2020. szeptember 22., kedd - Móric napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 152

2011. Nyári Babák

(Megtekintve 157603 alkalommal)
  • mindike

• Picibaba-függő
    Re: 2011. Nyári Babák
    « Válasz #30 Dátum: 2011-01-18 13:20:31 »
    Katinka!
    Igen, a barátnőm is azt mondta változni fog a méhlepény állapota! Hááát, én is nagyon örülök annak, hogy vége a hányingeremnek! Már nagyon vártam ezt az időszakot!  :)
    Az nem jó, hogy görcsölgetsz ma megint! Lehet, hogy érzed a hidegfrontot.
    Legalább ha Apa nem tud Veletek menni, lesz Veled egy igazi Férfi! Akkor hátha megmutatja azt is, hogy mi is lesz a csöppségetek!  :) :)
    Igen, most még ketten írogatunk egymásnak általában, de hátha hamarosan rátalálnak erre a topicra is a kismamák és csatlakoznak hozzánk!

• valaki1985

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #31 Dátum: 2011-01-19 13:28:27 »
    Akkor itt!

szóval 25 éves vagyok, és 9+5 napos!

• birsalma79

• Picibaba-függő
    « Válasz #32 Dátum: 2011-01-19 13:32:49 »
    Sziasztok Kismamik!

Csatlakoznék én is, augusztus 31-re vagyok kiírva pocaklakónkkal, ha időm - és a lányom engedi - jövök ide is.

valaki!
    akkor üdv itt is! :D

• mindike

• Picibaba-függő
    « Válasz #33 Dátum: 2011-01-19 14:34:13 »
    Sziasztok itt is!

Meséljetek! Hogy bírjátok a terhességet! Mennyi ideig vártatok a babára! Stb.

• Gabi970311

• Újszülött
    « Válasz #34 Dátum: 2011-01-19 15:02:33 »
    Sziasztok,

Én 37 éves vagyok, a harmadik gyermekemet várom, akivel ezen a héten töltöm a 17. hetet. Már egy sor vizsgálaton túl vagyunk, a szokásos vizsgálatok mellett megcsináltattuk a kombinált tesztet, túl vagyok a CVS-en, az eddigi eredmények szerint minden rendben, és kislánnyal gyarapodik a család  :)

Gabi
  • birsalma79

• Picibaba-függő
    « Válasz #35 Dátum: 2011-01-19 15:33:30 »
    Sziasztok!
    Gabi! Gratula a 3. babához!

Az első terhességem a kezdeti hányingeres időszakot leszámítva mondhatni problémamentes volt egész végig. Most az egyik napom ilyen, a másik olyan, egyik nap egész nap émelygek és szédülgetek, másnap semmi bajom. De azt mondják hogy minden terhesség más. Remélem most sem lesz majd semmi problémánk.

Mindike!
    Igazából mi szerencsésnek mondhatjuk magunkat, mert Vanda elsőre sikerült, a tesó pedig másodszori próbálkozásra. Dec. 23-án teszteltem, alig bírtam magamban tartani másnap estig, mert így meglepi lett apának szenteste, a fára rejtettem neki :D (naplónkban írtam is)

Gabi!
    Felétek is 30ezerbe kerül a kombinált teszt? Én nagyon drágának tartom.

megyek is mert a lányom alig hagy írni, visszaolvasni még nem volt időm itt, majd este.

Sziasztok!
    Krisztina

• mindike

• Picibaba-függő
    « Válasz #36 Dátum: 2011-01-19 16:02:29 »
    Szia Gabi!
    Gratulálok én is a 3. babához! Az első kettő mennyi idős és kisfiú, kislány? A CVS az milyen vizsgálat? Erről még nem hallottam.

Kriszti!
    Nekem az émelygős, hányingeres időszakom (hányás nélkül) az első 12 hétben volt. De addig egész naposak, azóta mintha kettévágták volna.
    Akkor Ti tényleg ezen a téren szerencsések vagytok! Nekünk 4 hónap után sikerült (még ezt sem tartom soknak), viszont közben nekem a petefészkem tele lett cisztával, úgyhogy ahhoz képest nekünk is hamar összejött szerencsére!

• birsalma79

• Picibaba-függő
    « Válasz #37 Dátum: 2011-01-19 19:57:41 »
    Sziasztok!

Mindike!
    Olvastam a másik topikban (babatervezés...) ha időm engedi mindig bekukkantok, szurkolok mindegyiküknek hogy mihamarabb babásak legyenek. Hát igen, ahhoz képest hogy valaki másfél-2 évet vár (vagy éppen többet) a babócára, ahhoz még a 4 hónap is jónak mondható. Hát remélem hamarosan megszűnik ez az émelygős időszak Vandával reggelente jól kiraktam a rókát és egész nap semmi bajom nem volt. Ez még mindig "humánusabb" volt, mint hogy egész nap émelyeg az ember lánya, főleg hogy itt egy 2 éves mellettem, aki elvárja hogy foglalkozz vele....

Tényleg Gabi!
    Mi az a CVS vizsgálat? Már az előző üziben én is írni akartam, én sem hallottam róla.

megyek, elaltatom ezt a kis bestiát.

Jó éjt!

• mindike

• Picibaba-függő
    « Válasz #38 Dátum: 2011-01-19 20:14:28 »
    Kriszti!
    Igen, szerintem is! Persze, amikor 4 hónapig semmi és folyamatosan próbálkozunk, akkor minden hónap csalódással tölti el az embert! Viszont így utólag azt mondom, hogy ez tényleg nem volt sok! Csak akkor, amikor több embernek elsőre sikerült az ismerősöknek, akkor elkeseredik mindenki, hogy Ő biztos, hogy selejt! Ezen szerintem mindenki átmegy, aki több hónapig próbálkozik! És akkor már a 4 hónap is időtlen időknek tűnt!
    Néha én is úgy éreztem, hogy jobb lenne, ha kijönne és akkor megkönnyebbülnék! De nem akarta az igazságot!

Jó éjt!

• chatinka

• Kisded
    • **
    « Válasz #39 Dátum: 2011-01-19 20:47:45 »
    Sziasztok!

De jó hogy jöttetek!

valaki1985
      Akkor üdv itt is! Mesélj magadról! Első baba? Még egyszer gratulálok hozzá! :D

birsalma79
     Téged is üdvözöllek! :) Kicsit megkésve ugyan, de Boldog Szülinapot Virágnak! ;D Hogy fogadta a kistesó érkezését? Tudja már?

Gabi970311
      Szia! Gratulálok neked is! ;D Mi majdnem egyidős babások vagyunk. Hol fogsz szülni? Tényleg, mi az a CVS? A kombinálton én is túl vagyok. Nagyon jó lett az eredmény. Múlt héten megcsináltattam az AFP-t, 25-én megyek UH-ra, elvileg akkor annak is meg lesz az eredménye. Olyan jó, hogy már tudod a pocaklakód nemét. Írj magatokról. Tesók mit szóltak?

mindike
      Lassan csak elindul a topik!  ;D Remélem, nálad minden rendben továbbra is. Valószínű, hogy a front az oka. Sajna a mai napom sem volt különb. Ebéd után muszáj volt kicsit pihennem, mielőtt Manóért mentem az oviba. Azóta csak most pihizek egy kicsit, mert 1 órát korrepetáltam, azután jött az esti rutin. Vacsora, fürdetés... Most épp mesét néz a másik szobában. Olyan jó hallgatni, ahogy nagyokat kacag a filmen! ;D Már nagyon várja a keddet! ;)

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!

• birsalma79

• Picibaba-függő
    « Válasz #40 Dátum: 2011-01-19 21:55:16 »
    Mindike!
    Elhiszem h pocsék érzés volt amikor megjött és kiderült nincs babó. Ha hiszed ha nem, amikor mi is úgy döntöttünk hogy akkor most legyen tesó (mondjuk sok választásunk nem volt vaccilálni rajta), folyton ezen járt az agyunk, h mi lesz ha össze se jön, aztán mikor az első hónap után megjött piroska, ez az érzés még jobban felerősödött (főleg nálam) egész nap ezen járt az agyam h mi van ha nem sikerül......., ráadásul a családban pároméknál van most elég probléma, ami roppant módon kihatással van ránk, feszültek vagyunk mi is sajnos. Ennek ellenére most h már itt ez a babóca, igyekszünk csak rá és Vandára összpontosítani amennyire lehet.

Katinka!
    Köszönöm a csajom nevében is! A Virág a vezetékneve ;D Vandának hívják a kis boszimat. :D ;)
    Olvastam itt is (és még a másik topikban is) h görcsöl időnként a hasad. Már megszűntek a görcsök vagy még mindig van?
    Vanda már attól kezdve tudja hogy lesz tesó, mikor a tesztet megcsináltam, ugyanis ott volt ő is :D, állandóan jön utánam (sőt most az apja után is) a WC-re, (ketten járunk mint a buliban a csajok) aztán már csak azon izgultam nehogy elkottyintsa magát az apjánál. De szerencsére nem. Folyamatosan mondogatjuk neki hogy a tesó bent van anya pocakjában mert előszeretettel ugrál(na) rajtam, meg sétánál is előszeretettel cipeltetné magát. Nem is az mert felveszem, csak hosszabb távon nem előnyös a cipelése.

na tényleg jó éjt mindenkinek! :-*

• valaki1985

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #41 Dátum: 2011-01-20 07:21:18 »
    sziasztok!

