2020. április 01., szerda - Hugó napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: [1] 2

2012. március környéki babák

(Megtekintve 15849 alkalommal)
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    2012. március környéki babák
    « Dátum: 2013-01-02 14:32:08 »
    Sziasztok!

A kisfiam most tölti a 9. hónapot. Hasonló korú babák szüleit várom egy kis csevegésre. :)

Adrienn
  • nancygirl

• Újszülött
    Re:2012. március környéki babák
    « Válasz #1 Dátum: 2013-01-30 22:10:53 »
    Szia!
    Nem irt ide senki :(
    Az én fiam 2012 január 29-i. Viszont még az is lehet, hogy ismerjük egymást. Nem tanítasz? :)

<br>
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #2 Dátum: 2013-01-31 10:33:11 »
    Most épp itthon vagyok a kicsikkel, de egyébként igen, tanítok. Te is?
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #3 Dátum: 2013-01-31 10:40:45 »
    Áhhhááááá... megnéztelek facebookon. :) Ezer éve volt már, hogy láttalak! És durva, hogy már Ti is ilyen nagyok vagytok, hogy gyerekeitek születnek. :) Vagy csak én öregszem??? Hogy vagytok? Mivé lettél?
  • nancygirl

• Újszülött
    « Válasz #4 Dátum: 2013-02-02 03:52:18 »
    Milyen kicsi ez az internet is :D De kész csoda hogy emlékszel rám. Nem most voltam nyolcadikos :)))
    Ügyfélszolgálatos voltam évekig, aztán cégen belül megcsíptem egy szuper melót, ami már komolyabb, vezetőkkel való együtt dolgozás, támogatás, meg végre az angolomat is kihasználtam. Majd oda várnak vissza.
    Te hol tanítasz?

<br>
  • mosoly001

• Picibaba-függő
    « Válasz #5 Dátum: 2013-02-02 08:23:13 »
    Adrienn!
    De jó, hogy nyitottál egy topicot!

Nándi milyen baba? Janka már 2-3 hete annyira hisztis és nyűgös, hogy nagyon nehéz egész nap elviselni... Akaratos! Végigalusszátok az éjszakát? Mi még mindig felkelünk 2-3szor, hol cicizni, hol teázni... :S

• Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #6 Dátum: 2013-02-02 10:10:44 »
    Nanncy: Hivatalosan még mindig a Mórában, bár eléggé kilóg a lábam. Messzire költöztünk, így csak papíron lehetséges az ottlétem. Most, hogy már 3 pici manóm van, lehetséges, hogy itthon maradok hivatásos anyának, így a Móra eleve kihúzva az életemből még hét évig. Sokan eljöttünk onnan. Vezetőváltás volt, ami némiképp megbolygatta a jó kis kialakult tanári brigádot. Ha újra tanításra adnám a fejem, akkor tuti, hogy itt helyben. Beszéltem az iskolaigazgatóval, és tárt karokkal vár, ha úgy döntenék, hogy visszamegyek dolgozni. Elvégeztem néhány tanfolyamot, ami itt, ebben a suliban sok pluszpontot jelent.

Mosoly drága! :) Nálunk is van még éjszaka ébredés, de többnyire csak betegség miatt. Most ismét be van dugulva az orra, így 3-4 alkalommal felsírt. Amúgy átalussza az éjszakát 10-től 6-ig, ha szerencsém van.

Elfogyott a vigantolunk és hiánycikk lett, nem kapok.... Eléggé bosszantó.
  • nancygirl

• Újszülött
    « Válasz #7 Dátum: 2013-02-03 16:27:57 »
    Nálunk sincs Vigantol, eszméletlen, de szerencsések vagyunk, hogy éppen van még az üvegben de nálam a recept, vadászom.

Amúgy még mi is kelünk, az én fiam elégégé anyatej párti, minimum kétszer kér éjjel :)

Merre költöztetek? Nagyon szépek a gyerekeid, megnéztem a képeket :)
    Bódi Zsuzsa néni amúgy ott van még?

<br>
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #8 Dátum: 2013-02-04 10:02:30 »
    Összeszedtünk valami vírust. Folyik az orra az egész családnak. :( Nekem a torkom is nagyon fáj. Léni nem akart iskolába menni reggel, amit amúgy teljesen megértek. :)

Rég voltam a Mórában, de sztem Bódi Zsuzsa még ott dolgozik. Idén már a Mikulás bulira sem mentünk el.
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #9 Dátum: 2013-02-05 21:19:57 »
    Lassan tölti Nándi a 11. Hónapot, de még mindig nem eszik egy csomó dolgot. Ti pl a tejtermékekkel hogy álltok?
  • nancygirl

• Újszülött
    « Válasz #10 Dátum: 2013-02-13 00:25:06 »
    Mondjuk nálunk az egész hozzátáplálás nyögve nyelős... Sajtot olyan 10 hónaposan adtam azt hiszem, utána valamikor túrót, de ezeket egyelőre csak főzelékben vagy gyümölccsel eszi meg. Mondjuk mindent csak pépesen, illetve a napokban kezdi talán jobban érdekelni a normálisabb kaja, tegnap spec összetört paprikás krumplit kóstolgatott :)
    Nagy szopis amúgy, ha tehetné akkor egész nap csak az kéne neki :)

<br>
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #11 Dátum: 2013-02-13 08:10:47 »
    Hány foga van már?

Nálunk mostanában nem nagyon megy a pépes kaja. Látom, hogy jönnek a hátsó fogai, valsz. jól esik neki rágni.

Egyébként tök jó ötlet ez a paprikás krumpli.... lehet, ma ezt csinálok én is.
  • nancygirl

• Újszülött
    « Válasz #12 Dátum: 2013-03-04 14:27:54 »
    Most 6 foga van, de mostanában neki se kell a pépes kaja, tuti jön valami hátul mert nagyon hátra nyúlkál állandóan és régóta nagyon nyálas :)
    Bevált a paprikás krumpli? :)

<br>
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #13 Dátum: 2013-03-04 17:22:24 »
    A végén krumplis tészta lett belőle, de nagyon ízlett mindenkinek. Nándi is előszeretettel csócsálta. Nálunk kibújt az első rágófogacska első bütyke. :) Szenvedtünk vele 3 napot. Nándi a fájdalomtól, én a nemalvástól, állandó nyűglődéstől, de túl vagyunk rajta. Lesz még ilyen vagy 60. :)

Én már mindjárt a tavaszi nagytakarítás végére érek. :) A ház csillog-villog, selejtezett. :) van egy csomó lom, amit valahova majd le kell passzolnom....

Egyébként teljesen önállóan megtanult Nándi magától elaludni, én egyáltalán nem kellek hozzá. Ha látom, hogy álmos, beteszem a kiságyba, és leteszi a fejét. Kicsit zümmög, de hamar elalszik. Olyankor csak gagyog, dumál, zúg, zümmög. :) Cuki nagyon.
  • nancygirl

• Újszülött
    « Válasz #14 Dátum: 2013-03-04 18:20:32 »
    Magától megtanult egyedül elaludni? :O :o

<br>
Oldalak: [1] 2

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary