2022. augusztus 09., kedd - Emőd napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9

"A legnagyobb gazember!" Fórum

(Megtekintve 24863 alkalommal)
  • mukika68

• Csecsemő
    • *
    Re: "A legnagyobb gazember!" Fórum
    « Válasz #105 Dátum: 2009-03-31 05:34:21 »
    Jobbulást ADrienn
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #106 Dátum: 2009-03-31 09:32:23 »
    Köszi szépen. :(
  • sheila

• Újszülött
    « Válasz #107 Dátum: 2009-03-31 17:38:18 »
    Szia Adrienn!
    Jobbulást kivánok kicsi fiadnak remélem minnél hamarabb meggyógyul, az ajándékok nem fontosan az egészség annál inkább, majd ideér ha kész lesz minden és az egészség is rendben van :D

• Nszilvi

• Kisded
    • **
    « Válasz #108 Dátum: 2009-03-31 20:27:28 »
    Léninek mielőbbi gyógyulást kívánunk!!!
    Szilvi

• Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #109 Dátum: 2009-03-31 21:38:21 »
    Köszönjük szépen. Az antibio hat. ma már nem volt láza... olyan magas. Köhögni is kevesebbet köhög. Viszont kaptuk ezt a puffot... Ventolin pipát. Ilyen kicsiknek hogy lehet normálisan "beadni", ha nem akarom megvenni az 5000 Ft-os szifont hozzá?
  • julcsianyu

• Picibaba-függő
    « Válasz #110 Dátum: 2009-03-31 22:44:53 »
    Aventes,vagy valamilyen keményebb műanyag poharat kivágsz a pipa formájára ,abba dugod bele,nálunk bevált.Az aventes azért jó,mert átlátszó,és látod,hogy beszippantotta-e.Egyébként nagyon hamar megtanulják hogyan kell.Mielőbbi gyógyulást nektek,kitartás.Ha ez nem sikerül akkor van valami más hörgőtágító is,azt hiszem talán spiropent a neve.valami ilyesmi.Nálunk az nem vált be ,mert a lányom túlpörgött tőle.
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #111 Dátum: 2009-03-31 23:52:43 »
    :) Nah, este pont ezt csináltam, csak kimostam egy joghurtos poharat, és annak az alját vágtam ki. Azt játszottuk, hogy Ő a "Dart Véder bácsi". Ez bejött. Csak pont ez aggasztott, hogy nem jó ütemben szívja, meg nem tudom, hogy beszívja-e. 2 fújást kellene beszívnia, de gőzöm sincs, hogy mi megy bele a gyerekbe. Átlátszó poharam csak üveg van, annak az alját nehéz kivágni... :( Aventes nincs sajna. Ötlet?
  • julcsianyu

• Picibaba-függő
    « Válasz #112 Dátum: 2009-04-01 09:03:57 »
    amikor először volt beteg a lányom,mi is sima műanyagpoharat használtunk,meggyógyult,úgyhogy valószinűleg jól csináltunk.Mi úgy csináltunk ,mint akit megijesztettek,hiii..és akkor beszívta.Jól szoritsd rá a pohár száját az arcára és akkor biztos sikerül.A két befújás között hagyni kell legalább fél percet.Nálunk Gyulán a kórházi csomagba,mindenki kapott ilyen tejgyűjtő poharat,/avent/sosem gondoltam volna,hogy erre fogom használni.Sok sikert,gyógyuljatok.
  • csillu81

• Nagycsoportos
    « Válasz #113 Dátum: 2009-04-03 00:02:19 »
    esetleg steril vizeletnek valo poharkeval probald Adrienn olyat biztos minden gyogyszertarba fogsz kapni .Az atlatszo,muanyag,steril es kivaghato.Meg eleg olcso is.

• Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #114 Dátum: 2009-04-03 00:09:37 »
    Ma voltunk vissza dokihoz: még nem tiszta a tüdeje, úgyhogy folytatni kell ezt a kúrát. szerencsére ügyesen szívja ezt a vackot. Szerencsétlenségemre: Lilla is elkapta, neki is zörög a tüdeje, úgyhogy neki is kell ez a pipa mától, meg az antibogyó. (És én is érzem a tüdőm rendesen..., de ez egy másik sztori.) Viszont ha a Lillus arca elé teszem a poharat éktelen sírásba kezd... Nem tudom, hogy fogjuk ezt kivitelezni...??? Egyébként mi a véleményetek erről a pipáról? Tényleg mindig kelleni fog eztán? vagy ez csak egy ilyen eseti dolog? Én hallok mindenfélét.
  • julcsianyu

• Picibaba-függő
    « Válasz #115 Dátum: 2009-04-03 08:58:26 »
    A pipa csak addig kell amíg meg nem gyógyul a tüdőgyulladásból.Egyébként ezt a pipát asztmások használják,de gondolom ti nem vagytok azok.Amikor E
  • julcsianyu

• Picibaba-függő
    « Válasz #116 Dátum: 2009-04-03 09:01:08 »
    Valamiért kilépett...Szóval ,amikor Eszter akkora volt ,mint a te lányod ,a mi doktor nénink először a spiropentet írta fel.Az kanalas,sokkal könnyebben boldogulsz vele,mint a pipával.
  • h.szilvia

• Újszülött
    « Válasz #117 Dátum: 2009-04-03 15:05:09 »
    Adrienn, jobbulást kívánok a gyerekeidnek! Bambimnak volt tüdőgyulladása, megszokat a az inhalálót, mondjuk ilyen sprayt nem kapott, hideg párás inhalálóval kellett maszkon keresztül napi 3X 10 percet inhalálni. Az ölembe vettem énekeltem dajkáltam és elfogadta, ellenben ha sír akkor sokkal nagyobb levegőt vesz több gyógyszer jut be neki és mélyebbre.
    A puffot az asztmások használják rendszeresen, mint az öcsém is, ezt pulmonológus írja fel, sztem, ha meggyógyulnak a csemetéid nem kell nekik használni.
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #118 Dátum: 2009-04-03 17:55:45 »
    Azóta rajtam is kitört ... voltam dokinál is. 40 fokos lázam lett. Állítólag valamivírus...
  • Ashley

• Újszülött
    • Újszülött és Totyogó
    « Válasz #119 Dátum: 2009-04-03 18:06:06 »
    Jobbulást neked is és a gyerkőceidnek is  :)

Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media