2020. április 09., csütörtök - Erhard napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 148 149 [150] 151 152

2011. Nyári Babák

(Megtekintve 146756 alkalommal)
  • angelfilth

• Nagycsoportos
    Re:2011. Nyári Babák
    « Válasz #2235 Dátum: 2013-10-02 09:01:01 »
    Mindike!
    Az jó, akkor 1 hét múlva már biztos babázhatsz. :) vigyázz addig is, nehogy most betegedj le!
    Én már jól vagyok. Nem tartott sokáig, de annál rosszabb volt.
  • mindike

• Picibaba-függő
    « Válasz #2236 Dátum: 2013-10-03 12:25:47 »
    Szia!
    Igen, akkor már tuti babázni fogok! Remélem, hogy minden rendben lesz! Nagyon izgatott vagyok! Nem vagyok ideges, de izgulok, hogy itthon is minden rendben legyen Balázs körül! Tudom, hogy jó kezekben lesz (Anyukám, Férjem), de azért nem 1 napra megyek el és nem tudom, hogy hogy fogja elviselni, hogy Anya nincs több napon keresztül! Amikor a férjem nincs itthon több napig, akkor már 3. nap nem lehet Vele bírni. Nagyon hiányzik Neki az apja. Nem sír, csak sokkal hisztisebb olyankor!

• angelfilth

• Nagycsoportos
    « Válasz #2237 Dátum: 2013-10-04 11:29:22 »
    Biztos hiányozni fogsz Balázsnak. El kell neki magyarázni, hogy miért nem vagy otthon. Aztán remélhetőleg minden rendben lesz és hamar haza mehettek.
  • mindike

• Picibaba-függő
    « Válasz #2238 Dátum: 2013-10-05 13:33:34 »
    Persze, nincs olyan nap, hogy ne említeném Neki, hogy Anya miért megy be a kórházba és miért kell Neki ott aludnia, de ugye arról fogalma sincs egy 2 éves gyereknek, hogy ez nem annyi lesz, mint amikor otthagyjuk Mamánál és elmegyünk valahova, pár órára. Remélem, hogy mindezektől csak én félek és Balázs nagyon ügyesen fogja viselni! :(

• angelfilth

• Nagycsoportos
    « Válasz #2239 Dátum: 2013-10-07 07:47:00 »
    Biztos nem lesz nagy probléma!
    És Balázs is bemegy majd hozzátok látogatóba? Vagy inkább nem? Ezt hogy tervezitek?
    Aztán majd írj ám, amint tudsz! Szorítok!
  • mindike

• Picibaba-függő
    « Válasz #2240 Dátum: 2013-10-07 12:47:22 »
    Szia!
    Még nem tudjuk, hogy hogy lesz! Férjecském azt mondta, hogy holnap behozza megmutatni Neki Réka babát, hogy jobban megértse, hogy miről is van szó! Aztán majd látjuk, hogy mi is lesz! De ez csak terv és majd kiderül, hogy hogy fog alakulni. :)
    Amint tudok, írni fogok! Addig is vigyázzatok magatokra! És holnap nagyon szorítani nekem! Puszi!

• angelfilth

• Nagycsoportos
    « Válasz #2241 Dátum: 2013-10-07 14:42:17 »
    Akkor most már 100% hogy holnap lesz a nagy nap?
    Szorítani fogok nagyon! És előre is üdvözlöm a kisasszonyt! :)
  • mindike

• Picibaba-függő
    « Válasz #2242 Dátum: 2013-10-15 14:28:28 »
    2013. október 08-án 12:17 perckor megszületett Réka baba 49 cm-rel és 3200 g-mal! Face-n vannak fent képek, nemrégen tettem fel! :) Majd jövök, ha egy kicsit több időm lesz, csak most megyek pihenni!

• angelfilth

• Nagycsoportos
    « Válasz #2243 Dátum: 2013-10-15 14:55:47 »
    Gratulálok!
    Néztem a képeket! Tündéri!
    Persze, pihenj csak, ha tudsz! Aztán majd gyere mesélni!
  • valaki1985

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #2244 Dátum: 2013-10-15 15:05:35 »
    Gratulálok én is! :D Jó babázást újra és jó egészséget! :D

• birsalma79

• Picibaba-függő
    « Válasz #2245 Dátum: 2013-10-21 16:48:33 »
    Sziasztok Anyukák!

Csak gyorsan pár sort.

Megvagyunk, jól vagyunk, Vanda oviban, már középsős, Árminnal ma kezdtük a bölcsit, első benyomásra tetszett neki. Majd meglátjuk jövő héten amikor már ott kell ebédelni és aludni is :-)

Remélem mindenki jól van! Megyek is mert most még kihasználjuk a jó időt, megyünk le az udvarra levegőzni.

Mindike!

Szívből gratulálok a kis csajszihoz! Sok-sok tejcit és jó egészséget, jó babázást kívánok nektek!

Puszi mindenkinek!

• mindike

• Picibaba-függő
    « Válasz #2246 Dátum: 2013-10-25 12:56:17 »
    Sziasztok!
    Köszönöm mindhármótoknak a gratulációt!

Valaki!
    Te hogy vagy? Már Neked sincs sok hátra. Vagy talán már meg is szültél? Hogy fogják hívni a kismanót?

Birsalma!
    Örülök, hogy jól vagytok és néha azért még benézel hozzánk! Azóta is szereti a bölcsit Ármin? Nem sír? És Te mész vissza dolgozni?

Angel!
    Köszi szépen! Nekünk a legszebb! Nagyon hasonlít Balázsra, amikor ilyen pici volt, szinte ugyanígy nézett ki. Ugyanolyan mozdulatai, mimikái vannak.
    Szóval röviden a szüléstörténetem:
    8-án reggel 7-re be kellett mennünk a szülőszobára. Az elindulás nagyon nehéz volt, hiszen itt kellett hagynom Balázst, aki még édesdeden aludt az ágyikójában. Nem is tudtam megpuszilni, mert mint aki érez valamit előtte fél órával felébredt és nehezen aludt vissza. Mentem lefele a lépcsőn és potyogtak a könnyeim. Az utat végig sírtam. Beértünk, barátnőm már várt minket. Mondta, hogy 3. leszek aznap, megnézte a beosztást. Lassan elkezdte az előkészítést, rengeteget voltam nst-re kapcsolva, majd jött a dokim, hogy nemsokára én következem. Bementem a műtőbe, beadták a spinált, elkezdődött a műtét. Nekem nemsokára folyamatosan esni kezdett a vérnyomásom. Szóltam a barátnőmnek, hogy kezdek rosszul lenni, mondta, hogy tudja, mert nagyon alacsony a vérnyomásom. Leesett 50/30-ra, borzalmasan éreztem magam. Kaptam 30mg valamit 10 mg-jával, illetve oxigénmaszkot. Azt mondta a dokim, hogy másnak általában a 10 szokott hatni, nekem a 30 kezdte emelni egy kicsit a vérnyomásom. Én 60-ig emlékszem, hogy leesett, az 50/30 már kiesett az emlékeim közül, nem emlékszem, hogy ilyet is mondtak. Ezután már csak arra emlékszem, hogy a királykisasszonyunk felsír. Barátnőm odahozta megmutatni, én csak annyit tudtam kérdezni, hogy egészséges-e, illetve annyit mondtam Neki, hogy Te ugyanolyan szép vagy, mint Balázs! :) Ezután rendberaktak, kitoltak az intenzív megfigyelőjébe (Apa szerint borzalmasan néztem ki még akkor is, pedig ekkor már 80-as vérnyomást mértek) és ott voltam egy fél napig. A fájdalmak ugyanolyanok voltak,  mint Balázsnál, ugyanúgy megszenvedtem minden mozdulatot, de mostmár túl vagyunk rajta és bármikor újra átélném ezeket a fájdalmakat egy ilyen gyönyörű csöppségért!
    Szóval mostmár jól vagyunk, még estére fáj néha a sebem, Réka baba növöget szépen, igaz tejcsi szinte alig van, így ugyanúgy mint Balázs, Ő is tápszert eszik a nap nagy részében.

• valaki1985

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #2247 Dátum: 2013-10-25 13:33:29 »
    ÁÁÁ! Én még nem szültem meg! :S Nov 9re vagyok kiírva!
    Amúgy Ilka Szaffi lesz! :D

• birsalma79

• Picibaba-függő
    « Válasz #2248 Dátum: 2013-10-29 21:00:10 »
    Sziasztok!

Mindike! Majd elküldöd újra a neved privátban? Már nem használom az iwiw-et, áttértem a facebook-ra, bejelölnélek h megnézhessem a kis tündérkét :-)

Hát a bölcsivel lassan haladunk, mivel reggel 10 óránál előbb nem tudunk átmenni mert én heti 3x gyógytornára, masszázsra meg tangentor-os kezelésre járok a derekammal. Kezdődő gerincsérvem van sajna. Az utóbbi időben nagyon sokat kínlódtam vele, és kb. 2 hónapja jött el az a pont h meghúztam a határt és léptem. Már nagyon fájt mindenhogy, reggel alig tudtam leszállni az ágyról. Most vagyok a kezelések felénél, talán most már kezdem érezni hatását.

Ma hagytam ott fél órát, de mondja Ilka néni h 10 percig elvolt, aztán meglátta h nem vagyok ott és sírt. Holnap ismét ott kell hagynom, ráadásul ebédet is ott kell megennie nélkülem (ma még ott voltam vele és segítettem neki).

Mit mondjak, egyszerre jó és szar érzés, jó mert be tudtam vásárolni úgy a boltba h nem kellett a gyerek után futkozni, másrészt olyan volt egyedül menni mintha az egyik felemet elhagytam volna valahol...

De muszáj mennie, jövő április elején már megyek dolgozni, már most is a szabadságomat töltöm.

Valaki!

Akkor már neked sincs sok hátra :-)
    Szép nevet választottatok :-)

A bölcsis gondozónkat is Ilka néninek hívják   :D

Majd még igyekszem jönni.

Sziasztok!

• valaki1985

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #2249 Dátum: 2013-10-29 21:26:23 »
    Én tavasztól gondolkozom, hogy délelőttre Emmát beadom bölcsibe, ha be lehet! Hiányzik neki a gyerek társaság! Fejlődés szempontjából se lenne rossz!

Oldalak: 1 ... 148 149 [150] 151 152

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media