2019. július 18., csütörtök - Frigyes napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 15 16 [17]

Nyíregyházi anyukák

(Megtekintve 45884 alkalommal)
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    Re: Nyíregyházi anyukák
    « Válasz #240 Dátum: 2011-01-12 12:04:13 »
    Igen, eldőlt a dolog. Sokat tipródtam rajta, de egymás mellé tettem azt, hogy Lilla igen okos, és fejlődőképes, és jó korban is van, így érdemes vele foglalkozni, é azt, hogy amíg én dolgozom, ő csak vegetál mellettem egyedül. A mérleg így az azonnali közösségbe íratás mellett dőlt el. Nagyon nehéz döntés volt, mert anyagilag igen megterhelő lesz ez nekünk...., de ez van.
  • zizi

• Nagycsoportos
    • bence 5 éves
    Re:Nyíregyházi anyukák
    « Válasz #241 Dátum: 2012-06-19 08:38:05 »
    sziasztok.Aláirnám az eddigi elmaradt jelenléti ivet. ;D.Jelentem megvagyunk élek.Ha valaki még emlékszik rám erröl a föld nevü bolygórol jelentkezzen.Annyi minden történt velünk elkezdeni sem könnyü leirni.Adrienn gratulálok a 3.picihezmeglepödve láttam. :-* Csibe puszi neked is ha elolvasod.Bébibogyórol tudtok valamit?  Manócirol? Ági gratulálok a kicsihez remélem mindannyian egészségesek vagytok.
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #242 Dátum: 2012-06-19 14:24:13 »
    Bébibogyóról nem tudok semmit, már ezer éve nem is láttam. Manoci néha feltűnik, de mindig el van havazva... vagy nem, de akkor olyan topicba ír, amit én nem olvasok. :) Velünk minden rendben. Sok a meló, sok a gyerek. :) Veletek minden rendben? Legutóbb valami költözködésről beszéltünk. Gondolom, túl vagytok ezen is.
  • zizi

• Nagycsoportos
    • bence 5 éves
    « Válasz #243 Dátum: 2012-06-19 14:40:14 »
    szia Adrienn.élek,és ezzl a jo felsorolva.a többit leirtam a panszládába.
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #244 Dátum: 2012-06-19 14:49:33 »
    Kopizd be ide is, hogy ne kelljen keresgetni.... Időhiányban szenvedek. :)
  • zizi

• Nagycsoportos
    • bence 5 éves
    « Válasz #245 Dátum: 2012-06-19 14:59:34 »
    Nos.ha eredetileg  nekem szolt a legelsö bejegyzés hát ujra jöttem panaszkodni.Bár nem is igazán panaszképpen irom le a dolgokat ami velünk történt mostanában,hiszen elfogadtam a sorsom amennyire el lehet és beletörödtem a megválltoztathatalanba.visszaolvasva a nevetséges kis panaszaim mosolygok és visszasirom a gondtalan kis problémáim.Az elmult idöben miota  nem jelentkeztem történt egy s más.Bence 5éves lett.hatalmas nagy ovis fiu.hihetetlen okos és nagyon sokat haladtunk kemény munkával.itt Dombóváron nincs fejlesztöközpont,igy karöltve az ovodával,rengeteg munkával bence elérte a kortársait fejlödésben.kétszeri hallás után gyakorlatilag bármilyen dalt vagy verset meg tud jegyezni.és ide értm az angol dalokat is ami szerintem átlagon felüli.viszont a verbális kifejezés még mindig nehezen meg.bármit megtanul hallás után visszaadja.de ha saját szavaival kell kifejezni akkor gondok vannak.az egy 3éves szinje kb.1honapja volt egy epilepsziás rohama.rövid kis roham volt.vizsgálatrol vizsgálatra játunk.ct MR.az agya bal féltekéjén ami a beszédközpontért felelös találtak valamit.az MR viszont epilepsziát nem mutatott ki hála.igy kijelenthetö nem, epis.viszont ez a doki szerint nem magyarázat az elmaradásra.ebben kételkejanuárdem.az eredményszerint  a beszédközpontért felelös helyen kitüremkedések vannak.ugynevezett szarvacskák.pár miliméteresek.ha ez nem magyarázat a kommunikáciora akkor mi?.a lényeg hogy ujjabb roham nem volt azota sem.ez egy idözitett bomba.gyakorllatilag bármikor elöfordulhat és lhet hogy soha többé.nem tudni.az ovoda is és a család is tudja mi a teendö ha mégis.ennél többet nem tudunk tenni.2éve élek boldog párkapcsolatban.bence imádja a párom.apjaként szereti.Az élettársam leukémiás.már nincs fél éve hátra az életböl.bár védekeztünk de teherbe estem.3orvossal beszéltem.mind azt mondta a leukémia örökölhetösége nincs bizonyitva ám  egy  sem tudta azt garantálni a baba egészséges lesz.elitélhet bárki,ez az én életem.
  • zizi

• Nagycsoportos
    • bence 5 éves
    « Válasz #246 Dátum: 2012-06-19 15:00:34 »
    januás 30.án volt az aportuszom.5hetes volt a baba.életem legnehezebb döntését hoztam meg,de nem tudtam vállalni.Ha egészségesen is született volna,egész életemben rettegtem volna mikor alakul ki a beteség.vagy betegen születhetett volna és akkor itt maradok két gyerekkel egyedül,aki közül az egyik beteg ráadásul.hiszek a reinkarnácioban.hinni akarom hogy ö megszületett máshová egy boldog életbe.ha mégsem akkor majd az apukája vigyázni fog rá hamarosan.Abszurd amiket irok tudom,de muszály az ilyen irreális gondolatok hogy az ember ne kattanjon be.az abortusz után átestem egy elég komoly depresszion.mindig azt hittem csak azlehet depresszios aki gyenge és én erös vagyok.hát tévedtem.de leküzdöttem orvos és gyogyszerek nélkül.hát ez van.most probálunk élni,élni a kis hétköznapjainkat.megkeresni a napokban a kincset.mert minden perc együtt kincs,valami ami tovább él majd bennem.és megprobálok felkészülni arra amire nem lehet.egy valamiért muszály erösnek lennem és az Bence.
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #247 Dátum: 2012-06-19 18:23:03 »
    Ó. ó. ó. :( Sok a kérdés bennem, de nem tudom, hogy merjek-e kérdezni. Nem lehet egyszerű neked most. Kitartást kívánok! Bence hogy van? Van róla fotó valahol?
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #248 Dátum: 2012-06-19 18:38:03 »
    Most olvasom, hogy kettőt írtál.... :( A leukémia gyógyításában az őssejtek mennyire tudnak segíteni. Bolondság lenne csak azért szülni egyet, hogy ezzel megpróbálkozzatok? (Úgy tudom, hogy a vér szerinti szülőkön is segíthet az őssejt, amit a kicsi köldökzsinórjából levesznek.)
  • zizi

• Nagycsoportos
    • bence 5 éves
    « Válasz #249 Dátum: 2012-06-19 21:55:29 »
    Nincs annyi idönk.Beniröl raktam fel egy képet az albumunkba.de készitettm egy webnode-t vagy mit.http://havasi-zita.webnode.hu/
  • zizi

• Nagycsoportos
    • bence 5 éves
    « Válasz #250 Dátum: 2012-06-19 21:58:29 »
    WEBNODE :: Havasi-zita
    havasi-zita.webnode.hu
  • zizi

• Nagycsoportos
    • bence 5 éves
    « Válasz #251 Dátum: 2015-02-04 14:23:00 »
    nos ujra itt.ha van nyíregyi az éterben,jelentkezzen.:)
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #252 Dátum: 2015-04-15 10:14:35 »
    Most voltunk Nyíregyházán. :) Hogy vagytok? Hogy viseled a pocakod? Mizu veled mostanság?
  • zizi

• Nagycsoportos
    • bence 5 éves
    « Válasz #253 Dátum: 2015-07-27 13:02:45 »
    jelentem jol vagyok élek.Megszületett Szatmári Nóra 2015 06 03 .án.
Oldalak: 1 ... 15 16 [17]

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media