Tegnap már nem tudtam visszanézni, mert sok lett a teendőm délutánra!

Igen az első babám! Tervezett is meg nem is! DE itt van és ez a lényeg!

Gratulálok mindenkinek a babához!

Valaki tudna valami tippet adni, hogy vészeljem át a hangulatingadozásomat? Tegnap este összekaptunk párommal és kijött belőlem az állat! Annyi be roncsiztam, hogy összeestem! Azután már csak ma reggel keltem fel! Teljesen ki vagyok ettől! Féltem a babát!

• mindike

• Picibaba-függő
    « Válasz #42 Dátum: 2011-01-20 08:14:54 »
    Katinka!
    Igen, szépen lassan beindul a topic!
    Szerencsére nálam azóta sincs hányingerem. Te hogy vagy ma? Itt nálunk ma reggelre hó esett.
    Milyen órát tartasz? Én is így vizsgaidőszakban már 2. éve tartok számvitelből vizsgára felkészítést egy srácnak.

Kriszti!
    Szerintem ez tényleg mindenkinél előjön ez az érzés. Pontosan ma reggel hívott az egyik barátnőm, hogy megjött neki. Most volt az első hónap, hogy próbálkoztak, de Ő is, mint mindenki nagyon beleélte magát, hogy sikerülni fog! Próbáltam vigasztalni, nyugtatni, de persze úgyis hiába mondom, mert ez most rossz érzés neki! Mondtam, ha majd sikerülni fog, akkor visszagondolva máshogy fogja majd fel, de addig átérzem, hogy mit érez!

Valaki!
    A hangulatingadozással szerintem nem tudsz mit kezdeni, csak annyit, hogy próbálj meg Magne B6-ot szedni. Talán az segíteni fog! Sajnos ez a terhesség egyik velejárója. Kinél így - kinél úgy jön ki! Valaki meg sem érzi! Ha ez máskor is előfordulna, akkor mondd meg mindenképpen a dokinak is, ő hátha tud valami mást is rá ajánlani!

• valaki1985

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #43 Dátum: 2011-01-20 08:47:01 »
    Mindike:
    Köszönöm a tippet, majd elkezdem szedni, hát ha bevállik! Amugy tudom hogy a mélyén az rejtőzik, hogy napi 8,5 órában ülök egy olyan munkahelyen, ahol amióta pasim van, kizárnak maguk közül, amióta meg tudják hogy jön a baba, már ki vagyok közösítve! Itt ülök bent csöndben, mert senki hozzám se szól, tiszta lelki beteg vagyok miattuk!

Remélem ha 2 hét múlva megyek a nődokihoz meg tudom vele beszélni a TP-t, mert nem tudom meddig fogom bírni ezt így! Más örül és ragyog hogy terhes és babát vár, és én akinek 3 velejáró tünete van (volt) (mell feszülés, gyakori toalett látogatás, és fáradékonyság, még nem is a hányás ájulás, semmi kellemetlen) nem tudom élvezni a terhességem!

Itt az influenza szezon, fönök asszonyom lázasan beteg jön be dolgozni, itt szendved, minden baja van, és azt nem veszi figyelembe hogy én is itt vagyok és akár e l is kaphatom, és nagyobb bajom lehet mind nekik!

Na mindegy! csak ki akartam írni magamból!

• mindike

• Picibaba-függő
    « Válasz #44 Dátum: 2011-01-20 09:09:38 »
    Valaki!
    Hát, bizony ezek nagy mértékben hozzájárulnak ehhez! Ha mész dokihoz, mindenképpen vetesd magad táppénzre, mert nem éri meg, hogy a babád egészsége veszélyeztetve legyen az idióta munkatársaid miatt!
    Milyen munkatársaid vannak Neked? Elváltak, vagy nem a pasikat szeretik? Vagy miért ilyen utálatosak?
    A főnököd is gyönyörű, hogy bemegy betegen és le sem sz...ja, hogy esetleg Téged ezzel veszélyeztet! Ááááááá, az ilyen embereket egyszerűen nem tudom megérteni! Szerencsére azért nem sok ilyen irigy ember van!

Próbáld ki, hogy minden reggel (amíg nem mész dokihoz) beveszed a lesz...om kapszulát! És működni fog! Nem szabad foglalkozni velük, Te csináld meg a kis munkád és hagyd a fenébe őket! Nem ér annyit az egész! Tudom, hogy könnyű mondani, de próbáld meg ezt!

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 152

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media