2019. december 08., vasárnap - Mária napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 9 10 [11]

Bács-Kiskun megyei anyukák

(Megtekintve 39690 alkalommal)
  • Brekibogyó

• Picibaba-függő
    Re: Bács-Kiskun megyei anyukák
    « Válasz #150 Dátum: 2009-09-07 11:48:25 »
    Sziasztok!

Csak egy rövid felhívás erejéig csatlakozom ide hozzátok. Múlt héten a chaten néhány lelkes anyukával arra jutottunk, hogy szeptember 20-án 13 órakor találkozunk Kecskeméten a Vadasparknál. Egy lehetőség a találkozásra nem csak Budapesten.
    Ha van kedvetek csatlakozni a Találkozások topicban jelezzétek, hogy mindenkit megvárjunk  ;D ;D ;D
    De ide is bekukkantok, mert kíváncsi vagyok, hogy sikerül-e felkelteni az érdeklődésetek ;)
    Várunk mindenkit szeretettel!!!!!
    @ Dina @

"Mielőtt megszólalsz, gondold meg, szebb-e az, amit mondani akarsz, mint a csend, amit megszakítasz!"

"Csak az tud élni, ki mindig nevet, kiből nem fogy ki soha a szeretet..."

"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintha színészkednem kell bárki szeretetéért."
  • tajtimaci

• Újszülött
    « Válasz #151 Dátum: 2009-09-15 17:04:31 »
    Sziasztok!

Én is bács-megyei vagyok, (Kiskunfélegyháza) de sajnos nincs túl sok időm fórumozni. Már 3 gyerkőcöm van, egy 17,5 éves nagylány, egy majdnem 5 éves kislány és egy 20 hónapos kisfiú. Lehet, hogy nem egészen idevaló a "hirdetésem", de úgy gondolom, hogy szinte minden családban, ahol kisgyerek van szükség lehet erre az infóra.
    A férjem vállalkozásba kezdett, elsősorban gyerekbútorokat gyárt fenyőből (kívánt színre pácolva), de bútorlapból is elkészít bármit. Igyekszik rövid határidővel, megfizethető áron elkészíteni a kis bútorokat! Ha felkeltettem a figyelmeteket, akkor légyszíves nézzétek meg a honlapunkat. Én csinálom :), lehet, hogy még kicsit kezdetleges, de igyekszem!!!! :)
    Link eltávolítva

Egyébként van köztetek más is félegyházi??? Írjatok, igyekszem válaszolni.

Mariann
    « Utoljára szerkesztve: 2009-11-03 23:32:48 írta Adrienn »
  • mami70

• Újszülött
    « Válasz #152 Dátum: 2009-10-01 14:07:13 »
    Sziasztok Anyukák!  :D
    Mi még csak most tervezgetjük a kisbabát, de "sietnünk" kell , mert 39 éves vagyok.
      :-\  A segítségetekre lenne szükségem , mert kalocsai vagyok és itt nem merek orvost választani... Tudnátok nekem ajánlani Kalocsa környékén valakit, akiben bátran megbízhatok?  Persze annak nagyon örülnék, ha valaki itt helyben tudna egy jó orvost ajánlani! Előre is köszönöm!!!!
  • Nszilvi

• Kisded
    • **
    « Válasz #153 Dátum: 2009-10-02 07:50:11 »
    Szia mami70!
    Sajnos nem tudok segíteni, pedig szeretnék... Kecskeméten tudnék...
    Kalocsán még nem is jártam soha, pedig elérhető távolságban van :), majd bepótolom. Remélem minél hamarabb találsz jó orvost és kezdődhet a baba projekt, mert így teljes az élet. Sok sikert, és majd néha számolj be, hogy haladtok. ( én is 38 évesen szültem:) a lányomat).
    Szilvi

• bébibogyó

• Újszülött
    « Válasz #154 Dátum: 2009-10-23 12:19:48 »
    mami70 én Baján szültem Bárdos doktornál igaz ő már nem dolgozik csak ügyel.De én nagyon szeretem Küttel doktort nála is szültem és nagyon jó doki.Hát Baja nincs olyan messze töled.
    bogyóka:)
  • Eszter78

• Nagycsoportos
    « Válasz #155 Dátum: 2010-01-19 15:52:43 »
    Sziasztok!

Nem jár erre mostanában senki? Nálunk az elmúlt időben gyengélkedett a gép, de most úgy néz ki, hogy jó lesz.
    Ki hogy van? Gyerkőcök növögetnek?
    Mi jól vagyunk, Gergőkém már középsős, és épp a múlt héten dicsérte meg az óvónő, hogy kiemelkedően jól számol, még a nagycsoportosokat is lepipálta :D.
    Ami viszont aggaszt, hogy nehezen lehet lekötni a figyelmét, az oviban is többször rászólnak, mire fölfigyel, pedig a hallása jó, és nagyon értelmes kisfiú, néha ledöbbenek, hogy milyen dolgokat tud, és hogy milyen következtetéseket tud levonni... az óvónők is azt modják, hogy okos.
    Mátékám is már egész nagyfiúcska, nagyon huncut, mindig valami mókán jár az esze, sokat beszél, de még sok mindent nem lehet megérteni, de amit megértek, az nyelvtanilag általában helyes.
    Szobatisztasággal jelenleg úgy állunk, hogy szól, hogy pisilni kell, de olyankor már rendszerint a pelusban van a pisi. De majd tavasztól lekerül róla a pelus.
    Lányok, ha jártok erre, írjatok... :-*
    Eszter

• andika0914

• Újszülött
    « Válasz #156 Dátum: 2010-02-21 18:55:07 »
    sziasztok!
    Én Dusnoki vagyok és Baján szültem 8 hónapja!!van itt még baja környéki anyuka? ;)
  • jaanna

• Újszülött
    « Válasz #157 Dátum: 2010-09-29 12:59:03 »
    Sziasztok!

Kecskeméti vagyok.
    Jár erre valaki mostanában?
  • Vuki

• Csecsemő
    • *
    Re:Bács-Kiskun megyei anyukák
    « Válasz #158 Dátum: 2012-02-03 20:01:57 »
    Sziasztok!

Bács Megyei Anyucik merre vagytok?

Visszaolvastam,ki hogy van, a Gyerkőcök? Mit szóltok ehhez a csodálatos időhöz?

Én Kiskunfélegyházán lakom,Babám nincsen még,most tettem le a tablit és nagyon nagyon szeretnék már Babócát!  :D

"sjulianna"
    Mi találkoztunk már,a babatervező topicban. Nem is tudtam,hogy Kecskeméten laktok. Furcsa volt visszaolvasni,mikor még jobban ment ez a topic,Julcsi akkor volt picike,most meg kész NagyLány!  :D Gyerekek hogy vannak?

Kicsit meghalt ez a topic,de hátha ír majd a többi Bácsos Anyuci is!
    Ha nem,a Babatervezőben ott vagyok!  :D

Sziasztok!
    Vuki
  • Zsófi79

• Újszülött
    « Válasz #159 Dátum: 2012-07-24 12:59:31 »
    Szia Vuki!
    Feléleszthetnénk a topikot  :)
    Én három hónapja vagyok anyuka, áprilisban születtek az ikreink.
    Drukkolok neked, hogy hamarosan te is átéld azt, ami szerintem a világ legcsodálatosabb dolga. Ott hordozni valakit (valakiket) a szíved alatt, aztán nem sokkal később ott állni az ágy felett, és nézni, ahogy alszik, mosolyog, átfordul...
  • timcsipa

• Újszülött
    « Válasz #160 Dátum: 2013-04-06 20:58:07 »
    Sziasztok! Látom mostanában nem nagyon ír ide senki! Én is Bács megyei 2 gyermekes anyuka vagyok! Baja mellett Rémen lakom! :)

Oldalak: 1 ... 9 10 [11]

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media