2022. szeptember 25., vasárnap - Eufrozina, Kende napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 40

Régebbi versenyek

(Megtekintve 114805 alkalommal)
  • sanyika2004

• Újszülött
    Re: "Pancsoló baba 2008" Fórum
    « Válasz #120 Dátum: 2008-10-28 08:15:27 »
    Adrienn!11 hónapos lesz.Kész kis ördögfióka.Dehát van kitől tanulnia.
    Zizi!Jogod van a véleményedhez!De sztem itt nem egy szánalmas vitáról volt szó.Arról szólt az egész,hogy megvédtünk egy anyukát és babáját,mert valaki ki tudja milyen indokból nagyon csúnya szavakkal csalással illette.Ennyi!Aki benevezett annak tudnia kell(ene) becsülettel elismerni ha nem ő vezet.Itt sajnos nem ez történt.
  • bedono

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #121 Dátum: 2008-10-28 13:52:22 »
    Senki nem tudja, hogy ki vezet!!!! Aki manipulálni próbálta a szavazást, mindegy milyen eszközökkel, mondhatjuk azt is, hogy csalt, az úgyis tudja magáról.

Még egy személyes vélemény: vannak nagyon jól sikerült fotók, amiket érdemes volt feltenni, és vannak kevésbé eltalált, kevésbé előnyös képek is. Jöhetnek a kövek, de szerintem Abigélről tuti vannak jobb képek is otthon!

Na csak kijött belőlem, bocsánat!
  • Vicus

• Csecsemő
    • *
    • szep igy együtt...
    « Válasz #122 Dátum: 2008-10-28 14:14:54 »
    Nagyon jo,hogy többet szavazhatsz igy minden edes babara szavazhatunk!
    Köszönjük szepen nem fogom sajnalni a szavazatot hisz minden baba szep!
    Hajra!Nagyon örülök ez jo döntes volt!
    Vicus

• Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #123 Dátum: 2008-10-28 14:15:53 »
    kedveseva köszi! örülök, hogy sokan örülnek neki!
  • tundiii

• Újszülött
    « Válasz #124 Dátum: 2008-10-28 14:29:43 »
    Kedves Bedono!

Nem hiszem ,hogy  túl szép dolog kijelenteni egy ilyet  egy 1 éves kislányról!
    Fejezzük ezt már be! Minden baba gyönyörű!
    kinek a pap, kinek a papné!

• bedono

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #125 Dátum: 2008-10-28 14:33:09 »
    Olvasd el még egyszer amit írtam, egy rossz szavam nem volt a kislányra.
  • ggabi

• Vendég
    « Válasz #126 Dátum: 2008-10-28 15:27:53 »
    Bedono: Kevésbé előnyös kép gyerekről???? Meg amiket érdemes volt feltenni??? Ez nem profi fényképész verseny... még ilyet...
    Szerintem itt mindenki olyan képet tett fel a gyermekéről, ami a szívéhez közel áll, én nem láttam "kevésbé előnyös" képeket, mindenki cuki képet tett fel a babájáról...
    (És a kép amit feltettem Bibusról nekem tetszik.)
  • gili

• Újszülött
    « Válasz #127 Dátum: 2008-10-28 15:40:16 »
    ok. így lesz.

jól látod, de ez a szavazás már nem így indult sajna... akkor még szoftveres háttér nem volt hozzá, most meg gáz visszavonni... 4-et lehet max szavazni és kész. Mindenki el tudja dönteni a lelkiismerete alapján, hogy jogos-e a 4, vagy sem... A többit levonjuk. A következő szavazás már így lesz, ahogy írtad...

értem, nem kell ám mentegetőzni, én úgy emlékszem azt irtam, hogy első versenyetekhez képest teljesen jó lett

már csak azt az egy dolgot nem értem, hogy miért kell ilyen stilust használni, főleg moderátorként...

• bedono

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #128 Dátum: 2008-10-28 15:44:01 »
    Pedig van egy pár olyan kép ami tök homályos, vagy nem is látszik rajta jól a gyerek.
    Tudom, hogy ez egy rózsaszín oldal, ahol nem illik semmi negatívat írni senkiről főleg nem gyerekekről. Én nem is a gyerekekről írtam, nem ők készítik magukról a képeket. És igenis vannak előnytelen képek gyerekekről, mért ne lehetne, hogy épp pislog, vagy bambán néz vagy mit tudom én. Nekem van egy halom olyan fotóm a srácokról, amire nem vagyok büszke, mert egyszerűen nem jól sikerült.

Igyekszem a lehető legkevésbé bántó lenni, erőmön felül teljesítek!!!  ;)

• Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #129 Dátum: 2008-10-28 16:00:11 »
    ???? gili: Milyen stílusra gondolsz? Már, ha meg nem bántalak a kérdésemmel?
  • gili

• Újszülött
    « Válasz #130 Dátum: 2008-10-28 16:10:29 »
    ???? gili: Milyen stílusra gondolsz? Már, ha meg nem bántalak a kérdésemmel?

erre a "de okos vagy gilire"
    te irtad, hogy szivesen fogadod a tanácsokat, ötleteket..
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #131 Dátum: 2008-10-28 16:27:05 »
    Ne haragudj, nem szerettelek volna megbántani vele. Teljesen igazad van. A következő versenyen szoftveresen is le lesz tiltva. Azért a szoftver mellett ébernek kell maradni, mert mindent ki lehet játszani, ha ügyes valaki. És kérlek, tényleg ne haragudj az ügyetlen mondatért. És tényleg okos vagy, hozzá kell tennem. :)
  • gili

• Újszülött
    « Válasz #132 Dátum: 2008-10-28 16:46:55 »
    ok, semmi gond :)
    és persze hogy nem egyszerű, én csodálom is a lelkesedésed, hogy próbálsz egy tökéletes és igazságos versenyt rendezni :)
  • krisztina009

• Vendég
    « Válasz #133 Dátum: 2008-10-28 19:07:08 »
    bedono: akkor milyen vagy ,ha még bántó is akarsz lenni???  ::)
  • krisztina009

• Vendég
    « Válasz #134 Dátum: 2008-10-28 20:48:47 »
    Még azt hagy kérdezzem meg Adrienn. Milyen verseny az ahol állandóan ,egyeseknek kedvezve változtatják a szabályokat??? Milyen alapon törölsz majd szavazatokat??? Milyen "joggal" ??? Mert ami egyeseknek jogos,az úgy tűnik a másiknak  már jogtalan. Én nem neveztem be a gyermekem,nem ezért írok,csak egészen egyszerűen nem értem ami itt megy. Pont azért nem értem ,mert ez a babákról szól. Úgy gondolom,neked,mint adminnak,amúgy sem szabadna ilyen egyértelműen állást foglalni valaki mellett.  Kinga,tagadhatatlan,hogy jó barátnőd,de ez biztos ,hogy igazságos????
    Különben is mi az ,hogy csalás??? PONTOSAN megtudod fogalmazni??? MINDENKIRE kiterjedően. Nem csak változtatgatva a szabályokat???
    Na most, most lehet fikázni és mocskolódni. És utána mondani,hogy akinek nem inge ,ne vegye magára!!!! Aki nem érintett tényleg bocsi,de ez már pofátlan ami itt megy "szépségverseny" címen. Szégyelljék magukat egyes anyukák !!!!
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 40

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media