2020. szeptember 22., kedd - Móric napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 8

2013-ra várjuk a babát! :D

(Megtekintve 37767 alkalommal)
  • valaki1985

• Csecsemő
    • *
    Re:2013-ra várjuk a babát! :D
    « Válasz #30 Dátum: 2012-07-25 19:35:08 »
    Na én ma voltam kontrollon! Tényleg elment a baba, de mivel szépen ki is tisztultam, nem kell semmit kaparás és menszi szerű vérzéssel lökődött ki, így azt mondta a doki bácsi, hogy egy menszit még várjunk utána belevághatunk! :D

• valaki1985

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #31 Dátum: 2012-08-13 07:06:20 »
    Hogy vagytok lányok, anyukák?

Nekem elég gázos heteim voltak!
    Elsőnek ugye elment a baba, majd 1 hetet kórházba töltöttem a lányommal, mert benyelt valami vírust amit ráment a veséjére és most még jön a szülinapja!

• Eni27

• Kisded
    • **
    « Válasz #32 Dátum: 2012-08-19 14:14:46 »
    Sziasztok!!

valaki1985!!  Remélem már mindketten jobban vagytok. Ha letelik az egy hónap , akkor pedig mindent bele. ;)

Mi jól vagyunk. 12 hetes Uhon minden rendben volt. Láttam is őket. Olyan jó volt.

Lilim elsejétől ovis lesz, már nagyon várja.

Később még jövök!!! További szép hétvégét mindenkinek!!!!
  • Verus1111

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #33 Dátum: 2012-09-14 10:55:24 »
    sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok,ha nem baj,mi is 2013ra várjuk a babát,nekünk ő már a második gyerkőc lesz a családban,van már egy 4 és fél éves fiúnk is.Igyekszem majd jönni,bár nem sok időm van munka mellett minden nap felnézni,régen rengeteget jártam itt,és most is szeretnék majd több időt eltölteni az oldalon.Mi mist tartunk a 16 hétnél,minden okés egyenlőre,remélem így is marad a végig.Remélem mindenki jól van,vigyázzatok magatokra.

Verus
  • Eni27

• Kisded
    • **
    « Válasz #34 Dátum: 2012-09-16 12:02:10 »
    Sziasztok!!

Üdv Verus!!

Mi jól vagyunk. Múlt héten voltam Uhon és jól van mindkét manó. Lili is szépen beszokott az oviba ami megnyugtató. Azt hittem nehezebb lesz. Hétfőtől táppénzen vagyok és sokszor nem tudok mit kezdeni magammal. Nem szeretek egyedül lenni. De ha megszületnek az ikrek nem lesz ilyen problémám. Többiek hogy vagytok? Nincsenek úton újabb babák?
  • Eni27

• Kisded
    • **
    « Válasz #35 Dátum: 2012-12-26 16:21:36 »
    Sziasztok!

Már nagyon régen jelentkeztem. MINDENKINEK ÁLDOTT ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!. Remélem mindenki jól van. Mi a babócákkal tegnap töltöttük a 31.hetet. Két fiúcskánk lesz. Zalán és Áron. Jól vannak szépen gyarapodnak. Most a cél a 36. hét elérése.
  • momoka10

• Kisded
    • **
    • Drágáim
    « Válasz #36 Dátum: 2013-01-08 18:36:45 »
    Sziasztok! Elöször is mindenkinek boldog új évet.
    Rég jártam itt, vagyis régen írtam magamról. Helyzetjelentés: betöltöttük a 39ik hetet, a kiírt időpont jan. 15-e. Valószinű a héten meglesz a babánk, mert viszonylag elég sűrűn vannak jósló fájásaim és reggel óta fáj a derekam.
    Ha meglessz jelentkezem.
    Jah kislányt várunk a 7 éves fiam és az 5és fél éves lányom mellé.

• Eni27

• Kisded
    • **
    « Válasz #37 Dátum: 2013-01-09 08:56:56 »
    momoka! Örülök hogy jelentkeztél. Húúú ez már tényleg a finish. Kitartást és könnyű szülést kívánok neked.

Mi is jól vagyunk. A 32. heti UHon minden rendben volt. Nagyon szép súlyuak a babák 1850 és 1900gr. A méhszájam teljesen zárt volt, így nem kellett még bevonulnom. Most sok sok pihenés itthon és január 23án NST és újabb UH. Már alig várom. A műtétet viszont nem igazán, de sajnos nem szülhetek természetes úton. :( Végül is az a lényeg hogy mind hárman egészségesek legyünk.

Verus, szivárvány veletek mi újság?
  • gugyeras marti

• Újszülött
    « Válasz #38 Dátum: 2013-01-10 19:55:02 »
    Sziasztok!Én is 2013-ra várom a babámat,most vagyok 16 hetes.Még nem tudjuk,hogy mi lesz.Van már egy 15 hónapos kisfiam.Szeretnék csatlakozni hozzátok,ha lehet :)
  • Eni27

• Kisded
    • **
    « Válasz #39 Dátum: 2013-01-11 08:35:54 »
    Persze hogy lehet!!! :) Gratulálok a babához! Mesélj kicsit magatokról! Hol éltek, hol fogsz szülni? Hogyan viseled a terhességet.

Én is bemutatkozom: 31 éves vagyok és van egy 3és fél éves lányom. Most pedig két fiúcska érkezik a családba. 33 hetesek vagyunk és nagyon szeretném ha még a 36. hétig bent is maradnának a kis lakóim. Szabolcsban élünk egy kis faluban.

Nem nagyon aktív most ez a fórum. Többiek hogy vagytok?
  • gugyeras marti

• Újszülött
    « Válasz #40 Dátum: 2013-01-11 13:11:17 »
    Én  32 éves vagyok,Budapesttöl 40 km-re lakom férjemmel,és kisfiamma.Dél pesten fogok szülni,oda tartozunk,nincs fogadott orvosom. A terhességet elég nehezen viselem,még most is vannak ESTE hányingereim.Várom hogy megmozdul,de nem nagyon érzem vagyis nem vagyok benne még biztos,fiam már a 16.héten olyat rúgott,hogy azt nem lehetett összetéveszteni.Jó lenne ha most kislány lenne :) de ha nem az se baj.Sajnos veszélyeztetett vagyok,fiam koraszülött volt.Sokat pihizek,már amennyire lehet egy örökmozgó gyerek mellett.De remélem most minden oké lesz. TE hogy birod az ikrekkel? Láttam elég szép súlyuk van :) elég lehet cipelni őket :). Sokat híztál? Én már az első hónaptól kezdve kismama nadrágot hordok,nem jött föl rám semmi  :-[ de hízni még alig híztam. Viszont a vérnyomásom alig éri el a 100 at állandó szédelgés meg álomkór...
  • Eni27

• Kisded
    • **
    « Válasz #41 Dátum: 2013-01-11 17:07:37 »
    A terhesség elejét én is nehezen viseltem. Voltak olyan napok hogy felkelni sem bírtam. Nekem is a vérnyomásom nagyon alacsony volt, most 130 körül van mindig. Most már elég nehezek a fiúk, de nem bánom mert még nőniük kell. :) Természetesen én is veszélyeztetett terhes vagyok. Hála az égnek a hányingeren kívül eddig problémamentes volt a terhességem. Nekem is elég nehéz pihennem a kislányom mellett. Ő is nagyon aktív. Eddig 9 kilót híztam ami inkább a hasamon látszik sehol máshol.

Hány hétre született a kisfiad? én is nagyon rettegek a koraszüléstől, nálunk azért jobban benne van a pakliban. Nálam is úgy volt hogy a lány után szerettem volna egy fiút, de ha mindketten lányok lettek volna illetve mind hárman :) akkor is boldog lennék. Csak egészségesek legyenek, más nem számít. 
  • gugyeras marti

• Újszülött
    « Válasz #42 Dátum: 2013-01-13 13:03:29 »
    Eni27! igen az iker terhesség is elég veszélyes,de ha eddig nem volt problémád a terhességgel,biztosan minden rendben lesz veletek:) pihizz sokat!Fiam 34 hétre született,1900gr-mal,de még igy is örültem hogy addig ki húztuk,30.héttől korházba feküdtem,ismétlődő görcsök miatt,meg a méhszáj is nyitva volt,és placenta praeviás voltam.Sajnos levált a lepény és meg kellett császározni.Azért remélem most jó helyen tapad a baba.Tudod már hogy szülhetsz-e simán? Elsőt hogy szülted? a 9 kiló nagyon jo az semmi,csak a babák súlya szinte.Én most kezdek enni este is végre nincs annyit hányingerem,még éjjel is éhes vagyok. Még mindig nem érzem határozottan mozogni,igaz még csak 16 hetes.Lehet hogy ő egy nyugodtabb baba lesz,és nem egy szélvész mint a fiam.:) Talán még aludni is fog éjjel:)
  • gugyeras marti

• Újszülött
    « Válasz #43 Dátum: 2013-01-20 14:42:09 »
    Sziasztok! Hogy vagytok lányok? Elég kihalt ez az oldal nem nagyon ír senki :(
  • Anita020

• Újszülött
    « Válasz #44 Dátum: 2013-01-20 17:57:02 »
    Sziasztok!
    18+4 hetes kis mama vagyok,és van egy 3,5 éves nagy fiam!
    Hogy vagytok?
    tudjátok már h mi lesz?nekem a 12.heti ultrahang azt mutatta,h fiú,de ez még koránt sem biztos! :)
    jövöhéten pénteken kell menjek a 20.heti uh-ra és majd ott remélem kiderül :)
    Anita

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 8

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media