2020. szeptember 22., kedd - Móric napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 24

2010. Tavaszi-nyári babócák

(Megtekintve 49888 alkalommal)
  • gmariann

• Újszülött
    Re: 2010. Tavaszi-nyári babócák
    « Válasz #15 Dátum: 2010-07-21 11:59:43 »
    Kedves Anyukák!

Akit érdekelne Huggies pelenka olcsón 1-5-ös méretig (ólcsobban, mint a DM vagy Rossmann saját termékei) az irjon egy emailt a mattattila@googlemail.com e-mail cimre, és küldöm a pelus árlistát. A pelenkákat szeptember végén lehet majd átvenni Gyulán. Mindenkinek jó babázást!

Üdv: Mariann
  • Barbeque

• Nagycsoportos
    « Válasz #16 Dátum: 2010-07-22 11:48:00 »
    Sziasztok!

Heni!
    Köszönöm a megnyugtatást,én sem vagyok egy vasgyúró,apukamondjuk elég szép nagra nőtt  ;D! De a védőnő is azt mondta,hogy valószínű,hogy az é alkatomat örökölte,azért sem lesz egy nagyon nagy baba. Szerintem teljesen egészségesen néz ki,mindenhol szép kis hurkái vannak  :D!
    Örülök,hogy ilyen jólbírjátok a meleget. Mi szülők nem annyira,de sokat hagyom Milit meztelenül rugkapálni,és azt nagyon élvezi ebben a melegben!  ;D
    Már jön is Zalán foga? Ez tök jó,hamarabb túlestek rajta! Én félek egy kicsit ettől,de majd meglátjuk hogy alakul! Tök jó,hogy már ki fog bújni a kis fogacskája!
    Még azt akartam kérdezni,hogx birod összeegyeztetni a gyerköcöt a házimunkával?

Puszi!
    http:/pocaklakoval.blogspot.com

• hheni21

• Újszülött
    « Válasz #17 Dátum: 2010-07-23 20:48:32 »
    Sziasztok!

Barbeque!
    Igen nagyon úgy néz ki,hogy már lassan kibújik a fogacskája. Ma nagyon nyűgös volt miatta. Majd ez is elmúlik.
    Háááááát a házimunka? :)Megmondom őszintén,hogy nem mindíg sikerül megcsinálnom mindent,de nem idegeskedek miatta. Megvár. Nem csinálja meg helyettem senki. :) Sajnos. Azért nincs kupi ,meg van tiszta ruha,kaja.
    ttp://picibaba.hu][/url]
  • Barbeque

• Nagycsoportos
    « Válasz #18 Dátum: 2010-07-24 18:20:55 »
    Heni!

Hát,gondolom fájhat az a kis fogacska!  :) De szép kis mosolya lesz tőle! :)
    Nekem sem mindig sikerül mindent megoldani! Persze nálunk is van tiszta ruha,tisztaság,néha kupi van,de az betudható annak,hogy nem vagyok rendmániás  :D! A főzéssel vagyok elúszva,mivel amúgy sem vagyok egy konyhatündér sajnos,így kicsit neézkes jót főzni,főleg gyorsan. Anyukám mindig hoz magával kaját,ha jön,így az elég két napig,de ez sem mehet örökké! Párom nagyon önálló ilyen téren,na de nem hiszem,hogy a végtelenségig bírja :)
    Na,kijött a fogacska?
     :-* :-* :-*

• hheni21

• Újszülött
    « Válasz #19 Dátum: 2010-07-28 11:47:39 »
    Szia!

Barbeque!
    Sajnos még nincs kint a foga. Most kenem neki Dentinox-al,ez elzsibbasztja egy kicsit az inyét. Nem fáj neki annyira.
    Mili hogy van?
  • Barbeque

• Nagycsoportos
    « Válasz #20 Dátum: 2010-07-30 11:37:18 »
    Heni!
    Gondolom,mióta nem írtam már kikandikált az a fogacska!  ;D
    Köszönöm,mi nem alszunk 5 napja éjszaka! Nálatok mi újság?

• hheni21

• Újszülött
    « Válasz #21 Dátum: 2010-08-04 14:46:40 »
    Szia!

Barbeque!

Hát megtréfál minket ez a fog,mert nem nagyon akar kibújni.
    Hála Istennek Zalán mostanában  nagyon jól alszik éjszaka.20:00 körül elalszik és 4:30-5:30 között kel.Este fürdés előtt megszoktam maszírozni,az lefárasztja egy kicsit és hamar elalszik.
    Próbáld ki,hátha beválik nálatok is.
  • Barbeque

• Nagycsoportos
    « Válasz #22 Dátum: 2010-08-07 16:02:18 »
    Sziasztok!

Heni!
    Köszi a tippet! Kipróbálom! Ilyenkor babaolajat használtok? Remélem a kisfogacska hamar előbukkan. Mili állandóan az öklét szopja,és nyálzik,sűrűn buborékokat "fúj" szájára,szerinted jön a foga? Nagyon jól alszik a nagyfiú! Nálunk tegnap volt 8 napja az első éjszaka amit Mili végig aludt!
    Amúgy jól vagytok?
     :-*

• hheni21

• Újszülött
    « Válasz #23 Dátum: 2010-08-11 16:50:24 »
    Szia!

Barbeque!
    Igen babaolajat használunk.
    Hát elképzelhető,hogy már kezd nődögélni a fogacska,de nem hiszem,hogy mostanában már előfog bújni.Aztán ki tudja.
    Hát hogy jól vagyunk-e?Leszámítva,hogy tegnap begipszelték a kezemet,jól.
    Lett egy jó kis ínhüvely gyulladásom.Zalán hála Istennek jól van.
  • Barbeque

• Nagycsoportos
    « Válasz #24 Dátum: 2010-09-30 10:55:41 »
    Szia Heni!

Bocsi,hogy így eltüntem! Hogy vagytok? Fogacskák? Súly,méret?
    puszi

• Vera és Bence

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #25 Dátum: 2010-10-25 17:25:48 »
    Szia Barbi!

Jó hogy ilyen oldalt nyitottál!!
    Éppen ma gondoltam hogy milyen furcsa,ogy ilyen nagyok vagyunk.Még cak most születtek de már 4nap és 5 hónaposak a gyerkőcök!!
    Ma voltunk csavargóba Bencével-etető széket akartam venni meg járókát!!De nem találtam olyat amilyet akartam volna,de találtam olyan etetőszéket ami több funkciós,de majd 30.000ft :o nem vettem meg majd megbeszélem az apjával de szerintem belefog menni!!!
    Én is vétkeztem voltam ma fodrásznál meg kozmetikusnál-teljesen kicserélődtem Bencust meg addig átvittem a mamájához..... ;D ;D ;D

• Barbeque

• Nagycsoportos
    « Válasz #26 Dátum: 2010-10-25 19:02:06 »
    Szia Vera!
    Örülök,hogy ide találtál!  ;D

Hát igen,én is ma büszkén mutattam apának,hogy már mennyi mindent kinőtt Miili!  :D
    Biztos apa belemegy. Nálunk sem fenékig tejfel anyagilag,de ha "nem eszünk",akkor is a gyereknek mindent megvesz az apja. Veszélyes apa ,ha egyedül megy vásárolni. De gondolom ez nálatok is így van!  :) Mi még nem néztünk etető széket,de szerintem használtan fogunk venni egyet. Van egy jó ismerősünk,nyitott egy baba használt ruha-minden boltot,és nagyon jó dolgok vannak nála nagyon olcsón,de majd meglátjuk.
    Jaj,az annyira pihentető!! Én 3 hete voltam fodrásznál. Már az is nagy szó  ;D! Kicsit kimozdulni tök jó!!!Bár egész végig a gyereken járt a fejem. Gondolom neked is. Közel laknak anyósék?

• Vera és Bence

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #27 Dátum: 2010-10-26 11:25:38 »
    Barbi!!

Tavaly november elején költöztünk be az új házba és lekopogom hitelnékül megtudtuk csinálni!!De az összes sporólt pénzünk rá ment!!!Most kezdünk helyre álni,ráadásul hogy válság van nem nagyon ment a fuvarozás sem,de most egyre jobb bejött a lignit szálítás csak egy rossz van benne hogy hajnal 4től este 6-7-8ig mennek folyamatosan apósommal!!! :'( :'(
    Velünk szemben laknak anyósomék!!Ez egyrészben rossz :'( is meg jó is :)!!!Mindenbe beleakar szólni-főleg most hogy már nem jár dolgozni!!
    Jó volt egy kicsit kikapcsolni-mire mentem át érte ő jó nagyot aludt!!!De mondta a mamája hogy mikor elmentem 5percig nagyon sírt!!! :'( :'( :'(

pusz

• Barbeque

• Nagycsoportos
    « Válasz #28 Dátum: 2010-10-26 15:52:33 »
    Vera!
    Gratulálok! Ma már nem egyszerű hitel nélkül!!! Uh,gondolom,hogy kivagy,hogy apa nincs otthon. Férjem vasbetonszerelő,és mivel válság volt-van, így nem nagyon építenek semmit, ergo nincs sok munkája. Mostanában kezdett beindulni,és mi sem látjuk apát este 7 előtt.
    Hát biztos nem egy leány álom az anyóssal! Ránk se nézbnek párom szülei,csak naponta találkoznak párommal és a távolból okoskodnak,és telebeszélik a férjem fejét rendesen. Utál az anyósom,de ez fordítva is kölcsönös. de a szemembe,vagy a család előtt,ő a jóságos nagymama...
    Persze hogy sírt,az anyukája a mindene. De az jó,hogy tudott aludni Bencus!
    Írtam a másik topicba,hogy dokinál voltunk. Szerinted mitől zihálhat Mili? Bencusnál volt ilyen? Ebbe is messziről beleszólt anyósom,de ide nem jött a gyereket megnézni...

• Vera és Bence

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #29 Dátum: 2010-10-27 08:06:20 »
    Barbi!!
    Sajna nem könnyű a mai világban semmi!!Nagyon megvisel néha ,hogy ennyit van távol a párom,ha nem mennek akkor meg állandóan a telepen vannak és szerelnek apósommal.....Most meg azért kell imádkozni,hogy essen a hó jó sokat mert ha nem akkor télre nem lesz munka.....télen meg nem építkezik senki ugy hogy ha nem esik akkor az utakról nem kell eltúrni a havat...... :'( :'(
    Jajj a másik topikba nem irtam nálunk is vegyestüzelés van és faszénnel meg fával tüzelünk de nekem azt mondta a dokinő,hogy ez miatt elég a páratartalom a házban....
    Ne is mond anyósom meg minden nap jön és mindenbe bele kurutyól...néha letudnán lőni....főleg ha jön a dédi is...akkor meg a poklok poklát élem meg abba az egy órában.....mindig azt mondja,hogy elvan kényeztetve a gyerek akaratos meg hisztis már most(AMI NEM IGAZ)mondjuk szoktam neki mondani,hogy még milyen jó,hogy nekem kell felnevelni és nem magának!!!
     :-* :-*

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 24

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media