2022. december 06., kedd - Miklós napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 40

Régebbi versenyek

(Megtekintve 116961 alkalommal)
  • ggabi

• Vendég
    Re: "Pancsoló baba 2008" Fórum
    « Válasz #60 Dátum: 2008-10-26 15:42:26 »
    Drága Kinga!
    Annyira szánalmas, hogy örökké vádaskodsz... én is kíváncsian várom a végét... de ha mégis ti nyernétek, nem sajnálnám tőletek, és nem irigykednék, de nem vagyunk egyformák...
    Mi nem fikáztunk és nem "mocskosoztunk" sem le senkit, nem vádolunk senkit semmivel, de úgy látom te ebben mester vagy... igen légyszíves várd ki a végét... szótlanul, nem mást besározva. Biztos lesznek szavazataink amik levonásra kerülnek, ezt csak Adrienn tudja mennyi és miért.
    Bírd már ki légyszíves vasárnapig, hogy nem velünk foglalkozol, jó? Köszönöm előre is! Béke legyen Veled!
  • zizi

• Nagycsoportos
    • bence 5 éves
    « Válasz #61 Dátum: 2008-10-26 15:44:58 »
    hé gyerekek. :omi ez a hangnem???kinga senkinek nem irta ki a nevét.joga van ahoz hogy leirja a véleményét.ez  egy baba mama közösség.tényleg huzigálni fogjuk egymás haját?AKINEK NEM INGE NE VEGYE MAGÁRA a vádlást.mellesleg hogy ilyen hevesen tiltakoztok az a gyanus.engem pl nem bántottak kinga sorai.probáljunk felelösségteljes anyukákként viselkedni oké?mert nem azért járok ide hogy vitát olvassak. ;)
  • csbobo

• Újszülött
    « Válasz #62 Dátum: 2008-10-26 15:49:24 »
    Ha neki joga van, akkor gondolom nekem is jogom van nem?? ;) hát persze...és nekem is olyan fejlett az igazságérzetem, mint neki, így aztán én is leírom ha úgy érzem igazságtalanul vádolnak valakit. Mert ez meg az ÉN véleményem, amit leírhatok állítólag.
    Kellemes napokat továbbra is.
  • sanyika2004

• Újszülött
    « Válasz #63 Dátum: 2008-10-26 15:52:00 »
    Az rendben van ,hogy nem irta ki kiről is van szó.De ebből sztem világosan látszik kire gondol:"Hisz nagyon szembetűnő, hogy amint előnybe kerültünk, az az illető kislány egyből hirtelen nagyon magas szavazatszámmal előzött meg."Szóval attól,hogy nevet nem ír,még vádaskodik.És ez nem szép,csak azért mert épp nem az ő csemetéje vezet.Arra a kislányra a fórumunkból mindenki szavaz minden nap.És nem kevesen vagyunk.Számold hozzá a család barátait,munkatársakat stb.Szóval nem lehetetlen ennyivel vezetni.Mindenkinek a maga gyereke a legszebb,de ha nem ő vezet egy versenyen alaptalan vádaskodásaival nem kellene megkeseríteni a másik szájízét.
  • tundiii

• Újszülött
    « Válasz #64 Dátum: 2008-10-26 16:03:53 »
    Sziasztok!

én eddig inkább kimaradtam az egészből, szavazgattam és ennyi! és igen én nem csak a kisfiamra hanem más babájára is szavaztam!
    szomorú vagyok, hogy ide keveredtetek megint, az elején Adrienn tisztázta a szabályokat, és  legalább csend volt, a végén úgyis minden kiderül, minek kellett ezt megint felhozni?

Kedves Zizi, KInga igen is mondott nevet, igaz burkoltan, de írta hogy az első helyen lévő kislányra utal, ehez meg nem sok ész kell hogy kiderítsük ki az, ugye?
    természetesen írja le a véleményét, de ne vádaskodjon, és néve nélkül tegye!
    én sem kezdtem el vádaskodni, pedig ha jól megnézzük ők ketten magasan vezetnek, köztük alig van különbség,  de a többi? pl: előttünk is több százzal vezetnek, vagy mi van azzal aki előtt 400 zal vannak? hm? ők miért nem reklamálnak, érdekes! megértem én hogy nyerni akar, sok sikert neki, de mint a csalás sem ,ugyanúgy a vádaskodás sem szép dolog !

Kinga!
    neked itt nagyon sok ismerősöd van, ez már kiderült, szavaznak is a kislányodra ugye? az miért hihetetlen neked, hogy Abigélnek is vannak ismerősei akik szavaznak rá nap mint nap? igaz mi nem innen hanem egy másik fórumról ismerjük egymást , jó sokan vagyunk, sokat szavazunk is ,és egy emberként állunk mellettük!!!!!!!

Szóval szerintem zárjuk le ezt az egészet és remélem ebben Adrienn is támogatni fog, a vitának nincsen értelme, vasárnap vége és ennyi!

sok sikert mindenkinek!

• Aniko78

• Újszülött
    « Válasz #65 Dátum: 2008-10-26 16:10:49 »
    Történetesen az én kisfiamat is beneveztem a versenyre. Minden nap leadom a szavazatom rá és még pár kedves ismerősöm babájára. Egyik nap erre, másik nap arra. Sokan vagyunk akik ismerjük egymást és páran neveztük a babánkat. Igen, én is minden nap szavazok a jelenleg első helyen álló kislányra!
    Ezzel csak azt bizonyítjuk itt páran, hogy van egy összetartó csapat, akik ha kell, kiállnak egymásért!!!!!!!!

Azzal is tisztában vagyok, hogy minden anyának a sajátja a legszebb. Ez természetes, de hogy valaki csak azért mocskolódjon, mert nem az ő gyereke az első, hát arról megvan a véleményem.
  • zizi

• Nagycsoportos
    • bence 5 éves
    « Válasz #66 Dátum: 2008-10-26 16:11:52 »
    de azért te is beszálltál a vitába.no komment 8)
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #67 Dátum: 2008-10-26 16:29:38 »
    Háát... úgy érzem, írnom kell egy pár nyugtató szót mindannyiótokhoz:

1. A szavazások állását most mindenki láthatja. nagyon örülök, hogy ilyen sok szavazat érkezett eddig is, és bízom benne, hogy a hátra lévő két hét sem lesz szavazatmentesebb. :)

2. Észrevehettétek, hogy igyekszünk minden igényt kielégíteni, figyelembe veszünk minden apró megjegyzést, mert FONTOSAK VAGYTOK! Egytől-egyig mindenki! Igaz ez a gyerkőcökre is. Mindegy, hogy mi a neve, mi a neme, mennyi idős. És a legfontosabb, hogy: Minden gyermek gyönyörű! Azzal ugye tisztában vagyunk, hogy nem szakmai szempontok szerint választódik ki az első helyezett, hanem szavazás útján. Akinek több ismerőse, barátja, olvasója szavaz, az nyer. (Azért írtam az olvasót, mert én pl. Személyesen egyetlen babát sem.... öööö .... azaz Kittit és Krisztiánt a babatalálkozó óta igen, ismerem. Mégis minden nap szavazok, minden nap keresem a legcukibbat, de nagyon nehéz döntés ez nekem is, pedig számomra tényleg nincs súlya a szavazatoknak.)

3. Észrevehettétek, hogy a pályázat kiírása óta számos módosítás történt, hiszen keressük a számotokra legmegfelelőbb szavazási módot, amely igazságos. Ezért kapta vissza minden sokszor regisztráló a szavazás jogát, mert sokkal egyszerűbb hagyni midnenkit a maga útján szavazgatni, s majd a végén levonni egy szavazatszámot.

4. A majd levonásra kerülő szavazatokon ismét csak nincs vita. Azaz vitázni lehet, de nem módosít a végeredményen. Tényleg minden "jogtalan" szavazat le lesz vonva. Hogy ez mennyi lesz pontosan, azt csak a gép tudja. Néha-néha belepillanthatok, de úgyis a végeredmény számít.

5. Hamarosan újabb cselt eszközlünk. :) Csak figyeljetek!

6. A szavazás lezárása, eredményhirdetés:
    2008. november 10. Ez a pályázat kiírásában is benne van. 2-án a pályázatok beküldési határideje zárul.

Kitartás, küzdelem, békesség! A fölösleges vitákat kerüljük. A mostani első helyen álló 2 csodaszép pici lányka között nem sok szavazat van, és ez így van jól. Remélem, hamarosan a többiek is behozzák a lemaradást!

Szavazzunk! Szavazzunk! Szavazzunk!!
  • letti

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #68 Dátum: 2008-10-26 20:17:08 »
    Hát én örülök,hogy a tizenvalahányadik  helyünkkel nem kell ilyen vitákban részt vennem. Nem is foglalok állást senki mellett,csak szavazgatok! Hajrá szépségek!!!  :)

• Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #69 Dátum: 2008-10-26 20:47:38 »
    Izzítsátok ujjaitokat! :) Kattintásra fel! Éjféltől unlimited szavazat mindenkinek! (Persze egy babára csak egyet lehet szavazni ezentúl is. És a többi feltétel még áll - ergo többszörös fölös reges szavazat törlődik.)

Harcra fel! Győzni kell! Akinek az egyik szimpi az kattintson arra, akinek a másik, az kattintson  a másikra, de az is lehet, hogy harmadik-negyedig sokadik helyről más befutónk lesz!!!

Drukkolok MINDENKINEK!!! :)
  • Nszilvi

• Kisded
    • **
    « Válasz #70 Dátum: 2008-10-26 21:05:07 »
    Réka baba a tizenvalahanyadik helyen is tüneményes. Már sokszor szavaztam rá itt is és másik pályázatokon is.
    Én is örülök, hogy nem vagyunk az első akárhányban.
    Szilvi

• Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #71 Dátum: 2008-10-26 23:06:10 »
    Bocsánat, csak holnaptól lesz meg az unlimited szavazat.... Asszem, leragad a szemem, az uram meg már elment lefeküdni... :( De azért szuper lesz, meglátjátok!
  • Manoci12

• Vendég
    « Válasz #72 Dátum: 2008-10-26 23:22:15 »
    Húha, front volt ma????

Pár hónapja beneveztem Danit egy versenyre, elsők között volt, nagyon izgultam. Minden fórumos ismerősöm szavazott rá, még olyanok is akik nem is ismertek.
    Ettől függetlenül nem nyertem.
    De nem is ez a lényeg, hanem hogy olyan érzésem lehetett, mint Kingának. Izgultam, azt akartam, hogy az enyém legyen az első...

Akkor megtanultam, hogy teljesen mindegy a végeredmény, semmi nem ér annyit, hogy ezen idegeskedjek, ezen izguljak és azt figyeljem, ki mikor előz meg!

A részvétel a fontos, az hogy mondjuk más anyukának, más babának örömetokozhatunk akár 1 szavazattal is, mert én mindig örülök, ha van egy plusz szavazat!

Én is úgy indultam, mint minden anyuka, ha már neveztem, nyerni akarok, de nem mindegy hogyan, milyen módon.

Még talán az első húszban se vagyunk benne, de nem baj, nekem akkor is ő a legszebb!!! Nem baj, ha nem nyerünk, így legalább tudom, hogy az apár szavazatot azért kaptuk, mert őt szépnek látják és nem pedig azért mert az összes ismerőst mozgósítottam.

Hajrá pancsoló tündérkék!!!
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #73 Dátum: 2008-10-26 23:27:51 »
    Én is mindig szavazok rátok!!! Najó, nem mindig, csak ha nem fogy el a szavazatom.... grrrr....
  • Manoci12

• Vendég
    « Válasz #74 Dátum: 2008-10-26 23:28:42 »
    :D Nagyon kedves vagy :)
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 40

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház