2019. július 22., hétfő - Magdolna napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 19 20 [21]

XVIII.kerületi anyukák pici babával

(Megtekintve 44039 alkalommal)
  • pihe525

• Újszülött
    Re:XVIII.kerületi anyukák pici babával
    « Válasz #300 Dátum: 2011-04-13 17:58:18 »
    Gyorsan tudok csak pár sort írni.

Dórival ismét éjszakáztunk, már kezdem megszokni, a végén még hiányozni fog, ha aludhatok éjszaka.. ;D csak viccelek.
    Néztem, és képzeljétek nem kettő, hanem 3 foga jött egyszerre. Legalább is 3 áttört már, de még fel van duzzadva végig az ínye, és fehérlik is, szóval lehet hogy lesz még...........jesszus, szegénykém, totál megértem hogy így sírdogál, én is sírnék!
    Igen, minden baba másképp viseli a fogak kibújását, én már most látom, hogy Dórinál ezek kemény napokat fognak jelenteni.

Két napja próbálgatom a tápszert, és tegnap már ivott olyan 20-30 ml-t. Mivel nálunk allergia és ekcéma is van, ezért én tuti nem kockáztatom be ideje koránt a tejet, főleg hogy nekem is nehézségeim vannak vele. Mindegy, ez már más kérdés.

Megyek, felébredt Dóri. :)

• Negreni

• Újszülött
    « Válasz #301 Dátum: 2011-07-31 12:01:53 »
    Lilikének és Dórikának nagyon-nagyon sok boldog szülinapot kívánunk itt is!!! :D

Lillus és Reni
  • tytyke

• Vendég
    « Válasz #302 Dátum: 2012-06-03 11:53:38 »
    Sziasztok és is 18 kerben lakom van egy 4 és fél éves Lányom meg egy 5 hónapos Fiam és mi Pestimrén lakunk :)
    van egy baba oldalam is www.babimami2010.*****
    itt sok sok érdekességet találtok és nyerhettek gyermekiteknek :)
    na de ismerkedni is szeretnék
Oldalak: 1 ... 19 20 [21]

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media