2019. december 08., vasárnap - Mária napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 40

Régebbi versenyek

(Megtekintve 94584 alkalommal)
  • santa ildiko

• Fanatikus Picibabás
    Re:"Százszorszép Picibabák" Fórum
    « Válasz #525 Dátum: 2011-06-17 06:59:22 »
    Látom Erika ez már neked is kiveri a biztit!!!

• Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #526 Dátum: 2011-06-18 21:24:25 »
    Ezek az irogatások annyira gázak szerintem h mindenkihez becopyzzák ugyanazt a szöveget... Én telóról szoktam szavazni általában reggel vagy éjjel és marhára nincs energiám odairogatni h szavaztam. Nagyon ritkán írok ha annyira jó a kép vagy valami. az a baj h vannak igazán szép babák akik indokolatlanul hátul vannak mert a szavazatvadászok csak az első 2 oldalon nyomulnak és ezért azokat a szép babákat már nem is nevezik többet :( Én örülnék ha nemcsak ugyanazokat az arcokat látnám elöl mindig.

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #527 Dátum: 2011-06-18 21:30:05 »
    Egnes. Ne haragudj,h így megszólítalak,de te is telóról netezel? Azért kérdezem,m én is,és nem tudok szavazni. Szavazásnál kéri a felh nevet meg a jelszót,ha meg beírom,ak bedob a fórumra és onnan meg nem tudok visszalépni a versenyre.
  • dobi edina86

• Nagycsoportos
    « Válasz #528 Dátum: 2011-06-18 22:28:59 »
    Kedves Egnes!csak annyit szeretnék hozzászolni az előbbihez,hogy nem Mindenki szavazatvadász aki az első két oldalon van!Én kislányom is az első oldalon van pedig nem kértem senkitől pontot,nem irogatom napjában 5-6-szor közösségi portálokon h szavazzanak!!Van vagy 10 állandó kis kedvencünk akire minden versenyen szavazunk álltalában név nélkül!Persze ennél százszor több a gyönyörű baba!!És a Te gyermekeid is a második oldalon találhatók,pedig gondolom Te sem hajszolod a szavazatokat!!Sajnos ahol van lehetőség sms szavazásra mindenhol ez van!!Rég nincs már olyan igazi szépségverseny ahol tényleg a baba szépsége lenne a mérvadó! sajnos!Ezzel nem akartalak megbántani,csak szerintem Te sem ugy gondoltad ahogy irtad!!
  • Encsi23

• Vendég
    « Válasz #529 Dátum: 2011-06-19 14:33:55 »
    Csajok. Átgondoltam a dolgot és oda jutottam,h felesleges a pontvadászok miatt idegeskedni. Én arra is büszke vagyok,h a 2lánykám elég sok pontot kapott sms ek és kéregetések nélkül is. Igaz,h sok szép baba hátul kullog,de ha megnézitek lehet rájuk több ember szavazott,mint az elsõ 5helyen állóra. Nem a pont számít,m sms el könnyü sok pontot begyüjteni,hanem az h hány embernek tetszik valójában egy picurka.
  • karadiszilvia

• Vendég
    « Válasz #530 Dátum: 2011-06-20 11:11:59 »
    Sokat gondolkodtam, hogy vajh eme felvetésemet, kérésemet hova is írjam! Nem szerettem volna, ha bárki is félre értené. Ugyan még nincs eredmény hirdetés a 16. heti versenyről, és azt sem tudom, hogy mi a nyeremény, de az lenne a tiszteletteljes kérésem, hogy a nyereményt osszuk meg a 2. ill. a 3. helyezettekkel! Én nem a nyereményért szerettem volna nyerni, és szerintem ez így tisztességes! Adrienn, ha egy mód és lehetőség van rá, akkor ezt oldjuk meg így! Köszönöm!
  • Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #531 Dátum: 2011-06-20 18:05:07 »
    Encsi én telóról is szoktam szavazni, nekem semmi gondom sincs, nem tudom mi lehet a baj. Milyen böngésződ van a telón?
    Edina persze, nem mindenki szavazatvadász de azért elég sokan vannak. Igen az én gyerekeim is elöl vannak és tudom h azért mert több mint 2 éve fórumozok itt és sokan szavaznak rájuk.:D  De lassan már nevezni se fogok mert lusta disnó vagyok és marha fárasztó 3x kitöltögetni az adatokat :D Meg úgyse fogok sms-t küldeni soha.
    Bocsi ha valakit megbántottam, igazából a 3 gyerek mellett egy normális mondatot nem tudok megfogalmazni :D

• santa ildiko

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #532 Dátum: 2011-06-20 18:07:02 »
    Egnes!
    Szerintem senkit nem bántottál meg!!
    Akinek nem inge ne vegye magára!! :) :)
    Puszi

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #533 Dátum: 2011-06-20 20:05:21 »
    Egnes. Opera mini. Nem tudom mi lehet. Ez egy úgymond felokosított teló. Ak biztos a memóriája kicsi.
  • Meril86

• Nagycsoportos
    • Gyönyörű Hercegnőnk
    « Válasz #534 Dátum: 2011-06-20 22:29:28 »
    Mostanában csak ritkán nevezünk, az éven még csak 1szer, időm nincs rá, szavazgatni pedig járok, meg fórumozni, de már én is unom, h mindig ugyan azok az arcok vannak elől.

• Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #535 Dátum: 2011-06-21 18:53:29 »
    Encsi èn is mind2 telón Opera minit hasznàlok ès működik. Mondjuk Android meg Windows phone, de a sima telóval is ment nekem. A telefon gyári böngèszőjèvel nem próbáltad?

Bocsi az off-èrt csajok :)

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #536 Dátum: 2011-06-21 19:02:05 »
    Egnes. Nekem elég régi a telóm. Vszinü túl gyenge az ilyen müveletekhez.
  • santa ildiko

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #537 Dátum: 2011-06-26 09:42:00 »
    Adrienn!

Ebben a hónapban nem lesz havi verseny??
    sms nélküli??
    Pedig nagyon várom!
     :-* :-* :-*

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #538 Dátum: 2011-06-26 09:49:57 »
    Azt én is várom. Az valahogy igazságosabb,mert nem az sms en múlik.
  • karadiszilvia

• Vendég
    « Válasz #539 Dátum: 2011-07-18 10:43:21 »
    Megint van egy kérdésem, amivel valószínűleg nem fogtok egyet érteni:
    Miért nem lehet a szépségek közül egy fiú és egy lány nyertes? A legtöbb szavazatot kapott lány és a legtöbb szavazatot kapott fiú! Naaaaa?  ;)
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 40

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media