2019. április 19., péntek - Emma napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 118

"2010/x. Heti Szépségek" Versenye

(Megtekintve 114928 alkalommal)
  • fvzita

• Picibaba-függő
    Re: "2010/x. Heti Szépségek" Versenye
    « Válasz #15 Dátum: 2010-01-17 22:19:52 »
    Szomorú, hogy egy ilyen oldalon ilyen hangnemben "beszélnek" az emberek.
    Ez csak egy játék, nem pedig vérre menő harc. Legalább is szerintem. Itt az a lényeg-és szerintem többen is így gondoljuk- hogy megmutassuk egymásnak a gyerekeinket, nem pedig az, hogy egymást ócsároljuk, és fenyegessük néhány ajándékért.

• Fantasysta

• Újszülött
    • Sionka anyukája
    « Válasz #16 Dátum: 2010-01-17 23:30:58 »
    Sziasztok !

A Tumbuktusban szöletett kisgyerek édesanyja vagyok....

:-\

Üzenem ,annak a nagy magyarnak ,aki volt képes Sionkámat leszólni ,hogy olyan magyar ő is ,mint én ,vagy bárki -* igaz JAPÁNBAN született ,ahova az az irigy végbéllény úgysem fog soha eljutni és én is prfofi modell voltam anno ,a kisfiamnak meg nem csak ilyen versenyen volt már sikere .
    Több szót nem is pazarolok az illetőre . Ja ,még valamit-
    szerintem úgy lenne a tisztességes ,ha arccal ,névvel irnánk -engem bármikor megtalálsz - Ogura Juhász Annamária 
    Anna
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #17 Dátum: 2010-01-18 00:04:46 »
    Szerintem ennek az egész vitának nincs semmi értelme. A rosszindulatúakról úgyis első olvasás után kiderül, hogy csak az irigység vagy a rosszindulat beszél belőlük. Aki pedig nem így áll hozzá a versenyhez, az pedig csak gratulálni tud az első helyezett mellett az összes többi babának a részvételhez. Egytől-egyig gyönyörűek!

Gratulálok mindenkinek! (Persze az első helyen végzettnek leginkább.)
  • Fantasysta

• Újszülött
    • Sionka anyukája
    « Válasz #18 Dátum: 2010-01-18 04:04:49 »
    Szia,Adrienn  :)

Nekem úgy szóltak ,hogy nézzek ide be ,mert a kisfiam a téma és nem a legszebb hangnemben beszél egy sötét valamicsoda Róla .Ezért jöttem ide.

Nagyon kedves vagy és köszönjük a gratulációt az első helyért  :)Mi is gratulálunk mindenkinek és szerintem is minden baba gyönyörű aki mást mond annak itt Babaoldalon helye nincs.

További jó versenyzést és szép eredményeket kivánok és vitamentes közeget még  :) :-*Anna
    Anna
  • Tündus

• Újszülött
    « Válasz #19 Dátum: 2010-01-18 08:57:23 »
    Anna gratulálok!  :)   Megérdemeltétek az első helyet! Ne törődj az ilyen rosszindulatú emberekkel.   :o  Mi is minden nap szavaztunk Sionkára. Igazatok van, minden baba gyönyörű!!!
  • Bukornéheni

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #20 Dátum: 2010-01-18 09:26:39 »
    sziasztok hááát nem semmi hogy mik hangzttak el itt  :o.bár én most elöször neveztem a babámat de az én meglátásom az hogy igaz hogy  csak a rokonok barátok szavaztak a gyerekemre.nem hiszem hogy egy idegen anya aki nem ismer zavazótt volna a fiamra.na és ez nem rosszindulatuság vagy FÉLTÉKENYSÉG!! ez az én véleményem és olyan vagyok hogy kimondom amit gondolok.nam szeretem a kétszinüséget.Én azért raktam "rakattam"fel Ádot mert kiváncsi voltam ki tartja "szépnek"de a tapasztalatom az volt hogy idegenek nem szavaztak rá csak az ismerösök.Bár nekünk Ö a legszebb baba ;D.és szerintem ezzel minden anya és apa így van.Na szóval én ügy gondolom hogy egy "szépség "versenynek nem igazán az a lényege hogy a család mennyi szavazatot tud küldeni .hanem hogy egy külsös pártatlan ember döntsön.de persze mindenhól mások a játékszabájok.nekem van modell baba ismerösöm.aki tényleg versenyt nyert!!!!!!!! és ott nem a család döntött.na de mindegy csak leítram a véleményemet.remélem senkit nem sértettem meg.ja azt még hozzátenném hogy nem az elsö második vagy harmadik helyezettel
  • Bukornéheni

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #21 Dátum: 2010-01-18 09:27:57 »
    van a problémám ez az én meglátásom . Ez még lemaradt  végéről
  • daniella

• Újszülött
    « Válasz #22 Dátum: 2010-01-18 11:20:42 »
    Szia Adrienn!
    Lenne egy kérdésem illetve javaslatom a Hét szépe versenyhez.Mi lenne,ha lenne sorsolt nyertes is aki szintén kapna valamilyen ajándékot.Tehát lenne egy nyertes aki a szavazatok alapján nyerne és egy sorsolt az összes résztvevő baba közül kerülne ki.Mert sajnos elég sokan vagyunk akiknek nincs pénzünk sms-re és nem rendelkezünk hatalmas szavazótáborral sem.Így legalább lenne esélye minden picinek. :)Nem tudom ez a javaslat,hogy tetszik.
    Köszönöm,hogy "meghallgattál".
    Gratulálok a nyertesnek! :)
  • canty

• Nagycsoportos
    « Válasz #23 Dátum: 2010-01-18 11:29:34 »
    Olyan ideges lettem mikor elolvastam azt a hozzászólást.Nekem tetszenek a különlegesen szép babák.Nem bántam volna ha esetleg néger a férjem,de így is boldog vagyok  ;D.Sajnos azok a néger pasik akik leszólítottak az utcán is,hogy tetszek nekik nem beszéltek magyarul  :D.
    Szóval az az anyuka inkább fogja be a száját.Itt barátságok születnek és jó kapcsolatok,nem pedig ellenségek portálja.
    Én is nevezem a lányomat és nagyon köszönöm ha valaki szavaz rá.Nem küldök egy sms sem.Nekem elég elismerés az ha naponta idegenek megállítanak,hogy olyan mint egy kis angyal.Igen de ördög belül  :D.
    Na jó mindegy.Én szavazok a kedvenceimre és kész.
    Kántor Éva

Zille Noémi

• Esther

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #24 Dátum: 2010-01-18 12:00:49 »
    Sziasztok!

Bárki is nyert nagy gratula neki!
    akit az istenek szeretnek, azt örökre megtartják gyereknek
  • Bukornéheni

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #25 Dátum: 2010-01-18 13:07:20 »
    remélem nem nekem szólt canty hogy fogjam be a szám
  • Bukornéheni

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #26 Dátum: 2010-01-18 13:16:35 »
    ja igen elfelejtettem  attól hogy valakinek van véleménye egy bizonyos dologról és fel meri válallni nem pedig sunyiskodik attól még nem SZAR ember .én az öszinte embereket szeretem.és ahogy más is én is megismerkedtem itt a picibabán egy két anyukával és valakivel már taliztam is  ;Dde ha véleményem van azt továbra is le fogom írni.
  • canty

• Nagycsoportos
    « Válasz #27 Dátum: 2010-01-18 17:31:11 »
    Bukornéheni nem neked szólt,hanem aki először írta azt az alpári szöveget a kis srácról.De az őszinte embereket szeretem Én is.Mindenki írja le a véleményét,de könyörgöm a babókat nem bántsa senki.
    Kántor Éva

Zille Noémi

• Bukornéheni

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #28 Dátum: 2010-01-18 19:11:45 »
    szia Canty   na  igen a manók nem tehetnek semmiről .örülök hogy öszinte csajszi vagy maradj is ilyen :-* :-* :-* na igen az tényleg dúrva volt nekem nem a babókkal van a baj hanem a szabályal de mindegy tanúlság levonva.nincs több ilyen szépségversenyre nevezés  ;D
  • frozen

• Újszülött
    « Válasz #29 Dátum: 2010-01-18 21:07:37 »
    Jó estét mindenkinek!
    Nekem olyan kérdésem lenne hogy az előbb feltöltöttem a fiamról egy képet és nem látom a jelöltek között!Most én rontottam el valamit vagy még el kell telnie kis időnek hogy lássam a kis tökösünket :)?
    Sok sikert minden pályázó gyermeknek!
    Üdv,egy büszke Apuka!
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 118

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media