2020. április 08., szerda - Dénes napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24

2010. Tavaszi-nyári babócák

(Megtekintve 45861 alkalommal)
  • moscato

• Kisded
    • **
    Re:2010. Tavaszi-nyári babócák
    « Válasz #330 Dátum: 2011-08-22 20:09:35 »
    Sziasztok!

Vivi
    Boldog születésnapot Beni babynek!!!!

• ovildo

• Picibaba-függő
    • babóca
    « Válasz #331 Dátum: 2011-08-22 22:05:16 »
    Beninek Boldog szülinapot!
    Ildikó

Maja és Hédi

Botond

Betti
    [img]http://lbyf.lilypie.com
  • ovildo

• Picibaba-függő
    • babóca
    « Válasz #332 Dátum: 2011-08-22 22:19:05 »
    Sziasztok

Barbi

Hiányollak én mindig.
    Hát én is így vagyok, nincs időm még meghalni sem.
    Maja már csak ritkán kelt, iszik egyedül az üvegéből. Hédi változó, van, hogy csak 2-szer (23:45 és 4:15), de pl. tegnap előtt 5-ször kelt éjfél és 5 között.
    Már mindketten mennek kapaszkodva. Hédi mászni is elkezdett tegnap előtt.

:-* :-* :-* :-* :-*
    Ildikó

Maja és Hédi

Botond

Betti
  • VV29

• Fanatikus Picibabás
    • ,
    « Válasz #333 Dátum: 2011-08-23 06:08:01 »
    Sziasztok, itt vagyok, mindig olvaslak titeket, csak ne mindig tudok egyben sok időt itt ülni, hosszú volt a hétvége.
    Köszönöm mindenkinek  a felköszöntést, és a jókívánságokat :-* :-* :-*
    Hétvégén itt voltak anyósék, akkor tartottuk a szülinapot, Beni úgy beleharapott a tortába, olyan édes volt :D :D :D majd rakok képet.
    És a legjobb,hogy elkezdett először négy kézlábra állni, picit mászni, és mot meg kúszik szépen :D :D :D :D Hol kúszik, hol mászik, mélg ügyetlenke, de egyre jobban megy neki.

Ildi,nagyon jók a képek, olyan kis édesek a babáid.Remélem meggyógyultak.Hát most már mehetek én is a Beni után, bár ő még lassan halad kúszva , de azt mondják most nagyon be fog indulni.Még mindig nem jött ki a 6. fogacska, változó a hangulata ettől, meg a melegtől gyakran nyűgi, éjjel is elég sokszor megébred és kér szopit.

Edina, igen, nagyon izgatott voltam, és olyan jó volt nézni, hogy eljátszik a tortával, és döbbenten állok.hogy milyen gyorsan eltelt egy év, és már mekkora a Beni....

Barbi, igen nagyon hiányzol, de értem én, hogy kimerült vagy, és nem jutsz a gép elé.Borzasztó ez a nehezen alvás.Ügyes Milike nagyon

Katuci, Nyulka, merre vagytok?Gyertek, ha van időtök

Mindenkinek  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* és szép napot :)
  • nyulka

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #334 Dátum: 2011-08-23 11:28:21 »
    :-* Beni babának nagyon boldog születésnapot kívánunk!!! :-*

• nyulka

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #335 Dátum: 2011-08-23 11:31:07 »
    sziasztok lányok!
    gondolom mondanom sem kell, hogy én is időhiányban szenvedek....
    tegnap történt egy kis balesetünk, Ádám beverte a homlokát, de annyira, hogy egy öltéssel össze is kellett varrni szegénykémnek. nagyon sajnáltam, de jól tűrte a helyzethez képest.  :'(
    amúgy minden okés velünk.
    ha több időm van jövök mindenképp! puszi nektek

• Manoci

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #336 Dátum: 2011-09-02 00:38:41 »
    Sziasztok!!

Lehet még csatlakozni??

• nyulka

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #337 Dátum: 2011-09-02 13:10:21 »
    sziasztok!
    üdv Manoci! persze lehet csatlakozni, bár egy ideje eléggé pang ez a fórum is.  ???

• VV29

• Fanatikus Picibabás
    • ,
    « Válasz #338 Dátum: 2011-09-03 05:00:12 »
    Sziasztok!

Látom, mindenki nagyon elfoglalt.Üdv Manoci, gyere, mesélj magadról.
    Nálunk nagyon beindultak a dolgok, már 8 fogacskája van a Beninek, és kúszik folyamatosan, meg néha mászik is picit.Tegnap megpróbált felállni, olyan édes volt :D.
    Folyton lesni kell mit csinál, tegnap, viszont ügyetlenkedett, és ahogy ült elborult és beverte szegény a buksiját, úgy sírt, de én is megijedtem :(.Most a porszívó a nagy szám nálunk, remélem akkor is így fogja érdekelni, ha nagyfiú lesz. :)

Hogy vagytok?
    Remélem ha lassan is de rendeződnek az alvásgondok is mindenkinél.
    Gyertek, ha van kis időtök, jó lenne tudni mi van veletek, pusssza mindenkinek :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-
  • ovildo

• Picibaba-függő
    • babóca
    « Válasz #339 Dátum: 2011-09-03 13:49:38 »
    Sziasztok

Nálunk is zajlik az élet. Botit ezen a héten szoktattam az oviba, ott voltam vele, majd jöttünk, apa addig a lányokkal itthon, majd ő ment dolgozni én itthon a 3 gyerekkel.
    Jövő héten már reggel viszem, ebéd után jön haza.
    Maja 1 hete pénteken elindult, azóta már megy mint a szélvész, már futni akar. Feláll kapaszkodás nélkül. Hédi meg nézi és sír, mert ő még nem tud. A járássegítővel már megy egy kicsit.
    Üdv Manoci, gyere és írj magatokról.
     :-* :-* :-* :-* :-*
    Ildikó

Maja és Hédi

Botond

Betti
  • moscato

• Kisded
    • **
    « Válasz #340 Dátum: 2011-09-08 23:54:58 »
    Sziasztok!

Nagyon rég nem voltam; remélem mindenki jól van.Amint olvasom mindenkinél zajlik az Élet :)
    Emma nagyon beindult; már szalad :) Mindenhová fel akar mászni és ugrálni próbál máris!  Ha elmegyünk vásárolni már nem akar a kocsiban ülni hanem sétálni akar és azt sem kézenfogva haenm egyedül ;D ja és persze soha nem abba az irányba amerre épp haladunk hanem visszafelé ;D
    Egyébként jókedvű,mint általában nnna de az étvágya az mégmindig sehol sincs a megszokotthoz képest.
    Én is üdvözöllek Manoci! Írj magatokról.

Többiek
    Hogy vagytok? Gyertek ha van időtök, Én is igyekszem mostmár gyakrabban jönni.

Sziasztok

• VV29

• Fanatikus Picibabás
    • ,
    « Válasz #341 Dátum: 2011-09-10 05:04:09 »
    Sziasztok,nagyon ügyesek a babáitok, ahogy olvasom, de mi is beindultunk :) Beni végre rendesen mászik, és ha nem túl lusta fel is ül egyedül végre, ja és próbálgat felállni :) annyira édes, folyton úton van, mindent pakol.
    Már a 9. fogacskánk jön, egész jól tűri, csak főtt ételt nem nagyon akar enni, csak keveset, de imád miden újdonságot  :) Már iszik tejet, és actimelt, azt nagyon imádja, de még mindig  a szopi a kedvenc, remélem még jó sokáig az lesz :)
    Hogy vagytok?Mi jobban, most, hogy nincs az a nagy meleg.Gyertek, meséljetek, puszi mindenkinek :-* :-* :-* :-*
  • moscato

• Kisded
    • **
    « Válasz #342 Dátum: 2011-09-15 21:14:29 »
    Sziasztok!

Vivi!
    Ügyes fiú Beni,amint olvasom :D
    Az étvágya Emmának egészen jól alakul már a héten. (kicsit félve írom ezt,nehogy elikabáljam ;)  ) Neki is a foga volt a ludas,mert most,hogy kijött a második örlőfoga (így már 10 van összesen  :D) kezd javulni a helyzet.
    Minden szót megismétel amit hall;olyan aranyos.
    Tegnapelőtt nagyon vicces dolog történt: este a Fókuszban Pataki Attilával volt egy rövid riport. Emma meglátta a tv-ben és ujjongva mutatta Nekem és közben mondogatta,hogy Apa,Apa.  :D :D :D  Pedig (szerintem )nem is hasonlít Apa a Pataki Attilára. Apa nem volt itthon,így rögtön felhívtam és elújságoltam Neki is a sztorit. Jót nevettünk.
    Gondolom már megnyugodtál,hogy Beni ilyen ügyes! Felpörögtek az események nagyon,hogy már próbál felállni is :)
    A tornára jártok még vagy már nem kell mennetek?

Nyulka
    Ádám homloka,hogy van? Szépen begyógyult? Látszik a nyoma? Szegény :( jól beüthette!
    Ezt leszámítva,hogy vagytok?

Ildi
    Látom nem unatkozkol Te sem  :D  Ez a legizgalmasabb;mikor ketten kétfelé akarnak menni ;D És akkor Botit még nem is említettem,ugye?  Hogy tetszik Neki az ovi? Megszokta már?

Barbi
    Mi újság nálatok? Mili,hogy van? Huncutkodik?

Írjatok ha időtök engedi!!!!

Sziasztok
  • nyulka

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #343 Dátum: 2011-09-16 12:26:59 »
    sziasztok!
    megmondom őszintén, hogy a nagy pangás miatt nem  jöttem és írtam. úgy voltam vele, nincs itt senki, úgy sem olvassátok el...
    rólunk annyti röviden, hogy jól vagyunk. kilábalóban egy igen elhúzódó megfázásból. már kb. két hete benne van az Ádám, egy héten kétszer jártunk vissza a dnőhöz ellenőrzésre, de tegnap azt mondta, most már csak akkor jöjjünk, ha rosszabb.
    egy másik fórumba írtam, hogy ezzel szinte egyidőben jelentkezett a nem evés időszaka is. nagyon el voltam keseredve, volt, hogy szinte semmit nem evett egész nap. két napja adom neki a béres és cebion cseppeket és az actimelt, és úgy eszik mint régen. remélem így is marad...
    köszi, Edina a kérdésed jól van már Ádám buksija. szépen begyógyult, látszik még a heg, de nagyon szépen összeöltötte a doki. lehet, hogy ahogy nő el fog halványulni, de lehet, hogy egy fehér kis csík lesz rajta. majd meglátjuk.
    ti is olvasom jól vagytok! Emma nagyon édes. ez a Patakys dolog nagyon jó...  ;D
    nektek is 10 fogatok van, mint Ádámnak. neki most jönnek a rágók, nem vettem észre hogy megviselni. a nem evés is ennek hatására van/volt, gondolom.
    na megyek, mert meg kell mosnom a hajam, tegnap este nem volt erőm.
    jók legyetek és sok puszi

• VV29

• Fanatikus Picibabás
    • ,
    « Válasz #344 Dátum: 2011-09-16 14:37:25 »
    sziasztok, én mindig olvasom ám írtok-e vmit, nagyon várom...

Edina, igen, nagyon ügyes, úgy beindult, pörög nagyon.Nagyon édes lehet Emma.Nagy szám lehetett a Patakis  sztori :D Igen megnyugodtam, most már látom minden rendben van.Tornára kéne járnunk, de nem vittem a héten, mert erőszakkal lábra állítja a Benit, látom nem megy neki, nem bírja, ne kínozza, ráér még felállni, ha így megy menni fog az kínzás nélkül is szerintem.

Nyulka,jobbulást Ádámnak.Néha Beni is étvágytalan, mi is folyton fogzunk.

Most megyek felkelt a Benikém, Gyertek, ha van időtök, én várom, puszi :-* :-* :-*
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media