2020. március 28., szombat - Gedeon, Johanna napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 6 7 [8]

2013-ra várjuk a babát! :D

(Megtekintve 35485 alkalommal)
  • valaki1985

• Csecsemő
    • *
    Re:2013-ra várjuk a babát! :D
    « Válasz #105 Dátum: 2013-07-24 08:31:59 »
    Lakásban nagyon jól bírom! Ki se megyünk a lakásból egész nap! Már 8kor nagyon meleg van, így sehova nem megyünk. Lányom se bírja a meleget.

Hétfőn én is túl estem a cukorterhelésen, a héten valahogy el kéne menni az eredményért, de ebbe a melegben még oda sincs kedvem!

• Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #106 Dátum: 2013-07-24 10:36:39 »
    Sziasztok lányok!

Caty, ne aggódj a cukor miatt! Fruzsival én is ettem a kefét, hogy csak ne legyen semmi gubanc, és pont nála emelkedett meg a cukrom. :( Hál' Istennek "csak" diétáznom kellett, de a dokim kapásból 160g szénhidrát diétára fogott. Amikor ettől rosszul lettem, akkor önként megemeltem 180g-ra, és akkor voltam jól. :) Ami viszont tetszett, hogy emiatt nem is híztam olyan sokat! :D  ;D Mondjuk most sem panaszkodhatok, a 6 hónap alatt híztam 20dkg-ot!  ;D Szóval egyáltalán nem biztos, hogy rögtön szurkálnod kell magad!
    Sajnos mi a Dunára nem mehetünk, csak külön engedéllyel. Az meg sokba kerül, így marad a jó "öreg" medencézés.  :D
    Akkor egyenlőre csak olyan ruhácskát vegyetek, ami uniszex, hogy ne érjen meglepi!  ;)

Valaki, még én sem tudom a cukrom eredményét, mert 3 hete mielőtt mentem a dokihoz, elfelejtettem felhívni, hogy hozza a rendelésre. Majd a jövőhéten megtudom. Ha gáz lenne vele, akkor már hívott volna, hogy diétázzak! 

• Narzisse

• Újszülött
    « Válasz #107 Dátum: 2013-07-24 20:33:28 »
    Sziasztok!
    Remélem csatlakozhatok.
    Szilvi vagyok és november 3-ra várjuk a második gyerkőcünket.Az első 15 és fél éves lány ,most úgy néz ki fiúcska lakik a pocakban. Nincs fogadott dokim,mire kerestem már nem vállaltak be. A régi MÁV kórházba most ÁEK-be tartozunk szülés ügyileg.Még nem voltam cukor terheléses vérvételen ,mert csak aug 2-re kaptam időpontot a nőgyógyihoz ,addigra 27 hetesek leszünk remélem nem harapják le a fejemet,amúgyis rettegek mindenféle orvostól.Ti hogyan bírjátok ezt a kánikulát? Én elég vacakul viselem.  :(
  • Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #108 Dátum: 2013-07-25 13:08:05 »
    Szia Szilvi!
    Gratulálok a picihez! Én szívesen ajánlom az orvosomat, ha gondolod, vagy egy másik, doki nénit is tudok ajánlani. Ha gondolod!  :)

A kánikulát elviselni csak kényszerűségből lehet elviselni. Mást tenni nem lehet sajnos!  ;D

• Narzisse

• Újszülött
    « Válasz #109 Dátum: 2013-07-27 13:55:41 »
    Szióka! Köszönöm szépen.
    Igazából kezdek beletörődni,hogy majd ügyeletesnél szülök, olyan sok vissza utasítással találkoztam orvosok részéről,hogy már bele fásultam meg ciki is lenne már így a vége felé. De ,ha esetleg lesz még egy babánk azért az elejétől keresek egy orvost.A fiúcskánk véletlen baba,így nem is tudtam előre felkészülni. Amennyire megijedtünk,annyira szuper most,és a párom már tervezgeti ,hogy azért majd jó lenne egy Noémi is. Neki Ő lesz az első,nekem van egy nagy lányom aki nagyon várja a kistesóját  :) Szerdán órákon keresztül kellett mászkálnunk és csak ma kezd helyre jönni a pocakom, sokat keményedett és fájdogált ,kissé megijedtem,de szedem a Magnerotot és talán az segített kicsit.
  • Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #110 Dátum: 2013-07-27 14:03:45 »
    Szia!
    Minden esetre megkérdezem jövőhéten a dokimat!  ;)

