2019. október 21., hétfő - Orsolya napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: [1] 2 3 ... 40

Régebbi versenyek

(Megtekintve 93395 alkalommal)
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    Régebbi versenyek
    « Dátum: 2008-09-30 11:21:41 »
    A Picibaba.hu közösségi portál várja azon 3 évnél fiatalabb kisgyermekek fotóit, akik úgy gondolják, hogy ők a legvidámabb pancsoló babák, s ezt egy fényképpel bizonyítani is tudják. Szeretettel várjuk a szülők, nagyszülők által készített kádban, tóban, folyóban, tengerben, óceánban fürdőző, patakban tapicskoló, de örömtől sugárzó kismanó fényképét (amely meztelen fotó esetén sem mutatja meg az intim testrészeket).

A fotó mellé kérnénk feltűntetni a gyermek nevét, korát, a fénykép készítésének helyszínét, és ha lehetőség van rá, akkor egy kedves sztorit, amely a képhez kapcsolódik.

Pályázat kiírása: http://palyazat.picibaba.hu/pancsolo-baba-2008/info/

Szavazás: http://palyazat.picibaba.hu/pancsolo-baba-2008/

Szavazás szabályai: http://palyazat.picibaba.hu/pancsolo-baba-2008/szabalyok/

Nevezés: http://palyazat.picibaba.hu/pancsolo-baba-2008/nevezes/

A szavazás lezárása, eredményhirdetés: 2008. november 10.

A pályázat díjazása: A legtöbb szavazatot kapott fotó beküldője ajándékcsomagot vihet haza.

« Utoljára szerkesztve: 2010-11-03 14:47:54 írta Adrienn »
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    Re: Picibaba.hu online fotópályázat: Pancsoló baba 2008
    « Válasz #1 Dátum: 2008-10-09 15:24:53 »
    Kedves pályázók, szavazók,

Kérek mindenkit a fals regisztrációk, a hamis szavazatok mellőzésére... ha lehet! Köszönöm! Mindenkinek egy szavazata van, ez annyira nem rossz dolog.

Bíztassuk a rokonokat, barátokat, hogy szavazzanak. :)

Adrienn
  • Kinga

• Csecsemő
    • *
    Re: "Pancsoló baba 2008" Fórum
    « Válasz #2 Dátum: 2008-10-09 18:47:56 »
    Kedves Adrienn és mindenki!
    Nem lett ez így kissé bonyolult? Főleg, hogy már minden ismerős és barát tudta, hogy mely oldalon kell szavazni.
    Na de mindegy, alkalmazkodunk a helyzethez és reméljük mindegyik anyuka, hogy a saját babája fog nyerni.
    Sok szerencsét mindenkinek!
    Kinga.
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #3 Dátum: 2008-10-09 21:38:11 »
    Ige, de ha már tudta, hogy hol lehet szavazni, akkor már szavazott is, és ezzel le is zárul a történet. Mivel ezen az oldaon a többszavazat nem volt megoldott. Ezért találtuk ki - többek unszolására -, a hármas szavazást. Ehhez viszont elengedhetetlen volt egy másik oldal. Rátehettük volna a linket, de ez így szép. Van saját aldomainje, külön elérése, és szabad út indult a szavazásokra. Aki idelátogat, az az első hozzászólásban láthatja, hogy a szavazás hol található. Szerintem vannak olyan értelmesek az ismerősök, hogy átjutnak arra az oldalra... Nem?
  • Manoci12

• Vendég
    « Válasz #4 Dátum: 2008-10-09 21:41:02 »
    Sokkal jobb lett így! Gratulálok. Ügyesek voltatok!
    Átláthatóbb, jó, hogy az összes pici mellett ott a név, a fotó, a régebbi bonyolultabb volt.
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #5 Dátum: 2008-10-09 22:50:04 »
    Örülök, hogy tetszik. Lesz még sok-sok fotós pályázat, amin tudjuk majd használni. Kellemetlen a köztes váétás, de megéri. És köszi a bíztatást. Jól esik. Egyébként újabb falajánlások jönnek a pályázatsorozatra. Érdemes nevezni.
  • Kinga

