2020. február 18., kedd - Bernadett napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 73

2008 januári babák!

(Megtekintve 93723 alkalommal)
  • NIKY

• Kisded
    • **
    Re: 2008 januári babák!
    « Válasz #30 Dátum: 2009-02-11 13:48:15 »
    Sziasztok!Volt orvosom de nem bántam meg egy tündér volt és végig azt leste hogy lenne nekem jobb és minnél hamarabb túl legyek rajta.Nagyon oda figyelt mindenre.Mi nem járunk klubbokba.Van egy barátnőm akinek a kislánya 2 héttel idősebb Ingridtől hozzájuk megyünk mert a párom pedig jó viszonyban van a férjével így tehát mindenkinek jó.Az uncsitesómékkal szoktunk még összejárni az egyiknek 1,5 a másiknak pedig 2 éves a gyerek.
    Egnes nehéz a két gyerekkel?Van segítséged? Én el sem tudnám képzelni mi lenne ha Ingridből 2 lenne  :o.Pedig annyira tetszenek az ikkrek olyan aranyosak hogy mindig együtt vannak  ;D.Külön ágyban alszanak?És hogy oldod meg pl.az altatást?
  • Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #31 Dátum: 2009-02-11 14:15:36 »
    Hat nem konnyu veluk, mondtam is h ha lenne meg 1gyerekem fel kezzel is el tudnam latni. A leggazabb az etetes+a pelenkazas. Folyton pixkaljak 1mast, de neha jatxanak 1utt is. Jo h ikrek de a lanyom a dominans es feltem a fiam h elnyomja. Ezert fognak majd xtem kulon oviscsoportba jarni. Segitsegnek Anyam hozzank koltozott ugyh napi par orat segit+7vegen mert melozik.

• Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #32 Dátum: 2009-02-11 17:29:25 »
    Az alvast nem irtam. Szoval kulon agyban alszanak a Picik napkozben, ejjel +mellettem. Ha az agyba teszem oket orditanak ugyh muxaj volt magam melle vennem oket mert semmit nem tudtam pihenni. Ha mellettem vannak nyugodtak. Sajna ezt elrontottam sokak xerint, de nekem jo igy. Ti akartok tesot majd a gyerekeknek?

• viri25

• Kisded
    • **
    « Válasz #33 Dátum: 2009-02-11 22:23:45 »
    Sziasztok!Kicsit eltűntem bocs :i ;) Köszi a dicsérő szavakat. :)
    A kislányomat Nagy Lilinek hívják.2008.01.03.-án született 3510gr-mal és 47cm-rel.Természetes úton született,bár utána azt mondta az orvosom,hogy már fenték a szikéjüket,mert elég lassan jött lefelé Lilikém,mivel belül szűk a medencém.(ez kívülről sajnos nem látszik ;D )Szóval éjjel 2-kor elment a magzatvizem és másnap du.13.30.-kor megszületett Lili.Nekem volt fogadott orvosom,amit nem bántam meg.Nagyon rendes volt.Biztos,hogy a másodikat is nála fogom majd szülni.Ennyit a szülésről.
    Lilius most 9kg körül van.7fogacskája van,amivel rettenetesen tud harapni.Igazi örökmozgó.Szaladgál a lakásban és pakol,pakol...Még csak pár értelmes szót mond:mama,papa,baba.pápá,dádá,vau-vau(már ha ez értelmes :D )Egyébként be nem áll a szája egész nap csak nem értjük. :D

• Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #34 Dátum: 2009-02-13 09:02:19 »
    Sziasztok! hat Viri jo sokaig tartott a szulesed, szerencsed van h nem csaszaroztak! Van 1 bnom akinek 27 oran at tartott a szules! en tuti nem birtam volna ki.. Hol van mindenki? irjatok!

• viri25

• Kisded
    • **
    « Válasz #35 Dátum: 2009-02-13 22:31:05 »
    Hát én is örülök,hogy végül sikerült császár nélkül!!Azt nagyon nem akartam!Pont a szülés előtt nem sokkal néztem meg a neten egy videót a császárról.Nem kellet volna! :o Szóval sokáig tartott,de szerencsére összeségében nincs rossz élményem a szüléssel kapcsolatban.Persze rohadtul fájt,de Lilikém mindenért kárpótolt. :D
    Az első képek:

• Icepearl

• Újszülött
    « Válasz #36 Dátum: 2009-02-14 11:07:36 »
    Mi szemészeten voltunk a héten, mert Vivi egy kicsit "benéz". Én is kancsal voltam és ezért aggódom, hogy nehogy ő is... Cseppenteni kellett itthon a szemébe 5 napig és megnézték a szemfenekét. Egyenlőre nincs nagy gond, de majd visszamegyünk fél év múlva. Ti voltatok?

