2020. július 16., csütörtök - Valter napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14

2012 tavaszi-nyári babavárók

(Megtekintve 39994 alkalommal)
  • Szilvi81

• Picibaba-függő
    Re:2012 tavaszi-nyári babavárók
    « Válasz #165 Dátum: 2012-10-22 09:13:31 »
    Hali csajok!
    Rég jártunk erre!
    Hogy vagytok?

Huhh, hihetetlen, de holnap töltjük a 3. hónapot! :) Fruzsikám igen jó hozzánk, már bő 1 hónapja átalusszuk az éjszakát. :D
    Zozónak megnyitottuk az ágyát, 2 éjszaka minden szupi volt, most már viszont fogja magát, és kijön éjjel közénk. Engem diszkréten arrébb tuszkol, és bebújik mellém. :D
    A nagy lányaim élvezik a sulit, idén a kézműveskedést és a focit választották a néptánc helyett.

Meséljetek, veletek mi a helyzet!?

• csucsubaba

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #166 Dátum: 2012-11-03 10:18:13 »
    sziasztok!
    Gábor lábujja be volt gyulladva, valószínű benőtt a körme, kapott antibiotikumot. most sikeresen begyulladt megint. pedig csak annyira vágom le a körmét, hogy ne tudjon benőni. bár gondoltam arra is, hogy némelyik rugdalozónak ott a varrása és lehet, hogy irritálja.
    már napi 2x eszünk, ezt a héten vezettem be. teát, vizet vagy tápszert kap inni. tetszik neki nagyon a kanállal evés :)
    szegénykém pár napja ült az ölembe és csak úgy a semmiből elkezdett sírni, meg nyomni :) megvolt az első kemény kakija. annyira aranyos volt, és mikor le akartam venni a pelenkáját tiltakozott :) de mikor megdícsértem már ő is mosolygott. aztán legközelebb minden rendben volt :)
    mi már 5 hónaposak vagyunk, nagyon durva :)
    ti hogy s mint??
    ♥♥♥♥

• Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #167 Dátum: 2012-11-08 14:13:17 »
    Szegény Gábor! Jobban van? Megnézte doki a lábát?

Nekem most mozgalmas hetem van. Vizsgák ezerrel, közben járok dokitól dokiig, vizsgálat vizsgálat hátán. A matek vizsgám jól sikerült, a törit még nem tudom, majd jövőhéten derül ki, francia ma lesz.
    A pajzsmirigy vizsgálat eredményei miatt sűrűn kell kontrollra és még több vizsgalatra járnom.
    Jövőhéten uh + biopszia, decemberben csontsűrűség mérés..... na rólam ennyit.
    Gyerekek jól vannak, a lányoknak hamarosan kezdődnek a betlehemes próbáik, Kami készül szavaló versenyre, Nóri idén kihagyja. Zolkó egy igazi grimbusz-krampusz, Fruzsi pedig egy angyal.

• csucsubaba

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #168 Dátum: 2012-11-08 22:00:36 »
    köszi, már jobb, azóta előjött mégeggyszer, de az nem volt olyan durva, csak 1-2 napig volt piros.
    most épp nagyon be van dugulva az orra, kevesebbet alszunk mostanában.
    veled mi van most? mit mondanak? nem vagy még fiatal az ilyen problémákhoz? remélem rendbejössz hamar!
    a vizsgáid miatt is szurkolok!
    ♥♥♥♥

• Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #169 Dátum: 2012-11-08 23:12:27 »
    Jól megviseli szegényt! Most meg gondolom nálatok már igen hideg van, úgyhogy még jobban kell óvni. Miket csinál már Gábor? hasra-hanyatt perdül? Mesélj, oly keveset osztasz meg velünk. Tettél fel mostanában újabb képet róla?

