2022. szeptember 26., hétfő - Jusztina, Pál napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14

"Apa csak egy van!" Fórum

(Megtekintve 51084 alkalommal)
  • sziszi77

• Fanatikus Picibabás
    Re: "Apa csak egy van!" Fórum
    « Válasz #105 Dátum: 2009-03-04 21:29:52 »
    Nem Breki,vannak akik ettől boldogok! Bár azt nem tudom miért! >:(

• bonita7107

• Újszülött
    « Válasz #106 Dátum: 2009-03-04 22:36:02 »
    Sziasztok! Mivel én még tegnap este feltettem egy számomra egyszerű érthető kérdést: 2 nap után, hogy lett egy verseny sms-s? Ennyi volt.Ebből kerekedett ekkora nagy magyarázkodás.Miért is kell magyarázkodni?? Az oldal tulajdonosa miért nem veszi a fáradtságot és irja ki ."Kedves nevezők sajnálatos tévedés történt stb..." (ne én fogalmazzam már meg egy oldal tulajdonos helyett!)Lehet, hogy már lett volna a hozzáállás! Helyette Ti irogattok itt mindenféle mentegetődő szavakat, magyarázatokat!Egy kedves és okos ismerősöm az itt elhangzottakat nagyon egyszerűen és tömören megfogalmazta:de az a demagógia amit lenyomnak a picibabán, hogy 'már azzal is nyertem hogy végignézem az összes babát', meg hogy ' mekkora ajándék hogyha 3-4 szavit kapunk idegenektől'  stb...
    Anita
  • Manoci12

• Vendég
    « Válasz #107 Dátum: 2009-03-04 22:46:42 »
    Ha ilyen nagyon felháborodtál, akkor vedd már a fáradtságot és olvasd el az ELSŐ!!!! hozzászólást és akkor nem írnál ekkora baromságokat!!!

Bocsánat, de ez már egyszerűen felháborító!!!

De, a gyengébbek kedvéért:

Most itt a lehetőség, hogy az Apukákat vegyük szemügyre. Ne maradjanak mindig háttérben, hiszen Ők is legalább annyit tesznek a csöppségekért, mint az Anyukák. Szeretettel várjuk azokat a fotókat, ahol a kicsi 6 évnél fiatalabb, és mellette van féltő, óvó Édesapja is. Keressük tehát a legjobb papás-babás fotót, hiszen "Apa csak egy van!". Nevezésre, szavazásra, SMS küldésre, kattintásra fel!
  • Csibe

• Nagycsoportos
    « Válasz #108 Dátum: 2009-03-04 23:14:55 »
    Bonita teljesen igazad van miért is védem meg azt akit kedvelek miért nem teszem azt ami most szokás hogy ha valakit bántanak akkor én is elkezdem bántani hát ez tényleg borzalmas hogy vannak még olyan emberek akik kitartanak egymásért és az igazukért. Tudod mit én most leirom azt amit gondolok még ha ezt  meg is bánom. Senki nem tart pisztolyt a fejedhez hogy igen is nevezd a gyerekedet és senki nem mondja azt se hogy ne ird le a véleményed. De nekem többet jelent az hogy minden napi sétánk során legalább két ember megáll a babakocsink mellet és gyönyörködik a lányomba. De ha ez neked presztizs kérdés.
  • bonita7107

• Újszülött
    « Válasz #109 Dátum: 2009-03-04 23:29:30 »
    Mint már leirtam, a vicc az egészben nincs is nevezve gyermekem!!! Egy 10,5 éves gyönyörű kislány boldog anyukája vagyok!A másik! Manoci! A bemásolt szöveg a versenyről 02.02.-i!!Tegnap előtt viszont ezzel szemben nem volt kiirva semmilyen sms kód!!A gyengébbek kedvéért!!
    Anita
  • Manoci12

• Vendég
    « Válasz #110 Dátum: 2009-03-04 23:40:35 »
    Akkor meg mit háborogsz itt??
    De ha neked ez nem volt elég meggyőző, még mielőtt kötekedsz olvasd el a pályázat kiírást!!
  • Brekibogyó

• Picibaba-függő
    « Válasz #111 Dátum: 2009-03-05 10:05:02 »
    Manoci, Csibe,  szélmalomharc.  ;D
    Az okos ismerős megmondta, demagógok vagyunk. (az idézett mondattöredékek alapján főleg én, de így érzem jól magam  ;) )

Sajnos (bár szerintem inkább hál' Istennek) az én gyermeki naiv lelkem megragadt azon a ponton, hogy igenis tudok gyönyörködni a csöppségekben.

Kár, hogy azt nem magyarázta el az "okos ismerős", hogy egy pályázat kiírásánál az abban szereplő adatok a mérvadóak. Ha változik valami, az megváltozik a pályázati kiírásban is.
    Ha nem tartod be a törvényt csak mert nem ismered, még büntetnek... Ha a kiírásban sms szavazás van, akkor ott sms szavazás van még akkor is ha késve indult el.
    Javítsatok ki ha tévedek.
    @ Dina @

"Mielőtt megszólalsz, gondold meg, szebb-e az, amit mondani akarsz, mint a csend, amit megszakítasz!"

"Csak az tud élni, ki mindig nevet, kiből nem fogy ki soha a szeretet..."

"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintha színészkednem kell bárki szeretetéért."
  • zizi

• Nagycsoportos
    • bence 5 éves
    « Válasz #112 Dátum: 2009-03-05 10:11:21 »
    kedves bonita.nem is vagy érdekelt közvetlenül a versenyben mégis mondod irod a magadét.nincs értelme annak amit irsz.buta vagy.ha nem tettszik nem kötelezö belépni minden nap a picibabára.te reagállsz folyton az irásainkra.szerintem lesed mikor ir végre valaki hogy meg tudd cáfolni ;D
  • mamamia

• Újszülött
    « Válasz #113 Dátum: 2009-03-05 10:35:03 »
    tettszik, reagállsz...őt lebutázod, miközben te is olvasgathatnád még kicsit a helyesírási szótárt.

Ő csak azt várja, hogy reagálhasson, és te?

Reménytelenek vagytok. Na pá, további jó haj- és szájtépést!
  • zizi

• Nagycsoportos
    • bence 5 éves
    « Válasz #114 Dátum: 2009-03-05 10:39:49 »
    teljesen igazad van elnézést a helyesirási hibákért.de tudod nálunk itt falun nincs lehetöség oskolába mennyi.sajnya oskola sincs.a pegyagógusok feladták a reményt hogy a jora és szépre valaha is meg tudjanak tanitani engem,mert tulajdonképpen én a toronyban élek,ahol se viz se áram.ezt a levelet is gyertyafénynél irom ;D 8) :o
  • csepike

• Újszülött
    « Válasz #115 Dátum: 2009-03-05 10:52:34 »
    Zizi, ti egyfolytában ugyanúgy reagáljátok le a dolgokat és nézitek ki mikor ír be.
    Azért nagyon sajnálatos hogy egyfolytában beszóltok azoknak akik szeretnék kifejteni a véleményüket a versennyel kapcsolatban. Az sms ugye azért lett behozva, mert nem mindenkinek van annyi ismerőse, akinek se pénze se ismerőse az már ne is indítsa a gyerekét?
    Én ide többet nem nevezem a gyerekemet. Nem vagyok kíváncsi a veszekedésekre.
  • csepike

• Újszülött
    « Válasz #116 Dátum: 2009-03-05 10:56:39 »
    'teljesen igazad van elnézést a helyesirási hibákért.de tudod nálunk itt falun nincs lehetöség oskolába mennyi.sajnya oskola sincs.a pegyagógusok feladták a reményt hogy a jora és szépre valaha is meg tudjanak tanitani engem,mert tulajdonképpen én a toronyban élek,ahol se viz se áram.ezt a levelet is gyertyafénynél irom '

De ez a hozzászólás, nem egy normális ember értelmi képességeire vall.
    Helyesírás ellenőrző  is elég mindenféle hülye demagóg duma nélkül!! Ezt olvassák az anyukák mindennap, istenem!

• zizi

• Nagycsoportos
    • bence 5 éves
    « Válasz #117 Dátum: 2009-03-05 11:04:39 »
    nem állitottam soha hogy normális vagyok ;D.az sms azért lett létrehozva hosszas mérlegelés után mert voltak emberkék akik elkezdtek kamu regisztráciot létrehozni csak hogy nyerjenek.az sms nem jo,de senkinek nem volt még egy értelmes mondata szerinte hogy kellene csinálni.csak azt olvasom mi nem jo.kritizálni bárki tud
  • Brekibogyó

• Picibaba-függő
    « Válasz #118 Dátum: 2009-03-05 11:33:47 »
    Csepike, először is üdv itt a fórumon.
    Nincs semmi baj azzal, ha valaki véleményt nyilvánít. Azért jött létre a fórum, illetve azért, hogy kommunikáljunk. Ki így, ki úgy.Azt, hogy ki milyen stílusban teszi mindezt, mindenki ítélje meg a legjobb belátása szerint.
    De ez a hozzászólás, nem egy normális ember értelmi képességeire vall.
      Te is véleményt nyilvánítottál, hozzáteszem ez sem nem túl kedves....na mindegy.
    Szerintem nem egy és nem két olyan anya, nagyszülő van itt, aki nevez, függetlenül attól, hogy anyagilag vagy ismerősök számát tekintve nincs olyan helyzetben, hogy megvegye, megszavaztassa a dobogós helyek valamelyikét, mégis itt van és mégis nevez. És képzeld, van olyan köztük, aki "estélyelen" volt és mégis elnyerte a szerkesztői különdíjat, fórumkedvenc címet vagy épp fortuna kegyeltje lett.
    Én nem gondolom, hogy ez a verseny minden esetben a realitásról szól már ami az első helyeket illeti (tisztelet a kivételnek), csak ezt a többség nem szereti bevallani magának. Ha egy gyermek kiemelkedően szép arra a fent már említett szerkesztőség és az aktív fórumozók úgyis felfigyelnek. Így mindneki igenis eséllyel pályázik.
    @ Dina @

"Mielőtt megszólalsz, gondold meg, szebb-e az, amit mondani akarsz, mint a csend, amit megszakítasz!"

"Csak az tud élni, ki mindig nevet, kiből nem fogy ki soha a szeretet..."

"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintha színészkednem kell bárki szeretetéért."
  • sziszi77

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #119 Dátum: 2009-03-05 12:27:13 »
    Igazándiból nem is értem,mi is a probléma,ha jól emlékszem a gazfickós sem úgy indult,hogy sms szavazós lesz(persze nem nagyon emlékszem)de az lett és kész,ezért speciel én nem kaptam sokkot!Fent van a gyerek és ennyi! Nem küldök sms-t és nem dőlök a kardomba,ha csak mondjuk a 30-40. lesz! ;) Akkor érteném ezt a problémát,ha fizetni kellett volna a nevezésért,de itt maximum az időnkbe kerül nevezni.......
    Brekikém,viszont az kiderült számomra,hogy mi csak azért beszélgetünk itt egymással,hogy a gyerekeink fórum győztesek legyenek! No,miután már ezen mi túl vagyunk,én már nem is beszélek itt senkivel többet! Sőt már magammal sem fogok ezentúl szóba állni! ;D ;D ;D ;D ;)

Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media