2020. február 18., kedd - Bernadett napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: [1] 2 3 ... 32

2008. nyári-őszi babák

(Megtekintve 60483 alkalommal)
  • Csibe

• Nagycsoportos
    2008. nyári-őszi babák
    « Dátum: 2008-11-05 00:41:36 »
    Sziasztok!!!!                                                                                                             Nagy örömmel beszélgetnék anyukákal és apukákal cseperedő porontyainkról.     A gyerekeinkkel kapcsolatos dolgokról, legyen az örömteli vagy éppen ijesztő.     Az én pici lányom agusztus negyedikén született. Nagyon szépen fejlödik (gömbölyödik) van egy eleven nagy tesója akit már most nagyon szeret.             Hát rólunk egyenlöre ennyi.remélem lesz kedvetek egy kicsit beszélgetni.
  • Melinda83

• Újszülött
    Re: 2008. nyári-őszi babák
    « Válasz #1 Dátum: 2008-11-05 16:18:28 »
    Sziasztok!
    A mi fiunk július 2.-án született a 32. hétre nem kis meglepetést okozva ezzel. Életerős bébi, meert születéskor kapott egy tüdőgyuszit, ami súlyos volt, 2 hétig kórházban volt, de erős szervezetének és élni akarásának köszönhetően túléltük ezt az időszakot. Életem legnehezebb  és leghosszabb 2 hete volt. Mindennap feljártam a Pérefybe szoptatni. Fárasztó volt, de hál istennek a tápszert nem ette. Megérte. Imádom.
  • Csibe

• Nagycsoportos
    « Válasz #2 Dátum: 2008-11-05 17:49:49 »
    Szia Melinda83                                                                                                         Örülök neki hogy ilyen ügyesek voltatok nagyon nehéz lehetet nektek.Most már biztosan sokat ügyeskedik és széppen fejlödik.Mesélj róla még, Mi a neve a picurnak?
  • Melinda83

• Újszülött
    « Válasz #3 Dátum: 2008-11-06 09:14:44 »
    Szia!
    Nálhi Bálint! Az igazat megvalva nem tudom, hogy pontosan mit is kéne neki csinálnia ilyen korban. Eltérő válaszokt kapok. Anyu szerint hadjam, majd ő tudja, hogy mikor fog megfordulni, ülni.Úgy érzem, hogy egy kicsit le van maradva a korához képest. Már ami a mozgást illeti. Nagyon lusta. Bár 7 kg felett van a tápszernek köszönhetően, így szerintem nem bírja el a súlyát, hogy átforduljon, pedig nagyon szeretné. Próbálkozik a lelkem, de mindig sírás lesz a vége.Ma játszószőnyeget akarok varrni, mert a boltban nagyon drága. Hátha eljátszana egyedül. Bár a kiságyban is csak 10 percet tud egyedül játszani. Karácsonyra kapunk járókát, bár az este azt olvastam, hogy még mielőtt megtanulna kúszni, akkor kell belerakni. Szerinted, mit csináljak, hogy könnyebben mozogjon és tanuljon játszani? Ti mit csináltok?
  • Csibe

• Nagycsoportos
    « Válasz #4 Dátum: 2008-11-06 10:32:40 »
    Szia megkuksiztam a naplótokat édes kis mütyür.Anyudnak igaza van minden gyerek a saját tempojában fejlödik. Eszter a nagy tesóhoz hasonlóan fejlödik ő már három hete át fordult hasról hátra és kitartóan probálkozik a hátról hasra való át fordulással is. Múlt héten mérték meg akkor volt 5kg 90dkg kizárolag anyatejet kap. De mindenkinél más ,ha tudnád hányszor néztem irigykedve az ismerösök babáit amikor a fiam pici volt, minden baba édesen játszott az ágyában a csörgöjével .Míg az én fiam már 5.5 hónaposan már állt a kis ágyában.Ha akkarod játszhatsz ugy a Bálinttal hogy görgeted őt az ágyatokon a bokájánál fogva nekem nagyon szerette a fiam most pedig az Eszter.De én azt olvastam a kora szülött babákról hogy a fejlödésüket nem a születésüktől nézik hanem a kiírt idő ponttól amikor meg kellet volna születnie.
  • Melinda83

• Újszülött
    « Válasz #5 Dátum: 2008-11-07 08:59:42 »
    Szia!
    Akkor a Bálint még csak 2 és fél hónapos lenne. Hogy tartja az Eszter a kezét, mikor átfordul a hasáról? Maga mellett vagy a feje felett? Melyik oldalára fordult elöször? Jobb vagy bal? Tegnap rendeltem az interneten járókát, remélem még ma kihozzák, bár kétlem , mert fél 5-kor adtam le a rendelést. Remélem eljátszik majd benne. Reggel is olyan hisztit vágott le, hogy nem vettem ki az ágyából, illetve, hogy beraktam oda. Vissza kell neki szoknia, mert nem lehet mindig kézben.
    Voltunk tegnap anyóssal turkálóban és olyan jó játékokat turiztunk, meg a játszószőnyeg aljának egy mintás takarót. Idáig 600 Ft-nál tartok a játszószőnyeggel. A boltban 7400 Ft. Meg turiztam neki baldahint, de hatalmas, persze nem fogom felrakni neki, hanem sötétitőnek fogom megcsinálni. Nagy macik vannak rajta. Remélem nem fog félni tőle.
  • Csibe

• Nagycsoportos
    « Válasz #6 Dátum: 2008-11-07 09:27:55 »
    Szia!!! Eszter át forduláskor közvetlenül a mellkasánál tartja a kezét behajlitva kuszásra készen.Én a fiamnak sem vettem járokat nem hiszem hogy birta volna a bezártságot.Varró géppel varsz?Máté is folyton kézben volt mindenki azt mondta hogy teljesen el fogom kényeztetni a válaszom erre annyi volt ha már nem birom el akkor már biztos járni fog és nem fog hisztizni utánam, és igazam lett.Nem hallgatam senkire, igy lett a legjobb mert Máténak is az volt a baja hogy nem látot sok dolgot ami ugye érthető egy törp picurnál. Eszter imádja a macikat a fejvédöjén is az van és folyton beszélget velük.Jobbra fordult át elöször de szerintem ahogy esik ugy.... Ne izgulj hamarosan ő is meg fog fordulni, a védőnéni szerint az én gyerekeim artisták lesznek! hehehe
  • Vicus

• Csecsemő
    • *
    • szep igy együtt...
    « Válasz #7 Dátum: 2008-11-07 11:04:39 »
    Sziasztok!
    A mi kis kincsünk szeptember 9-en született.Nagyon fejlett es erös baba nem csak a neve eröss es ennek nagyon örülünk!
    Jo olvasni örömötöket!Nagyon örülünk ennek az oldalnak es ,hogy ilyen sokan vagyunk megoszhatunk mindent!
    Draga Adrienn köszönjük!
    Vicus

• Csibe

• Nagycsoportos
    « Válasz #8 Dátum: 2008-11-07 14:46:03 »
    Szia kedvesva sok szeretetel köszöntlek körünkben, téged és a pici fiad. Nagyon édes abban a fürdö kömtösben.Remélem sokat fogsz ég irní.Nehéz szülésed volt?
  • Vicus

• Csecsemő
    • *
    • szep igy együtt...
    « Válasz #9 Dátum: 2008-11-08 14:47:24 »
    Szia Csibe!
    Kicsit nehezen tudok irni ha ebren van elegge le foglal de azert igyekszem!
    Köszönöm kedves köszöntödet es örömmel olvastam,hogy tetszik a kisfiam!
    Boldog is vagyok!Hat nehez volt,mert nagy baba volt es ami a leg nehezebb volta feje 37cm.volt.De szerencses voltam ket nagyon jo orvosnö allt mellettünk!Apukank rengeteget dolgozik Nemetorszagban pontosan Stuttgart   Weilimdorf.Es mi itt születtünk meg a Robert bosch korhazban.Kicsit be sargult de negy nap utan ki is engedtek!Nagyon jo volt az ellatas es nagyon szep a korhaz!Most ünnepekre utazunk haza addig meg itt leszünk de szerintem az uj evben is ha sikerül a kicsi papirait hamar rendezni!Kellemes hetveget kivanunk!
    Vicus

• Csibe

• Nagycsoportos
    « Válasz #10 Dátum: 2008-11-09 10:36:47 »
    Sziasztok!!!                                                                                                               Kedvesva:boldog 2 hónapot kivánok a kis László Márknak.Szurkolok hogy simán menjenek a dolgok. Nagyszülökhöz jöttök az ünnepekre?                                      Melinda: nagyon hallgatag lettél igy a hétvégén. Na mindenesetre további kellemes hétvégét nektek!!!
  • Csibe

• Nagycsoportos
    « Válasz #11 Dátum: 2008-11-11 09:01:11 »
    Sziasztok!!!                                                                                                              Úgy tünik itt az ősz! hideg reggelek, hüvös nappalok. Pénteken megkaotuk a három hónapos szurinkat, meg emlitetem a dokinknak hogy a csajszim már fordul hátról hasra nem akarta elhinni!!!! Azt mondja hogy csak véletlen! na jó de minden nap ötször-hatszor!! A pénteken délután volt egy kis hőemelkedése, peddig elméletileg ezzektől az új szuriktól nem kellene belázasodniuk. Na mindegy túl vagyunk ezen is!! Veletek mi a helyzet??
  • Melinda83

• Újszülött
    « Válasz #12 Dátum: 2008-11-11 10:46:48 »
    Szia!
    Újra itt vagyunk. Mi ma megyunk oltásra. Remélem az egész napot átalussza utána. Legalábbis idáig így volt. Ma nagyon fáj az ínye. Kibújhatna már az a fog.
  • Csibe

• Nagycsoportos
    « Válasz #13 Dátum: 2008-11-11 11:09:40 »
    Szia Melinda , remélem ügyik lesztek a pneumococust is kapjátok? Drukkolok hogy jól menjen!
  • Melinda83

• Újszülött
    « Válasz #14 Dátum: 2008-11-11 17:59:10 »
    Voltunk oltásom. Csak az infarixot kapta meg. A neis vac-t nem , mert eltünk a hűtőből. Szép mi? Most nem kaptunk Prevenart, pedig szerintem kellett volna, dehát az orvos tudja, hogy mit kell adnia.Én csak egy gyógyszertári szakasszisztens vagyok. Remélem tudnak szerezni mégegy neis vac-ot , mert nem fogom mégegyszer megvenni.
Oldalak: [1] 2 3 ... 32

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media