A pajzsmirigyem miatt kell a csontsűrűség, mert ez rámehet a csontokra. A többi vizsgálat pedig annak érdekében van, hogy tisztán lásson a doki, a hideg göbömmel kapcsolatban.
    Ááááá hagynám az egészet a fenébe, ha nem ijesztgettek volna meg. Semmit nem utálok jobban, mint orvoshoz járni. A házidoki is csak elvétve látott eddig, most meg oda is két hetente járok az eredményekkel.

• csucsubaba

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #170 Dátum: 2012-11-10 11:35:04 »
    ez nagyon rossz :( gyere rendbe hamar :)
    hideg van már, téli ruhákban járunk, 2 hétig fagyott éjjel, most vmivel jobb, de akkor is hideg..
    nem fordulgat még, nem csinál semmit, csak próbálkozik. a beszélgetés az napról napra jobban megy :) mindig mond egy új betűt, röhög ha röhögünk vagy grimaszolunk, nagyon édes :)
    pár napja írtam pár sort a naplóba 1 képet tettem fel oda.
    és ti miket csináltok már a picivel?
    ♥♥♥♥

• Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #171 Dátum: 2012-11-10 13:57:37 »
    Hideg nálunk is van! :(
    Fruzsi most kezdett el hangosan nevetgélni, először Nórit tisztelte meg ezzel. :) Most már lökdösi magát, próbálkozik a hasra fordulással, úgyhogy azt hiszem, hogy hamarosan átperdül.

Megnézem majd a naplót :) Nagyon édes lehet, ahogy hangosan kacajog. Én imádom ezt hallani.

• csucsubaba

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #172 Dátum: 2012-11-10 20:26:32 »
    olyan édes a babahang :)
    ma volt nagy sikítozás, mikor bekapcsoltam az egyik zenélős játékát, hát azt hittem felfalom olyan aranyos volt :)
    na, szépen halad a kisasszony :)
    ♥♥♥♥

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #173 Dátum: 2012-11-16 21:12:22 »
    sziasztok! idöm engedi,hát benézek! :) Remélem Gábor jobban van! mi is betegek voltunk! légcsőhurut! :( mióta tápis Luca betegesebb. most megint köhög!  nekünk a hasra fordulás jól megy. löki magát előre. megfog mindent. vmelyik nap újságot akarta megenni! :D kis vigyorgós,mindenen nevet. most a sikitással próbálkozik,de nem mindig sikerül. olyankor mérgében bekapja az öklét,s dünnyög magában. :D s furi am h mindent ért. kis figyelmes!
  • Encsi23

• Vendég
    « Válasz #174 Dátum: 2012-11-16 21:13:13 »
    Szilvi! rem jók lesznek az eredmények! Remélem? tudom!!!!!
  • Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #175 Dátum: 2012-11-17 12:07:21 »
    Sziasztok!

Encsi, nagyon szép, és ügyes Lucus. :)

Anikó, olvastam a naplódat, nagyon édes Gábor is. :)

Ne haragudjatok, nagyon gyenge vagyok mostanában, úgyhogy, mindent rövidre fogok, hogy tudjak pihrnni. Remélem hamarosan jobban leszek.

• csucsubaba

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #176 Dátum: 2012-11-17 18:38:40 »
    gyógyulj meg!!!!!!!
    ♥♥♥♥

• Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #177 Dátum: 2012-11-18 23:54:22 »
    Köszi Anikó, igyekszem!  :)

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #178 Dátum: 2012-11-19 06:47:51 »
    sziasztok! már megint betegek vagyunk. Luca is köhög,Maja még csúnyábban,én meg 3hete az vagyok!

Anikó! hogy vagytok! milyen felétek az idő?
  • csucsubaba

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #179 Dátum: 2012-11-21 22:24:06 »
    szia!
    itt is köhögés van :(
    amúgy minden rendben, köszi :) hideg van, itt az ősz vége, de hallom otthon is. már várom a tavaszt :D
    jobbulást a családnak :)
    ezenkívúl hogy vagytok?
    ♥♥♥♥

Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny