2020. szeptember 22., kedd - Móric napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 152

2011. Nyári Babák

(Megtekintve 157605 alkalommal)
  • mindike

• Picibaba-függő
    Re: 2011. Nyári Babák
    « Válasz #15 Dátum: 2011-01-03 13:01:30 »
    Katinka!
    De jó hogy már Te érzed a mozgásokat! Már én is úgy várom!
    Megértelek, hogy nem szeretnél ügyeletes dokinál szülni!
    A görcsölés továbbra is kevesebb?

• chatinka

• Kisded
    • **
    « Válasz #16 Dátum: 2011-01-03 21:57:10 »
    Szia mindike  :D
      Változó. Van olyan nap, amikor szinte nem is érzem, hogy babás vagyok, és van olyan, amikor nagyon sokat feszül és begörcsöl a pocim.
      Ma hajnalban például arra ébredtem, hogy a hasam jobb oldalán van egy öklömnyi duzzanat. Oda feküdt be a Drágám!  :D (Bercim is a jobb oldalamat szerette. Biztos az már "ki van feküdve".  :) ) A bal oldalam meg lapos volt, mintha lenyomkodták volna. Mostanában a hajnali ébredéseknél inkább ez a jellemző, és csak napközbeni teendőim közben jön elő a keményedés. Ritkán görcsöl be olyan nagyon, mint ahogy az még két hete naponta többször is előfordult. Viszont a hátfájások - ami már Bercimnél is hamar jelentkeztek - ismét mindennaposak, és főleg estére nagyon rosszak. Már előre félek, mi lesz a nyolcadik-kilencedik hónapra. ::)
    Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!

• Blue

• Újszülött
    « Válasz #17 Dátum: 2011-01-04 11:40:06 »
    Sziasztok!

Boldog új évet! Sajnos csak ritkán tudok jönni és az internet is vacakol. Tanyán élek és földkábelen jön a net. A talajvíz egy ásónyomnyira van és ha olvad beázik az elosztó. Persze a szolgáltató tojik rá :(

Chatinka: Én a kistarcsai Flór Ferenc kórházba készülök szülni.

Ti?

Én még csak a pillangókat érzem..
  • mindike

• Picibaba-függő
    « Válasz #18 Dátum: 2011-01-04 12:59:46 »
    Katinka!
    Biztos ott érzi magát jól a Picur!  :)
    A hátfájások engem is gyötörnek! De nekem még lehet, hogy nem a Baba csinálja, mert én alapból nagyon hátfájós vagyok. Ő most még csak rásegít! Én is félek, hogy mi lesz velem később!

Szia Blue!
    Én Debrecenben fogok szülni.
    Neked első baba? Ha igen, akkor azért érzel még csak pillangókat!

• chatinka

• Kisded
    • **
    « Válasz #19 Dátum: 2011-01-06 11:02:08 »
    Sziasztok!

Én Pesten az volt MÁV-ban tervezem a szülést, Bercim is ott született, bár én is vidéki vagyok.

Blue
      Szia. Üdv közöttünk! :) Nem baj, ha ritkán tudsz jönni, mi várunk szeretettel. Gyere és mesél, amikor csak tudsz.
      Nem baj, ha csak pillangókat érzel még. Ez az egyik napról a másikra fog megváltozni. Manómnál már a 11. héten éreztem a remegő-kaparászó érzést. Utána szinte minden napos lett. Azután a 16. héten kinyomta magát (jó kis kemény dudor jelent meg a hasam jobb oldalán este, majd szépen elsüllyedt, azután a bal oldalt újra jelentkezett.) Ezek után már napi szinten jött a rugdosódás. Ellenben Pocokkal... Ő a 10. héten jelentkezett hasonló kaparászással egymás után 2-szer, utána 1,5 hétig semmi. Pedig nagyon figyeltem. Már kezdtem aggódni... Azóta is csak néha jelez a Drágám. Inkább onnan érzem, hogy - nekem nagyon ritka a hasi kötőszövetem - érzem, merre "deformálódik" néha a méhem. Illetve a hirtelen pisilési szükségből. Pedig látod ő 2. baba, lassan a 16. hétnél járok, és mégis. Igaz Bercim a pocakban töltött időben - és azóta is folyamatosan  :D - nagyon eleven, mozgékony volt. Szoktam is mondani Apának, hogy a mi izgága, örökmozgó nagy fiúnk mellé most kapunk majd egy nyugodt kicsi lányt.  ;) (Bár a nemét még nem tudjuk.)

