2022. szeptember 25., vasárnap - Eufrozina, Kende napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 40

Régebbi versenyek

(Megtekintve 114806 alkalommal)
  • zizi

• Nagycsoportos
    • bence 5 éves
    Re: "Pancsoló baba 2008" Fórum
    « Válasz #105 Dátum: 2008-10-27 14:34:07 »
    sanyika2004 nagyon cuki a fiad .olyan kis formás feje van. :)én is jot nevettem a kis buváron.jo hogy igy imádja a vizet,ilyen jol érzi magát benne.
  • gili

• Újszülött
    « Válasz #106 Dátum: 2008-10-27 15:05:41 »
    "Kérünk mindenkit, hogy a fals szavazatokat, a többszörös regisztrációkat mellőzni szíveskedjetek. A Picibaba.hu szerkesztősége fenntartja magának a jogot, hogy a tisztességtelen szavazókat a szavazástól eltiltsa, az addig leadott szavazatokat és a felhasználó regisztrációit törölje, valamint a beküldött pályázatot semmisnek tekintse, azt a pályázók listájáról, a szavazati oldalról eltávolítsa."

hát ez csak értelmezés kérdése, mondjuk 5-en lakunk egy háztartásban, csinálok egy reigsztrációt mindenkinek, és amikor épp ráérek leszavazok az egész család helyett, mondván, hogy nekik nem jut eszükbe, nem érnek rá, de attól még az én gyerekemre szavaznának, nyilván :)
    ez szerintem nem csalás, nem is fals regisztráció, ezért ezt inkább külső eszközzel kell meggátolni (ip cim), különben jön az ujjal mutogatás, hogy jajj milyen csalók egyesek, ha ezt csinálják..

• Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #107 Dátum: 2008-10-27 15:18:23 »
    De okos vagy gilli..... olvass vissza picit.
  • gili

• Újszülött
    « Válasz #108 Dátum: 2008-10-27 15:29:05 »
    nem értem mire gondolsz
    please specify :)
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #109 Dátum: 2008-10-27 15:30:18 »
    Najó, kifejtem megint: Vannak olyan cégek, ahol több anyuka is dolgozik, vagy ha az anyukák otthon vannak a kicsikkel, akkor az apukák dolgoznak. Mivel általában egy cégnek 3.4 routere van, ezért 3-4 IPcím tartozik hozzájuk összesen, maximum. Namármost: Ha tfh. egy apuka nevez, szavaz. Másik apuka nevezhet, de már nem szavazhat... Ergo, mindig az nyer, aki korábban ér be dolgozni... Most van ilyen babacsoport 2 is, akik egy helyről vannak... Őket csak úgy, egy gombnyomással zárjuk ki a versenyből????

Volt a verseny elején egy nagyon durva csalás, ami mindenkinek szemet szúrt. nem is tudom pontosan.... Judit1, Judit2, Judit12, Judit123, Judit 1231... valami hasonló regek voltak... Ebből talán valami huszondarab... Sok. Ez nem szép dolog. De, ha egy gyermekre szavaz Anya, Apa, Tesó1, Tesó2, az még elfogadható. Tesó 3 már sajna nem, a nagy átlag szerint. Sokkal egyszerűbb a végén levonni a fals szavazatokat, mint azt mondani, hogy NEM szavazhatnak. A gép rögzít mindent, ki honnan, mikor, milyen nickket, milyen iprőll, stb. szavazott. Azt hiszem, ezekből egyértelműen kihámozható a fals szavazat...

Ne aggódjatok. A végeredmény úgyis igazságos lesz!!!!

Csak szavazgassatok bátran....
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #110 Dátum: 2008-10-27 15:32:39 »
    Mostantól mindenki annyit szavaz, amennyit szeretne, de természetesen egy jelöltre továbbra is csak egy szavazatot fogadunk el!

Tipp:
    Minél több jelöltre szavazol, annál kevésbé fog érvényesülni az, ha valaki megpróbál nem teljesen tisztességesen játszani, mert nem mindegy, hogy 200 vagy 2000 szavazatból van 50 hamis szavazat.
    Természetesen a szavazás lezárásakor a hamis szavazatokat így is ki fogjuk szűrni, de hátha ezzel sikerül egy kicsit kedvét szegni a "túlontúl aktív" szavazóknak.

• Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #111 Dátum: 2008-10-27 15:34:25 »
    nem értem mire gondolsz
    please specify :)
    És, hogy ezt az egész herce-hurcát elkerüljük, a jövőben tényleg fogunk szűrést csinálni, de itt ez már így fog végig menni. A végén lesz egy jó kis estém, amikor végigszámolom az egészet. :)
  • gili

• Újszülött
    « Válasz #112 Dátum: 2008-10-27 16:41:37 »
    Adrienn, úgy látszik mégsem vagyok olyan okos, mert még mindig nem értem :)
    tehát egy melóhelyen dolgozik Béla és Jocó, regisztrálnak, Béla Béluskára szavaz, Jocó Kisjocóra, semmi gond, DE úgy kell megirni a programot, hogy ha Béla a regisztrációjával meg Jocó a regisztrációjával ugyanarról az ip cimről (melóhelyről, akárhonnan) MINDKETTEN Béluskára szavaznak, na ott gond van, mert akkor valszeg 1 emberről van szó, vagy egy családról
    de lehet a szavazást nem lehet igy beszabályozni, nem tudom, mert én ehhez buta vagyok :)
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #113 Dátum: 2008-10-27 16:55:33 »
    ok. így lesz.

jól látod, de ez a szavazás már nem így indult sajna... akkor még szoftveres háttér nem volt hozzá, most meg gáz visszavonni... 4-et lehet max szavazni és kész. Mindenki el tudja dönteni a lelkiismerete alapján, hogy jogos-e a 4, vagy sem... A többit levonjuk. A következő szavazás már így lesz, ahogy írtad...
    « Utoljára szerkesztve: 2008-10-27 17:09:36 írta Adrienn »
  • sanyika2004

• Újszülött
    « Válasz #114 Dátum: 2008-10-27 17:22:59 »
    Én is elképzeltem, hogy amikor feljön levegőért gyorsan megpróbálod lekapni.
    Hát tündér pofi lehet!

Zsófi!Az a nagy helyzet,hogy olyankor próbálom megmosni.Mert ugye az kötelező,akkor ordiba van.Meg fürcsi végén is.Ezért nincs mostanában fürdéses fotó.Meg evéses se........olyankor meg nagyon sok mennivalója és rosszalkodni valója van.
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #115 Dátum: 2008-10-27 17:38:22 »
    Cuki lehet nagyon. Mennyi idős most?
  • bedono

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #116 Dátum: 2008-10-27 19:02:46 »
    Szóval akkor ez alapján az is lehet, hogy egyáltalán nem az fog nyerni aki vezet?
    ÉS ebből nem lesz nagy sértődés?
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #117 Dátum: 2008-10-27 19:18:00 »
    Tisztáztuk a szabályokat, aki tudomásul vette, az nevezett. Itt is folyamatosan olvas minket minden anyuka, így nem hiszem, hogy bárki megsértődne, ha jogtalanságot látunk és levonunk, de ha szeretnél, átjöhetsz, ha számolunk, és láthatod te is a saját szemeddel...
  • ggabi

• Vendég
    « Válasz #118 Dátum: 2008-10-27 19:30:26 »
    tehát egy melóhelyen dolgozik Béla és Jocó, regisztrálnak,... ugyanarról az ip cimről ....  MINDKETTEN Béluskára szavaznak, ....

Bedono: Előfordulhat, én nem fogok megsértődni. Tisztában vagyok vele, hogy éppen a Gili által említett okok miatt tőlünk lesz levonva pont, de nem haragszom miatta. Nem vagyok informatikus, sajnos nem tudom hogy mikor, miért, melyik gépnek van vagy nincs külön IP címe... igaz, most már tudom hogy kell megnézni, de eddig nem tudtam. Sokan szavaznak a munkahelyeinkről, de nem tudom ott mi a helyzet az IP címekkel. Azt tudom, hogy hálózatba vannak kötve a gépek. Majd meglátjuk.
  • zizi

• Nagycsoportos
    • bence 5 éves
    « Válasz #119 Dátum: 2008-10-28 06:41:24 »
    tudjátok elöször neveztem be a gyermekem versenyre,és azt gondoltam ez egy jo buli.nem érdekelt a végeredmény nem akartam nyerni,csak pár barát innen beneveztett gondoltam miért ne.de teljesen elvettétek a kedvem,és ez most nem neked szol Adrienn.nagyon ügyesen csinálod,és ezért mondtam az elején hogy valaki mindig sérülegy ilyen versenyen.amit csináltok anyukák az borzaszto.most irhattok felháborodo meg kioktato levelet erre,nem érdekel.teljesen kiábrándultam a versenyekböl hála nektek.ugyhogy acsarkodjatok tovább nélkülem.Adrienn szeretném visszavonni a nevezésem és szeretném ha kivennéd bencét a versenyböl.természetesen szavazni sem fogok.ha ez nem oldhato meg mindegy.akkor ne küszködj vele.köszi.szánalmas és gyerekes ahogy vitáztok itt a forumon.köszönöm aki végigolvasott :-X
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 40

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media