2022. augusztus 16., kedd - Ábrahám napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14

"Álmodtam egy világot magamnak" Fórum

(Megtekintve 26710 alkalommal)
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    Re: "Álmodtam egy világot magamnak" Fórum
    « Válasz #165 Dátum: 2008-12-29 21:38:03 »
    Cuki kis manó, azt meg kell hagyni!!!
  • duli

• Picibaba-függő
    « Válasz #166 Dátum: 2008-12-29 22:56:56 »
    Epp azon gondolkoztam a minap,hogy milyen jo is,hogy vannak ezek a fotopalyazatok!A gyonyoru aprosagokat mar lathattuk/latjuk,pancsizni,szundikalni,maszatosan.Ahogy mindennap megnezzuk oket es szavazunk rajuk,meg kedvenceink is lettek es lesznek,ugy kerulnek egyre kozelebb a szivunkhoz,es talan nem tulzas,ha azt mondom,hogy "tavoli"csaladtagokka valnak,akikkel azert minden nap talalkozunk,meg ha nem is szemelyesen.A fenykepeknek es a naplobejegyzeseknek koszonhetoen mi is tanui lehetunk annak,hogyan cseperednek,valtoznak,ugyesednek,okosodnak a picik es a nagyobbacskak.
    Koszonjuk a picibaba.hu letrehozoinak ezt a nagy csaladot! :)
    Csak igy tovabb babak,mamak es minden picibaba.hu barat! :)
  • medea

• Újszülött
    « Válasz #167 Dátum: 2008-12-30 04:50:18 »
    Kedves Duli! Vegre egy szep gondolat a forumon... csak hat kar hogy nem igaz a vege ha versenyrol van szo!En Angliaban lakom, onnan szavaztam mindennap az unokaocsemre, es par ott elo kulfoldi barat szinten,aztan elkezdte erdekelni az oldal oket, es mar kedvenceik is voltak, ami azt jelenti, hogy nem csak az en unokaocsem kapta a szavazatokat nap mint nap,tudtak mi az hogy picibaba.hu, hogy szavazok, es par szot megtanultak magyarul, azert viszont halas vagyok, hogy csak parat, es a forum oldalat nem ertettek! Nem lattak a szanalmasabbnal szanalmasabb forumozok, es anyukak irigyseget a masik bebyre mert epp neki tobb szavazata vagy mert "elmezonyben" volt.... Konyorgom Magyarorszagon ilyen emberek, es anyak vannak (TISZTELET A KIVETELNEK TENYLEG!!!) de a gyerekuk ebben no majd fel, hogy legyel irigy a masik gyerekre, ha o esetleg jobb mint te,vagy szolj be a masiknak mindenaron!En szegyenlem magam helyettetek draga beszolongatos forumozok, es anyukak, mutassuk meg mi az a magyar mentalitas, a legjobb helyen, egy baba oldalon!"Többet jelent számunkra,mint egy első helyezés!"szerzoje abba nem gondol bele hogy ez esetleg rosszul esik valakinek?milyen kedves lett volna az a gondolat is az utolso mondat nelkul! persze meg sorolhatnam a beszolasokat,-minek  :'( :'( :'( csak elszomorit! Szoval kedves Duli...sajna ez nem egy csalad itt, de mindenesetre szep gondolat!Sikerekben gazdag BEKES Boldog Uj evet kivanok mindenkinek!Gratula a NYERTESEKNEK, es szuleiknek!
  • Brekibogyó

• Picibaba-függő
    « Válasz #168 Dátum: 2008-12-30 09:07:46 »
    Sziasztok,
    Szerintem úgy teljes és szép a gondolat ahogy Duli leírta, az utolsó mondataival együtt....
    mert hát lássuk be, minden családban akad egy kis piszkálódás, de ettől még szeretetben élünk. A véleménykülönbségeket pedig tiszteletben kell tartani.A versenyről és m"agyar" mentalitásról pedig már annyi szó esett, hogy nem érdemes rá többet pazarolni.
    Gratulálok a kis nyerteseknek és azoknak is akik hozzám hasonlóan csak megmutatták gyönyörű babáikat, remélem még sok-sok alkalom lesz, hogy ezt megtehessük.
    @ Dina @

"Mielőtt megszólalsz, gondold meg, szebb-e az, amit mondani akarsz, mint a csend, amit megszakítasz!"

"Csak az tud élni, ki mindig nevet, kiből nem fogy ki soha a szeretet..."

"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintha színészkednem kell bárki szeretetéért."
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #169 Dátum: 2008-12-30 09:17:25 »
    Szerintem az idézet mondattal nem az első helyezett megbántása volt a cél. Csak egy sima magjegyzés volt, ami mögé nem kell semmi gonoszságot képzelni.
  • zizi

• Nagycsoportos
    • bence 5 éves
    « Válasz #170 Dátum: 2008-12-30 10:36:40 »
    szerintem is szép volt duli mondanivaloja. ;)az irigység nem csak a magyarokra jellemzö.és mi picibabások igen is egy család vagyunk.akik kötekedtek piszkálodtak eltüntek .nem tartanak minket a családjuknak.szerintem igenis büszkének kell lennünk erre a családra,mert ismeretlenül is segitünk támogatjuk egymást tanácsokkal vagy pár szoval.aki sokat forumozik tudja miröl makogok most. ;Dén büszke vagyok magyarságomra.minden nemzetnek vannak hibái.és bár itt nem politizálunk,azért azt leirnám sokkal nagyobb szégyen amit az ország vezetöi csinálnak.ugyanis utánnuk itél meg minket külföld.a magyar népben benne van az erö és a lehetöség.a jövö titka élünk e vele
  • Manoci12

• Vendég
    « Válasz #171 Dátum: 2008-12-30 11:28:03 »
    Csatlakozom Zizihez. Mi itt egy család vagyunk, jól ismerjük egymást, még ha csak virtuálisan is, barátok vagyunk.
    Szerintem semmi bántó nincs abban, hogy:
    "Többet jelent számunkra,mint egy első helyezés!"
    Nekem ez a mondat nagyon jól esett.
    A másik oldala meg az, hogy valljuk be ez a Fórumkedvenc nem arról szólt, hogy ismerem, akkor azért szavazok, vagy mert anyuka megkért, hanem arról, hogy tetszik a baba. Talán ezért esett olyan jól az anyukának. Ebben semmi bántó nincs.
    Az, hogy Magyarországon milyen emberek vannak... Hát ezt inkább hagyjuk. Te is magyar vagy?
    Nem csak itt élnek irigy emberek, ez nem nemzet kérdése és nem is kell általánosítani.
    Csak ennyit akartam mondani, mert engem bántottak a fent olvasottak.
    Remélem senkit sem bántottam meg.
  • duli

• Picibaba-függő
    « Válasz #172 Dátum: 2008-12-30 11:57:41 »
    Sziasztok!

