2022. augusztus 09., kedd - Emőd napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 40

Régebbi versenyek

(Megtekintve 113547 alkalommal)
  • Kinga

• Csecsemő
    • *
    Re: "Pancsoló baba 2008" Fórum
    « Válasz #75 Dátum: 2008-10-27 07:54:39 »
    Kedves Mindenki, aki megtisztelt véleményével.

Ha hiszitek, ha nem, én nem haragszok senkire, pedig egyesek nagyon csúnya szavakkal illettek.
    És ha nem lett volna igazam, akkor nem szólaltak volna meg olyan sokan, egyesek kifejezetten csak ebben a témában szólaltak meg, legalábbis eddig.
    Én, amennyiben időm engedi, mindenhova benézek, hisz engem érdekel is ez a szépen megszerkesztett oldal. A verseny csak egy lehetőség volt próbálkozni. Ennyi és nem több.
    Zizi, nagyon köszönöm a szavaidat, aranyos vagy.
    Manoci, veled is egyetértek, csak a részvétel számít és ezt már hangsúlyoztam többször is.
    Anikó78, nincs igazad és sajnálom, hogy ilyen szókincsed van. Én azért nem illettelek ilyen szavakkal, se téged, se mást. És mi pedig nagyon jól állunk és bízok benne, hogy nyerni fogunk, mert tiszta a lelkiismeretem. Ha valaki nagyon az ajándékért hajt, hát vigye, én nem azért neveztem be.
    Engem nem az zavar, ha egy babára sokan szavaznak, hisz ez egy verseny, az zavar, ha egy babára egy időben sok szavazat kerül, az már gyanús.
    De én csak a véleményemet írtam le, hisz ez egy fórum és jogom van a véleményemhez, mind bárki másnak egyébként.
    És mindenkinek, aki engem mostmár személyesne mocskolt ezen az oldalon, remélem nyugodt lekiismerettel vannak. Sajnálom, hogy idáig jutott ez a téma. Én többet ebbe nem írok, mert ez már bosszantó. Ilyen szavakkal illetni egy babaoldalt, mint amiket ti leírtatok-egyesek-nem szép.
    Sajnálom Adrienn és Mindenki.
    Én személy szerint senkit se bántottam, csak leírtam azt, ami egyértelmű volt. Engem nem vezet félre senki, hogy sok ismerős meg minden....Nekünk is sok van.
    És ti magatok, akik olyan felháborodottan írtatok nekem, elárultátok saját magatokat. Ha valaki nem hibás, nem mérgelődik így fel ha egy véleménymegosztó linken leírtak valamit...Nemde?
    Mint pl. zizi és Manóci érdekes módon nem háborodtak fel. És reálisan látják a helyzetet.
    Milyen szülők vannak itt, ha így képesek veszekedni?
    Szerintem tényleg hagyjuk a versenyt lezárulni, mindenki tisztességgel szavazzon és akkor nincs félreértés.

És mindenkinek kívánok egy nagyon szép hetet, boldogságot, szeretetet!!!!
    Éljenek a gyerekek, akik a legártatlanabbak!!!!
    Puszi mindenkinek!
  • letti

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #76 Dátum: 2008-10-27 08:10:11 »
    Szilvi! Köszi szépen.Én is szavazok Zsófira,gyönyörű!!! Mikor lesz az én kis kopaszomnak ennyi haja?!  :D (Azért látok valami reményt,hogy karácsonyra már nemcsak a fejbőre látszik  :D)

• Kinga

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #77 Dátum: 2008-10-27 08:47:44 »
    A Zsófinak tényleg angyali a haja és a szemei, önmagában egy szépség, egy igazi pancsoló baba.
    De letti, ne aggódj, nekünk is alig van pár szál hajacskánk, majdcsak lesz több.
    Egyesek ajánlják, hogy levágatni teljesne kopacra és attól majd több lesz, de én idegenkednék ilyemsitől. Tudtok it erről valamit, tényleg hatásos-e lenyírni teljesen? habár kislányoknak szerintem nem szép.
  • tundiii

• Újszülött
    « Válasz #78 Dátum: 2008-10-27 08:58:43 »
    Szép jó reggelt!

Kedves Kinga!

