2020. június 04., csütörtök - Bulcsú napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 30 31 [32]

2008. nyári-őszi babák

(Megtekintve 62797 alkalommal)
  • hajnal0628

• Vendég
    Re: 2008. nyári-őszi babák
    « Válasz #465 Dátum: 2010-02-17 22:09:06 »
    sziasztok!tiimeldi nekem 16 hós ikreim vannak :) a bilizés még csak játék szinten megy ülnek rajt mint a kisangyal de eredmény nincs.Angika még mondja is ha kéredezem hová kell kakálni biibe de ez még nem tudatos.
    Ahogy csillu is írta tavasz-nyár kisbugyi és talán akkor majd siker is lesz már ;)
  • timedli

• Csecsemő
    • *
    • Tündérek
    « Válasz #466 Dátum: 2010-02-18 12:33:52 »
    Köszönöm a válaszokat!
    Egyenlőre nem erőlködöm, bár mint minden mást, ezt is különböző időpontokban fogják produkálni. Nálunk mindenben (hasra fordulás, fogzás, felülés, felállás, járás) két hónap különbség van. Kíváncsi vagyok, hogy ebben az esetben is így lesz e  :)
    Gerti már hetek óta tépkedi le magáról a pelenkát, ezért gondoltam, hogy itt az idő anya!  ;D

• canty

• Nagycsoportos
    « Válasz #467 Dátum: 2010-03-02 10:56:04 »
    Sziasztok!
    Nagyon régen nem írtunk már ide.Hogy vagytok?Fejlődnek szépen a babák?De már nem is babák.Olyan furcsa nekem látni mikor egy baba van Csenge mellett.Már nem Ő a kisbaba. ;D
    Csenge szépen fejlődik egyre többet beszél,főleg halandzsázik.Babázik állandóan,puszilgatja,altatja,betakarja őket.Igazi kis csaj.Ebben rám hasonlít,mert nagyon sokáig babáztam.Vettem neki egy kis konyhát és ahhoz van mindenféle felszerelés.Van sószóró is amit ő golyós dezodornak használ  ;D. Valamelyik este még 10kor vasaltam és Ő főzött. :D Mindig olyan játékot veszek neki ami nekem nem volt  ;).Így ki élhetem magam kicsit.
    Most beteg volt januárban,de ahogy meggyógyult a köhögés maradt.Egészen mostanáig.Elvittem múlt csütörtökön orvoshoz,mert a 2 szirup amit vettem nem használt.A doktornéni írt még 2 és kúpot.Persze a köhögés még mindig nem múlik.Nem tudom mi lesz így.Azt mondta vigyem vissza,de minek,hogy még 2 szirupot írjon?És ezekkel mit csinálok,kidobom? ???
    Ma nem tudok menni sehová,mert jön a főgáztól valaki az órát ellenőrizni.Itt kell lesnem 1től-este 7ig.És általában estére érnek ide 7 előtt.Mindig ez van.
    Majd írjatok hogy vagytok.
    Pusy
    Kántor Éva

Zille Noémi

• csillu81

• Nagycsoportos
    « Válasz #468 Dátum: 2010-03-15 22:02:58 »
    jol vunk mi is robi meg nem beszel de csak mert nem akar  :) most a hidegek miatt leallt a bili projekt is de amint tavaszodik ujra kezdjuk remelem sikerrel. hat most csak enyit mert nem sok van mit irni az unalmas szobfogsagu napok miatt.

• hajnal0628

• Vendég
    « Válasz #469 Dátum: 2010-05-06 01:26:05 »
    sziasztok!de rég jártam itt ki hogy van nálunk minden rendben bár Anginál eluralkodott a hiszti.Ő sokat beszél szavakkal baba mama anya keze lába számol 6 ig de persze én mondom ő utánnam.jenny nem ő más keveset beszél anya apa kakaó megy nála is.bilizés még nem megy ha má má bekakált akkor szól ;D
    éjszakázás 4 hétig megszünt aztán volt egy virusos betegség azóta meginn nem alszik éjjel rendesen épp most jöttem ki tőle.
    nagyon hisztis ha valamit nem szabad kiborul azt ordít.Jennym nem ő ritka ha sír bár néha öszze verekednek akkor megy a káosz ;Dnálatok mizu?
  • csillu81

• Nagycsoportos
    « Válasz #470 Dátum: 2010-07-25 01:06:58 »
    na hello sikerulget nalunk is a bili
     es egyre jbban megy
    remelem nalatok is minden ok merre vtok csajok?
    lefogll a nyaralas?

• Ágica1121

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #471 Dátum: 2010-08-05 13:31:04 »
    sziasztok!

Régen jártam erre már! Azóta az én nagylányom 2 éves lett és már kb.1 hónapja napközben nem pelenkázunk hanem wc-n végzi a dolgát mind a kettőt  ;D!
    Ugyhogy nálunk is pörögnek az események!
    Többiekkel mi ujság?

• csillu81

• Nagycsoportos
    « Válasz #472 Dátum: 2010-08-12 23:01:13 »
    na agica gratulalok a nagy lanynak.
    mi is nappal csak bilibe vegezzuk a dolgunk de meg neha fordulnak elo balesetek is foleg ha nacija van nem eleg gyorsan huzza le es meg belemegy neha.es most mar a szaja is nagyon beindult nagyon sok szot kezd mondogatni.

• Encsi23

• Vendég
    Re:2008. nyári-őszi babák
    « Válasz #473 Dátum: 2011-04-19 20:15:52 »
    Sziasztok. Nagylányom október 4.én született Nyiregyházán. Van valaki,aki aznap szült,vagy esetleg olyan,aki Nyiregyházán?
  • Csibe

• Nagycsoportos
    Re:2008. nyári-őszi babák
    « Válasz #474 Dátum: 2012-06-02 13:16:01 »
    Jól eltűnt mindenki!  ;D Juj már olvasom is a figyelmeztetést hogy min 120 napja nem irt ide senki! :D ::)
Oldalak: 1 ... 30 31 [32]

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media