2022. június 28., kedd - Irén, Levente napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 40

Régebbi versenyek

(Megtekintve 112526 alkalommal)
  • letti

• Csecsemő
    • *
    Re: "Pancsoló baba 2008" Fórum
    « Válasz #45 Dátum: 2008-10-25 12:36:45 »
    Hú Adri! Nem irigyellek!  ???

• Kinga

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #46 Dátum: 2008-10-25 13:26:38 »
    Szegény Adrienn, nem irigylem, annyi dolgod van velünk, a versenyző babákkal és egy-egy anyukával.
    Te is megérdemelnél egy oklevelet a kitartó munkádért.
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #47 Dátum: 2008-10-25 13:37:22 »
    :) Az én oklevelem, hogy Ti itt vagytok, olvastok, hozzászóltok, neveztek, szavaztok... Kell ennél több?
  • Nszilvi

• Kisded
    • **
    « Válasz #48 Dátum: 2008-10-25 21:32:47 »
    Az oklevelet én is megszavazom neked Adrienn!
    Szilvi

• Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #49 Dátum: 2008-10-25 22:23:41 »
    Szilvi, most látom, hogy a másik kis kedvencünknek vagy az anyukája! Csodagyönyörű! Egymás között csak kis boszorkánynak hívjuk - már ne sértődj meg rajta, de az az egy fogacska valami elképesztően cuki. :) Azok a loknik pedig... Javasoltam, hogy az egyik különdíjat majd Ő kapja, de persze ez majd csak a végén dől el, hogy ki mit kap! :) De tényleg cuki!!!!
  • Manoci12

• Vendég
    « Válasz #50 Dátum: 2008-10-25 22:28:28 »
    Na, megnéztem én is a leányzót... Nagyon cuki!!! És milyen bájos a szeme... Eszméletlen... :)
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #51 Dátum: 2008-10-26 08:37:10 »
    Egyébként minden gyerek csodaszép!!! Talán a beállítás az, amitől jobb vagy kevésbé jó egy fotó. Ha azt kell nézni, hogy melyik gyerek a legszebb, akkor 96 első díj kerülne kiosztásra!
  • Nszilvi

• Kisded
    • **
    « Válasz #52 Dátum: 2008-10-26 10:03:50 »
    Igen, minden gyerek gyönyörű! Nekem is vannak kedvenceim. Szavazok is rájuk minden nap, hol az egyikre, hol a másikra.
    Egyébként van még egy fél fogunk azóta. És köszönjük a szép szavakat.
    Szilvi

• Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #53 Dátum: 2008-10-26 10:22:31 »
    Legalább fogakban megelőztünk titeket. :) Lillának már 11 van, de haja... vagy 11 szál. :)
  • Nszilvi

• Kisded
    • **
    « Válasz #54 Dátum: 2008-10-26 10:49:28 »
    Hidd el egy év múlva már nem lesz a hajuk  között semmi külömbség. Remélem fogunk is lesz annyi mint Lillának. :)
    Szilvi

• Kinga

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #55 Dátum: 2008-10-26 12:38:54 »
    Nszilvi!
    Csatlakozom én is a véleményekhez, tündéri kislányod van, a fürtjeivel egy igazi kis angyalka!
    És nem számít ki nyer, mert tényleg szebbnél szebb babák neveztek be. Engem első perctől ahogy a csalásokat észrevettem, csakis és KIZÁRÓLAG az igazságtalanság bosszantott. Nem az, hogy megnyerjük-e az ajándékokat vagy sem. Amelyek persze nagyon szépek és számosak, de itt mi legalábbis nem ezért neveztünk be.
    Szóval, egy oklevél és ezer dícséret minden babának!!!
  • Nszilvi

• Kisded
    • **
    « Válasz #56 Dátum: 2008-10-26 12:50:45 »
    Kedves vagy, köszi.
    Én is azt mondom,hogy ez a pár dícséret minden nyereménnyel felér.
    Én nem tudom kik csalnak és hogyan, de hogy tud utánna tükörbe nézni?
    Szilvi

• Kinga

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #57 Dátum: 2008-10-26 14:57:54 »
    Én sajnos elég hamar rájöttem, hogy kik csalnak és hogyan. Hisz nagyon szembetűnő, hogy amint előnybe kerültünk, az az illető kislány egyből hirtelen nagyon magas szavazatszámmal előzött meg. Ezt lehetetlen megvalósítani, bármilyen nagy is legyen az ember ismeretségi köre. Hiszen gondold el, azért legyenek bármilyen jó ismerősök, nem éppen csak az a dolga minden ismerősnek, hogy egyidőben szavazzanak majd minden nap. Aki csalt vagy akinek a jóindulatú ismerősei csaltak, nagyon szembetűnően csinálták. De szerintem erre Adrienn is rájött. És nagyon bízok benne, hogy igazságosan fog zárulni a verseny. Mert a becsületlenség nagyon felbosszantott. Álmomban se gondoltam volna, hogy ilyesmivel pont egy babaoldalon fogok találkozni. És persze, azért is bosszant, mert az illető kislány mellett nagyon szép előnnyel vezettünk. Ha pedig már beneveztünk, nyerni is szeretnék.
    Szóval, ne is gondoljak erre a csúnya csalásra, mert nagyon ideges leszek.
  • sanyika2004

• Újszülött
    « Válasz #58 Dátum: 2008-10-26 15:34:05 »
    Kinga!
    Az vajon miért baj ha sokan szavaznak?Én is az első helyezett babára adom le nap mint nap a voksomat,mert ismerem az édesanyját.Én épp az ilyen mocskolódások miatt nem neveztem a fiam.Nekem ő a legszebb és kész.De ha már szavazhatok akkor olyanra aki ismerős és szép.Valószínű a kislány családja is a saját babára savaz nem a tiédre.Sőt ezek után megkérem családom géppel rendelkező tagjait,hogy szavazzanak Bibusra.Nem azért mert esetleg a te babád nem szép,aranyos  stb...ne érts félre.Hanem azért mert megpróbálod más baba érdemeit besározni!
  • csbobo

• Újszülött
    « Válasz #59 Dátum: 2008-10-26 15:39:18 »
    Kedves Kinga.

Nem értem, miért akarod, hogy az egész szépségverseny ilyen irányban menjen el...hogy aki megérdemelten nyer annak rossz legyen a szája íze? :(
     Te mit éreznél, ha téged kezdenénk el sértegetni, vagy téged gyanúsítanánk csalással??? Gondolom kikérnéd magadnak... :-X
    El se tudod képzelni, hogy sok sok ismerősük van illetve hogy sokaknak tetszik az ő kisbabája? Másoknak meg a tiéd tetszik, sőt van akinek mindkettőjük. De ezek a versenyek már csak ilyenek, lehet, hogy csak egy szavazattal, de csak egyikük lehet az első.
    De ennek akkor se szabadna lesüllyednie  ilyen vádolgatós, beszólogatós szintre...
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 40

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media