2020. március 30., hétfő - Zalán napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85

2009 tavaszi/nyári babavárók

(Megtekintve 110018 alkalommal)
  • Eni27

• Kisded
    • **
    Re:2009 tavaszi/nyári babavárók
    « Válasz #1245 Dátum: 2012-07-05 10:11:51 »
    Marika!!! már voltam orvosnál és ott van a kis picurka. Illetve még 5 hetesen csak a szikhólyag látszott. Jövő héten kedden megyek és remélhetőleg az embrió is látható majd és a szívhang is hallható. A munkahelyre is akkor megyek , hiszen abban a kórházban dolgozom, és bejelentem. Nem tudom mit fognak reagálni.
  • akiram1986

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #1246 Dátum: 2012-07-14 09:37:11 »
    Eni.
    Voltál dokinál kedden?Gondoltam is rád,csak azóta nem tudtam ide írni.Kíváncsian várom a fejleményeket.Majd írj,ha lesz időd.
    Puszi
  • Eni27

• Kisded
    • **
    « Válasz #1247 Dátum: 2012-07-14 14:52:37 »
    Marika!! Kedves vagy hogy érdeklődsz. Igen voltam dokinál és nagy meglepetés ért, mert úgy néz ki két kicsi csöppség van a pocakban. .  ;D ;D

Még igazából fel sem fogtam. Bár az egyik embrió kisebb mint a másik és ez lehet nem jelent jót. De reménykedem hogy 24én mindketten ott lesznek.

Puszi nektek!!!!  :-* :-*
  • akiram1986

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #1248 Dátum: 2012-07-15 15:46:39 »
    Eni.
    Szívből gratulálok a két kis picurhoz.Nagyon drukkolok,hogy minden rendben legyen,és kérem a beszámolót 24-én :).És egyébként hogy vagy?Vannak terhességi rosszulléteid?Mondtad már a munkahelyeden,hogy babát vársz?
    Többiek hogy vagytok?Régen írtatok megint.Mi most egy pár napig orrfolyásban szenvedtünk,de igazából nem tudom mitől.Pedig olyan meleg volt,de nem kizárt,hogy a ventilátor miatt,mert már kénytelenek voltunk bekapcsolni.Még jövő héten megy bölcsibe,aztán itthon leszek két hétig,így Noémit sem visszük.Kiélvezzük a nyarat,amíg lehet.
    Tegnap volt nálunk Káposztás nap.Volt ingyen ugrálóvár,amiről le sem lehetett szedni.Bár először rá sem akart menni,szorította a nyakam,meg sírt is,de aztán egy kis bölcsis társának sikerült rávennie,hogy mégis felmenjen.Aztán már túlságosan is belelendült.Szegény még a száját is megharapta,miközben összeütközött egy kislánnyal,úgy vérzett neki,de Noncsit különösebben nem zavarta.Aztán zenélt valami Tantiboy,de nagyon szuper volt,ilyen mulatós zenéket játszottak,táncoltunk is Noncsikával.Majd olyan este fél 11 körül értünk haza,megfürdött és olyan 1/4 12 után aludt el,nagyon elfáradt.Ahhoz képest már 8-kor fent volt reggel  :D.
    Csajok ti mentek nyaralni,vagy már voltatok?
    Na most megyek,megnézek egy filmet a tv-ben.Puszilok mindenkit
  • Milli01

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #1249 Dátum: 2012-07-15 21:22:23 »
    Eni, ez egyszerűen fantasztikus !!!!!! Nagyon drukkolunk mi is nektek! Rendben lesz minden, meglásd! Akkor most nagy az izgalom nálatok :)
    Pihizz sokat, és növeszd a pindurokat!

