszilvia

• Vendég
    « Válasz #448 Dátum: 2011-06-30 12:25:31 »
    Szia Benedek! Bocsi, hogy így szólítalak, de nem tudom a keresztneved! Igen mocskosnak érzem magam, hogy nem hagytalak nyerni titeket! Jogos, ha megvetsz ezért! Nagyon szépek a gyerekeid! Igazán büszke lehetsz rájuk!
  • benedek

• Vendég
    « Válasz #449 Dátum: 2011-06-30 13:19:50 »
    Benedek Niki vagyok,a férjem vezetékneve ez.pont ez a lényeg,hogy nem a nyerni hagyás.sokkal többet ér ez nekem,hogy mondtatok pár kedves szót a gyerekeimről.mert valóban gyönyörűek,és apával nagyon,de nagyon büszkék vagyunk rájuk.nagyon sajnálom,h későn fedeztem fel a picibaba.hu-t,mert nagyon tetszik,és ti arik vagytok.de mostmár aktív látogatók lettünk mi is itt.ikrektől nagyon nehéz a gép közelébe is akár jönni.:)
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media