2019. július 16., kedd - Valter napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11

Az én tortám a legtutibb! - Fórum

(Megtekintve 36128 alkalommal)
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    Re: Az én tortám a legtutibb! - Fórum
    « Válasz #135 Dátum: 2009-06-25 18:24:50 »
    Muszály írnom ! sziasztok anyukák ! a vélemény az hogy ha a másik oldalról lenne más gyermek akkor is ezt csinálnátok! mert nem fértek meg töllünk bár tul nagy az internet világa mi veletek nem tudunk zöld ága vergődni! Már lassan 1 éve nevezem ide a gyerekem és máskor is voltak nagyobb korú gyermekek képei kicsi ként feltéve.az a véleményem hogy egy 33 évest egy 10 éves gyermekkel ne hasonlitgassunk össze mert természetesen nem magát rakta fe ide Anita ha nem a gyermekét aki még gyerek.tehát ez a plda kedves anyuka igen csak röhejes!

Adrienn szerintem nagyon nem helyes hogy mindig annak a pár embernek akkik itt puffognak ellenünk mikor versenyben vagyunk nekik adsz ugy mond igazat azzal hogy most is változtatsz majd a szabályzatban a végén addig fogsz el jutni hogy nem nevez ide majd senki csak ők és egymást ráértek majd utánna marni mikor ki nyerjen! ez egy óriási hiba lenne ha ezt elkövetnéd szerintem a  másik vannak oldalak ahol nem fektetnek ennyi energiát az olvasok nyavajgásinak ha mindent ugy csinálnál mint ahány regisztrált embered van akkor már régen bediliztél volna . szerintem nem követtél el te sem és azok az anyukák sem hibát akik nagyobb gyermekeiket nevezték  ide.

Gondolkozzunk már el egy kicsit az én nővérem kis fia is 10 éves és pontosan most készültem a gyerekkori fotójával máshol versenyezni mint picibaba mert amikor még szült a növérem nem volt erre lehetőség. de azért ez a gyerek még gyerek miért ne lehetne nvezni ez nem szépségversny azokat élőben tartják ez csak fotópályázat tehát szerintem ellehet gondolkodni mindenkinek ki hova miért nevezi gyermekét!

azzal ha sms- versenyet fogsz csak indítan még nagyobb hibát követsz el mert nem igazán szeretném kiírni a kis lány nevét de nem is tudom hány versenyt nyert meg ezzel itt mert aszülök tehetősebek mi lesz azokkal akiknek nincs annyi pénzük hogy több 10 ezreket áldozzanak mint a kislány példáját említettem az nem okozot gondott ugy látom itt senkinek pedig elvette a lehetőséget mástól.

a másik oldal ha utálna is talán pont ezekért a dolgokért tenné mert fel ülsz arra a lóra amit itt a sok unatkozó írigy anyuka tesz!

te egy szerkesztő vagy akinek lehet tanácsokat adni és nem kell mindent megfogadnod! nem irányíthatunk ugy egy szerkesztőt hogy csak nekünk legyen jó akkor össze omlana a rendszered!!!!

Ja és amikor az én gyerekem itt 3 lett akkor én azért " fizettem "csak hogy a sok irigyember tisztábban láson hova juttatja ezt az oldalt .

a közös szavazást pedig nem tiltják sehol csak itt mert bedöltél enek is!!!! ja és igen ha olt 18 ember abból mindeni egyszer esetleg nyert volna és azt hiszed nem maradvolna esélye a többinek de hogy nem akkor is meg volt alapítson klubbott és mehet a szavazás!!!!!!!!!

szép napott estét     Kriszti

Ez egy magánlevél? Ez nekem szól? Akkor kérném, priviben megküldeni, ott majd reagálok.
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #136 Dátum: 2009-06-25 18:33:11 »
    Jajjjjjjjj, csak nagyjából olvastam, de eléggé .... ööööö ..... érdekes volt a vita. A zizi beírása sztem tök vicces (de lehet, hogy valami elkerülte a figyelmem.)