Marika, nagyon jó pihenést kívánok a szabira nektek!!!! Addigra biztos újra jó kis nyárias időnk lesz megint.
    Bár mi nagyon megszenvedtük azokat a nagy melegeket. Dóra nagyon nehezen viselte. Most jobb sokkal, de azért reméljük fürcsi idő lesz még!
    Viszont most meg megint hisztis korszakunk lett :( Már mindennel próbálkozom, de most valahogy mindenen a végtelenségig el tud keseredni. De nagy színésznő is, pontosan tudja, hogy mikor, mivel feszegeti a határokat ;) Mondtam neki, néha elég olaszosan adjuk elő, egyik pillanatban veszekedünk, utána meg öleljük egymást :D Imádom a kis drágám, de néha azért ki hoz a sodromból :)

Mi a héten kezdjük az szoktatást az oviba, bár most csak két hétig, utána majd szeptemberben lesz újra nyitva az ovi, akkor kezdjük igazán. Remélem ott nem fog hisztizni nagyon. Érdekes amúgy, mert nála periódusokban jön ez elő, van, hogy hónapokig alig-alig, most meg naponta sok-sokszor. Csak győzzem kivárni, míg elmúlik most is ;)

Többiek is írjatok!!!!! Puszika mindenkinek! Vigyázzatok magatokra!
  • akiram1986

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #1250 Dátum: 2012-07-24 16:17:06 »
    Sziasztok!
    Eni ugye ma voltál vizsgálaton?Majd írj,hogy mi volt,nagyon drukkoltam ma neked,hogy csupa jó híreket mondjon a doki.
    Többiek hogy vagytok?
    Mi  a szabadságot töltjük,olyan jó egy kicsit itthon lenni.Noncsi is élvezi az itthonlétet,tegnap is kimentünk a játszótérre,kicsit csavarogtunk.Na most nincs a legjobb idő,meleg van,de kicsit csepereg az eső.Remélem eláll és akkor megint útra kelünk valamerre  :D.Ja meg intézném neki a tortát,kitalálta hogy Micimackós kell neki,úgyhogy gyorsan keresnem kell valakit,aki meg is csinálja és persze nem túl drágán.
    http://tortabirodalom.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=1149413,ezen a címen meg is tudjátok nézni,hogy milyet akar,ott lesz a legvégén.
    Milli.Hogy haladtok az oviban?Tetszik Dórinak?Majd gyere mesélj te is.
    Na most megyek,felkeltem a kis drágámat,mert már régóta alszik.
    Majd jelentkezzetek.Puszi
  • Eni27

• Kisded
    • **
    « Válasz #1251 Dátum: 2012-07-24 16:42:08 »
    Sziasztok!!

Igen Marika ma voltam. Minden rendben mindkét babóval. Egyikük ülőmagassága 19mm másiké 17mm. Szívhangjukat is hallottam. Nagyon boldog vagyok!!

Lili már nagyon várja az ovit. Mi csak augusztus végén megyünk beszoktatni. Remélem szeretni fogja.

Puszi mindenkinek!!! :-* :-*
  • akiram1986

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #1252 Dátum: 2012-07-24 22:31:18 »
    Eni!
    Nagyon örülök,hogy minden rendben van.Nagyon szurkoltam ma érted.Látod ezért megérte a sok próbálkozás,lehet csak ezért váratott magára a dolog,hogy aztán két picuri is legyen.Annyira örülök nektek.Pihenj nagyon sokat,bár nem tudom Lilike mellett mennyire lehet.
    Egyébként mi majd csak szeptember legelején megyünk az oviba,addig tart a szabadságoltatás,de nem is bánom.Sikerül itthon maradnom vele az első héten,így ott leszek vele.Remélem nekünk sem lesz vele semmi baj.
    Na most már megyek fekszek le,csak reménykedtem Eni,hogy írni fogsz.Puszi mindenkinek
  • Milli01

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #1253 Dátum: 2012-07-25 06:42:02 »
    Eni, annyira örülök nektek!!!! :) Fantasztikus lehetett látni a két kis csöppséget. És micsoda nagy öröm, és izgalom, hogy két manócska is növekszik a szíved alatt!
    Nagyon gondolok rátok!!! 
    Marika, de jó, hogy a nyár fennmaradó részét együtt tölthetitek Noncsikával. Biztosan nagyon élvezi, hogy anya otthon van!
    Többiek mi újság veletek? Jól vannak a gyerkőcök? Jó lenne, ha írnátok!

Hát nálunk az ovi kicsit vegyes érzelmeket vált ki. Egyrészt Dórim nagyon ügyes, mert szépen eljátszik, el mer tőlem menni, mer kérni, kérdezni az óvónéniktől, nyitott a gyerekek felé. Mosdót is ügyin használja. Ami aggaszt picit, hogy nagyon hamar elfárad. Két óra alatt olyan szinten, ami itthon egész nap nem következik be. Hazafelé már kérte, hogy vegyem fel, cipelnem kellett, őt, akit amúgy soha.
    És, mint ilyenkor lenni szokott, amikor fáradt, sírós is lesz. :(
    Szóval még van mit szokni a kis drágámnak. Látszik, hogy nincs hozzászokva a nyüzsihez.
    De nagyon büszke is vagyok rá, mert az óvónők szerint nagyon bátor, ügyes kislány. Már arra is gondoltam, lehet valami vitaminhiány miatt ilyen kis fáradékony? Vagy egyszerűen csak hozzá kell edződnie a nyüzsgéshez, a sok gyerekhez.

A hisztikéi most megint alább hagytak, kellett kicsit szigorkodni, de legalább lett foganatja. Amúgy biztos az ovi miatt is, mert úton útfélen azt hallja mindenkitől, hogy 'na, hamarosan ovi'. Azért akárhogy is , érzi, hogy ez most változás lesz az eddigiekhez képest.

Puszik mindenkinek, gyertek írogatni! :)

Szép nyarat mindenkinek!!!!!

• Eni27

• Kisded
    • **
    « Válasz #1254 Dátum: 2012-07-25 17:17:55 »
    Jajj lányok, olyan jól esik hogy gondoltok ránk!!!  :-* :-* :-* Szinte érzem a szereteteteket ami felém árad. Még sosem találkoztunk, mégis olyan mintha ismernénk egymást. Puszi nektek!!! :-* :-*
  • gubanett

• Nagycsoportos
    « Válasz #1255 Dátum: 2012-09-02 16:39:24 »
    Eni!!!! Még csak most olvadom! Jajj nagyon nagyon nagy gratula a 2 picurhoz!i Micsoda szuper hírekre jövök, de jó! ;D ;D ;D És hogy vagytok? Lili mit szólt a kistesókhoz?
    Többiek? Holnap beindul az ovi mindenkinek, igaz? Meséljetek majd!
    Nálunk minden oké, elbúcsúztunk  a bölcsitől, és már várjuk mi is a holnapot. A héten lehetett menni ismerkedni az oviba. Szerdán voltunk, jött a barátnőm is mert az ő kislánya is oda fog járni. Tök sokat tudtunk beszélgetni az óvónénikkel mert nem is volt rajtunk kívül ott senki! Ma még gyorsan ovisjeleket vasaltam a ruháira....
    El is fáradtam, de minden össze van készítve, így vagyok nyugodt!
    Puszilok mindenkit! gyertek majd
  • akiram1986

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #1256 Dátum: 2012-09-03 11:46:45 »
    Sziasztok!
    Eni hogy vagy?Voltál 12 hetes uh-n?Remélem minden rendben a picurkákkal.
    Anett.Örülök,hogy te is jelentkeztél.Igen,nálunk is megkezdődött ma az ovi.Hát én nagyon izgultam,szinte gyomoridegem volt,de még most sem múlt el teljesen.Noémi nagyon várta már.Ők múlt hét előtt a bölcsivel átmentek egy párszor az oviba,így még jobban tetszett neki a dolog.
    Ma reggel kipattant a szeme,kelteni sem kellett.Kíváncsi vagyok meddig marad ez így  :D.Bementünk,lepakoltunk a jelünkhöz,aztán ő már húzott is befele engem.Ott adott egy puszit,mosolygott,integetett,aztán már kezdte is felfedezni,hogy milyen játékok vannak ott.Remélem jól el van.Igaz senkit nem ismer a csoportba,de majd csak összebarátkozik valakivel.Mi már most meg is próbálkozunk az ott alvással.Azért várom,hogy érte mehessek.
    Többiek ti is írjatok majd,hogy milyen az ovi.
    Most megyek,mert kihasználom,hogy a mai nap itthon tudok lenni és nagyban benne vagyok a takarításban.Most legalább van rá egy kis időm.
    Puszilok mindenkit
  • akiram1986

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #1257 Dátum: 2012-10-14 15:24:58 »
    Sziasztok lányok!
    Na mi újság van felétek?Hogy tetszik a gyerekeknek az ovi?Gyertek mesélni,mert kíváncsi vagyok.
    Noémi nagyon szereti az óvodát.Állandóan mesél,annyi élménnyel jön haza.Ők már szeptember  közepe után voltak egy kis kiránduláson Sárrétudvariban a Pegazus lovasparkban.Na hát az is nagyon tetszett neki.Fel lehetett ülni a pónira,a nagyobbak lóra,meg volt játszótér is.Jól elfáradt akkor,mert ugye nem volt alvás az oviban,de élvezte.Rengeteg mondókát,verset tud.És nagyon önálló,szinte semmihez sem kér segítséget.Ő nem kimondottan kiscsoportba jár,mert mi kértük az óvónő miatt egy olyan csoportba,ahol nagyja már középsős,pontosan 15 gyerek,de vannak kicsik is 7-en.De hamar feltalálta magát és vannak barátnői is.Mondta az óvónő is,hogy olyan,mintha mindig is ide járt volna,annyira ügyes.Péntekenként tornájuk van,és azt mondták,hogy nagyon jó a mozgása,jövőre,ha gondolom írassam be tornára.Szegény már most ment volna,de még kicsi hozzá.Szerdán voltunk cardiológiai kontrollon,mert neki kicsi kora óta nyitva volt egy aorta és elég sűrűn kellett vele menni,de szerencsére bezáródott,így már nincs semmi gond.Erre még aznap begyulladt a szeme,kötőhártya-gyulladás,úgyhogy nem is ment oviba.De olyan ügyesen megengedte,hogy csepegtessek a szemébe,hogy már sokkal szebb neki.Holnap már mehet is oviba.
    Eni.Hogy vagytok?Most látom,hogy már a 20. hétbe vagy.Mozognak a picurok?Remélem minden rendben.
    Csajok:Anett,Milli,Szilvi,Ella írjatok ti is.
    Puszi nektek
  • Eni27

• Kisded
    • **
    « Válasz #1258 Dátum: 2012-10-14 17:35:16 »
    Sziasztok!

Jól vagyunk mi is. Lili is imádja az ovit. Az első két hétben volt egy kis pityergés és az elalvással voltak gondjai, de elég szépen beszokott már. Hétvégén is menni akar oviba. Azt mondta az ovónénink hogy nagyon fogékony a dolgokra. Egyszer kétszer hall valamit és máris megjegyzi. A múltkor a nagycsoportosok foglalkozásába csatlakozott be és előre kiabálta a megoldásokat. Olyan büszke voltam mikor mondta az ovónő.  ;D
    Marika! gondoltam hogy Noémivel is minden rendben lesz az oviban. Nagyon jó hogy nincs a szívével semmi gond. És jobbulást a szemének.  :-* :-*
    A picúrkáim is jól vannak. Két fiúcska lapul a pocakomban!!!!!!!!!  :D szimmetrikusan fejlődnek és nincs semmi gond. Viszont azért lényegesebben többet kell pihennem mint Lilivel. Máris hatalmas a pocakom. Nem tudom mekkora lesz a végére. Remélem minden rendben lesz és nem jönnek túl korán.

Többiek írjatok!!! Puszi mindenkinek!!!!!  :-* :-*
  • akiram1986

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #1259 Dátum: 2012-10-28 16:13:05 »
    Eni.Gratulálok a két fiúcskához.Azért nem lesz egy kicsit fura,hogy a lányod után 2 fiú?És Lilikének mondtátok már kis öcsikéi lesznek?Neveken gondolkodtatok vagy már meg is van?Hát biztos másabb egy ikerterhesség.De az a lényeg,hogy minden rendben van velük.Amúgy mikorra is vagy kiírva?
    Többiek mi újság veletek?Itt annyira rossz az idő,nem lehet semmit csinálni.Noémi is unatkozik,hiszen lételeme a mozgás.Szerencsére a szeme meggyógyult,hála annak,hogy annyira ügyesen megengedte,hogy kenjem,meg csepegtessek.Az ovit továbbra is élvezi.Mindig tanulnak valami mondókát,és lassan készülnek a karácsonyra is.Rajzolgatnak,színeznek,már van is két kép,amit hazahozhattunk.El is raktam neki egy dobozba,amit kineveztünk ovis doboznak,ebbe fogjuk gyűjteni az összes rajzot,amíg odajár.
    Na most megyek,mert mindjárt felkel,aztán biztos idejönne a géphez ő is,de ezt megelőzöm.Nagy számítógépfüggő lett,mindig mesét néz rajta,vagy játszik.
    Írjatok ti is.
    Puszi nektek
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media