2022. május 26., csütörtök - Evelin, Fülöp napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 118

"2010/x. Heti Szépségek" Versenye

(Megtekintve 155504 alkalommal)
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    Re: "2010/x. Heti Szépségek" Versenye
    « Válasz #30 Dátum: 2010-01-18 21:19:54 »
    Azóta már biztosan látszik.
  • mareszyx

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #31 Dátum: 2010-01-18 21:40:06 »
    Sziasztok!!

Szeretném közölni nemtetszésünket a szavazatokkal kapcsolatban. vagyunk itt ugy gondolom jópáran akik velem együt így gondolják. Esélytelennek érezzünk magunkat a pénzes (csak beszavazom a gyerekem mert van pénzem) anyukákkal szemben!  Régen sokkal sokkal jobb volt mert ott igazi vereny volt, nem pedig elindul a szavazás és aznap már X szavazata van a gyereknek, pont ugy mint multhéten. nincs semmi új szabáály csak rövidebb az idő!

Szeretnénk SmS nélküli szavazást is!
    Köszönjük megértésed!
  • Alíz26

• Picibaba-függő
    « Válasz #32 Dátum: 2010-01-18 21:47:38 »
    Sziasztok!!
    Tejesen egyet értek veled Mareszyx! :-* :-*Ezek a versenyek a pénzröl szolnak úgy látom semmi másról és aki fel mer háborodni az meg le van ugatva milyen érdekes.Én úgy tennék itt rendet hogy mindenkinek jó legyen csinálnék egy sima szavazást is és akkor végre nem csak a pénzről szólna az egész!!Nekünk is volna esélyünk !!!

Csatlakozzon az  SmS nélküli szavazásba!!!
    Petra
    phpBB:
    Ákos
    phpBB:
  • lszilvia

• Picibaba-függő
    « Válasz #33 Dátum: 2010-01-18 21:48:49 »
    háát sajnálom de egyet kell értenem maresszel. én is sok idő ota megint neveztem a kisfiam a versenyen, ugy gondoltam h hátha... de amint elindult a szavi már láttam h esélytelen, mert alapjában véve nem válltozott semmi. ja annyi h az is nevezhet aki már nyert szépségversenyt. meg annyi h nem egy hónap alatt kell összecsalni a szavikat hanem egy hét alatt. hááát ez volt az utolso amikor neveztem a versenyen.

igen minden baba szép, mindenkinek a magáé a legszebb.... de .... vannak esélyes és eleve esélytelen gyönyörü babák. és igen én nem csak a saját gyermekemre szavaztam. nem a helyezett babákkal van bajom, félreértés ne essék  hanem magával a versennyel és azokkal a szülökkel vagy ismerősökkel vagy barátokkal akik mindenáron az élen akarják látni a gyermeket. meg az sms szavival. én is küldtem smst szavinál, de nem százával h csak az én fiam nyerjen.

hm azthiszem nagy vonalakban ennyi.
    köszönöm h leirhattam. :)

• fvzita

• Picibaba-függő
    « Válasz #34 Dátum: 2010-01-18 21:56:32 »
    Hát én is egyetértek Mareszyxxel.

De minden baba szép, kivétel nélkül. Csak, ahogy tegnap is írtam szomorú, hogy megy az acsarkodás néhány ajándék miatt.

Én is neveztem Zelmát, de én is úgy mint Iszilvia megnéztem az első nap az állást, és rájöttem, hogy esélytelen a dolog.
    Hát igen, van aki meg teheti, hogy az első helyre sms-ezze a gyerekét, van aki nem. ::)

Még annyit  szeretnék írni: Gratulálok az első helyezett kisfiúnak, szerintem aranyos. ;)

• hajnal0628

• Vendég
    « Válasz #35 Dátum: 2010-01-18 22:23:51 »
    Én is csatlakozom az elöttem szólókhoz
  • genetrix

• Nagycsoportos
    « Válasz #36 Dátum: 2010-01-18 22:26:01 »
    Csatlakozom: sms nélkül sokkal igazságosabb lenne!

Amúgy miért nem lehetne az, hogy több nyertes legyen??????? Miért csak az első baba visz mindent?????? Ha el lehetne osztani az ajándékokat, persze igazságosan, akkor nem lenne ennyire eszement harc az első helyért!!!!!! Hahóóóóó! Első helyezett kap majdnem 100.000 ft értékben ajándékot??? A többi meg semmit? Na ez a gáz! Így ne is várjunk igazságos versenyt! De tudjátok mit? Én inkább elmegyek és megveszem a kisfiamnak a dolgokat ahelyt, hogy sms-eket költök rá, hogy hátha nyer.....
    Nekem nem a babákkal van a bajom, hanem a verseny menetével. Semmivel se lett jobb ez a heti, sőt.......
    Ja és még egy lehetőség amit már egyszer felvetettem, de süket fülekre talált....:
    Ne legyen ajándék, csak az oklevél! Na akkor tuti csökkenne a csalás. Mivel szerintem sokan csak az ajándékokra hajtanak. Pedig a legfontosabb: OKLEVÉL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kisfiam is nyert egy oklevelet é már alig várom, hogy megérkezzen és végre gyönyörködjek benne. Nekem ez többet ér, mint ha sok-sok sms-sel nyertünk volna egy halom ajándékot. Bocsi, nem nyerni, hanem venni.......
    Ahhhhhh..... de ez se jó, mivel akkor nem lenne annyi sms-ező........ El kéne gondolkodni azon, hogy mi a fontosabb.......

• lszilvia

• Picibaba-függő
    « Válasz #37 Dátum: 2010-01-18 22:44:08 »
    na igen ez a kérdés már bennem is felmerült csak az előbb elfeledtem: miért nem lehet több nyertes? miért az első visz mindent?
    hááá mert ha az első három visz nyereményt az több postaktg lenne? és akkor 3 család boldog és nem csak egy. de igen kinek mi a fontos ez egy örök kérdés

sajnálom :(

• Manoci

• Vendég
    « Válasz #38 Dátum: 2010-01-18 22:50:41 »
    Már több ötlet is felmerült, hogy a szavazásokat hogyan lehetne jobbá tenni! Természetesen mindenre van magyarázat, hogy mi miért nem megfelelő. A végeredmény mindig ugyan az, az sms-eknek maradniuk KELL! Sokan azt hittük, hogy januárral új fajta verseny indul, ehelyett, kaptunk egy ugyanolyan versenyt, csak ez egy hétig tart! Ráadásul, és ami a legrosszabb, hogy CSAK egy baba kap nyereményt!!! 5 helyezés megszünt!!! Szomorú!
    Vagy itt csak az az igazi nyertes aki megveszi az első helyet? Csak az a baba kap "nyereményt"?? Miért csak egy baba kap esélyt?? Az akinek nem telik sms-re vagy éppen nem akar ilyen butaságokra költeni már labdába sem rúghat??? Ez a verseny már elvesztette az igazi szépségét.

Szeretnénk végre olyan versenyt, ahol más csodaszép babák is esélyt kapnak!!! Olyan babák akikre azért szavaznak, mert szépek és nem azért gyűlik a szavazata, mert megveszik az első helyet!!!

SZERETNÉNK VÉGRE IGAZSÁGOS VERSENYT!!!!!
  • Csibe

• Nagycsoportos
    « Válasz #39 Dátum: 2010-01-18 22:55:46 »
    Teljesen igazatok van de ilyenkor azt is lehetne mondani a háborgóknak ha nem tetszik a rendszer nem kell ide jönni. Én is jobban örülnék neki ha végre azt látnám hogy olyan babák nyernek akikre mi  szavaztunk és mi szerintünk szép nem pedig az sms ek és a pénz szerint.
  • lszilvia

• Picibaba-függő
    « Válasz #40 Dátum: 2010-01-18 23:12:30 »
    csibe én pl az utobbi időben nem igazán járok ide fel, de eztán sem fogok asszem. rengeteg hozzászolásom volt eddig, de mint esetleg feltünt az utobbi időben  nincs. mert nem látom értelmét. ez a verseny is, háááát .... már leirtam fenntebb.

nagyon szerettem ezt az oldalt, sok jo embert megismertem itt, de sajnálom h igy alakult. 

• Alíz26

• Picibaba-függő
    « Válasz #41 Dátum: 2010-01-18 23:15:30 »
    Na remélem ezek után most már akkor lesz itt végre valami változás !!!
    Petra
    phpBB:
    Ákos
    phpBB:
  • mareszyx

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #42 Dátum: 2010-01-18 23:27:49 »
    Énis remélem jó lenne ha  igazságos lenne, és nem megvennék a versenyt hanem megnyernék. ennek így lenne értelme
  • fourbaby

• Picibaba-függő
    « Válasz #43 Dátum: 2010-01-18 23:29:26 »
    Lányok! Osztom a véleményeteket én is. Vártuk a beígért változást és jött. Annyiban más a már említetteken kívül, hogy így egy hónapban épp négyszer annyi sms érkezik mint ezelőtt. A bevétel nő és a csalódás. Ezzel viszont csökken az esély a tisztességes játékra / versenyre. Minden héten több száz babát neveznek be reménytelve a szülők, hogy megméressék a gyerekük szépségét, de ez nem a szépségről szól már. Itt nem a gyermeki báj verseng, hanem egyes emberek / szülők pénztárcájuk tartalmának nagysága. Szomorú! ( félreértés ne essék! én nem a babák szépségét vitatom, inkább a szülők hozzáállását) Attól nem lesz szebb a gyerekem az emberek szemében, hogy (sms-által) veszek neki egy győzelmet egy szépségversenyen.

Igen, Csibe! Lehet azt mondani, hogy akinek nem tetszik nem kell ide jönni, DE ez az oldal a babákról, az anyákról és leendő anyákról szól / szólt. Nem fontos megbecsülni a hűséget, De szerintem érdemes! Mi itt voltunk, vagyunk és leszünk. Akik megveszik a versenyeket viszont nem jönnek többé, ha már vége lett.

Bocs, de az őszinteség szavakért kiáltott! :D
    *Katka*
  • hajnal0628

• Vendég
    « Válasz #44 Dátum: 2010-01-18 23:31:50 »
    Én is bizakodom csajok:)
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 118

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna