2020. március 28., szombat - Gedeon, Johanna napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 12 13 [14]

2012 tavaszi-nyári babavárók

(Megtekintve 38156 alkalommal)
  • Szilvi81

• Picibaba-függő
    Re:2012 tavaszi-nyári babavárók
    « Válasz #195 Dátum: 2013-04-10 22:57:10 »
    sziasztok!

Aztaaaa, tényleg rég jártunk itt!
    Fruzsi mászik és ül. :)
    Mi csak 180ml tápit eszünk, 3x. A többi kanalas, de ezt nagyon falja. :D

Zolkóm továbbra is imádni való csibész.  :D Nóri és Kami nagyon belehúzott a külön foglalkozásokba, Foci, kézművesség, néptánc, énekkar. Én meg azt sem tudom, merre állok arccal.  ;D

• KisLuca

• Újszülött
    « Válasz #196 Dátum: 2013-04-12 18:01:42 »
    Sziasztok!

Ha jól emlékszem itt említette valaki Tündik Judit fotós baba és gyermekfotózásra!
    Köszönöm a tippet, voltunk nála fotózáson!
    Nagyon jól éreztük magunkat, rengeteg kellék volt, türelmes és nagyon kedves nő!:)
    Rengeteg szép képünk lett, Anyukámnak Anyák-napjára fotókönyv lesz belőle az ajándék!  :)
    Köszönöm még egyszer, én is nagyon jó szívvel ajánlom Mindenkinek aki szép fotókat szeretne a gyerekekről!
  • Encsi23

• Vendég
    « Válasz #197 Dátum: 2013-04-13 02:17:51 »
    Szilvi!
    Luca is imádja a kanalas ételt de a tápit nem akarja elhagyni! :-/ szerintem sok a napi 5x 210ml.....
    Neked Fru könnyen hagyja el?
    Egyébként gratula a mászáshoz..... :-D Lesz mostmár nálatok is pakolás rendesen..... :-D
    Luca az imádja ha szétdobálhatja a játékokat..... no meg kèsz porszívó.... amit a nagyok eldobàlnak a szőnyegen ő tuti megtalálja akármilyen picurka vmi is az..... van h én nem is látom csak azt veszem észre hogy az ujjai közt forgat vmit.... na akkor anya rohan mielőtt bekapná.... :-D eddig nem sok mindent kellett kiszedni a szájából.....csak egy szöszt.... az is ki másé lett volna mint Majáé aki mindig szöszöl...:-D
  • Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #198 Dátum: 2013-05-09 11:27:49 »
    Sziasztok!

Encsi, azóta már kapaszkodva áll, és így megtesz pár lépést.  :) Hamarosan szaladni fog.  :D

Szerintem sok az 5x210ml.  :-\ Fruzsi nagyon hamar csökkentette a napi 5-6-ról 3-ra. Amióta kapja a hozzátáplálást, azóta gyakorlatilag elég ennyi. Van, amikor csak 2x eszik tápot.
    Már van pakolás..... a gépnek a zsinórját előszeretettel rágja, így sikerült már lerántania az asztalról a laptopot.  :-\ Szerencsére nem lett nagy baja, a külső burok repedt meg picit, és a belső keret ugrott ki, amit visszapattintottam.

Anikó, rég jártál itt. Mi van veletek? 

Oldalak: 1 ... 12 13 [14]

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media