Mekkora a nagylányod? A nagyfiúnak mi lesz a neve?

Vigyázz ám magatokra, nem jó móka befeküdni koraszülés veszélyével!  :(

• caty85

• Újszülött
    « Válasz #111 Dátum: 2013-07-29 21:32:36 »
    Sziasztok!

Hát Szilvi sajnos nem szolgálhatok jó hírekkel a cukrot illetően iszonyú magas lett :( úgyhogy nem hiába féltem tőle :( Úgyhogy holnap irány a védőnő meg a doki aztán csak lesz velünk valami csak remélem,hogy a babának nem lesz ettől baja.
    Az éhgyomri volt 7,8 két óra után pedig 13.6 ez pedig iszonyú magas :( :( :( pedig nem ettem előtte már semmi olyat erre tessék :(

Remélem veletek minden oké és csak a meleg a baj!
    Vigyázzatok magatokra

http://picibaba.hu][/url]
  • valaki1985

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #112 Dátum: 2013-07-30 08:11:02 »
    Uhh, az tényleg nagyon magas!

Nekem szerencsére jó lett! 5.4 az éhgyomri, és 5.8 a terhelt!

• Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #113 Dátum: 2013-07-30 10:48:30 »
    Sziasztok!

Caty, sajnálom! Valóban, ez nagyon magas! Valaki anno azt mondta, hogy ha túráztatod magad emiatt, akkor is megugorhat. Nem tudom, hogy így van-e, de érdemes elgondolkodni. Én is izgultam Fruzsival a cukor miatt, nekem is magas volt, bár nem ennyire.
    Bízom benne, hogy nem lesz baj veletek!  :-*

Én szombaton tudom meg az eredményt. Remélem, hogy ezúttal megúszom, és nem kell diétáznom. Bár, így sem eszek túl sokat, már fogytam is.  :-\

• Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #114 Dátum: 2013-08-04 14:02:04 »
    Sziasztok!

Narzisse, megkérdeztem a dokimat, azt mondta, hogy hívd fel, és megbeszélitek! Ha gondolod, elküldöm a számát, csak írj rám!

• Narzisse

• Újszülött
    « Válasz #115 Dátum: 2013-08-04 22:25:49 »
    Szióka!
    Bocsi,hogy ilyen ritkán tudok csak jönni,de költözés közben vagyunk és még csak itt a régi lakásban van net. Köszi szépen,ha megírod.És Ő melyik kórházban vállalja a szüléseket? E-mail címre tudnád küldeni? narlinde@gmail.com Előre is köszönöm.
  • Narzisse

• Újszülött
    « Válasz #116 Dátum: 2013-08-04 22:29:56 »
    A lányom Zita, a baba János lesz az apukája után ,már a negyedik lesz a sorban .  :)
  • Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #117 Dátum: 2013-08-05 10:43:47 »
    Szia! Narzisse, írtam mail-t. Annyit még, hogy 25-től 1 hétig nem lesz a dokim, elutazik, úgyhogy addig valahogy hozzatok össze egy "randit"! :)

Puszi

• Narzisse

• Újszülött
    « Válasz #118 Dátum: 2013-08-05 13:21:23 »
    Szióka! Köszönöm szépen.Mindjárt nézem is aztán megint megyek a másik lakásba.Hát elég nehezen tűröm már ezt a rohangászást,de lassan csak a végére érünk. :)
Oldalak: 1 ... 6 7 [8]

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media