2022. szeptember 26., hétfő - Jusztina, Pál napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14

"Apa csak egy van!" Fórum

(Megtekintve 51083 alkalommal)
  • Brekibogyó

• Picibaba-függő
    Re: "Apa csak egy van!" Fórum
    « Válasz #120 Dátum: 2009-03-05 12:36:41 »
    Sziszi, én is komoly dilemmában vagyok, hogy jóban legyek-e magammal :D De úgy döntöttem igen :) És tudod mit, én szóba állok veled ;D
    Sőt bárkivel szóba állok, ellenben senkinek nem szavazok a gyerkőcére csak azért mert néhány sort váltottam valaha anyukával :D
    Én csak arra szavazok akiket tényleg szépnek találok, de azokra szorgalmasan.  ;)
    És szerintem ékes bizonyítékai vagyunk annak, hogy semmi nem lehetetlen  ;D
    @ Dina @

"Mielőtt megszólalsz, gondold meg, szebb-e az, amit mondani akarsz, mint a csend, amit megszakítasz!"

"Csak az tud élni, ki mindig nevet, kiből nem fogy ki soha a szeretet..."

"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintha színészkednem kell bárki szeretetéért."
  • sziszi77

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #121 Dátum: 2009-03-05 14:23:06 »
    Na jó,átgondoltam ,én is szóba állok magammal,sőt másokkal is! ;D ;D ;D ;D
    És továbbra is szavazok a nekem tetsző manókra,ha tetszik,ha nem! ;) És sms-t továbbra sem küldök senki gyerekére,de még a sajátomra se! Mik vannak! ;D ;) ;D ;)

• viri25

• Kisded
    • **
    « Válasz #122 Dátum: 2009-03-05 14:51:27 »
    Az sms-es dologgal én sem értek egyet.Röhejesnek tartom,hogy van akinek több,mint ezer szavazata van pedig már a felével is nyert volna. ::) Na mindegy.Én nem is küldök és ezzel le is zártam a dolgot.
    Azt viszont tanúsíthatom,hogy mikor Lilikém megnyerte a fórum kedvenc díjat én még egy sort se írtam a fórumba,úgyhogy nem azért nyert,mert a "kemény maghoz"tartoztam volna.Utána kaptam kedvet és elsősorban azért írtam,hogy megköszönjem a fórumozóknak,aztán itt ragadtam és jól érzem magam.Bár azt beláthatjátok,hogy az újakat valaki mindig bekóstolja.Velem is megtették.De ezen valaki vagy túl tud lépni vagy nem.Lehet,hogy itt is vannak viták,de ha már más oldalakkal példázunk meg lehet nézni ott is a fórumokat.Na ott aztán durva pocskondiázás folyik.

• sziszi77

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #123 Dátum: 2009-03-05 15:46:55 »
    Éppen ezt akartam ájánlani,hogy azokon a bizonyos oldalakon nézenk körül az érintettek(pl babavilág) ezeken aztán van hideg-meleg! Jelezem amikor én is friss fellépő voltam ,senki nem kötött belém! ;) :D És azóta sem! ;D

• Agi77

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #124 Dátum: 2009-03-05 15:57:15 »
    Sziasztok!
    Nos akinek nem tetszik a verseny az ne nevezzen, akinek nem tetszik az oldal az ne olvassa. Én beneveztem a kisfiamat, szavazok rá, és szavazok más gyerkőcre is ha tetszik - már pedig van olyan. Szerintem tök jó az oldal, kedvelem a fórumozókat, és engem speciel sose bántott még itt senki.
    Ez a hülyézés meg... Ez már kicsit nevetséges, meg ez a dolog a helyesírással... (ez itt nem az iskola és nem is valamiféle hivatalos dolog) na mindegy
    Ja és kérem, akinek nem tetszik a kisfiam az semmiképpen se szavazzon rá  ;D

• Brekibogyó

• Picibaba-függő
    « Válasz #125 Dátum: 2009-03-05 16:10:16 »
     ;D ;D ;D ;D Örülök, hogy olyanok is kedvet kaptak a véleménynyilvánításhoz, akiknek jó a tapasztalatuk és így már kevésbbé egyoldalú a megítélés :) Lehet itt jó élményeket és kellemes perceket is szerezni magunknak, egymásnak. Csak hozzáállás kérdése :)  :-* :-* :-* :-*

@ Dina @

"Mielőtt megszólalsz, gondold meg, szebb-e az, amit mondani akarsz, mint a csend, amit megszakítasz!"

"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintha színészkednem kell bárki szeretetéért."
  • accesid

• Újszülött
    « Válasz #126 Dátum: 2009-03-05 19:13:13 »
    nem állitottam soha hogy normális vagyok ;D.az sms azért lett létrehozva hosszas mérlegelés után mert voltak emberkék akik elkezdtek kamu regisztráciot létrehozni csak hogy nyerjenek.az sms nem jo,de senkinek nem volt még egy értelmes mondata szerinte hogy kellene csinálni.csak azt olvasom mi nem jo.kritizálni bárki tud

