2020. július 13., hétfő - Jenő napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8

2013-ra várjuk a babát! :D

(Megtekintve 36673 alkalommal)
  • mosoly001

• Picibaba-függő
    Re:2013-ra várjuk a babát! :D
    « Válasz #90 Dátum: 2013-05-19 17:48:06 »
    Sziasztok!

Becsatlakozom a magunk kis 5. hetével. :):)
    És mi ha jól számolom, már januáriak leszünk. :)

• Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #91 Dátum: 2013-05-23 09:06:06 »
    Szia Mosoly! Üdv itt! Gratulálok a picurjához!  :D

• gugyeras marti

• Újszülött
    « Válasz #92 Dátum: 2013-05-23 16:54:24 »
    Sziasztok! Gratulálok az új kismamáknak! :) bocs hogy eltüntem,de elég nehéz a gyerekkel,tiszta hiszti állandóan,nem lehet vele bírni.Még egyben vagyunk,most vagyok a 35.héten,fekszem 10 hete kereken.Mostmár azért többet merek mozogni.2szer megjártam a kórházat,egyszer bent is tartottak.Jövőhéten megyek ctg-re.És megint kisfiú lesz,mostmár biztos.Már nagyon szeretnék túlleni az egészen,de még 3 hét kellene.13 kilót híztam eddig,alig birom el magamat,nagyon fáradok.mindenkinek a legjobbakat kívánom,még igyekszem jönni,legalább olvasni titeket :)
  • Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #93 Dátum: 2013-05-23 18:03:14 »
    Szia Márti!

Hogy tudod megoldani, hogy a kicsi mellett feküdj? Van segítséged? Tudom, hogy nagyon nehéz, Fruzsival nekem is feküdnöm kellett a 31. héttől, és akkor már volt 3 gyerkőc.

• valaki1985

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #94 Dátum: 2013-07-08 15:57:18 »
    Hogy vagytok?

Mi már a 22 hetet tapossuk! :D Picur nagyon aktív! Meg se áll szinte egész nap! Már külsőleg is látni, hogy mocorog! :D

Minden vizsgálatunk jó lett! És kicsi lány lesz!

• Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #95 Dátum: 2013-07-09 11:02:46 »
    Szia Valaki!

Én már a 26. hétbe lépek hamarosan, megrövidült a méhnyakam, 1 ujjnyira nyitva a külső méhszáj. Ennek ellenére a doki teljesen nyugodt, úgyhogy én sem izgatom magam addig, amíg ő nem izgul. :D
    A legutóbbi UH-n alig lehetett megmérni, nagyon kis rakoncátlan krapek, viszont, amikor megnéztük a placentát, odadugta a kezecskéjét.  ;D

• caty85

• Újszülött
    « Válasz #96 Dátum: 2013-07-10 11:47:23 »
    Sziasztok!
    Én a 22 hétben vagyok és nagyon nagyon sokat mocorog a baba :D A 20 heti ultrahangon nem mutatta meg,hogy mi lesz úgyhogy még csak találgat a környezet.
    Magamról csak annyit,hogy 28 éves vagyok és ő lesz az első babánk, már nagyon vártuk 2 évig próbálkoztunk mire sikerült de végre úton van :D Most már inkább csak a fáradság kínoz ezt leszámítva teljesen problémamentes. Mindenki vigyázzon magára ebben a nagy melegben
    http://picibaba.hu][/url]
  • Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #97 Dátum: 2013-07-10 13:25:40 »
    Szia Caty!
    Háááát, ha ennyire szégyellős, akkor valószínűleg kislány lesz!  ;)
    Ebben a melegben nem csodálom, hogy fáradt vagy! Én sem bírom jól ezt a klímát!  :( De majd csak vége lesz. :)

• valaki1985

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #98 Dátum: 2013-07-10 13:34:22 »
    hát nem minden esetben szégyenlősek a lányok! :D

