2020. április 08., szerda - Dénes napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24

2010. Tavaszi-nyári babócák

(Megtekintve 45860 alkalommal)
  • moscato

• Kisded
    • **
    Re:2010. Tavaszi-nyári babócák
    « Válasz #315 Dátum: 2011-08-03 22:01:58 »
    Kedves Mindenki!

Mi újság Nálatok?  Jó néhány napja nem hallani senkiről. Remélem csak az elfoglaltságotok az oka és senkinél sincs semmi gond.
    Mi jól vagyunk. Emma huncut mint mindig. ;) Tegnap megérkezett a zárójelentés: a minta is negatív lett :) :) :) Így most  kaphat napi 1 dl.tejet + 10 dkg tejterméket.
    A sima tejet egyébként a tejterhelés óta köszöni nem kéri :D kakaónak még csak-csak megissza de úgy sem egyszerre és  nem nagyon kapkod érte.
    Az étvágya nem túl jó még mindig :( A reggeli az jobban csúszik mindig és a vacsora de hááát az ebéd.... ::)
    Sőt most a gyümölcsökkel is variál. Kipakolja a kis tálból kiissza a levét (:D :D :D) a tál aljából és alig eszik belőle. Úgy láttam talán egy újabb fogacska akar kibújni. ( de persze csak ha véletlenül be tudok kukucskálni a szájába akkor tudom felmérni a terepet,mert hiába kérem nem nyitja ki a száját,hogy szétnézzek)
    Lehet,hogy a foga miatt nem akar enni???!
    Szóval nálunk így zajlik az élet .

Gyertek ha időtök engedi.
    Sziasztok
  • VV29

• Fanatikus Picibabás
    • ,
    « Válasz #316 Dátum: 2011-08-04 09:42:58 »
    Sziasztok
    Csak bekukkantok, nem sok időm van, nagyon durván fogzik a Beni, majd jövök pusssz mindenkinek
  • nyulka

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #317 Dátum: 2011-08-04 12:34:21 »
    sziasztok!
    Ildi mi is nagyon boldog születésnapot kívánunk a csajoknak, kicsit megkésve, ezért ne haragudj!
    mi is megvagyunk, vasárnap megérkeztünk a nyaralásból. sajnos nem volt olyan jó idő, mint szerettük volna, egy napot strandoltunk a Balatonon, de kirándultunk jó sokat. Elmentünk Keszthelyre, Kehidakustányba fürdeni, Vonyarcvashegyre és egy kis Badacsonyi séta is belefért az időnkbe. nagyon jól éreztük magunkat, Ádámot mintha kicserélték volna, jókat aludt és hogy kopogjam le azóta sem kel fel éjszaka.
    olvasom, hogy mindenkinél fogzás van ezerrel... nekünk alul van két fogunk és fönt négy, de épp tegnap láttam, hogy alul is jön jobb oldalon a következő. eddig nem vettem észre rajta, hogy megviselné, reméljük marad is így a dolog.
    kellenne menjünk mérésre, de hétfőn nem értem utol a védőnőt, így még ez talonban marad, hogy mikor érünk oda. kiváncsi vagyok nagyon a paramétereire, lassan két hónap telik el, hogy utoljára voltunk.
    na megyek is, Ádámot még lefektettem és nekiállok a kései ebédfőzésnek, ami lehet, hogy inkább vacsora lesz. ma délelőtt vásárolni voltunk, úgyhogy tolódott minden.
    puszi nektek :-* :-* :-*

• VV29

• Fanatikus Picibabás
    • ,
    « Válasz #318 Dátum: 2011-08-05 06:11:25 »
    sziasztok

Már nagyon kész vagyok.Napokig nem evett csak üres gyümi joghurtot, meg szopizott szegénykém, és sírt egész nap, ha csak egy percre is le akartam tenni.Most meg folyton alszik, iszonyú sokat.Ráadásul mire kijön az 5. már jön is a következő.
    De nagyon ügyes elkezdte gyakorolni s négykézlábra állást, egyedül, olyan édes, remélem most már hamar behozza a lemaradását.
    Olvasom mindannyian a fogacskákkal küzdünk, kitartást mindenkinek, most megyek is mert ébredezik a manócskám. :-* :-* :-* :-* :-* :-*
    puszi
  • nyulka

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #319 Dátum: 2011-08-05 13:39:19 »
    sziasztok!
    szegény Beni. nagyon megviseli ez a fogzás  :'(
    ilyenkor majd megszakad nekem is a szívem... emlékszem mikor Ádámnak
    volt ez a nemevős időszaka, akkor már majdnem sírtam a tehetetlenségtől.
    az ember kétségbeesik és nem tud megoldást a problémára.
    de szerencsére ez átmeneti időszak. mindig azt mondták nekem, hogyha éhes
    az a gyerek, hidd el enni is fog. és ez tényleg így is van. csak az ember győzze
    kivárni.
    kitartás neked Vivi!!!
    nagyon örülök, hogy ilyen jól haladtok, tényleg édes lehet, ahogy próbálkozik  :)
    na megyek is, pusszantás csajok! remélem mindenki jól van...

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #320 Dátum: 2011-08-08 21:22:09 »
    FIGYELEM! A Nestlé arra kér minden anyukát,hogy minden 2012es lejáratù banános bébiételt vigyenek vissza,mert üvegszilánkot tartalmazhat. A termék vonalkódja: 7613033089 73. A kisbabák védelme érdekében ahol csak tudjátok adjátok tovább.
  • moscato

• Kisded
    • **
    « Válasz #321 Dátum: 2011-08-09 21:07:27 »
    Sziasztok!

Nyulka
    Örülök,hogy ilyen jól tele a nyaralásotok :)Ádám nagyon ügyes nagyfiú már,hogy ilyen rugalmasan alkalmazkodott mindenhez. Éjszaka alszik továbbra is?
    Mi is fogzunk,de Emmát ez most kicsit nyűgösebbé tette. Mondjuk most már nem annyira nyűgös mint kb.másfél hete. De étvágya továbbra is szinte alig van. Egy fog már kint van de láttam 2 újabbat készülődni,így nem tudom mikor fog tudni újra rendesen enni. Tényleg nagy teher a tehetetlenség. Engem is mindig azzal vigasztalnak,hogy ha éhes úgyis eszik majd.De szörnyen nehéz.
    Voltatok védőnőnél mérésen?
    Mi majd szeptemberben megyünk védőnőhöz,de már Én is nagyon kíváncsi vagyok,hogy mennyi a súlya.

Vivi
    Olvasom,hogy nálatok is fogzás téma van. Egy cipőben járunk :)
    Mondjuk neked még nehezebb amint olvasom,mert ölben szeret csak lenni most.Emma azért ennyire nem volt nyűgös de a nemevés az nálunk is megvan. Tegnap mielőtt ebédelni nem akart ( kb.3-4 kanállal evett csak) aludt egyet,utánna újra próbáltam kínálni:újabb kb.3 kanál majd 2 óra múlva kb.újabb 2 kanál. Ennyi volt az "ebéd".Reggelit és vacsorát még csak-csak evett,de nagyon aggasztó ez a helyzet.
    Olvastam milyen ügyes,hogy már négykézláb próbálkozik! Biztos édes a kis vasgyúró ahogy igyekszik :D
    Kitartást Neked is!

Többiek,hogy vagytok?

Nnna most mennem kell mert vasalni akarok.
    Sziasztok :-*
  • VV29

• Fanatikus Picibabás
    • ,
    « Válasz #322 Dátum: 2011-08-10 06:46:46 »
    sziasztok, látom még mindig fogzás van mindenhol, most nálunk épp., hogy kibújt az 5.már jön is a 6.Nagyon fárasztó, de most legalább eszeget.
    Megyek is mert felkelt,puszi :-* :-* :-* :-* :-*
  • katuci22

• Újszülött
    « Válasz #323 Dátum: 2011-08-14 22:47:03 »
    sziasztok
    most fedeztem fel azt a topikot, mi is 2010 nyári babák voltunk.most már 14 hónapos a drágám.kinek ennyi idős kb a gyereke?
    mi még nem megyünk egyedül és kicsit aggódok mert a nagyobbik fiam már 9 hónaposan egyedül ment a pici meg még nem.
  • VV29

• Fanatikus Picibabás
    • ,
    « Válasz #324 Dátum: 2011-08-15 15:59:02 »
    Sziasztok,
    Nagyon kevés időm van, most próbálom behozni, amit fogzás alatt elmaradt, mosok, takarítok stb.Meg készülünk, mert jövő héten szülinap :)
    Majd próbálok hosszabban írni, merre vagytok, nálunk most bújik ki a 6. fog, de kicsit már jobb.

Katuci, nekem a kisfiam most 22-én lesz egy éves.Üdv a topicban, gyere, mesélj magatokról.

Most rohanok, puszi mindenkinek :-* :-* :-* :-* :-*
  • ovildo

• Picibaba-függő
    • babóca
    « Válasz #325 Dátum: 2011-08-15 23:24:19 »
    Sziasztok

Vivi

Nekem még meghalni sincs időm. A lányok másznak erre-arra, hiába a barikád, főleg Maja mindenen átjut előbb-utóbb.
    Hédinek az 5-6-7. foga jön egyszerre, Majának 3-4-5.
    Majának vírusos torokgyulladása van. Botinak arcüreggyulladása. Mi lesz télen?

Katuci

Üdv köztünk.
    Én Ildikó vagyok. Ikerlányaim Hédi és Maja július 30-án voltak 1 évesek.
    Sztem ne izgulj a járás miatt. Betti 13 hósan, Boti 11 hósan járt. A lányok meg még csak kapaszkodva. Maja már hamarosan menni fog, Hédi még nagyon bizonytalan, a védőnő szerint ne izguljak ha csak 15 hósan indulnak el az sem baj.

Néhány kép a szülinapról

:-* :-* :-* :-*
    Ildikó

Maja és Hédi

Botond

Betti
    [img]http://lbyf.lilypie.com
  • ovildo

• Picibaba-függő
    • babóca
    « Válasz #326 Dátum: 2011-08-15 23:26:39 »
     :D :D :D :D
    Ildikó

Maja és Hédi

Botond

Betti
  • ovildo

• Picibaba-függő
    • babóca
    « Válasz #327 Dátum: 2011-08-15 23:28:49 »
     :D :D :D :D
    Ildikó

Maja és Hédi

Botond

Betti
  • moscato

• Kisded
    • **
    « Válasz #328 Dátum: 2011-08-17 22:14:38 »
    Sziasztok

Ildi
    Szuperek a képek!!! Micsoda szakértelemmel vizsgálgatják a tortát :D
    Jobban vannak már a gyerkőcök?

Vivi
    Nagyon izgalmas a szülinapra a készülődés,ugye?! Én teljesen be voltam sózva előtte :D :D
    Nálunk is lezajlott a fogzásssal járó nyűgösség,bár vannak újabb készülődő fogacskák de most olyan jókedvű,mint szokott.
    Jó készülődést!

Katuci
    Szia. Engem Edinának hívnak és a kislányom (Emma) 19.-én tölti be a 14.hónapot.
    Ő 10 hónapos volt amikor felállt,és az első önálló lépéseket pedig 13 hónaposan tette. De akkor még csak úgy járkált ha magam elé állítottam és lépegetett keveseket,viszont ha kapaszkodva felállt akkor soha nem jutott eszébe,hogy elengedje a kapaszkodót és eljöjjön mellőle távolabb. Múlt péntek óta viszont már magától sétálgat a házban és úgy jár-kel,mint a nagyok :)  Felemeli mindkét kezét és olyan mintha táncolna :)
    Szerintem se izgulj,bár tudom,hogy ez nem ilyen egyszerű. Nálunk kb.2 hete olyan volt hogy egyetlen lépést sem akart tenni napokig. Ha felállítottam rögtön leült.

Többiek,hogy vagytok?

Sziasztok,ha ráértek gyertek
  • Barbeque

• Nagycsoportos
    « Válasz #329 Dátum: 2011-08-22 17:06:58 »
    Sziasztok!

Üdvözöllek Katuci!
    Mili 14 hónapos,és nálunk nagy problémát jelent,hogy nem alszik éjszaka (óránként kel),és nem eszik meg mindent... De gyönyörű baba,és imádjuk :D!

Ildi!
    Nagyon édesek a lányok,hmmm,és a torta is ! :D

Vivi!
    Itt is BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK BENINEK!!!!
    Többiek! :D

Igyekszem behozni a lemaradást,de vagy net  vagy az idő hiánya,ami gondot okoz,de megígérem,hogy jövök sűrűbben!
    Remélem hiányzok  ;D ;D ;D ;D! Na ez csak humor volt. Mili ma felállt teljesen egyedül,kapaszkodás nélkül a francia ágyon,csak egy pár másodpercre,de nagyon nagyon örültünk  ;D ;D ;D!
    Amúgy még mindig ugyanazok mennek nálunk. Egyszerűen kezdek a türelmetlen lenni az éjszakai kelések miatt,de még tartom a frontot!

Igyekszem visszaolvasni titeket!

Pusz!
    http:/pocaklakoval.blogspot.com

Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny