2020. február 18., kedd - Bernadett napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: [1] 2 3 ... 152

2011. Nyári Babák

(Megtekintve 144386 alkalommal)
  • chatinka

• Kisded
    • **
    2011. Nyári Babák
    « Dátum: 2010-10-23 20:59:04 »
    Sziasztok.
      Én, ha minden igaz június 21-re várom a második gyermekem.
      Remélem sokan csatlakoztok hozzám.
    Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!

• Adri19

• Újszülött
    Re: 2011. Nyári Babák
    « Válasz #1 Dátum: 2010-10-27 10:02:51 »
    Én egy picit korábban elvileg május 11re

• chatinka

• Kisded
    • **
    « Válasz #2 Dátum: 2010-10-27 19:48:18 »
    Szia.
      Gratulálok a pocaklakódhoz! Látom, már van egy gyermeked. Gondolom, ő még nem igazán tudja, hogy kistesó lesz. Hogy fogsz tudni boldogulni 2 aprósággal? Gondolom, lesz segítséged. Nekem sajna egy ideig nem lehetet Bercim után válalni babát. De már nagyon várja a kistesóját! :D Igaz még nem tudja, hogy lesz.
      Hol fogsz szülni?

• Adri19

• Újszülött
    « Válasz #3 Dátum: 2010-10-28 09:59:20 »
    A szent margitba az orvost még nem tudom ki legyen.
    Hát Gergőtől bevallom kicsit félek is,meert nem tudom hogyan reagál majd a kismanóra elmondani még nem nagyon lehet neki.:Dde azért mi mondjuk(szokja meg :))elég féltékeny és érzékeny típus.de majd lesz valahogy.Szerencsére nem vagyok egyedül ...Ti szeretnétek még?

• chatinka

• Kisded
    • **
    « Válasz #4 Dátum: 2010-10-29 15:35:40 »
    Szia.

Nem hiszem. A mostani pocaklakóval ketten lesznek (legalábbis most úgy néz ki).
    Íme a mai sztárfotó!  ;D

• chatinka

• Kisded
    • **
    « Válasz #5 Dátum: 2010-11-12 19:57:17 »
    Nos, látom, kevesen vagyunk még. Vagy csak nem találtok ide? ???

• Blue

• Újszülött
    « Válasz #6 Dátum: 2010-12-17 13:31:57 »
    Sziasztok!

Én junius 13-ra várom ez első babám :)
  • chatinka

• Kisded
    • **
    « Válasz #7 Dátum: 2010-12-20 11:07:24 »
    Szia Blue!
      Gratulálok a babához! Hol fogsz szülni?

• mindike

• Picibaba-függő
    « Válasz #8 Dátum: 2010-12-28 18:04:51 »
    Szia Katinka!  :)
    Én is csatlakoznék ide hozzád! Még most láttam, hogy nyitottál egy nyári topicot! Remélem azért hamarosan jobban beindul az Élet itt is!
    Hogy vagy? Jól telt a Karácsonyotok? Kisfiad örült a Jézuskának?

:-*

• chatinka

• Kisded
    • **
    « Válasz #9 Dátum: 2010-12-29 15:17:12 »
    Szia mindike!

Köszönöm, egész jól teltek az Ünnepek. Végre nem görcsölök annyit! :D Bár sajna veszélyeztetettként itthon kell ülnöm. :(
      Bercim nagyon örült. Előtte közösen sütöttünk - nagyon élvezte. 24-én fát díszítettünk, és délután megérkezett a Jézuska is. A termés: 3 DVD, 2 mesekönyv, egy tűzoltóautó és 2 doboz legó. ;D Persze ezek nem mind 24-én érkeztek. Az előző hétvégén már a mamáktól megkapta a DVD-ket, a mesekönyveket és az autót. Keritől kapott 1 csomag legót. Így a fa alatt már csak egy doboz árválkodott. De nem panaszkodott. Mindennek nagyon tudott örülni.
      És nálatok hogy telt az ünnep?

• mindike

• Picibaba-függő
    « Válasz #10 Dátum: 2010-12-30 10:21:20 »
    Szia Katinka!  ;D

Nálunk is jól telt a Karácsony! Mozgalmas volt. Szenteste Anyukáméknál és otthon telt. Az első nap Anyósomnál (100 km-re lakik), a második nap pedig szintén Anyukáméknál, mert akkor jöttek haza a Bátyámék. Így volt ajándék szenteste, 1. nap és 2. nap is!  ;D ;D
    Nagyon sajnálom, hogy otthon kell lenned! És azóta sem javult a keményedés?

• chatinka

• Kisded
    • **
    « Válasz #11 Dátum: 2010-12-30 17:12:35 »
    Szia.
      24-én hajnalban volt először, hogy úgy ébredtem, hogy nem volt görcsben a méhem. (Ezt karácsonyi ajándéknak tekintettem Pocoktól. :D ) Azóta kicsit jobb. Ritkábban keményedik be. Pl. ma reggel is úgy ébredtem, hogy minden rendben volt. Most azon kezdek aggódni, hogy nem érzek semmit. :D Áhh... Bonyolult az anyai lélek! ;)
      Tegnap majdnem hanyatt estem a lépcsőn! Szerencsére csak a combom húzódott meg. De a frász jött rám. 11-én megyek a 16 hetes AFP-re, azután 25-én a 18 hetes genetikai UH-ra. Persze orvosom még mindig nincs...

• mindike

• Picibaba-függő
    « Válasz #12 Dátum: 2010-12-30 19:04:56 »
    Igen az biztos, ha érzünk valamit, akkor az a baj, ha nem, akkor meg az! Nekem pl. délután nem volt hányingerem! Erre már elkezdtem agyalni, hogy miért nincs, ha délelőtt még volt! Miért vagyunk mi ilyenek?!!  ;D
    Úúúú, vigyázz magadra!! Nagyon csúszik most a lépcső, a járda! Én is úgy megyek, mint a kacsa a jégen, ha egy kicsit is csúszik! Fő az óvatosság!  :)
    Az jó, hogy 24-e óta nem görcsölsz annyit és jobban vagy! De gondolom arról szó sem lehet, hogy ha ez így marad, akkor még menj dolgozni! Vagy nem is szeretnél mostmár, hogy így alakult?
    Én január 15-e környékén megyek 12 hetes uh-ra, meg vizsgálatra. Addig még el kell mennem a védőnénihez is, amihez egyáltalán nincs kedvem! Ezért is húzom-halasztom a dolgot!  ;D
    Akihez eddig jártál dokihoz azzal mi lett? Vagy nem volt orvosod, hanem ahhoz mentél, aki rendelt? Nem baj amúgy, míg szülni mész, van időd!  ;)
    Nekem van orvosom és van szülésznőm is! A szülésznőm nagyon jó barátnőm, az orvos, pedig akiben Ő teljes mértékben megbízik! Amúgy nekem is nagyon szimpi, lelkiismeretes, csak egy "baj" van! Júliusban szabin lesz majdnem egy hónapig. Azt mondta, hogy addig szorítsam a lábam, de nagyon!  ;) A barátnőm azt mondta, hogy ne féljek, nem fogok orvos nélkül szülni, mert ott lesz!

Na, jó hosszúra sikerült!

Ha holnap nem tudnék jönni, akkor Eredményekben, Gazdag, Boldog Új Évet Kívánok Neked és családodnak!

:-*

• chatinka

• Kisded
    • **
    « Válasz #13 Dátum: 2010-12-30 19:32:33 »
    Szia.
      Mivel holnap én tuti, nem jövök, így én is most kívánok Boldog Új Évet és nem mellesleg problémamentes babavárást! ;D
      Sajnos a dokim, akit kinéztem, már nem vállal kismamákat januártól családi okok miatt. (Megnősült és baba született  :D ) De mivel az előző terhességem koránt sem volt problémamentes, így nem szeretnék ügyeleteshez kényszerülni.

• chatinka

• Kisded
    • **
    « Válasz #14 Dátum: 2010-12-30 23:11:56 »
    Nos, Pocok alig egy fél órája kaparászott ismét. ;D Úgy tűnik ismét éjjeli babám lesz!  :D

Oldalak: [1] 2 3 ... 152

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media