2022. augusztus 18., csütörtök - Ilona napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 40

Régebbi versenyek

(Megtekintve 113819 alkalommal)
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    Re: "Pancsoló baba 2008" Fórum
    « Válasz #90 Dátum: 2008-10-27 10:21:42 »
    Aniko: Igen, a következő így lesz. A kiírás készül. :) Ez az első ilyen verseny, és még mi is tapasztalatokat gyűjtünk...
  • gili

• Újszülött
    « Válasz #91 Dátum: 2008-10-27 10:45:20 »
    Adrienn, ha bele lehet szólni, én azt is korrektebbnek tartanám, ha megoldható, hogy egy ip cimről egy regisztrációt fogadj csak el
    igy el lehet kerülni, hogy regisztrálom az egész családot, és mindenki nevében leadom a szavazatomat reggel
    ne értsétek félre, ezen a mostani versenyen ezt nem nevezem csalásnak, mivel a versenykiirás nem tiltja, viszont megint arra billenti el a dolgot, hogy kinek nagyobb a családja, több a ráérős ismerőse
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #92 Dátum: 2008-10-27 10:46:52 »
    Igen, ez is így lesz, egyetértek vele.
  • sanyika2004

• Újszülött
    « Válasz #93 Dátum: 2008-10-27 10:47:32 »
    sanyika2004, minden esetre tisztelendő benned, hogy férfiként részt veszel ebben a kis csevegésben.

Bocs!De ne a nicknevem alapján itálj.Én is nő vagyok,sőt 3 gyermekes anyuka.De mindenhol ez a nick nevem.A sanyika a párom,a 2004 pedig a nagyobbik fiam születési éve.Bármelyik oldalon ezzel vagyok fenn,igy tuti nincs keveredés. ;)
  • gili

• Újszülött
    « Válasz #94 Dátum: 2008-10-27 10:49:06 »
    ja, meg az is tetszik, hogy ez nem sima szépségverseny, hanem van meghatározott téma, pl a fürdés :)
    mondjuk pont emiatt én nem tudtam nevezni a kislányom, mert ő soha nem mosolyog fürdés közben, de azért jópofa, hogy nem csak akármilyen képekkel lehet nevezni

ja a szabályok változtatása: igazad van, hogy a mi érdekünkben változtattál, amiben viszont Saynikának adok igazat, hogy tényleg nem a legszerencsésebben jött ki, szóval ismerjük be, nem volt teljesen átgondoltan kihirdetve a verseny, ezért kell a sok utólagos módositás, de ahhoz képest, hogy az első ilyen versenyetek, teljesen jó :)))
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #95 Dátum: 2008-10-27 10:51:33 »
    Valahol el kell kezdeni, tapasztalatokat pedig másoktól nem tudunk venni... Sajnos. Ki kell taposni az utat, a következő jobb lesz, de ez sem annyira gáz szerintem.

Csak szavazgassatok szorgalmasan! :)
  • Kinga

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #96 Dátum: 2008-10-27 10:57:09 »
    Igen, ez tényleg egy nagyon jó ötlet.
    Ahogy én is küldözgettem emaileket, beszéltem ismerősökkel, egyre több babát neveztek be ők maguk is. De már kevesebb eséllyel.
    De szegény Adrienn, annyit dolgozik ezzel az oldallal, inkáb dícsérjük meg, annyi kritikát kap ő is.
    Dícséretes és szép munka Adrienn amit csinálsz!!!
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #97 Dátum: 2008-10-27 11:01:15 »
    Köszi a dicséretet, de nem azért csinálom, hogy megdicsérjetek, hanem, hogy jól érezzétek magatokat az oldalon, és ne legyen senkinek keserű szájíze.

Tényleg kellenek a változások, hogy beálljon a végleges rend. Tudjátok 6 db verseny lesz csak a télen... Úgyhogy gyorsan ki kell taposnunk a jó utat. :)
  • sanyika2004

• Újszülött
    « Válasz #98 Dátum: 2008-10-27 11:53:30 »
    Tényleg jó ötlet egy téma köré tenni a versenyeket.Bár az én fiamról nehéz lenne fürcsis fotót csinálni.Az ő feje menetrend szerint a víz alatt van.Vagy a lefolyónak akar segíteni,vagy az elveszett kincseket keresi.Addig van kinnt a buksija mig levegőt vesz.
    Meg Gilinek is igaza van.Legyen egy neveési határidő,és csak utána lehessen szavazni.
    De első nekifutásra tényleg szupi.Kiváncsian várom a többit is.
  • Vicus

• Csecsemő
    • *
    • szep igy együtt...
    « Válasz #99 Dátum: 2008-10-27 12:02:37 »
    A legtöbb ilyen babaszépségversenyen, ahol nincs egy pártatlan zsűri, ott valóban az dönti el, ki lesz az első, hogy kinek van több ismerőse.
    Személy szerint én még olyan szavazós szépségversenyt nem láttam ahol legalább egy ember ne kiabált volna csalást.

Adrienn: egy ötlet, ha legközelebb ilyen szépségversenyt hirdettek jelölj meg egy időpontot, ameddig lehet pályázni és csak utána lehessen elkezdeni szavazni a babákra. Így elkerülendő, hogy aki későn nevezi be a babáját, annak alig jusson szavazat.
    Vicus

• Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #100 Dátum: 2008-10-27 12:13:09 »
    ne értsétek félre, ezen a mostani versenyen ezt nem nevezem csalásnak, mivel a versenykiirás nem tiltja, viszont megint arra billenti el a dolgot, hogy kinek nagyobb a családja, több a ráérős ismerőse
    Kérünk mindenkit, hogy a fals szavazatokat, a többszörös regisztrációkat mellőzni szíveskedjetek. A Picibaba.hu szerkesztősége fenntartja magának a jogot, hogy a tisztességtelen szavazókat a szavazástól eltiltsa, az addig leadott szavazatokat és a felhasználó regisztrációit törölje, valamint a beküldött pályázatot semmisnek tekintse, azt a pályázók listájáról, a szavazati oldalról eltávolítsa.

Idézet a Szabályokból
  • Vicus

• Csecsemő
    • *
    • szep igy együtt...
    « Válasz #101 Dátum: 2008-10-27 12:14:00 »
     ???Köszönöm szepen a felvilagositast meg nagyon ujjak vagyunk ezert tapaztalat keves!Következöben jobban figyelek!Szep napot!Sziasztok
    Ja es dijazok minden segitseget,eszrevetelt köszönöm.
    Vicus

• tundiii

• Újszülött
    « Válasz #102 Dátum: 2008-10-27 12:18:32 »
    Sziasztok!

Adrienn, csatlakozom én is Gilihez, nagyon jó ötlet, hogy szűkitve van kör, és csak pancsolós képeket lehet beküldeni
    Szerintem ezek nagyon jó tapasztalat gyűjtésnek, és a következőnél már tudni fogjátok mire kell odafigyelni!
    további jó munkát!

Kinga! köszönöm  dícséretet!
    a haj témához, az én kisfiam elég sok hajjal született, de kopott neki rendesen, és júniusban mivel úgy is kánikula volt kopaszra vágtuk (meg is sírattam) , de már nem bánom, alig telt el 4 hónap és baromi nagy lett a haja, és sűrü is, hihetetlen, már néztem is hogy teljesen rálóg a tarkójára!
    persze ez fiúnál más mint lánynál, nem tudom ha lányom lenne hogy csinálnám

• Manoci12

• Vendég
    « Válasz #103 Dátum: 2008-10-27 12:51:23 »
    Tényleg jó ötlet egy téma köré tenni a versenyeket.Bár az én fiamról nehéz lenne fürcsis fotót csinálni.Az ő feje menetrend szerint a víz alatt van.Vagy a lefolyónak akar segíteni,vagy az elveszett kincseket keresi.Addig van kinnt a buksija mig levegőt vesz.
    Meg Gilinek is igaza van.Legyen egy neveési határidő,és csak utána lehessen szavazni.
    De első nekifutásra tényleg szupi.Kiváncsian várom a többit is.

Ezen jót nevettem!! NAgyon édes lehet!! :D:D
  • Nszilvi

• Kisded
    • **
    « Válasz #104 Dátum: 2008-10-27 13:04:36 »
    Én is elképzeltem, hogy amikor feljön levegőért gyorsan megpróbálod lekapni.
    Hát tündér pofi lehet!
    Zsófinak mindig nagy volt a haja és nem is kopott, csak nőtt. De a fodrászom azt mondta, hogy érdemes lenne egyszer levágni. Na erre még nem tudtam rávenni magam!
    Valószínűleg ezután mégkevésbé fogom.
    Szilvi

Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 40

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media