A lányom is a pocaklakó is elsőre a nunust mutatta meg a 20. heti uh-n! :D

• Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #99 Dátum: 2013-07-10 14:40:37 »
    Igazad van Valaki! :D Nem mindig van így!  ;D Nálunk, a 3 lányból kettő igen szégyellős volt, viszont a fiúk rögtön megmutatták a lényeget.  ;D
    Ez is teljesen egyéni dolog, úgy mint, hogy ki melyik nemmel van vagy nincs rosszul!  ;)

• valaki1985

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #100 Dátum: 2013-07-10 16:03:30 »
    Ez így van! :D

Nekem a két terhességem ugyan olyan és egyneműek!
    Barátnőm 2 terhessége is ugyan olyan volt és napra pontosan minden rosszulléte ugyan akkor jött még is egy fia és egy lánya lett! :D

Furcsa dolog ez a természet! :D

• Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #101 Dátum: 2013-07-10 20:08:36 »
    Huhhh, engem a lányok nagyon meggyötörtek, de Kamilla a legjobban...... a félidőig minden kijött belőlem, még az is, amit meg sem ettem!  ;D Elég volt csak ránéznem a kajára. Bezzeg Zolkóval és a jelenlegi pocaklakóval semmi bajom!  :D Amit egyáltalán nem bánok, mert ez így tetszik!  ;D Ezért volt, hogy azonnal tudtam, hogy fiú lakik a pocakban!  ;)

• caty85

• Újszülött
    « Válasz #102 Dátum: 2013-07-11 11:12:19 »
    Szia Szilvi81!  
    Igazából erre is hallottam már,hogy húúú ez kislány lesz és akkor jön a másik oldal,hogy biztos fiú :D Már vannak fogadások is ,akik biztosnak hiszik,de hát ezt csak ő tudja igazán. Bár fenyegettek sokféle dologgal,hogy majd jön a sav és akkor majd nem tudok enni meg ilyenek de hál'istennek eddig nem volt ilyen gondom. Jövő héten lesz a terheléses cukor vizsgálat na attól azért félek, arról se hallani túl sok jót. Te már túl vagy rajta? De hát csak nem lesz gond... Vigyázzatok magatokra

• Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #103 Dátum: 2013-07-11 13:01:54 »
    Caty, erre szokták azt mondani, hogy mindegy, csak egészséges legyen! :)
    Ettől függetlenül én nagyon örülök, hogy ismét kisfiú lesz.  ;)
    Tök jó, amikor egy amúgy is aggódó kismamit még ijesztgetnek mindenféle marhasággal! Nem kell foglalkozni azzal, amit mondanak, élvezd a várandóságot!
    Minden várandóság más!  ;)

Igen, már túl vagyok a terheléses cukron. Nem kell aggódni, biztos minden rendben lesz!
    Milyen rémisztő dolgokat hallasz róla? A cukros vízre gondolsz? Az valóban pocsék! De túl lehet élni....(mondom én, akinek csak 1x kellett átélnie ezt a borzalmat) :D Nálunk hál' Istennek csak akkor itatnak ilyen vackot, ha baj van a cukorral.

• caty85

• Újszülött
    « Válasz #104 Dátum: 2013-07-23 19:28:42 »
    Szia Szilvi! Voltam orvosnál és persze ismét nem derült ki semmi !!! Úgyhogy most megint nem tudjuk,hogy mi lesz :D Mondtam is a páromnak,hogy ez a baba meglepi baba lesz végig elrejtőzködik :D Viszont volt szívultrahang is csak úgy vert a kis szíve olyan jó volt hallgatni. A terheléses cukorral meg küzdök,hogy mikor menjek még nem vagyok túl rajta :D Igazából az a bajom vele,hogyha nem jó az érték majd lőhetem magam azt meg annyira nem díjjaznám :(

Hogy bírjátok ezt az őrült meleget? Nem szédelegsz? Még szerencse,hogy közel van a Duna le lehet menni hűsölni :D Majd csak jön az enyhülés :D

Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media