2020. február 18., kedd - Bernadett napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: [1] 2 3 ... 24

2010. Tavaszi-nyári babócák

(Megtekintve 44755 alkalommal)
  • Barbeque

• Nagycsoportos
    2010. Tavaszi-nyári babócák
    « Dátum: 2010-03-01 17:18:59 »
    Sziasztok!

Sok szeretettel várok mindenkit dumcsizni!  :D
    Én elvileg június 7-re vagyok kiírva,de május utólsó hetére tippelek  :D!
    Első babámat várom,és már nagyon szeretnénk,ha köztük lene!  :D
    Szóval gyertek beszélgessünk  :D!
    http:/pocaklakoval.blogspot.com

• Agi77

• Csecsemő
    • *
    Re: 2010. Tavaszi-nyári babócák
    « Válasz #1 Dátum: 2010-06-02 21:35:05 »
    Szia!

Csak most láttam, hogy ezt a topikot.  Azóta egyben vagy még? Nekem még 3 hetem van. Nálunk a második gyerkőc jön, az első fiú és úgy néz ki hogy öcsije lesz. Nálatok mi a helyzet? Fiú, lány?

• Barbeque

• Nagycsoportos
    « Válasz #2 Dátum: 2010-06-16 18:53:16 »
    Szió!
    Most láttam csak hogy írtál!
    Hogy vagytok??? Hogy telnek az első hetek?
    Pusz!

• Agi77

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #3 Dátum: 2010-06-23 12:42:09 »
    Szia!

Nekünk jól telnek az első hetek, elég nyugis babának látszik, legalábbis eddig :) Szépen szopizik és hizik. Leesett a köldökcsonk is, csak még kicsit váladékozik, remélem már nem sokáig.
    Kicsit korábban jött a drága, pontosan másnap hogy ide irtam :), de azért minden rendben volt. De ha jól látom a tied sem várta meg a kiirt időt.

• Barbeque

• Nagycsoportos
    « Válasz #4 Dátum: 2010-06-29 19:43:11 »
    Szió!
    Nem várta meg a kiírt időt! Az a poén,hogy már kitöröltem ezt a vonalzómat,és mégis benne van még... :D
    Örülök,hogy jól vagytok!!! Engem leskkolt a doki,hogy keveset hízik a gyerek... de mindenki megnyugtatott,hogy nem így van... Nálunk nem annyira nyugalmasak az esték,de nem mondhatnám,hogy "rossz" baba lenne! Ma 1 hónapos a kis szemünk fénye  :D :D :D :D!
    Majd gyere,ha ráérsz!

pusz! :-* :-* :-* :-*

• hheni21

• Újszülött
    « Válasz #5 Dátum: 2010-07-02 20:36:38 »
    Sziasztok!
    Az én kisfiam április 20.-án született.Már szép nagy baba.
    Gratulálok nektek a babákhoz!
    ttp://picibaba.hu][/url]
  • Barbeque

• Nagycsoportos
    « Válasz #6 Dátum: 2010-07-03 20:02:58 »
    Sziasztok!

Heni!
    Én is gratulálok! Hogy vagytok?

• hheni21

• Újszülött
    « Válasz #7 Dátum: 2010-07-06 20:24:03 »
    Sziasztok!

Barbeque!
    Köszönöm szépen.A napközbeni alvással vannak gondjaink,de ezt leszámítva megvagyunk.Zalán nem igazán akar aludni és éjjel is még felkel.Mi sajnos már tápszeresek vagyunk,mert kevés volt a tejci neki.+nagyon fájt tőle a hasa.De szépen gyarapszunk,tegnap mértük,6150g.
    Ti hogy vagytok?Mennyit híztok,hogy a doki kevesli?
  • Agi77

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #8 Dátum: 2010-07-07 20:35:21 »
    Sziasztok!

Heni, én is gratulálok neked. Látom mindkettőtöknél első baba született most. A kevés hízás miatt nem kell aggódni, ha amúgy rendben van a kicsi, nekem az első olyan 10-12 dkg-t hizott hetente, ami a gyerek doki szerint kevés volt, de a védőnőm megnyugtatott hogy azért annyira nem kevés. Kicsit ugyan kimerítő volt a szinte állandó szoptatás, de azért megérte. Meg is lepődtem, hogy a kicsi ilyen sokat hizott. Bár most másodjára én is biztosan kevesebbet aggódnék, akkor is ha kevesebb lenne

• szantre

• Újszülött
    « Válasz #9 Dátum: 2010-07-10 09:02:29 »
    Sziasztok!
    Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül betörök ide..
    Én végzos pszichológushallgató vagyok a Pázmányon, a babanetes Flór Ferenc Kórház topikba írok rendszeresen, és most készítem a szakdolgozatomat, amihez olyan kismamákat keresek, akik 2-7 hónapja szülték első gyermeküket.
    Egy kérdőív kitöltésére szeretnélek kérni Benneteket, hozzávetőlegesen 15-25 percet vesz igénybe.
    Nagyon nagy segítség lenne számomra, és az érdeklődőkkel szívesen megosztanám az összesített eredményeket, amennyiben ezt jelzi nekem.

A kérdőív az alábbi linkre kattintva letölthető:
    http://www.mediafire.com/?mgwq3omordj
    És erre az e-mail címre lehet visszaküldeni: szantai.reka@gmail.com

Hálás köszönet!

(Ha ismertek olyan anyukákat, akik esetleg szívesen kitöltenék a kérdőívet, kérlek, adjátok tovább neki! Nagyon köszönöm!)

Jó babázást kívánok Mindenkinek!
  • Barbeque

• Nagycsoportos
    « Válasz #10 Dátum: 2010-07-17 17:21:44 »
    Sziasztok Lányok!

Szantre!
    Megyek é töltöm! Sok sikert a szakdolgozathoz! :) :)

Ági!
    Engem olyan szinten sokkolt,higy azt mondták,hogy nem eleget hízik a gyerek! De érdekes módon,múlthéten azt mondták,hogy ökéletes a súlya! Hogy vagytok?

Heni!
    Nekünk is a napközbeni alvás a gond. Össze-vissza alszik... De ha így esik jól a kisasszonynak! ;D Mi heti 15-17 dekát híztunk eddig! mivel 3250 ge-mal született,és a kórházból 2990 gr-mal hoztam ki,mikor mérték 4 hetesen volt 3450 gr,és azt mondták kevés! De az első héten tuti,hogy még fogyott,mivel 32 öltéssel usztam meg,nem igazán tudtam nyugodtan zoptatni,mivel semmilyen pozició nem volt kényelmes...Ma mértem a gyerkőcöt 3990 gr! ;D
    Hogy vagytok?
     :-* :-* :-* :-* :-*

• hheni21

• Újszülött
    « Válasz #11 Dátum: 2010-07-19 22:22:51 »
    Sziasztok!

Barbeque!
    Köszönöm szépen,most már jól vagyunk!Volt egy kis megfázás,de már kifelé megyünk belőle.Tegnap volt Zalán keresztelője,szegénykém nem nagyon bírta.
    Mi ma mértük itthon,6800gr.Holnap megyünk a védőbe a "hivatalos" méreckedésre.Akkor kapnánk az oltást is,mert holnap leszünk 3 hónaposak,csak szabin van a doki.Hogy bírjátok ezt a meleget?

Ági!
    Mi újság veletek?Régen jártál erre.Gyerkőcök jól vannak?
  • Barbeque

• Nagycsoportos
    « Válasz #12 Dátum: 2010-07-19 22:35:26 »
    Sziasztok!

Heni!
    Örülök,hogy jól vagytok!!! Huu,nagyon nyűgös volt Zalán a megfázás miatt? Én úgy félek,hogy mi lesz,ha beteg lesz Mili!...Nem tudom,hogy mit is tegyek,és ha teszek valamit,azt jól csinálom-e! Hagy kérdezzem meg,hogy Zalán mennyivel született,mert mi ma lettünk 4 kg-osak,és kicsit kezd aggasztani a súlya Milinek.
    Mi nagyon nehezen bírjuk,borzasztó ez a meleg. Szegény Milit is hiába pancsiztatom többször,éjszaka nem nagyon tud aludni!
    Gratulálok,boldog hó fordulót nektek!!!
     :-* :-* :-* :-*

• hheni21

• Újszülött
    « Válasz #13 Dátum: 2010-07-20 21:54:51 »
    Sziasztok!

Barbeque!
    Köszönöm a köszöntést! :)Nem volt nyűgösebb mint általában. Elég jól bírta a drágám. Most úgy néz ki,hogy jön a foga. Egyfolytában a szájába van a keze,meg ömlik a nyála. Zalán 3580 gr-al született. Meg volt a hivatalos mérés,6540 gr és 65 cm. Mi egy kicsit rosszul mértük itthon tegnap.
  • hheni21

• Újszülött
    « Válasz #14 Dátum: 2010-07-20 22:01:01 »
    Barbeque!
    Ez még lemaradt:szerintem nem hízik keveset Mili. Zalán 1 hónaposan 4520g volt ,de már akkor azt mondta a védőnő,hogy nagyobb baba mint az átlag. Úgyhogy szerintem nem kell aggódnod. :)
Oldalak: [1] 2 3 ... 24

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media