2020. szeptember 22., kedd - Móric napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 14

2012 tavaszi-nyári babavárók

(Megtekintve 41514 alkalommal)
  • Szilvi81

• Picibaba-függő
    Re:2012 tavaszi-nyári babavárók
    « Válasz #15 Dátum: 2012-04-14 21:04:32 »
    Encsi, semmit sem találtam a tölcséres méhszájról, de majd megkérem a dokimat, hogy homályosítson már fel!  ;D

Szia Csucsubaba!  ;D
    Te egy nappal korábbra vagy akkor kiírva, mint én.   :)

Encsi, mikor volt az utolsó mensid?

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #16 Dátum: 2012-04-15 08:23:29 »
    Anikó! Én épp ma töltöm a 28hetet. Ha utánaszámolsz a 40.hét épp július 8-ra esik. Szilvi. A fene se emlékszik,majd megnézem a kiskönyvemben. :) am meg a doki már variálgatott az uh alapján meg a mensi alapján között.
  • csucsubaba

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #17 Dátum: 2012-04-15 21:51:13 »
    Sziasztok!
    Szilvi, lehet, hogy egy napon születnek a babáink :)
    Encsi, akkor te lehet, hogy más alapján számolod.. a mensim szerint most a 25. hetemben járok, mert július 27 lenne a születés dátuma, uh szerint meg 22-e, így most a 26. hétben vagyok :)
    de igazából úgyis az lesz a döntő, mikor megszületik a picurka :)
    anyukám esetében például mára voltam kiírva neki (persze 27 évvel ezelött), de olyan kíváncsi voltam, hogy már 3 héttel azelött megszülettem :) (tudom ez pont nem idevág, de ma valahogy eszembe jutott :) )

ilyenkor már egészséges kicsit félni a szüléstől?
    bár úgy vagyok vele, hogy valahogy én is megszülettem, így nem kell félnem töle :) meg nem akarom, hogy ez elrontson mindent, és próbálom a félelmeimet az utolsó pillanatra hagyni, amikor meg már nem a félelem jár majd az eszembe :)
    de azért néha eszembe jut milyen lesz, még sose szültem :)
    mi az a tölcséres méhszáj?
    ♥♥♥♥

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #18 Dátum: 2012-04-16 07:11:58 »
    Anikó. Természetes,h félsz a szüléstől. Első gyereknél én is féltem,h mi lesz,h lesz. A másodiknál már tudtam is,h mitől félek. :) most pedig szintén félek,de most a nyitott méhszáj miatt.
  • Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #19 Dátum: 2012-04-16 09:44:13 »
    Egyet értek Encsivel, valóban természetes, hogy kezdesz félni! Hiszen nem tudod, hogy mi vár rád!
    Én inkább izgatott voltam ilyenkor, már szerettem volna a karjaimban tartani a babámat. Mikor a másodikat vártuk, akkor már tudtam, hogy kb. mire készüljek, így megint csak az izgatottság maradt! Persze homlok egyenest más volt a 3 szülésem!  ;D Tehát erre nem lehet felkészülni!  :D

Még nem tudom, hogy mi az a tölcséres méhszáj, de 28-án megyek a dokimhoz, és megkérdezem tőle!

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #20 Dátum: 2012-04-16 11:01:32 »
    Szilvi. Nem hiszem el,h nem találtad meg. Na majd megpróbálom neked belinkelni azt az oldalt
  • Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #21 Dátum: 2012-04-16 11:50:33 »
    Őszintén szólva, tegnap már a türelmem is elfogyott, hogy keresgéljek.  :)

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #22 Dátum: 2012-04-16 16:22:46 »
    :-)
  • Encsi23

• Vendég
    « Válasz #23 Dátum: 2012-04-16 16:29:41 »
    Szilvi! Itt próbáld meg!

www.medicalonline.hu/download.php
  • csucsubaba

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #24 Dátum: 2012-04-16 19:02:34 »
    nyitott méhszáj? most olvastam utána, jujjj :S durva dolgok vannak, nem is gondoltam volna.. pihenj!!!!

szerintetek az normális, ha egyre gyakrabban érzek összehúzódásokat? inkább kellemetlen, de ma már picit fájt is.. olyan érzés, mintha mensiznék, csak rövidebb ideig tart egy ilyen, pár másodperces.. ma pont egy tükör elött voltam, mikor rámjött egy, és a hasam formája elváltozott. a köldököm körül lett egy pukli, a többi helyen meg semmi, hirtelen kemény is lesz.. aztán pár másodperc után elmúlt és ellazult a hasam..
    elöbb titeket kérdezlek volt e ilyen, mielött a doki azt mondja ez normális :D
    amúgy tegnap délután óta kicsit sűrűsödött.. nem tudom van e köze a szüléshez, de nem akarok július 22 elött szülni, bármennyire is várom már a babát :)
    remélem értitek mire gondolok.. :)

a szülésről, lehet nálam is inkább izgatottság van, félelem csak annyira, h mi fog történni, de mindig arra gondolok, hogy meglesz a picúr és jhajj dejóóó :)

jaa, és most megint dobol odabent :) pont most kezdte :)
    ♥♥♥♥

• csucsubaba

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #25 Dátum: 2012-04-16 19:15:31 »
    keresgélek a neten, elvileg normális :)
    jó hát a terhesség kellemetlen pillanatai (kivéve a hányás, ami nekem nem volt) nincsenek benne könyvekben, meg sehol, kivéve ha kifejezetten rá keres az ember..
    és elsőre megijedek meg nem tudom mi normális mi nem..
    majd a 2. babánál már tapasztaltabb leszek, talán :)
    vmi ilyet találtam eddig: "Braxton-Hicks kontrakció"
    ♥♥♥♥

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #26 Dátum: 2012-04-16 21:38:52 »
    Anikó! Ennyi idős terhesen állítólag a napi 2-3keményedés(ezt érzed) elfogadható. Én is keményedek. Olyan,mintha a pindur teljesen összekucorodna ott bent. Ha kellemetlen ak a magnézium segít. És pihengess is.
  • Encsi23

• Vendég
    « Válasz #27 Dátum: 2012-04-16 21:42:25 »
    Ja,a nyitott méhszáj. Háát ma voltam dokinál. Nem az enyémnél. A papiromra cx 3000írt. :-o gőzöm sincs hogy mit higgyek. Majd szerdán elmegyek az én dokimhoz. Ma is csak azért mentem,m görcsöltem. Kiderült,h megint hüvelygomba. :-l:-l:-(
  • Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #28 Dátum: 2012-04-16 22:30:04 »
    Csucsbaba, nyugi! Még nem kell aggódni!  :) Encsi jól mondja, ez természetes.
    Hú, már apa is érzi a mocorgásokat?  :D Én apájám nagyon élvezi! Emlékszem, mikor Nórival voltam várandós, és éppen pihenni akart a pocakban, apa mindig böködte, hogy hullámozzon a pocak!  ;D ;D ;D ;D ;D Olyan volt, mint egy gyerek!

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #29 Dátum: 2012-04-17 06:50:39 »
    Nálunk a csajok élvezik a pocihullámzást! :-) De Vanda akárhányszor odarakja a kezét a pindur meg se moccan. :-o:-) szivatja a nagytesót. :-)
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 14

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media