2019. július 23., kedd - Lenke napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11

Bács-Kiskun megyei anyukák

(Megtekintve 36531 alkalommal)
  • sjulianna

• Picibaba-függő
    Re: Bács-Kiskun megyei anyukák
    « Válasz #120 Dátum: 2009-03-29 14:44:10 »
    megnéztem, csak annyit írt, hogy szia.
    Fiúkkal mi van (Erik, Gergő, Máté)?

• h.szilvia

• Újszülött
    « Válasz #121 Dátum: 2009-03-29 23:56:13 »
    megnéztem, csak annyit írt, hogy szia.
    Fiúkkal mi van (Erik, Gergő, Máté)?

Köszönjük szépen? Erik jól van, meggyógyult, de jönnek a szemfogai és a hátsó őrlők, egyszerre :-\ Szegényem mindig 4-esével növeszti a fogakat.

A pü-t holnap elküldöm még egyszer, mert ennél kicsit többet írtam, biztos elveszett az éterben ;D

Eszter merre vagy, hogy vagytok?
  • sjulianna

• Picibaba-függő
    « Válasz #122 Dátum: 2009-03-30 12:47:49 »
    Szegénykém, kened neki vmivel?
    Eszter megtaláltam a fiúkat ;D, szavaztam rájuk.

• Eszter78

• Nagycsoportos
    « Válasz #123 Dátum: 2009-03-30 13:08:48 »
    Sziasztok!

Megvagyunk mi is. Gergőkém beteg, lázas. drnő szerint vírusos. Máté még jól van, de a drnő szerint csak idő kérdése, és ő is elkapja...
    Utóbbi napokban sokat voltunk kint, nagyon szép idő van, bicajozunk, motorozunk, labdázunk. Máté imádja a labdát.
    Most Gergőm fekszik szegénykém. Máténak jön a 2 alsó kisörlő fogacskája, ha minden igaz, nemsokára 12 fogú lesz...
    Hétvégén színházban voltunk, az én 17 éves  hugicám játszotta a főszerepet ;D , nagyon ügyes volt, olyan büszke voltam rá!!!
    Eszter megtaláltam a fiúkat ;D, szavaztam rájuk.
    Köszönöm, én is mindig szavazok, amikor itt vagyok. :)

Szilvi, kitartást a fogzáshoz!

• h.szilvia

• Újszülött
    « Válasz #124 Dátum: 2009-03-30 13:48:50 »
    Eszter jó Nektek, hogy ki tudtuk menni, remélem mi is nem soká kertes házba mehetünk.

Szegény pici Gergőnek jobbulást kívánunk! Reméljük Máté megússza a dolgot. Én minden nap szavazok ;)

El hiszem, hogy büszke vagy a húgodra milyen darabot játszottak?

Julcsi nem kenem, egyrészt, mert nem lehet büntetlenül matatni a szájában, leharapja az ujjam, másrészt max. 20 percig ér valamit, ezért kár kockáztatni a testi épségemet. Ha már nagyon gáz akkor kap éjszakára nurofent meg viburcol kúpot.
  • Eszter78

• Nagycsoportos
    « Válasz #125 Dátum: 2009-03-30 18:48:59 »
    Szilvi, Szegény Erik, remélem, hamar túl lesztek rajta.

A hugimék egy elég nehezen emészthető darabot adtak elő... Döbbenetes volt a történet. "Az emlékek őre" című darabot adták elő... nem tudom ismeritek-e az 1984. című regényt, ahhoz hasonló a történet.

• sjulianna

• Picibaba-függő
    « Válasz #126 Dátum: 2009-03-31 11:03:53 »
    Halihó, mi szerencsére jól vagyunk, jobbulást Gergőnek.
    Büszke lehetsz a hugodra, az 1984 nehezen emészthető.
    Engem inkább arcon szeretne kóstolni a csajszi ;D
    Tán a keltetőházba laktok, Szilvi?

• h.szilvia

• Újszülött
    « Válasz #127 Dátum: 2009-03-31 13:38:31 »
    Julcsi:Nem saját lakásunk van és egy kicsit nagyobb ;D (2X) Miből gondoltad, hogy ott lakunk?

Eszter: Az emlékek őrét még nem olvastam, de hallottam róla, ha ez az amire gondolok, akkor nagy port kavart Amerikába mikor megjelent.

• Eszter78

• Nagycsoportos
    « Válasz #128 Dátum: 2009-03-31 14:01:43 »
    Sziasztok!

Gergőkém már jobbanvan kicsit, csúnyán köhög, de legalább már nincs láza. Szegény, úgy volt, hogy holnap megy kirándulni az ovisokkal, de így nem.
    Máté jól van még.
    Szilvi, igen, az az a regény, amire gondolsz, és azt mondták, hogy Amerikában a legtöbb suliban ma már kötelező olvasmány.. Ez egy ifjúsági regény... Hú legszívesebben föltenném plakátot ide, olyan szép rajta a hugim. De arra a gépre mentettem el, amit akkor kaptunk kölcsön, amikor a miénk javítás alatt állt. most néztem a bajai honlapot, de ott sem találtam..

• h.szilvia

• Újszülött
    « Válasz #129 Dátum: 2009-04-01 14:22:41 »
         Eriknek az az új szokása, hogy minden kopasz pasit Papának hív   tv-ben, utcán, boltban

Ma befele menet, jött szembe egy pár, a pasi kopasz   az én gyerekem hangosan mutogatva sikongat, hogy papa,papa. Szegény csajnak a szeme elkerekedett, méregette a gyereket, meg engem, aztán meg a pasit   tök jó röhögtünk a pasival a csajon, tudom csúnya dolog volt 

Bent az Alföldben meg a biztonsági őr után kiabált, hogy papa, papa, olyan zavarba jöttem, az egész alföld egyszerre kapta fel a fejét és nézett oda, a srác meg oda jött és megölelte Eriket tök jót nevetett. 
  • Eszter78

• Nagycsoportos
    « Válasz #130 Dátum: 2009-04-01 15:50:44 »
    Sziasztok!

Erik nagyon jó fej!!! ;D :-*

Nálunk ma már csodálatos idő van, csak az a baj, hogy nem tudjuk kihasználni, mert betegek a fiúk. Gergő tegnap már tök jól volt, de éjjel majdnem 40°C-os láza volt, de Máténak is ott volt 39 körül. Vittem is őket reggel a drnőhöz. Azt mondta, hogy most van valami vírusos járvány az ovisok között, és akár még tüdőgyuszi is lehet belőle :(

Julcsi? Hogy vagytok?

• h.szilvia

• Újszülött
    « Válasz #131 Dátum: 2009-04-01 20:49:34 »
    Szegény Gergő, most lábalt ki az egyikből és már itt a másik, így meg már Máté se úszta meg, annyira sajnálom, jó nehéz éjszakátok volt, sok gyógypuszit küldünk a kis betegeknek!
  • sjulianna

• Picibaba-függő
    « Válasz #132 Dátum: 2009-04-03 21:05:38 »
    Halihó, mi élvezzük a napsütést, Julcsit nem lehet becsalogatni az udvarról, meg játszótéren is voltunk. Neki már két éjszakája volt rossz, sűrűn felsír, nem tom, mért.
    A fiúknak jobbulást kívánunk.
    Az Alföldben tényleg jó fej az az őr ;D

• h.szilvia

• Újszülött
    « Válasz #133 Dátum: 2009-04-03 23:16:05 »
    Sziasztok!

Eszter, hogy vagytok?

Julcsi: mi is kint vagyunk már állandóan a játszón, annyit mozog ez a gyerek, tök ki vagyok ;D

Mától mobilak vagyunk egy csodabicikli és gyerekülés a húsvéti ajink ;D
  • sjulianna

• Picibaba-függő
    « Válasz #134 Dátum: 2009-04-04 09:54:11 »
    Az tök jó, nekem is el kéne menni anyuékhoz a kisbiciklimért, mert Julcsinak nagyon tetszik :D

Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media