2019. augusztus 25., vasárnap - Lajos, Patrícia napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: [1]

2012 év vége szépségverseny

(Megtekintve 7874 alkalommal)
  • kicsilany87

• Újszülött
    2012 év vége szépségverseny
    « Dátum: 2012-11-19 09:38:57 »
    Sziasztok :D

Valaki tudna nekem segíteni? Még újak vagyunk itt, pici babámmal beneveztünk a 2012 év vége szépségversenybe, a "problémám" pedig az h szeretnék változtatni a feltöltött "versenyképen".Nemtudom lehet-e változtatni rajta, vagy feltölteni mellé még egyet,ha valaki tud segíteni,azt megköszönném! Várom a válaszokat, mindenkinek további szép napot, időtöltést idefent:)  :)
    P3TR@ :)
  • kicsilany87

• Újszülött
    Re:2012 év vége szépségverseny
    « Válasz #1 Dátum: 2012-11-20 13:06:58 »
    Időközben rájöttem, hogy nem, nemlehet cserélni a fotót, de azlrt köszönöm az "aktivitást"  :-X
    P3TR@ :)
  • adrimanoka

• Újszülött
    « Válasz #2 Dátum: 2012-11-21 11:07:08 »
    sajnos nem lehet  a képet cserélni, de az elején írják is! :))
  • csigeagi

• Újszülött
    « Válasz #3 Dátum: 2012-11-22 14:12:29 »
    Szia!

Ne fáradj! Tudod, vannak olyan szülők, akik nem tudják mi az a tiszta verseny. Nyomják az sms-t, beindítják a baráti-családi szavazógépet, aztán megelégedetten látják? "na ugye, az én gyerekem a legszebb!!!". Volt egy ex főnökasszonyom, aki összeszedett egy kis, csoffadt, csúnyácska gyereket. Amikor benevezte, egész nap az volt a "munkánk" hogy sms címeket gyártsunk, és szavazgassunk a gyerekére. Látom, hogy az enyémnek van millió kedves hozzászólása a reális mennyiségű szavazattal, másnak meg pár hozzászólással már 500 feletti a pontja. Hát, ez van! De azért sok sikert!

Üdv: Ági
Oldalak: [1]

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media