2020. február 18., kedd - Bernadett napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 24

2010. Tavaszi-nyári babócák

(Megtekintve 44757 alkalommal)
  • Barbeque

• Nagycsoportos
    Re: 2010. Tavaszi-nyári babócák
    « Válasz #30 Dátum: 2010-10-27 11:16:32 »
    Vera!
    Ne is mond,nekünk is elegünk van már mindenből munkaterén... Néha mondja is a férjem,hogyha nem lenne a gyerek,akkor nem is tudja,hogy honnan merítene erőt...Igaza van. Nem egyszerű!
    Hát látod,ettől félek,hogy mindenki mást mond,a legtöbb doki nem ugyanazt mondja...ezért vagyok tanácstalan,de most párásítok,és meglátjuk!
    Jaj,de borzalmas lehet...Ez sem jobb,hogy ráse néznek,de talán nekem jobb,a páromnak esik nagyon rosszul,mondjuk nem csodálom,de így is minden nap teletömi valamivel anyósom a párom fejét. Jó,ő 5 gyereket nevelt fel,biztos van ,amiben igaza van. De eleve nem vagyok a kedvence,így tudom,hogy egy kicsit ellenem is szól. Imádom az ilyen "odatett" beszólásokat.  ;D ;D ;D ;D Jól csináltad!!! ;D ;D ;D
     :-* :-* :-*
    http:/pocaklakoval.blogspot.com

• hheni21

• Újszülött
    « Válasz #31 Dátum: 2010-10-27 12:37:50 »
    Sziasztok!
    Vissza találtam én is.

Barbeque!
    Köszönöm kérdésedet,jól vagyunk!Zalán talán már kilábal a megfázásból. Méretek?Hát....
      Kb.2 hete mértük,akkor volt 7750g és 71 cm. Most éppen jön a 3-4. fogacskánk. Ez tök jó,viszont semmit nem hajlandó csinálni. Megfordul a hátáról a hasára és ennyi. Vissza már nem. Ja és még mászni se hajlandó. >:(
    Milivel mi újság?Nődögél rendesen?

Vera!
    Az anyóssal én is így vagyok. Sokszor megtudnám fojtani egy kanál vízben.
    Bence még szopizik?
    ttp://picibaba.hu][/url]
  • Barbeque

• Nagycsoportos
    « Válasz #32 Dátum: 2010-10-27 16:57:17 »
    Heni!
    Nagyon örülök,hogy visszataláltál ide hozzánk  ;D ;D ;D!
    Örülök,hogy Zalán már ilyen nagy baba. Milit egy hete mértük, 68 cmés 6990 gr volt.
    Pénteken lesz 5 hónapos,mint Bencus.
    Mennyi fogacskátok van már!!  :D Szerintem Milinek most jöhet az első,mert nagyon hisztis. Állandóan kézben akar lenni! Ügyes kis srácod van. Mili nem hajlandó se forogni se a hasán lenni. Ha oldalra fordul,akkor átbillen a hasára,de 2 perc múlva rosszul lesz tőle... Mili,ha hason van,akkor emeli a kis fenekét,de még nem tudja rendesen behúzni a lábacskáit a feneke alá. Ne idegeskedj, minden gyerek máshogy fejlődik. Én is néha elkeseredem,hogy Mili nem hajlandó a hátáról a hasára fordulni. De gyorsan elhessegetem a rossz gondolatokat. Majd mászni fog,h akar. Szerintem lusta Zalán is,mint Mili!

• Vera és Bence

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #33 Dátum: 2010-10-29 11:45:23 »
    Sziasztok!!

Heni!!
    Hát nem egyszerű az anyósokkal,főleg nekem nem,aki vele szemben lakik!!
    Állandóan beleszól mindenbe!!Minden baj....akármi csinálok...
    Szép nagy Zalán.... :)Bence 4és fél hónaposan volt 68cm és 7500g.
    Sajnos Bence már nem szopizik egy hónapos kora óta..... :'( :'( :'(

Barbi!!
    Semmi kedvem ehhez a hétvégéhez jönnek mennek majd a rokonok.....én meg majd ugrálhatok körülöttük....Szegény Bence meg majd nem fogja érteni mi ez a sok ember...... :'( :'(
    De majd ezt is túl éljük....
    lassan itt a karácsony,egy kicsit azért várom Bencének meg Milinek biztos tetszeni fog ,hogy minden fehér lesz,(ha lesz hó)(és most imádkozok,hogy legyen).
    Jajj olyan hihetetlen hogy a gyerkőcök már 5hónaposak,pont tegnap gondolkoztam, hogy szilveszterkor már ülni fognak-vagyis remélem....
    Ne keseredj el,Mili is hamarosan megfog fordulni-ő még ugy van vele biztos hogy még pihen egy kicsit,de amugy azt is hallotam ,hogy akik később forognak meg űlnek azok hamarabb fognak járni.... :) ;)
    Két nap,hogy egy kicsit átvittem Bencét a mamájához,nem hajlandó csak kézben elaludni....

pusz :-*

• Barbeque

• Nagycsoportos
    « Válasz #34 Dátum: 2010-10-30 18:37:50 »
    Vera!
    Még egyszer boldog 5. hó fordulót!!! Úgy szégyellem magam,hogy nem sikerült tegnap felköszönteni Bencust!!!
    Hogy hogy átjáróház van? Bencus miatt? Nem csodálom,hogy kivagy!!! Nálunk ha 2-3 vendég van,már akkor is idegesítenek. Be vagyok zárva szinte a négy fal közé,és amikor hozzánk is özönlenek,akkor az nagyon fel tud idegesíteni!
    Jaj,én is nagyon várom!!! Biztos nagyon fog tetszeni Milinek és Bencusnak is,hogy hófehérség van  ;D ;D ;D ;D Én is élvezni fogom!!! A babáknak az első "havuk"  :D!
    Igen,olyan hihetetlen,hogy milyen gyorsan eltelt ez az 5 hónap!!! Rácsodálkozok Milire a mai napig,hogy milyen furi,hogy ő a hasamban volt,és már mekkora!  :D
    Ja,nem keseredek el,szerintem lusti a kisasszony!!! A kiságyban már simán megfordul balra - jobbra,csak a hátról- hasra,és fordítva nem akar,de ülni már nagyon szeretne. Érdekes! De most a legnagyobb játék az,hogy a lábbujjait a szájába gyömöszöli!  ;D ;D ;D Nagyon ari !!!
    Hát igen,nagyon el tudják rontani a gyereket. De gondolom muszáj volt átvinned!!!
    Anyós pajti is megy hétvégén?
     :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

• Vera és Bence

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #35 Dátum: 2010-10-31 10:19:13 »
    Barbi!!

Messzi rokonok jönnek  halottak napjára,de már fárasztó!!Ma már meg is főztem mirre jönnek!!Csináltam húslevest-rántott húst rizsel-sültkrumlival-köretnek párolt zöldséget!!!KIPURCANTAM!!!!!
    Ne is mond a bezártságot már néha ugy érzem magam mint egy 80éves öreg asszony!minden nap kiszoktunk menni sétálni de csak annyi!mikor meg elmegyek egyedül vásárolni akkor meg állandóan repesztek!Akkor jó mikor jön velem Bencus,mert akkor nem sietek!mindig viszek magunkkal tápszert és a kocsiban megetetem......
    Bence is állandóan ülni akar-főleg mikor van nálunk valaki!!
    Minden nap jön,tegnap este meg itt ült órákig!!Peti is(párom)Tegnap hajnal 4kor elment apósommal és ma hajnal 4kor értek haza!!Kivoltam első éjszakám volt egyedül Bencével-egy kicsit féltem is!!!De túl éltük!!HURRÁ.......
    mILUS REMÉLEM NEM ZIHÁL MÁR!!Képzeld el ettem Bencét és utánna ő is csiálta!!De attam neki inni és elmult!!!

• Barbeque

• Nagycsoportos
    « Válasz #36 Dátum: 2010-10-31 15:17:54 »
    Vera!

Én meg éhes lettem,a menütől  ;D
    Mi is sétálni megyünk,de az sem egy társadalmi megmozdulás! Vásárlásnál én is sietek mindig,bár Mili békésen alszik a babakosiban!!! Én nem tudok elmenni együl,mert 18 éves korom óta,még nem sikerült letennem a jogosítványt... Egyszerűen nem érdekelt,de most már látom,hogy mekkora hülye voltam!
    Jaj,de szörnyű lehetett egyedül! Én félős vagyok,és még este is bezárom ajtót,ha a párom később ér haza! Szörnyű egyedül,én nem aludtam volna egész éjszak! De a lényeg,hogy túl vagytok rajta!!!
    Pont ezt írtam a másik topicba,hogy tegnap reggel is ezt a hangot adta,ma reggel is,délelőtt is,és kaja közben is.. én már nem is értem,komolyan...
    Anyósra visszatérve,gondolom mekkora élmény,mikor este még ott ül... Párod nagyon anyás?

• hheni21

• Újszülött
    « Válasz #37 Dátum: 2010-10-31 15:35:30 »
    Sziasztok!
    Vera!
    Mi 4 házzal lakunk anyóséktól,de ha rajtam múlt volna,akkor meg se állunk a falu másik végéig. De hát sajnos ez van.
    Zalán 2 és fél hónapos kora óta nem szopizik. Melyik tápszert eszi Bence?

Elkezdtétek már a hozzátáplálást?

ttp://picibaba.hu][/url]
  • Barbeque

• Nagycsoportos
    « Válasz #38 Dátum: 2010-10-31 18:58:21 »
    Heni!
    Mi ahogy Mili betöltötte a 4. hónapot rá 3 napra megpróbáltuk a Hipp alma-őszi-banán mixet. Nagyon ízlett neki. Mostanában vannak bajok az etetésnél,felizgatja magát,de ma is nagyon szépen evett 90 ml vaníliás tejpépet! Gondolom ti már sok mindent esztek! Mit szeret Zalán?
    Mi Beba H.A start pro eszünk,azt hiszem Bencus is!
     :-*

• Vera és Bence

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #39 Dátum: 2010-11-02 09:05:14 »
    Sziasztok!!!

Heni!!
    Igen Bence azt a tápszert hamizi mint Mili!!
    Igen elkeztük a hozzá táplálást,és pont tegnap volt az hogy kapott sütőtököt és nem birja a kisgyomra!!!Fájt nagyon tőle a kis hasa!!!És ti melyiket eszitek??

Barbi!!
    Képzeld el betörtek a szomszédunkba pont akkor mikor egyedül voltam éjszaka Bencével!!!Még jó hogy nem ide,frászt is kaptam volna...... :'( :'( :'(
    Tegnap ebéden voltunk szembe anyósoméknál,de borzasztó volt végig ülni meg mosolyogni...... :'( :'(
    Olyan aranyos vagy hogy mondtad hogy a BENCUS IS AZT A TÁPSZERT KAPJA..... :D :D :) :) :-*
    Remélem felétek minden rendben van!!???

:-* :-* :-* :-*

• Barbeque

• Nagycsoportos
    « Válasz #40 Dátum: 2010-11-02 16:08:35 »
    Vera!
    Jaj,Úristen!!! Jézusom! Gondolom megijedtél rendesen!!! Nagyon örülök,hogy nem hozzátok talált be a betörő! Nagyon durva! Ugye nem maradsz többet egyedül?
    Mi volt olyan keserves anyóséknál? Volt valami gond vagy szimplán az,hogy ott kellett lenni?
    Jaj,nem akartam,nem akartam helyetted válaszolni,csak tudtam a választ,ésgondoltam írom is  :D :D :D :D!
    Ezen kívül minden ok,Bencussal is?
    Köszönöm,ma még csak 2x adta ki Mili ezt a furi hangot,úgyhogy megvárom a pénteket,hátha elmúlik!!! Nagyon jó volt itthon lenni a családdal,ahogy a másik topicban te is írtad!!! Ez már kellett nekünk is!
     :-* :-* :-* :-* :-*

• Vera és Bence

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #41 Dátum: 2010-11-03 10:46:27 »
    Barbi!!
    Biztos nem fogok egyedül maradni,vagyis remélem,mert amúgy is egy félős vagyok a sötétben!!!
    Anyóséknál azt nem birom azt az ott levést főleg mikor jönnek a mási menyeék mert utálom azt a nyalizást amit levág neki-szinte kinyalja a seggét(bocsi  a csúnya szóért)de nem azért irom mert féltékeny vagyok,én nem szeretem az ilyet,legyen önmaga az ember és ne csak a jót mutassa......
    Így van az a biztos ha elviszed Milit még egyszer a dokihoz,inkább vizsgálja meg még,és akkor te is egy kicsit megtudsz nyugodni!!!
    Ma reggel képzeld el Bence szobájába leterítettem egy vastag plédet a szőnyegre és leraktam rá bencust,és kiszaladtam meg nézni a tüzet!!Mikor bementem (SZÍVROHAM)Bence sehol,majd elájúltam mikor egy nagyot kacagott a kiságy alól kukucskált kifele.....azt hittem meg halok abban a két másodpercben!!De utánna jó nagyot nevettem én is mint Bence!!!

Nem baj,hogy helyettem válaszoltál,épp elenkezőleg nagyon jól esett,hogy tudod ,hogy Bence is azt eszi mint Mili!!! :-* :-* :-*

Heni merre vagy???

• Barbeque

• Nagycsoportos
    « Válasz #42 Dátum: 2010-11-03 16:05:35 »
    Vera!
    Én is ilyen kis besz*ri vagyok,ha fogalmazhatok így  ;D :)!
    Jaj,én sem bírom a kétszínű embereket! A másik menyét biztos jobban szereti,mert az úgy nyalja a seggét,mint ahogy anyósod elvárja! Nálunk ugyanez van! Csak még durvább kiadásban!!!
    Most már gondolkozom a dokin,mert Mili ma csak egyszer csinálta,de persze,majd meglátjuk!!!
    HUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!! Nem mondod komolyan!!! Bencus elmászott odáig vagy addig fordulgatott,amíg a kiságyig elért?
    Nagyon ügyes,és vicces a kisfiad!!!  ;D :D ;D :D ;D! Nagyon gratulálok!!!!
    Mili minket ma reggel azzal szórakoztatott,hogy a kiságy oldalával párhuzamosan feküdt,amíg aludt,mire bejöttünk,megittunk egy kávét,addigra a kisasszony keresztbe a kiságyban és éppen a felszerelt forgó-zenélőjét rugdosta le a helyéről...  ;D ;D ;D ;D ;D

Minden infót megjegyzek,mert érdekeltek  :-* !

Én is csatlakozom,Heni hol vagy?

• Vera és Bence

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #43 Dátum: 2010-11-04 12:58:55 »
    Barbi!!!

Addig fordulgatott hasra -hátra még nem ért oda!!Apukája meg még megis dicsérte,hogy milyen ügyes.....de arra nem gondolt,hogy én meg mennyire megijedtem......
    Ma hajnal 3kor felébredt Bence és ő elkezdett játszani-sikongatni-beszélgetni!!Forgolódott jobra -balra,azt hittem soha nem alszik vissza de 3:45kor adtam neki tápszert és 4kor vissza aludt!!!
    Milyen édes lehetett Mili miközben lába égnek ált és rugdosta a zenélőjét..... ;D :D :)Olyan aranyosak ilyenkor.....meg lehetne őket zabálni!!
    Tegnap nálunk délután esett az eső és nem tudtunk kimenni sétálni-remélem ma sikrül-pedig elvan borúlva.....de majd kiderül.......
    Kicsit fáradt vagyok az éjszaka után,de olyan rossz hogy egyedül vagyunk Bencével,nem tudok mellette pihenni,mert egy perc nyugta nincsen már........
    Amugy jól vagytok???
    Ti is érdekeltek engem,és nagyon jól esett hogy ezt irtad-nagyon aranyos vagy!!! :-* :-* :-* :-*

• Barbeque

• Nagycsoportos
    « Válasz #44 Dátum: 2010-11-04 13:33:02 »
    Vera!

Jaj,nagyon ügyes a kis a Bencus!!! Ez nálunk is így van,apa minden "rosszaságért" vigyorogva dicséri meg Milit!  :D
    Jaj,akkor én is egész nap olyan punnyadt vagyok,mikor felébred Mili éjszaka! Már visszaaludni is nehezen tudok  :-\! De hát ezt mérte ránk a sors  ;D!!!
    Igen,nagyon édik,mikor produkálják magukat!!  ;D  :D
    Nálunk is esett,így nem vittem ki Milit,de ma kint voltunk másfél órát,itt hétágra süt a nap!
    Nálunk,mikor a párom hazaér,szinte adom is a kezébe a gyereket,és megyek csinálom az olyan dolgokat,amik kimaradtak napközben! Én is hulla vagyok! Szerintem ez már így marad,és mi lesz,ha majd elindulnak a kislurkók?!
    Köszönöm,jól vagyunk,minden ok,ma az ivásnál hallatta Mili ezt a hangot,de szerintem nem lehet baj!
    Nah,most hogy így megbeszéltük,hogy mennyire érdekeljük egymást,barátnőmnek fogadlak,ha elfogadod  ;D ;D ;D ;D?!!!

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 24

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media