En is ugy gondolom,hogy csipkelodesek mindig is voltak es lesznek is,ezt nem lehet kivedeni,hisz szerencsere nem vagyunk egyformak.De szerintem itt az a   lenyeg,hogy az idonkent fellepo ellenteteket hogyan kezeljuk,hogyan reagalunk rajuk.Folytatjuk e a sardobalast,vagy inkabb megprobaljuk nyugodtan,es bekes uton feloldani oket.En azt hiszem,ebbol a szempontbol a picibaba.hu elismerest erdemel,mert ugy vettem eszre,hogy eddig meg mindig szep szoval,turelemmel probalta megoldani a problemakat.
      Az,ha valakinek nem tetszik valami,persze irja csak meg,tisztazni kell a dolgokat.Az mar a jellemunktol fugg,hogy ki hogyan talalja a mondanivalojat.De ha ugy erezzuk,hogy megtettuk a magunket,zarjuk le a vitat es koncentraljunk a szep es ertekes dolgokra,amiket naprol napra megosztunk egymassal,es persze elsosorban a gyermekeinkre,hisz nagyreszt ertuk van ez az oldal.
      Az,hogy egy nagy csaladnak tekintem a picibabat,amellett tovabbra is kitartok.Ezt foleg azok erezhetik,akiket,mint engem is,a szeretteiktol messzire sodort az elet,es a billentyuzet no meg a kepernyo elottunk jelentik az egyetlen kapcsolatot a hasonszoruekkel. :)  Ebben talan Te is egyetertsz velem Medea. :)
       Visszaterve az emlitett megjegyzesre,idezem:"Tobbet jelent szamunkra,mint egy elso helyezes ",amit ne titkoljuk,a forumozok kedvence dijat kapo tunderi Nagy Lili anyukaja irt.Milyen erdekes,hogy tobbfelekeppen is ertelmezheto ez a mondat!En szemely szerint nem lattam benne semmi bantot,es ezt most is igy gondolom. Epp ellenkezoleg!Megtiszteltetesnek ereztem a tobbi forumozo neveben is, hogy ilyen sokat jelent a mi szavazatunk.
  • viri25

• Kisded
    • **
    « Válasz #173 Dátum: 2008-12-30 17:00:37 »
    Semmi rossz gondolat mögött nem volt abban amit írtam.Úgy értettem,hogy azért jelent számunkra többet,mert ezt nem a mi és ismerőseink szavazták meg akik ugye elfogultak,hanem olyanok akik csak magáért a képért szavaztak.Úgy látszik az ember már kedves dolgot se írhat,mert már rögtön a rosszat gondolják bele.Na EZ a magyar mentalitás!!!

• Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #174 Dátum: 2008-12-30 17:01:58 »
    Ne vedd komolyan... Légy büszke a kicsikédre!!! Csodaszép és kész!
  • Brekibogyó

• Picibaba-függő
    « Válasz #175 Dátum: 2008-12-30 17:21:44 »
    viri25, tényleg tündéri a kicsid. Ne foglalkozz azokkal akik a kákán is csomót keresnek.
    Gratulálok a gyönyörű kislányodhoz és a fórumkedvenc címhez!
    @ Dina @

"Mielőtt megszólalsz, gondold meg, szebb-e az, amit mondani akarsz, mint a csend, amit megszakítasz!"

"Csak az tud élni, ki mindig nevet, kiből nem fogy ki soha a szeretet..."

"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintha színészkednem kell bárki szeretetéért."
  • viri25

• Kisded
    • **
    « Válasz #176 Dátum: 2008-12-30 17:33:59 »
    Köszönjük!Aranyosak vagytok :)És még egyszer köszönjük a szavazatokat is.Tényleg nagy öröm volt! :D
    « Utoljára szerkesztve: 2008-12-30 17:40:48 írta viri25 »

• zizi

• Nagycsoportos
    • bence 5 éves
    « Válasz #177 Dátum: 2008-12-30 18:18:59 »
    AZÉRT MEDEÁT ne bántsuk szerintem nem akart rosszat csak a véleményét irta le.és ahányan vagyuk annyi véleményünk van.tudom senki nem bántotta de egy kicsit kezdjük kicsavarni amit ö irt.de ez csak maszek vélemény ;D
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #178 Dátum: 2008-12-30 18:23:01 »
    Médeának örülünk, mert aranyos. Nem akart Ő sem rosszat. viri sem az 1. 2. 3. helyet becsmérelte, csak örült valaminek. Senki nem akart bántani senkit. Ez megint csak egy szerencsétlen szófacsarás tényleg.
  • viri25

• Kisded
    • **
    « Válasz #179 Dátum: 2008-12-30 18:37:00 »
    Sajnálom,hogy egy ártatlan mondat így ki lett csavarva és ilyen vihart kavart. :(
    Természetesen minden babának gratulálunk! ;D

Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media