2020. április 08., szerda - Dénes napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32

2008. nyári-őszi babák

(Megtekintve 61666 alkalommal)
  • Bukornéheni

• Csecsemő
    • *
    Re: 2008. nyári-őszi babák
    « Válasz #450 Dátum: 2010-01-14 07:51:28 »
    sziasztok hát igen az anyai sors már csak ilyen aggódos  ;D na de ez azt bizonyítja hogy törödünk velük és jó anyukák vagyunk ;) bár nem tom amikor a fiam 20éves lesz én meg a nyakán lógok és puszikát kérek tölle akkor ö majd azt bisztos nem azt fogja gondolni inkább hogy jaja anya ez csiki ;D ;D ;D ;D ;D ;D.de akkor is az én pici fiam marad és még élünk aggódunk értük
  • canty

• Nagycsoportos
    « Válasz #451 Dátum: 2010-01-14 09:55:12 »
    Addig jó míg aggódunk.
    Csenge már kinyitja az ajtót is,eléri a kilincset.Tegnap ki akart lógni a folyosóra,de ott hideg van a nagyinak.Este pedig bement keresztapuhoz a fürdőbe.Épp készen volt már,felöltözött.Nyílik az ajtó tesóm nézi nem lát senkit.Lenézett és baba vigyorgott fel rá.Olyan vicces volt.Már kulcsra kell zárni az ajtót.Arra számítottam,hogy maximum 15 évesen fog kilógni,de jobb lesz figyelni. :D
    Kántor Éva

Zille Noémi

• Bukornéheni

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #452 Dátum: 2010-01-14 13:31:01 »
     ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D hát az biszti tudnak érdekes dolgokat cselekedni.
  • reka81

• Újszülött
    « Válasz #453 Dátum: 2010-01-14 15:00:35 »
    Tényleg jó lenne már egy kiadósat aludni, de már elképzelni sem tudnám az életem nélküle.  ;) Így marad a kialvatlanság.  :D
  • Bukornéheni

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #454 Dátum: 2010-01-15 14:16:23 »
    Na igen ezzel én is így vagyok én is aludnék egy jó nagyot  :) de szerintem már annyira hozzászoktam hogy talán már nem is menne az az alvás  :D :D :D :D,
  • Ágica1121

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #455 Dátum: 2010-01-16 13:43:58 »
    Sziasztok!

Én hála az égnek mostanában kialszom magam ugy ahogy mert Dorinám az este 10-től reggel 7-fél 8-ig alszik sőt ma negyed kilenckor keltünk fel!! Tegnap megkapta a 18 hónapos szuriját meg az utolsó pneomococcusát is ugyhogy most már majd csak 6 évesen kell majd szurira menni!! Szép napot!!!

• reka81

• Újszülött
    « Válasz #456 Dátum: 2010-01-19 18:45:50 »
    Sziasztok!
    Mi újság veletek?
    Mi ma voltunk a 18 hónapos oltáson. Szegénykém sírt közben. Nagyon befeszítette a lábát és így gondolom fájhatott, mikor beadták. :'(
    De utána sétáltunk 1 órát. Összefutottunk ismerős babákkal és velük rosszalkodott. Élvezték a havat.  ;)
    Tegnap este rákapott a wc-re . Nem a bilit választotta hanem a wc-t. Van rávaló ülőkénk. Élvezte, hogy oda pisil. Reggel is bejött. :)
    Tegnap alig jutottunk le az Auchanba, mert lenyűgözte egy kukás autó. Azt néztük és "követtük".  :P Utána meg egy bácsinak segített havat lapátolni és mutogatta hol hagyta ki.  :D
    Tegnap egyedül ivott rendes pohárból. És nem is ment sok mellé.  ;) De azért az előkét még bevetem.  :)
    Este voltunk szánkózni. Egy idő után leszállt róla és mutatta, hogy üljek én oda. Megpróbáltam tólni magam, hogy azt higgye ő húz engem. Így nagy volt az öröm. :D
    Hát mostanában ezek történtek velünk.
  • canty

• Nagycsoportos
    « Válasz #457 Dátum: 2010-01-20 23:40:15 »
    Sziasztok!
    Nekünk véget ér holnap a nyaralás  ;D.Reggel hazautazunk pestre apához.Jó volt nekem ez a pihi,de annyira uncsi ez a kis falu,még egy baba sincs a közelben akivel Csenge játszhatott volna.
    Már gondolkoztam Én is a bilin,de még nem vettem.Réka ügyi vagy,hogy Ti már ismerkedtek.Ettől félek egy kicsit,hogy fog sikerülni a biliztetés.A pohárból ivást egyedül tanulta úgy hogy észre sem vettem.Először lecseréltem a cumisüveget csőrös pohárra.Otthon csak azt használjuk.De pohárból is csak felügyelettel és partedlivel.Néha a végét úgy meg dönti,hogy az arcába borúl.Vicces mert kapkodja a levegőt  ;).Holnap remélem jól bírja majd a 4órás utat.Remélem alszik is majd,mert múltkor felverték.Nem tudom miért kell üvöltve felszállni a vonatra. ???
    Itt Szlovákiában nem volt hó csak ma egy kevés.Láttam a tv-ben,hogy otthon van bőven.Alig várom,hogy tavasz legyen,már számolom a heteket  :D.
    Holnap majd írok hogy utaztunk.
    Kántor Éva

Zille Noémi

• csillu81

• Nagycsoportos
    « Válasz #458 Dátum: 2010-02-04 23:12:01 »
    na canty h utaztatok?
     gondolom nem volt baj az uton
    hat rolunk is csak anyit h mostanaba mar mindenhova felmaszunk meg minden drotot ,dugeszt megkapunk es roszalkodik ezerrel a legujabb szokas h ha csak sikerul 1 percre beosonni a wchez akkor vmit usztat benne es majd kiveszi aztan a hazba hordozza ami nagyon gusztustalan de mivel Csabi nem mindig figyel azajtora ugye meg o is gyerek neha sikerul belogni neki amugy nagyon jol szorakoznak ketten es jatszanak meg szeretik egymast .aki gondolkozik teson melegen ajanlom mert nagyon jol lefoglaljak egymast .

• canty

• Nagycsoportos
    « Válasz #459 Dátum: 2010-02-04 23:56:47 »
    Csilla igen jól utaztunk.Szerencsére 4ó az út Csenge 3 aludt.Előtte még megismerkedett mindenkivel  :D-
    Nekünk a wc-el nincs bajunk ilyen szempontból.Ha mondom neki,hogy anya pisilni megy akkor előrerohan és már mindjárt fel is emeli a tetőt,de porcelán ezért nehéz.Egyébként nem nyúl hozzá.Az öblítőt szokta hordozni a lakásban.És ha hazaérek a vásárlásból akkor segít kipakolni,nagyon édes tud lenni.
    Tesóról annyit,hogy szeretnék,de most nem fér bele az életünkbe.Vagyis Mi nagyon szeretnék,de még várunk vagy 3 évet vele.Látom Csengén,hogy unatkozik és Én nem mindig vagyok elég neki.Majd a bölcsibe kitombolja magát.
    Kántor Éva

Zille Noémi

• csillu81

• Nagycsoportos
    « Válasz #460 Dátum: 2010-02-14 23:26:15 »
    sziasztok nagyon zsimbi lett Robi mert bujnak a szemfogai es nem is eszik emiatt na meg a hasa is megy ugy h most csak enyit rolunk es remelem nem kinozza sokat es kibujnka gyorsan azok a fogak.

• timedli

• Csecsemő
    • *
    • Tündérek
    « Válasz #461 Dátum: 2010-02-15 13:15:53 »
    Sziasztok!

Van esetleg a társaságban olyan, akinek 15 hónapos körüli ikrei vannak???

• timedli

• Csecsemő
    • *
    • Tündérek
    « Válasz #462 Dátum: 2010-02-15 13:17:58 »
    Ja, a lényeg  ;D
    Szobatisztasági kérdéseim lennének így két kicsivel sztereóban  :D

• reka81

• Újszülött
    « Válasz #463 Dátum: 2010-02-15 13:49:50 »
    Sziasztok már rég írtam.
    Balázs elég beteg volt....Csütörtök éjjel 40 C-os láza volt. Már 4 napja lázas volt. Pénteken voltunk a tüdőgondozóban. 23-ára lett volna időpontunk, de szerencsére nem kötekedtek, hogy akkor mentünk. Én kértem a háziorvostól beutalót, ő nem volt túl "segítőkész", de legalább a beutalót megkaptam. Mint kiderült középfülgyulladása van és a hörgői szűkek és asztmásak. Kapott antibiotikumot és inhalálót, amit 2 óránként kellett adjunk neki vasárnapig.Most már 4 óránként kell fújni. És ha addig nem javult volna, be kellett volna feküdnie....Szerencsére ez kimaradt. Mi megtettünk mindent.
    A javulás abból állt, hogy lement a láza, aludt és már eszeget is mégha nem is sokat.
    Végre nem sípolt és hörgött a tüdeje . Olyan rossz volt hallgatni is....
    Hát most nagyjából ennyi. Majd még jelentkezem.
  • csillu81

• Nagycsoportos
    « Válasz #464 Dátum: 2010-02-17 22:00:38 »
    reka 81 szegeny Balazs jo h mar javul.
    timedli en fiam 16 hos de nem iker hala mert az mar nekem sok lenne igy is 2 tesz ki :D
    a szobatisztasagi kerdessel mi ugy allunk h ul a bilin ha muszaj fel orat is de semmi es amint viszateszuk a pelust rogton kaki meg pisi ugy h meg nem erolkodunk nagyon ezen de ha majd jon a tavasz raallunk jobban a temara akkor mar nem lesz pelus csak bugyika ;)

Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media