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #6 Dátum: 2008-10-10 16:40:35 »
    Sziasztok anyukák!
    Félreértés ne essék, nekem is tetszik az új szavazóoldal és egyértelműen örvendek a lehetőségnek, hogy a hercegnőmet benevezhettem élete első versenyére. És végülis igazad van Adrienn, ha nagyon akarnak a barátok szavazni, kicsit megerőltetik magukat. :)
    Kinga.
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #7 Dátum: 2008-10-12 18:14:05 »
    Úgy tűnik, hogy az átállás zavartalan volt. Attól a pár rossz, illetve fals regisztrációtól eltekintve minden szuperül zajli eddig. Látom, hogy a szavazás is szépen alakulgat, és azt is, hogy igen nagy harc alakult ki. Én őszintén megvallom, hogy az elsők között nehezen tudok dönteni. Mindannyian annyira szépek. Ezért most arra gondoltam, hogy a szavazataimat a hátul lévőkre fogom leadni, hátha Ők is versenyhelyzetbe kerülnek. :) Ti is szavazzatok többet!!! :) Izgaélmas dolog egy ilyen pályázat, egyre többen vannak a gyerkőcök, egyre növekszik a szavazatok száma... Lasasan már-már behozhatatlannak tűnik..., de azért még küldjétek csak a képeket!
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #8 Dátum: 2008-10-13 10:46:46 »
    Újabb szponzor érkezett:

Soapvillage: 5000 Ft értékű ajándékcsomaggal lepi meg az első helyezettet.
  • letti

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #9 Dátum: 2008-10-13 15:37:21 »
    Jobb így a szavazás.
    Csak mi már szomorkodunk,mert labdába sem rúghatunk,pedig sok ismerőst kértünk szavazásra.De tényleg nagyon szépek az első babák!
    Talán sok szülőtársam örülne,ha nem csak az elsőket jutalmaznák,hanem esetleg sorsolnának kisebb ajándékokat a többi nevezők között is!
    Hajrá babák!
    Varga Réka és anyukája

• Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #10 Dátum: 2008-10-13 15:51:25 »
    Iényleg jó lenne ez a sorsolósdi, de arra sanja nincs elég szponzor még. Így egyben ez szép kis ajándékcsomag... Kár lenne szétszedni. De majd lesz olyan verseny is, amikor sorsolgatunk, csa nevezgessetek szotgalmasan. :)
  • Kinga

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #11 Dátum: 2008-10-13 18:21:33 »
    Hát igen, én is pont erre gondoltam, hogy nagyon jó lenne, ha lehetne jutalmazni más babákat is, nemcsak az első helyezetteket, mivel mindenki szorgalmasan gyűjtögeti a szavazatokat szerintem. És észrevehető az is, hogy változnak azért a helyezések úgymond, elég gyakran. A szerencse forgandó, sosem lehet tudni ki fog nyerni, szerintem. Viszont a babák édesebbnél édesebbek, szerintem mind nyertesek!!!És főleg nyertesek vagyunk mi szülők, hogy az Élettől ilyen értékes, gyönyörű ajándékokat kaptunk!!!
    Kinga.
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #12 Dátum: 2008-10-13 23:43:54 »
    Tényleg a gyerkőc a legszebb ajándék az életben. Ezt annak idején közhelynek gondoltam, de amióta gyermekeim vannak, már nem is annyira giccses a gondolat. :) Viszont tényleg lesz még egy csomó páylázat. Előbb-utóbb csak nyertek valamit. Egyenlőre 12 fordulóban gondolkodunk az ősz - tél folyamán. Mindegyiken értékes ajándékcsomagok találnak gazdára. Eddig az összdíjazás kb: 170.000 Ft, de folyamatosa érkeznek a felajánlások.
    A "Pancsoló baba 2008"-ra például eddig a következő felajánlások érkeztek:

Fürdőjáték, fürdőkesztyű, játszószivacs, szappanok, kozmetikum anyának, apának és a babának is, könyv, játszóházi belépő, és még ami nem biztos, azt nem is említem.

A többi pályázaton sem lesz kevsebb ajándék. Sőt...

A pályázatra  a nevezések folyamatosan érkeznek. Minden nap 1-2-5 babát nevznek be. Mind szebbnél-szebbek. Én nem tudnék dönteni. Van 6-8 kedvencem, de a többiek is nagyon cukik. Ez csak egy játék... Mindenki nyer, ha nevez.
  • Kinga

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #13 Dátum: 2008-10-14 09:28:11 »
    Én azt díjazom, hogy aki szervezi ezt az egészet, nem sajnálja az idejét szponzorgyűjtésre.
    Nagyon szép dolog ez, hiszen ahhoz, hogy mi egyáltalán szavazhassunk gyerekeinkre és még valaki ajándékot is kap majd, sok munka kell. És köszönet érte!!!

• Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #14 Dátum: 2008-10-14 16:18:17 »
    Újabb felajánlás érkezett a pályázatra. A www.hudebaba.hu 5000 Ft értékű vásárlási utalványt ad az első helyezettnek!!!!! Szuper!
    « Utoljára szerkesztve: 2008-10-16 16:43:17 írta Adrienn »
Oldalak: [1] 2 3 ... 40

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media