2019. október 21., hétfő - Orsolya napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11

Az én tortám a legtutibb! - Fórum

(Megtekintve 38479 alkalommal)
  • zizi

• Nagycsoportos
    • bence 5 éves
    Re: Az én tortám a legtutibb! - Fórum
    « Válasz #120 Dátum: 2009-06-22 20:20:43 »
    sajnálom lányok hogy ujra vitára adtam okot,bár szerintem nem, kell ok nektek rá.elnézést ha valakit bántottam,és félreérthetö volt a megnyilvánulásom.rossz látni hogy rajtam vitáztok.nyugi jut belölem mindenkinek ;Daki ismer tudja milyen a stilusom.aki pedig nem ismer csak találgat.ez van.nem akartam uj vitát robbantani,kérlek ne rajtam vitázzatok.rosszul esik látnom hogy olyan embert bántottok aki nem érdemli ezt.ö szeretetböl védett engem.ha problémátok van velem kérlek titeket priviben irjátok le nekem. bereczki.zita@freemail.hu
  • Brekibogyó

• Picibaba-függő
    « Válasz #121 Dátum: 2009-06-22 20:26:42 »
    Őszintén sajnálom, hogy egy délután alatt megint elfajultak a dolgok. Zizi "kimoderált" hozzászólása legalább csak kötőszavakat tartalmazott!  :-X
    Tényleg nem szorult belétek semmi jóérzés? Mert azt még elfogadom, hogy humorral nem áldott meg mindenkit az ég...... de ha a véleményt nem, legaláb az embert tiszteljük már egymásban!!!
    @ Dina @

"Mielőtt megszólalsz, gondold meg, szebb-e az, amit mondani akarsz, mint a csend, amit megszakítasz!"

"Csak az tud élni, ki mindig nevet, kiből nem fogy ki soha a szeretet..."

"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintha színészkednem kell bárki szeretetéért."
  • julcsianyu

• Picibaba-függő
    « Válasz #122 Dátum: 2009-06-22 21:13:25 »
    Zizi,én simán bevettem,jobb vagy mint Balázs!!!
    Csajok,olyan hülyeségen vitáztok.Ennek az lesz a vége,hogy teljesen megszünnek a versenyek.
  • Nszilvi

• Kisded
    • **
    « Válasz #123 Dátum: 2009-06-22 21:43:01 »
    Már rég nem neveztem be a lányomat semmilyen versenyre. Pedig szép, és szeretném is megmutatni. De ezek a viták nem hiányoznak, így csak kívülállóként olvasok bele a fórumba néha. Bonita rendes lány, ismerem és kedvelem. Szándékosan nem bántana meg senkit. Mint ahogy gondolom Zizi se. Mindenki csak véleményt nyílvánít, kinek így sikerül, kinek úgy. Itt mindnyájan édesanyák vagyunk, szeretjük a gyermekeinket, és a védelmükre kelünk, ha "támadás" éri őket. De soha ne engedjük elfajulni a dolgokat. A düh olyat is kihozhat az emberből, amit később megbánunk. Szép estét mindenkinek!!!
    Szilvi

• turanv

• Picibaba-függő
    « Válasz #124 Dátum: 2009-06-22 22:05:50 »
    Ez jó végszó volt Nszilvi!
    Turán Viktória ;)

• bkrisztinka

• Újszülött
    • cofoskám!
    « Válasz #125 Dátum: 2009-06-22 22:08:23 »
    Engeteséék meg nekem ez a szó meg bármi más e tise más nem ismeri az én életem és nem fogom soha az életemben hagyni azt hogy valaki fel tegye nekem ezt a kérdést Moderált szöveg.
    lehet nem mindenkit érintene ilyen drasztikusan mint engem .nem kell találgatni és sajnálni sem van anyám és még sincs nekemsenki de senki ne írjon mondjon ilyet!!!! és nem vagyok hajlandó megmagyarázni ezt senkinek mert ez az én magán ügyem ha gondoljátok szivesen beteszem amit én kaptam az illető hülgytől öüzenetet és aztt is amit válaszoltam rá megkértem neírja és írt ráadásul az anyámat is felemlegette ha tanács adó akkor számoljon el magában 10 -ig milelött megbánt valakit nekem nem volt egyszerű gyerek korom stb de ez senkire nem tartozik!!!!!!és nem is kérek senkit sem hogy ezt megértse.de az anyámat a szájára senki nem veheti!!!!!!!!!!!!!!!!! és azt sem hogy milyen neveltetésben volt részem vagy sem. én a gyerekemnek minden szeretetet és jó nevelést meg adok és próbálom a jóra és szépre nevelni mert lehet csak ő marad nekem egyedül és csak neki tudom át adni minden szeretetem és a legfontosabb egészségben neveljem fel és az ilyen emberektől megóvjam!!!!!mindent biztosítok amit nekem nem  tudtak biztosítani .és ugy érzem talán egy bocsánat kéréssel jönne mert megkértem szépen. és tudom nagyon durvát írtam neki privátba de nagyon betelt a pohár mert ezt nem értem hogy miért fikáz itt bárki egy anyukát amiért a gyerekét feltette és a külsejéből üznevetséget . a BÓna Anita igen is korához képest nagy csinos és igényes nő csak más tartsa majd igy magát annyi idősen!!!!!!! és hozzá teszem inteligens tanult hölgy!!!!!! és már bocs ha megvédem és mikor megkértem ne írjon ő még ír na kiborult a bili és megírtam amit ugy éreztem megírok dühömből. a trágár beszédért bocsánatott kérek mert még csak a tisztelet is így kívánja én vagyok a fiatalabb én meg teszem de az anyám nevét létezését nekem soha senki ne említse!!!!!!!!! és hadjátok Anitát békén tisztességesen versenyzik  és ha a szerkesztő rábólintott senkinek semmi köze hozzá!!!!!
    « Utoljára szerkesztve: 2009-06-25 18:29:27 írta Adrienn »
    Kriszti
  • bkrisztinka

• Újszülött
    • cofoskám!
    « Válasz #126 Dátum: 2009-06-22 22:10:45 »
    nszilvi ez így van!!!!! egyetértek én is megbántam bár ő kezdte de bocsánatot kérek érte és hagyjon békén!!!!
    Kriszti
  • bonita7107

• Újszülött
    « Válasz #127 Dátum: 2009-06-22 22:23:54 »
    . Bonita rendes lány, ismerem és kedvelem. Szándékosan nem bántana meg senkit.

Köszönöm Szilvi aranyos vagy!!!Sajna régen beszéltünk!!! Akartam mondani , hogy feltettem a gyönyörű Zsófidat Niki honlapjára!!! Azokból a képekből amit utoljára küldtél!Nézd meg ha lesz időd!!!!Puszi és remélem jól vagytok!!!!
    Anita
  • bonita7107

• Újszülött
    « Válasz #128 Dátum: 2009-06-22 22:25:22 »
    Ez jó végszó volt Nszilvi!

Köszönöm a privát levelet és a többit is!!!Szia!!!!
    Anita
  • Manoci12

• Vendég
    « Válasz #129 Dátum: 2009-06-22 22:29:30 »
    Itt már rég nem Anitáékról van szó... Remélem ezért nem kapok a fejemre, mert ezt lemertem írni :P

Mi lenne, ha végre békén hagynánk egymást???

Zizz, én ettől függetlenül, jót nevettem a hozzászólásodon. Tényleg semmi olyat nem tartalmazott... :D De hát, nem mindenki érti a tréfát...
    Azért én a nevető ráncaimat sose fogom szégyelni :) Legalább mindenki látni fogja, mennyire is vidám és boldog vagyok... Majd... 20 év múlva ;D
  • Manoci12

• Vendég
    « Válasz #130 Dátum: 2009-06-22 23:08:18 »
    Mimi, nagyon szeretünk és jó, hogy köztünk vagy!!!!!
  • bkrisztinka

• Újszülött
    • cofoskám!
    « Válasz #131 Dátum: 2009-06-23 00:02:28 »
    Itt már rég nem Anitáékról van szó... Remélem ezért nem kapok a fejemre, mert ezt lemertem írni Bibííí

Mi lenne, ha végre békén hagynánk egymást???

Zizz, én ettől függetlenül, jót nevettem a hozzászólásodon. Tényleg semmi olyat nem tartalmazott... Vigyorog De hát, nem mindenki érti a tréfát...
    Azért én a nevető ráncaimat sose fogom szégyelni Mosolyog Legalább mindenki látni fogja, mennyire is vidám és boldog vagyok... Majd... 20 év múlva Vigyorog

tölled elfogultabb embert még nem láttam azért jó hogy vannak köztetek olyan emberek akik minket is ismernek és veletek is jó viszonyban vannak és még is ennek az egész vitának nem éppen mi voltunk az okozói ezt látják. ez volt a leg utolsó bejegyzésem.mert éppen te sem vagy és más sem tökéletes.
    remélem nem a nevetéstől lesz ráncod meg a mérhetetlen boldogságtól!!!fiatal vagy és naiv ez az én véleményem. én sem vagyok öreg de azért annyit tapasztaltam már hogy értelmesebben lássam át a dolgokat nem pedig azért mert szeretem ezt az oldalt és akkor megvédem a beszélő társaim még ha nincs igazuk akkor is.Tudod nálunk az oldalon ha véletlen vita van akkor ha nem akarunk magunkra haragítani senkit akkor inkább pártatlanok vagyunk és inkább nem írunk! hát neked is ezt kellett volna mert szerintem neked sem és nekem sem volt közöm ehez és zizinek sem és a többieknek sem akik itt hozzá szólásokat közöltek amiből szintén ez lett egy nagy vita meg gyülőlködés!!!!  remélem békén hagyjátok most már Anitát mert ez nem a ti weboldalatok hogy döntsetek!!!!
    Kriszti
  • hajnal0628

• Vendég
    « Válasz #132 Dátum: 2009-06-23 00:50:39 »
    sziasztok!Én tényleg nem akartam beszálni semmiféle vitába de ez má sok.bonita ha akarom ma felteszem fiam 2 éves tortás képét ja mellesleg 14 mult senki nem mondja a te germeked esetleg problémát okozz itt de nem ide való.nagyon sok oldal létezik ahol szivesen látnák de te tood.Ami lényeg lenne ez az oldal nem arról szól,hogy ily módon bárki felett is páálcát törj.Igen jogodban áll bármit leírni de így?????Én hónapok óta itt vagyok sok-sok jó barátot szereztem és ezek a barátok kedvesek segítőkészek bármiben ne mocskolja senki ezt az oldalt se Adrit Azt ne felejtsük ha Adri nincs mi se itt:)Én azt mondom de senkit nem bántanék aki nem tud normális családanyaként itt lenni az keressen más oldalt és hagyjuk má ezeket a bocsánat (kissebbségi)hozzászólásokat.KINEK SZEBB GYERMEKE MINDENKINEK MAGÁÉ!!!!!ÉS EZ ÍGY LENNE NORMÁLIS!De emelett mindenkié tünemény és itt a mi mimink arany szívem pedig baba nincs de ő a mi mimink ez a fontos!Csajok fel a fejjel vita neeeee aki azt szitja örül ha beszál bárki de FÁJ HA NEM!!!!!rEMÉLEM SENKI NEM ÉRT FÉLRE SAJNA KÉTLEM:d
  • csillu81

• Nagycsoportos
    « Válasz #133 Dátum: 2009-06-23 14:45:04 »
    Hat ez borzalmas volt vissza olvasni inkabb kellene a babaitokkal foglalkozzatok nem pedig orakat irogatni tragar szavakat es velemenyeket. en nem partolok senkit igy megtartom a velemenyem a vitarol es inkabb babazni megyek .Csak jo lenne ha mar befejezodne a vita .Sziasztok es kellemes napot.

• Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #134 Dátum: 2009-06-25 18:20:19 »
    kedves Anita és szd87.de irhattam volna forditva is mindegy.ugyanaz igy is ugy is.szeretném leirni a véleményem erröl a   pro és kontra vitárol.szerintem     moderált szöveg... és egyébként  moderált szöveg ..de szerintem  moderált szöveg....és nem hiszem  hogy  moderált szöveg... de ha mégis moderált szöveg.... hát ennyi lenne röviden.üdvözlettel:bereczkiné havasi zita. ui:szép napot mindenkinek
    Hááááát zizzzzzzz, ezen én is jót nevettem. :)
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media