mindike
      Na hogy érzed magad? Róka koma környékez még? Remélem, már nem. Sajnos én is alapból hátfájós (és lábfájós) vagyok. Így nem csoda, ha már most érzem. Nem biztos, hogy nem a baba miatt érzed. A hormonok sok mindent befolyásolnak.

Legyen szép napotok!  :-*

• mindike

• Picibaba-függő
    « Válasz #20 Dátum: 2011-01-10 10:12:35 »
    Katinka!
    Köszönöm, talán mostmár múlóban vannak a hányingereim! Mostmár egyszer-egyszer érzem azt, hogy hányingerem van!
    Én a múlthét közepétől beteg lettem. Lázam is volt, meg nagyon megfáztam. Mostmár jól vagyok, csak a hangom nem a régi!
    Én még nem érzek semmit! Vagy nem is tudom! Esténként amikor ráteszem a kezem a hasamra olyan, mintha valamit éreznék, de a Férjecském azt mondja, hogy szerinte az még nem a baba. Lehet, hogy igaza van, mert még nagyon korai is lenne! Te a 11. héten első babával nagyon hamar érezted akkor!
    Mi csütörtökön megyünk orvoshoz! Eddig úgy néz ki, ha nem változik semmi. Ma reggel voltam a védőnőnél! Megkaptam a kiskönyvem!  ;D
    Ti mikor mentek dokihoz?

• chatinka

• Kisded
    • **
    « Válasz #21 Dátum: 2011-01-11 19:39:34 »
    Szia.

Ma voltam AFP-n, 25-én megyek a 18 hetes genetikai UH-ra. Védőnőhöz pedig holnap. Hogy viselted a lázat? A múlthét végén én is lázas voltam. Szerencsére csak egy éjszaka. Bercikém nem úszta meg ilyen szerencsésen...  :( Vasárnap délelőtt 11-től hétfő hajnali 4-ig szinte le sem tudtam húzni 39 alá (vagy csak átmenetileg, azt is csak vizes borogatással). Mostmár jobban van, csak a hangja mutál szegénykémnek.

• mindike

• Picibaba-függő
    « Válasz #22 Dátum: 2011-01-11 19:47:17 »
    Neked 17 hetesen kellett menned AFP-re, nem a 16.-on?
    Elég nehezen viseltem a lázat, de szerencsére nekem is csak 1 nap volt, utána már csak hőemelkedésem volt. A napokat végigfeküdtem, csak pisislni mentem ki.
    Akkor sajnos Ti is ugyanazon estetek át, mint én. Most ugyanebben van Anyukám is, ő is beteg sajnos, így egy pár napot nem megyünk, nehogy visszaessek!
    Én tegnap voltam védőnőnél, holnap pedig megyek laborba, csütörtökön pedig orvoshoz és uh-ra megyünk!

• chatinka

• Kisded
    • **
    « Válasz #23 Dátum: 2011-01-11 20:59:27 »
    Szia.
      Hát... Én most elcsúsztam egy hetet, mert a 12 hetes UH-n csak 11 hetesnek titulált a doki. Így most mensi szerinti 17. héten AFP és a 19. héten UH. De Bercimmel is így volt! Egyébként ha ténylegesen a 17. héten vagyok, még akkor is belefér az orvos szerint. Most csináltam egy pocifotót (egy másik fórumra). Gondoltam felrakom...  ::) ha nem baj. Kicsit nagy a 17. héthez, de elég vékony vagyok, emellett sok a magzatvizem is (ugyanúgy mint a bátyjánál volt ;))

• mindike

• Picibaba-függő
    « Válasz #24 Dátum: 2011-01-12 13:38:55 »
    Szia!

Szép pocid van! Nagyon jól tetted, hogy felraktad! Már nekem is látszik! Azok a nadrágok jók rám, amik a terhességem előtt nagyok voltak. Így még nem kellett a ruhatáramat lecserélni, mert van egy pár olyan ruhám, amiket még tudok hordani.
    Akkor Te is hasonló cipőben jársz, mint én. Menszi alapján ma vagyok 13 hetes, a doki engem is 1 héttel visszavett, mert később fogant, így ma vagyok 12 hetes. De szerintem is igaza van, mert a peteérésem is kb. 1 héttel később volt, mint szokott lenni. Elcsúsztam egy kicsit. Nem baj! Holnap megyünk sztárfotózásra és megmérik, hogy akkor most hol is tartok! Szerintem maradok a 12 hétnél!

• chatinka

• Kisded
    • **
    « Válasz #25 Dátum: 2011-01-12 16:08:47 »
    Szia.
      Akkor j szórakozást a holnapi mozihoz! ;D Hozhatsz ám képet! ;) Mit szeretnétek, kislányt vagy kisfiút?

• mindike

• Picibaba-függő
    « Válasz #26 Dátum: 2011-01-12 17:32:08 »
    Köszi! Mindenképpen hozok képet. Anélkül nem is jövök haza!  :) A férjemnek teljesen mindegy, én talán kislányt szeretnék jobban! De ha kinő a fütyije, akkor sem fogok elkeseredni!  :)
    Te már hamarosan megtudod, hogy mi lesz! És Ti? Gondolom másodiknak kislányt!

• chatinka

• Kisded
    • **
    « Válasz #27 Dátum: 2011-01-13 13:57:08 »
    Hát persze! Mi kislányt rendeltünk! ;D Épp tegnap kérdeztem Manómat, hogy ha kukaca lesz, akkor is hazahozzuk? Azt mondta, akkor is az ő tesója lesz! :D De a lényeg, hogy ne legyen probléma. Az, hogy mi van, vagy nincs ott neki... Hát az másodlagos. ;)

• mindike

• Picibaba-függő
    « Válasz #28 Dátum: 2011-01-16 17:05:36 »
    Szia Katinka!
    De aranyos Berci!  :) :)
    Hozom már végre a képet Neked is! Maradtunk a 12 hétnél. Nincs semmi baj, csak annyit mondott az uh-os, hogy a méhlepény eléri a méhszájat, de ez ennyi idősen elég gyakori. Remélem, hogy változni fog a következő uh-ig.
    Éééés képzeld! Úgy néz ki, hogy vége a hányingeres időszaknak! Kopp-kopp! Már 3 napja nincs egyáltalán semmi! Remélem marad is így! Ti hogy vagytok?

• chatinka

• Kisded
    • **
    « Válasz #29 Dátum: 2011-01-18 11:21:06 »
    Szia.

Szép kép! ;D Ne is foglalkozz a méhlepénnyel. Ahogy tágul a méhed, az még máshová kerülhet. Örülök, hogy vége a hányingeres időszaknak. Nálunk változó a helyzet. Tegnap nem is éreztem a pocim, ma meg... Megint görcsölget hajnal óta. Újat nem tudok írni. Bercim tegnap végre ismét mehetett oviba, már nagyon várta. :D Szerencsére nagyon szeret járni. A következő előre tervezett esemény a 18 hetes UH, 25-én. Kisemberem már bejelentette a jelenlétére az igényét! El sem mehetek nélküle. ;D Sajna Apa nem tud velünk jönni.

Hát nem is értem. Nem hiszem, hogy senki sem vár nyári babát. Mégis valahogy lassan már csak a kettőnk fórumának tűnik ez a topik. :( Remélem, fog még más is csatlakozni hozzánk.

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 152

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media