Én is pont  ezt írtam, hogy nem szép dolog ilyenekről vitatkozni, szóval ahogy az előző hsz-emben is írtam, tényleg a legjobb kivárni a végét, akkor úgyis kiderül ha van minek! ;)

Én nem mérgelődök, de fordított esetben ha téged illetnek ilyen szavakkal, hogy csalsz, kiváncsi lettem, volna hogy reagálsz! és mint mi a barátai a kis Abigélnek kikérjük magunknak, álljunk már meg 1 éves gyerekekről beszélünk, mi nem csak azért szavazunk rá mert mozgósítottak minket, hanem azért mert szép kislány!

Szóval örülök, hogy lezárhatjuk az egészet, természetesen mindenkinek a sajátja a legszebb, nekem meg a kisfiam! ;D

további jó szavazást, ez az unlimited azt hiszem mégjobban megindítja az eseményeket ::)
    sok sikert!

• sanyika2004

• Újszülött
    « Válasz #79 Dátum: 2008-10-27 09:08:45 »
    Tündi!Igazad van!Nem azért akadtam fenn én sem,mert ugymond vaj van a fülem mögött.Hanem azért mert nagyon furin hozta ki magát a dolog.Én tudom,hogy minden nap leadom a szavazatom arra akire akarom.Ennyi!És ha rajtam kívül még sokan csinálják igy akkor miért kell csalással vádolni azt aki vezet?Addig nem volt semmi gond amig a te manód vezette a listát?Ennyi erővel téged is vádolhattak volna ugyanezzel,de nem tették.Szóval ennyi.Mondjuk én azt sem értem miért kell ennyit változtatgatni a szabályokon.Ha egyszer ezzel meg ezzel a szabályzattal indítottuk,akkor azzal is vigyük végig.Ez szerintem nagyon furcsán veszi ki magát,főleg az utóbbi napok vitája után.Kihangsúlyozom,ez csak egy vélemény,nem több,ne tessék belemagyarázni semmit!Végül is semmilyen versenyen,vetélkedőn,akármin nem változtatnak játékszabályt menet közben.Szerintem ez nem csak nekem furcsa.Na mindegy.Részemről ennyi a dolog.
  • letti

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #80 Dátum: 2008-10-27 09:19:42 »
    Szóval ez a hajvágás téma: sokan esküsznek,hogy le kell kopaszítani a kicsit,attól lesz szép haja.Mások szerint meg genetika ez is.Nem tudom. ??? A barátnőm pl. levágta most a kislányának.Mi is sokat gondolkodtunk,de valahogy se a férjem,se én nem bírtunk nekiállni.Úgyhogy szerintem már nem is fogunk.Nekünk így szép a kicsi kopaszunk,és így maradni meg úgysem fog,előbb-utóbb megnő neki is.  :) És nem hiszem,hogy mindenki le volt kopaszítva,akinek most felnőtt korán szép haja van.

• Kinga

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #81 Dátum: 2008-10-27 09:22:13 »
    Kedves tundiii, tényleg aranyos kisfiad van, szépek a szemei.
    Talán ezt a témakört a továbbiakban inkább arra használhatnánk fel, hogy kinek melyik baba tetszik inkább, mi tetszik benne és véleményeket, ötleteket cserélhetnénk. Beszélgethetnénk a babák eltérő fejlődéséről is, hisz ilyesmikből csak tanulhatnánk mindannyian.
    Mit szóltok hozzá?
    « Utoljára szerkesztve: 2008-10-27 09:27:43 írta Kinga »
  • Kinga

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #82 Dátum: 2008-10-27 09:26:56 »
    Hát igen, letti, biztos igazad van.
    Innen is látszik,hogy ahány baba, annyiféleképpen alakulnak, fejlődnek.
    És mi úgy szeretjük őket, ahogy vannak, hosszu vagy rövid hajjal, loknikkal vagy anélkül.Ahogy a kislányom születése óta figyelem a körülöttünk zajló eseményeket, csak azt nem tudom megérteni, egyesek hogy tudják eldobni gyerekeiket? Szánalomra méltóak az olyan szülők, nem? Hisz annyira kell szeretni őket és annyira fontosak nekünk, hogy életünket adnánk értük.
  • Kinga

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #83 Dátum: 2008-10-27 09:30:27 »
    sanyika2004, megkérdezhetem ki a kisbabátok?
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #84 Dátum: 2008-10-27 09:47:14 »
    Kinga, letti: Ha a babák haját rövidre vágod, attól nem lesz sem erősebb, sem dúsabb a haja, az egész egy tévhit, mert akkor egyforma hosszú lesz, és ettől dúsabbnak látszik. Pedig ugyanannyi van. A hajszálak száma, minősége genetikusan kódolt. Ráadásul kislánynak tényleg nem szép a kopasz frizura. Szerintem.
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #85 Dátum: 2008-10-27 09:52:28 »
    Mondjuk én azt sem értem miért kell ennyit változtatgatni a szabályokon.Ha egyszer ezzel meg ezzel a szabályzattal indítottuk,akkor azzal is vigyük végig.Ez szerintem nagyon furcsán veszi ki magát,főleg az utóbbi napok vitája után.Kihangsúlyozom,ez csak egy vélemény,nem több,ne tessék belemagyarázni semmit!Végül is semmilyen versenyen,vetélkedőn,akármin nem változtatnak játékszabályt menet közben.Szerintem ez nem csak nekem furcsa.
    A változás jiogát a szervezők mindig fönntartják... És azt hiszem, ezek a változások a TI javatokat szolgálják. Legalábbis remélem... Mi ebben a furcsa????
  • sanyika2004

• Újszülött
    « Válasz #86 Dátum: 2008-10-27 09:59:43 »
    Kinga!Az én kisfiam nincs fenn a versenyen.Mint előrébb irtam,épp az ilyen szurka piszkák miatt.Nekem nincs arra szükségem,hogy bárki is megkeserítse a szám ízét.De majd teszek fel ha végre a 2 nagy megy a szünet után a közintézménybe,mert mellettük a szabadidő nekem kissé luxus fogalom. ;)
    Adrienn!Inkább nem részletezném,mert abból ujabb vita lenne.Megtartom a véleményem,mert pár embernek biztos nem tetszene.De nagyon furcsán jött ki a változtatás,most hogy Abigél vezet nem más.Részemről a téma ezzel lezárva.
    Hajvágás téma.Szerintem sok köze nincs a vágásnak és erősődésnek.Nagyfiam is kis kopaszgombóc volt.Nem nyúltunk a hajához,most meg  a drótkefe jelenthetne.Az én családomban van ilyen hajszerkezet.
  • Kinga

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #87 Dátum: 2008-10-27 10:05:05 »
    sanyika2004, minden esetre tisztelendő benned, hogy férfiként részt veszel ebben a kis csevegésben.
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #88 Dátum: 2008-10-27 10:13:10 »
    Tényleg jobb, ha nem megyünk bele. Az Abigél anyukája is tudja, hogy Abigélnek is éppúgy drukkolok, mint akárki másnak. Félreértés ne essék nekem teljesen mindegy, hogy melyik baba nyer... Viszont sokan látják a harcot a szavazatok között, és ellövik egy szavazatukat az első két baba egyikére, csak, mert valamelyik szimpibb neki. Így az utolsó baba akármilyen szép is, nem kap már szavazatot. Nem beszélve arról, aki mondjuk ma regisztrált... Esélykiegyenlítés, véleményfigyelembevétel, odafigyelés, az olvasók szem előtt tartása, nevezhetnéd akárminek a szabályok alakítását, de hogy ez bárkinek a hátrányára lenne... Ez eszembe sem jut. Ha xy (nevezzük így) az első helyen áll, és minden nap tartja a 60-80 szavazatot, akkor simán nyerni fog, sőt, még máshonnan is várhat szavazatokat ezen túl. (Én pl. napok óta direkt nem szavazok az első babákra, hiszen olyan sokan szavaznak rájuk amúgy is, de van sok gyönyörű baba, akik alig kapnak szavazatot, csak azért, mert ebben a vitában nem vesznek részt... Nah, én inkább a hátsókat próbálom előbbre hozni.) Viszont, ha unlimited szavazatom lesz, akkor nyugodtan szavazhatok Abigélre, vagy akárkire, nem kell tartanom, hogy nem jut másoknak.
  • Aniko78

• Újszülött
    « Válasz #89 Dátum: 2008-10-27 10:18:50 »
    A legtöbb ilyen babaszépségversenyen, ahol nincs egy pártatlan zsűri, ott valóban az dönti el, ki lesz az első, hogy kinek van több ismerőse.
    Személy szerint én még olyan szavazós szépségversenyt nem láttam ahol legalább egy ember ne kiabált volna csalást.

Adrienn: egy ötlet, ha legközelebb ilyen szépségversenyt hirdettek jelölj meg egy időpontot, ameddig lehet pályázni és csak utána lehessen elkezdeni szavazni a babákra. Így elkerülendő, hogy aki későn nevezi be a babáját, annak alig jusson szavazat.
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 40

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media