Sziasztok
    Ez a mondat igy szerintem nem állja meg a helyét! Amig nem volt sms-es szavazás lehetett manipulalni az ip cimmel a cooke-kkal es email regisztrácioval, most nem kell játszani regisztrácioval, nem kell programozónak lenni ahoz, hogy valaki nyerjen. Pénz kell semmi más!
    Azért lett sms-es szavazás mert szükség van pénzre, hogy mire kell a pénz köze nincs senkinek hozza. Neked tetszik az oldal? (és ez kérdés mindenkinek aki olvassa!). Ha igen akkor maradsz tovább, ha nem a te dolgod hogyan döntessz!
    Kell a pénz!
    Szerinted mennyibe kerül egy ilyen oldalt létrehozni és fenttartani? Attol függ hogyan csinalod és mennyi programozoi tudásod van (programozoi tudás alatt nem azt értem hogy "tudom használni a frontpage, vagy más Web-szerkesztő programot" -sok minden van még amögött, csak egy néhány: php, sql, dreamwiever, photoshop, stb..)
    Meglehet csinálni szinte 0Ft-bol, de amikor fejleszteni kell, amikor valami űj kell akkor azt nincs ki vagy nincs hogy megcsinálni.
    Szoval kell a pénz és ha azt akarod hogy ez az oldal jövő ilyenkor is meglegyen szükség van penzre a fejlesztéshez, a tárhelyhez, meg egy csomó más dologra...
    Az oldal tulajdonosának saját joga hogy eldöntse milyen szavazást indit!

Nekem sem tetszik az sms-es szavazás, de elfogadom. Nem tudok sms-ben szavazni, nem anyagi okok miatt....
    Szerintem úgy kelett volna csinálni hogy legyenek sms-es es nem sms-es pályázatok, de lehet akkor mindenki a nem sms-esre nevezne, akkor pedig megint nem lenne pénz, az pedig kell.
  • Csibe

• Nagycsoportos
    « Válasz #127 Dátum: 2009-03-05 19:21:41 »
    Szia accesid!!! Van nem sms-es is a március szépe. A hónap szépe versenyek nem sms szavazósok.
  • zizi

• Nagycsoportos
    • bence 5 éves
    « Válasz #128 Dátum: 2009-03-05 19:24:45 »
    szia.csak gratulálni tudok.megirtad mindazt amit gondolok érzek.köszönöm hogy kifejezted helyettem is.ha valaki ezt sem érti meg sorry
  • accesid

• Újszülött
    « Válasz #129 Dátum: 2009-03-05 19:32:55 »
    Szia accesid!!! Van nem sms-es is a március szépe. A hónap szépe versenyek nem sms szavazósok.

értem én, csak azt akartam magyarázni, hogy kelett volna
    CSAK sms-es szavazás és
    CSAK webes... ez talán megoldás lett volna a mostani vitára.. hogy ki tud meg kinek éri meg anyagilag.. stb...
    de idézem saját magam

Idézet
    ...de lehet akkor mindenki a nem sms-esre nevezne, akkor pedig megint nem lenne pénz, az pedig kell.
  • Csibe

• Nagycsoportos
    « Válasz #130 Dátum: 2009-03-05 20:46:33 »
    Én is értetem csak finoman hozzá tettem.  ;)
  • bella01

• Picibaba-függő
    « Válasz #131 Dátum: 2009-03-05 20:53:02 »
    Sziasztok!
    Nekem lenne egy javaslatom az sms-es szavazással kapcsolatban.Rendben legyen sms de mért öt szavazatot ér?miért nem csak egyet ahogy a másik sima szavazás is.Ha valaki nem tud szavazni mert csak egy ip cim van az tud igy is ugyanannyi pontért mint más és ha egyeltalán nincs net akkor szintén tud ugyanannyi szavazatért pötyögni.Ez igy lenne fer.Nem lenne az hogy valakinek 1000 szavazata van és másnak csak 30- igy nem lenne hátrányban senki.Én megértem azokat akik emiatt háborognak .Igy is lenne támogatása aki máshogy nem tud az szavazhat igy.Várom hogy ki mit gondol.
    :-)
  • Brekibogyó

• Picibaba-függő
    « Válasz #132 Dátum: 2009-03-05 20:56:26 »
    accesid, minden tiszteletem, mert végre olvashattam értelmesen tartalmas gondolatokat a mai nap folyamán.  :)
    A szavaidból azt vettem ki, hogy nem laikusként ülsz a gép előtt.  :)
    Sajnos a többség nincs tisztában azzal mivel jár egy honlap üzemeltetése, fenntartása, fejlesztése.
    Az sms szavazás mellett már a kezdetekkor kiálltam, a véleményem fenntartom most is. Mint ahogy Te is írtad a fejlesztéshez pénz kell, és az sms-ekből jön valamennyi. (nem tartom valószínűnek, hogy sok  :-X, mint ahogy azt egyesek gondolják)
    Kezdem egyre inkább azt érezni, hogy a tárgynyeremény utáni vágy a motivációs tényező........ ha igazak a sejtéseim akkor egyszerű a megoldás, kicsit meg kell osztani a rendelkezésre álló keretet az sms-es és nem sms-es pályázatok, a pontozás alapján helyezett és egyéb módon választott szépségek között és talán csitul a vihar.
    Hozzáteszem, ha tényleg ez a helyzet akkor elkeserítő.......  :-X :-X :-X :-X Ha nem akkor elnézést azoktól akik ezt rossz néven vették.  ::) ::) ::)
    @ Dina @

• Brekibogyó

• Picibaba-függő
    « Válasz #133 Dátum: 2009-03-05 20:57:31 »
    bella, jó az ötlet, de azoknak, akik korábban tisztességtelen eszközökhöz folyamodtak az egy szavazatot érő sms nem lenne elég  :(
    @ Dina @

• bella01

• Picibaba-függő
    « Válasz #134 Dátum: 2009-03-06 07:42:14 »
    Szerintem breki ha adrien ezt kitudja szűrni akkor zárja ki őket a versenyből és ne nevezhesenek be ujra egy darabig.Ha valaki csalni akar és rájött hogya tud akkor biztosan nem fog pénzt pazarolni ha ingyen is megtudja csinálni.Szerintem!

Őrülök hogy tetszik a véleményem :D
    :-)
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media