2020. április 09., csütörtök - Erhard napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32

2008. nyári-őszi babák

(Megtekintve 61675 alkalommal)
  • fourbaby

• Picibaba-függő
    Re: 2008. nyári-őszi babák
    « Válasz #435 Dátum: 2010-01-08 13:48:29 »
    Mászásban és rámolásban mi sem vagyunk elmaradva tőletek. ;D Lilla is olyan tempóban tud kikötni valami tetején, hogy eszméletlen. Nekem a gondolataim lassabbak.  ;D

Canty! Nagyon édes a csajod! Néztem a naplótokat. Láttam, neki is tetszett a játékszett. Lilla is odáig van érte. (köszi az ötletet még egyszer! nagy  :-* érte!)
    Nagyon ügyi ha már létrázik is! Nem kapsz szívrohamot mikor látod mászni? Én tuti frászt kapnék!  ;D
    *Katka*
  • Csibe

• Nagycsoportos
    « Válasz #436 Dátum: 2010-01-11 20:28:16 »
    Nem sokára jön a 18 hós oltás , lehet hogy nem én viszem a lányom hanem apa. Tegnap voltak vendégeink és csak csodálkoztak rajta hogy milyen sokat képes enni Eszter. Bukornéheni volt az a kisfiával Ádámmal és a férjével . Ádám és Eszter közöt csak egy nap a különbség.
  • Csibe

• Nagycsoportos
    « Válasz #437 Dátum: 2010-01-13 08:16:44 »
    Sziasztok
    Nálunk az éjszaka most igen szörnyű volt, Eszter keserves sirással ébredt fel és nem hagyta hogy az apja hozzá érjen. Csak üvöltött és kiabált. Mikor lefeküdtem mellé akkor megnyugodott átölelt és úgy aludt el. Egész éjszaka vagy a hátamban aludt vagy ha szemben voltam vele akkor a nyakamat karolta át. Reggel még Máté is elég hisztis volt. Remélem nálatok jobb a helyzet. Puszi lányok!!
  • reka81

• Újszülött
    « Válasz #438 Dátum: 2010-01-13 14:29:41 »
    Nálunk is van ilyen néha, hogy Apa nem jó csak én. :) 2 napja nem engedte neki, hogy kivegye a kiságyból csak én vehettem ki....
    mostanában azt is megszabja ki melyik ruhadarabot adhatja rá. De mától újra 2-en vagyunk, így hiába próbálkozott.  ;)
    Ma alig akart hazajönni a sétából, mert többen is összefutottunk. De muszáj volt enni és aludni a megszokott időben, különben oda a nap.
    Amúgy mostanában nálunk sem jó mindig az éjszaka. Néha át kell hozni közénk, mert már nem bírjuk másképp. Csak így picit kényelmetlen....

Rakok fel néhány havas képet.
  • canty

• Nagycsoportos
    « Válasz #439 Dátum: 2010-01-13 15:13:59 »
    Sziasztok!
    Mi is jól vagyunk.Csenge nem bánná ha egész nap kint kéne lenni.Lépcsőzne egész nap,de hideg van.Most jöttünk be voltunk sétálni,és meglátogattuk kereszt anyut a kocsmában.Most aludt el,de nem hagyom sokáig,mert akkor este későn megy aludni.Tegnap is fél 12kor nem akart aludni,mintha félt volna.De akkor Én mellé feküdtem és elaludt.Nálunk is vannak ilyen dolgok,hogy valamikor Én nem vagyok jó csak apa.Ha kekével van akkor Ő az Isten.Én nem kellek.
    Csibe jó neked,hogy Eszti jól eszik.Nem izgulsz még a szülés miatt?Alig várom a képeket.Ma is délben 3kanál levest tudtam belekönyörögni.Nem tudom mit csináljak,de igaz soha nem volt nagy evő.Most kb 10kg és 80cm.Sok a kinőtt ruha már itt a nagyinál. ;D Muszály pótolni.
    Fourbaby Csenge szereti a szettet,de az ággyal nem tud mit kezdeni vagy rákönyököl vagy a tetejére fekteti a babát.De tegnap már szét is szedte.A babakocsit szereti,valamikor beleül. :D A létrázást Én sem bírom idegekkel.Apa meg szokta engedni neki és felmegy a galériára Ő meg otthagyja.Látnátok milyen boldogan játszik odafent.Én ilyenkor félek és felmegyek érte.Sír,visít,de nem akarok a kórházban éjszakázni. :'(
    Jó hosszú lett.Puszi
    Kántor Éva

Zille Noémi

• fourbaby

• Picibaba-függő
    « Válasz #440 Dátum: 2010-01-13 18:19:30 »
    Sziasztok!

Csibe! Nálunk is rémes volt a nap az éjszakával együtt!  :( Egész éjjel vergődött és nyöszörgött Lilla! Kb félóránként felsírt és alig tudott megnyugodni. Reggel aludt 8ig és akkor is sírva ébredt. És ahogy Nálatok, úgy nálunk is, Levi is szörnyen nyűgös és hisztis volt. Eltelt néhány óra mire kicsit csillapodtak a kedélyek. Borzasztó volt. :-\

Lilla mostanában nagyon féltékeny. Ha apa vagy Levi megölel, puszit ad akkor keservesen sír. Abba sem marad míg meg nem ölelgetem. Ha apa a közelembe jön Ő már nyafog és kiabál, hogy NEM! Nektek féltékeny a kicsi? Csibe, remélem Eszter nem az! ;)

Canty! Az ággyal Lilla épp azt csinálja, mint Csenge. Szétszedi, a tetejére pakol. Néha rázza, mintha ringatná a babát. ;D A galériával kapcsolatosan nagyon igazad van. Jobb félni, mint megijedni. Én sem engedném!

Reka! Nagyon édes a fotókon! Pici manó a nagy hóemberrel, cukipofi!
    Egyébként Lilla már egy jó ideje velünk alszik. Nem lehet épp ésszel bírni a 10percenkénti ébredést. Úgy meg főleg, hogy még másik három vár törődést.
    *Katka*
  • Csibe

• Nagycsoportos
    « Válasz #441 Dátum: 2010-01-13 18:26:21 »
    fourbaby : Szerintem kezd egyre féltékenyebb lenni mert mikor magyarázom neki hogy ott a baba a pociban először megsimizi utána pedig elkezdi püfölni. Ha Máté megölel akkor jön ő is és átöleli Mátét és engem és puszilgat mindkettőnket. Ha apa ölel meg akkor neki áll kiabálni hogy őt is vegyük fel és akkor úgy puszilgat. Ha megérkezik a kisasszony nem tudom mi lesz.

canty : Igen ez a galériára fel engedés elég veszélyes de ha apa bízik ennyire a kis csajban akkor talán elég ügyes, persze ott kell lenni a közelében hogy ne kisértsétek az ördögöt.
  • Bukornéheni

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #442 Dátum: 2010-01-13 18:35:01 »
    sziasztok nállunk dettó ugyanezek a problémák vannak. lassan már elfelejt a kiságyába aludni   :( nem értem pedig mindig ott alutt el de most odakéreckedik közénk nincs szinte már olyan este hogy ne kéreckedne közénk úgylátszik ez a korral jár  :D :D :D
  • Csibe

• Nagycsoportos
    « Válasz #443 Dátum: 2010-01-13 19:06:17 »
    Ezek szerint általános ez a rossz közérzet a babáinknál, remélem ez csak a szomorkás időnek köszönhető. :)
  • Bukornéheni

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #444 Dátum: 2010-01-13 19:23:34 »
    hát én is remélem  ;D ;D ;D
  • fourbaby

• Picibaba-függő
    « Válasz #445 Dátum: 2010-01-13 19:37:25 »
    Én nem merek már ilyenekben reménykedni! Arra gondolok, hogy legkésőbb 25 éves korában majd alszok, ha addig nem is. ;D
    *Katka*
  • canty

• Nagycsoportos
    « Válasz #446 Dátum: 2010-01-13 20:10:05 »
    Én is azt mondtam,hogy talán 18év múlva alszok nyugodtan.De akkor meg azért nem,mert buliba megy éjjel  ;D.
    Én minden éjjel felkelek betakargatni,mert nincs nála valami meleg a szobájában.Sokan mondják hagyjam,de Én sem szeretek fagyoskodni éjjel.
    Számolom a heteket,hogy mikor jön a tavasz.Február rövid lesz,ezért örülök.
    Kántor Éva

Zille Noémi

• Csibe

• Nagycsoportos
    « Válasz #447 Dátum: 2010-01-13 20:11:22 »
    Na igen majd a temetőben nyugtunk lesz mert addig csak aggódunk.  :-*
  • fourbaby

• Picibaba-függő
    « Válasz #448 Dátum: 2010-01-13 21:03:37 »
    Naaa! Azért az még odébb legyen! ;D Még élvezzük ki a gyerekek által nyújtott álmatlan éjszakákat! ;D ;D ;D
    *Katka*
  • csillu81

• Nagycsoportos
    « Válasz #449 Dátum: 2010-01-13 22:49:59 »
    sziasztok !
    en is jo reg nem irtam mar de mint latom eleg jol megvannak a babak meg ti is.
    Mi is jol vunk csak eleg elfoglalt vok azert nem jottem.
    Robikam nekem is 9 kg es 78 cm most eleg jol eszik es kopp-kopp meg az iden telen nem volt meghulve holott a nagyteso mar kari ota egyvegbe kohog.mi eleg szerencsesek vunk mert o az agyaba alszik este 10-tol reggel 8-ig ritkan ebred inni es utana alszik is visza,viszont nappal eleg sokat sir ha barmi nem tetszik hisztizik foldhoz veri magat esni os is szokott de nem nagyon uti meg magat.
    nem sokat beszel de nagyon jol erteti magat az ujj mutogatassal meg elvisz ahova akar es ott magyaraz az onyelven .
    a maszas nalunk is nagyon megy meg a virag sapkazas amint eler 1 viragot rogton taslizza mert mozog na meg imadja a cicak farkat megtepni mert akkor nyavognak es azt szereti rajott h igy eri el h nyavogjanak.
    meg probalok jonni majd tobbet is .
    csibe csak kitartast es mindjart vege a neheznek es akkor majd jon a meg nehezebb! ;D
    sziasztok es mindenkinek jo egeszseget es jo kedvet.

Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media