Kérlek titeket, hogy a hozzászólások fölött létezik egy jelentés gomb. Ha olyat olvastok, ami szerintetek nyomdafestéket nem tűr, kérlek, jelezzétek! Egyébként szupi így nyaralni, hogy közben egy olyan tudat van bennem, hogy amíg napozom, addig itt néhányan robbantanak. .... Kérlek, fejezzétek be!
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #137 Dátum: 2009-06-25 18:39:46 »
    És kérlek Titeket, hogy a Többi topicban is legyetek hasonlóan aktívak. Kérdezzetek, vagy válaszolgassatok mások kérdéseire.
  • szd87

• Újszülött
    « Válasz #138 Dátum: 2009-07-07 08:08:21 »
    Ma lehet utoljára szavazni a tortás Törpékre?  :)
  • Brekibogyó

• Picibaba-függő
    « Válasz #139 Dátum: 2009-07-07 08:22:42 »
    szd, a verseny július 8-ig van kiírva, így szerintem holnap éjfélig még lehet szavazni ;)
    @ Dina @

"Mielőtt megszólalsz, gondold meg, szebb-e az, amit mondani akarsz, mint a csend, amit megszakítasz!"

"Csak az tud élni, ki mindig nevet, kiből nem fogy ki soha a szeretet..."

"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintha színészkednem kell bárki szeretetéért."
  • szd87

• Újszülött
    « Válasz #140 Dátum: 2009-07-07 08:34:22 »
    szd, a verseny július 8-ig van kiírva, így szerintem holnap éjfélig még lehet szavazni ;)

Köszi szépen,akkor még tartogatjuk a nagy hajrát holnapig  ;D
  • lajni

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #141 Dátum: 2009-07-07 14:11:30 »
    Dóri!!Mindent bele!Pannának győznie kell!!! ;) :D ;D

• picike

• Újszülött
    « Válasz #142 Dátum: 2009-07-09 09:28:58 »
    gratulalok a nyerteseknek :D :D :D
    Tina

• szd87

• Újszülött
    « Válasz #143 Dátum: 2009-07-09 11:24:36 »
    Gratula a nyerteseknek  ;D Köztük a kislányomnak is,Pannusnak is  :)
  • gizellac

• Kisded
    • **
    « Válasz #144 Dátum: 2009-07-10 14:56:30 »
    Én is szeretnék gratulálni a nyerteseknek!  :D
  • szd87

• Újszülött
    « Válasz #145 Dátum: 2009-07-16 08:33:34 »
    Mikor várható az eredmény hírdetés?? ;D ;D
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #146 Dátum: 2009-07-16 09:20:01 »
    Ma éjjel lejár a Fórumozók szavazatideje. (Egyébként már kitettem volna. menet közben fedeztem fel, hogy nincs, akit a Fórumkedvenc helyre írjak. :) )
  • szd87

• Újszülött
    « Válasz #147 Dátum: 2009-07-16 12:39:47 »
    Ma éjjel lejár a Fórumozók szavazatideje. (Egyébként már kitettem volna. menet közben fedeztem fel, hogy nincs, akit a Fórumkedvenc helyre írjak. :) )

Hogy dől el h ki a fórumkedvenc?Vagyis ő rá melyik fórumban lehet szavazni vagy ilyesmi?
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #148 Dátum: 2009-07-16 13:53:29 »
    Ezen a fórumon a 30 legtöbbet hozzászóló szavaz, és az alapján kerül ki a Fórumkedvenc.
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #149 Dátum: 2009-07-17 17:06:31 »
    Eredményhirdetés véééégre!!!

http://picibaba.hu/kisgyerekkel/palyazatok/az-en-tortam-a-legtutibb-eredmenyhirdetes

Gratulálunk mindenkinek!!
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media