A fogával is kínlódunk mostanában, tegnap este a viburcol sem segített, meg a bogyók sem. Nektek vannak hasonló gondjaitok?
  • Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #37 Dátum: 2009-02-14 11:34:43 »
    Icepearl mi 2 hosan voltunk szemf. vizsgalaton mert koraszulottek de minden ok. Fogzasra van meg a dentinox mi nem probaltuk de masok szerint jo. Nekunk csak napkozben sir E a fogai miatt es hasznal a golyo. Rnek meg csak azt veszem eszre hogy kijon a foga siras es nyaladzas nelkul.

• NIKY

• Kisded
    • **
    « Válasz #38 Dátum: 2009-02-14 12:27:14 »
    Sziasztok! Nekünk is sok a gond a fogakkal.A dentinox semmit sem ért nekünk.Amikor bekenem az ínyét 2-3 percig jó utánna sír tovább. Én ha jön a foga és nagyon nyügös+sír akkor panadol szirupot adok neki,ez bevált.Nekünk szerencsére nem volt semmi gond a szemével,nem is voltunk szemészeten.
  • NIKY

• Kisded
    • **
    « Válasz #39 Dátum: 2009-02-17 14:02:03 »
    Hahó csajok!!!!!!!!Eltűntetek??????????????????  ::) ::) ::)
  • Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #40 Dátum: 2009-02-17 19:50:09 »
    Szia Niky en ittvagyok csak 7vege ota a fiam is jar es eleg nehez vele. Ejjel is sir sokat ugyh kivagyok. Viri nagyon cuki Lili! Irjatok kivel miujsag!

• Icepearl

• Újszülött
    « Válasz #41 Dátum: 2009-02-18 12:06:08 »
    Sziasztok! Mi is jól vagyunk, ma voltunk lenn a nagy hóban. Vivi nehezen megy a hóban, de próbálkozik. Még nem élvezi annyira, de a szánkó tetszett neki.
    « Utoljára szerkesztve: 2009-02-18 12:08:36 írta Icepearl »
  • NIKY

• Kisded
    • **
    « Válasz #42 Dátum: 2009-02-18 14:10:40 »
    Sziasztok!Mi is elvagyunk,de lehetne már egy kicsit jobb idő!!!Ingrid pár napja egy kisördög lett.Egész nap azt lesi,hogy mi rosszat tudna még csinálni :-\  Tegnap elkezdte tépni a virágot,rászóltam vagy 3 szor és mégjobban csinálta.Elvittem tőle és visszament.Ha rákiabálok figyelembe sem veszi,rácsaptam a kezére és elkezdett nevetni ??? Szerintetek hogy értessem meg vele hogy nem szabad?A ti gyerkőceitek is rosszak? Milyen huncutságot szoktak csinálni?
  • Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #43 Dátum: 2009-02-18 14:37:28 »
    Hello mindenkinek! jok az uj kepek! neveztetek a szepsegversenyre? en igen. Viri a Te kislanyod a multhavi kozonsegnyertes? Niky ne aggodj az en gyerekeim ezer fele rosszasagot csinalnak, a fiam nyalogatni akarja folyton a konnektort, ragja az agyat, pelenkazas kozben forognak, a lanyom folyton a kakis feneket akarja pelenkazas kozben fogdosni meg ha E.t pelenkazom nyulkal a futyijehez stb. Eletkori sajatossag h feszegetik a hatarokat. Nekem azt mondtak tul kell elni ezt az idoszakot.. Tanacsot en se tudok adni sajna. Multkor mig foztem +xereztek a sudocremet es elkezdtek falatozni, volt orditas mikor elvettem :-D. Ilyenkor probalok nyugodt maradni es elterelni a figyelmuket.

• viri25

• Kisded
    • **
    « Válasz #44 Dátum: 2009-02-19 12:24:38 »
    Niky!
    Mintha az én kislányomról írtad volna :D Lilit se hatja meg semmi.Se a szép szó,se a kiabálás,se az ha rácsapok a kezére.Tudja,hogy rosszat csinál,de azért is.Én mivel nem akartam agyvérzést kapni inkább elraktam a keze ügyéből minden olyat amibe kárt tehet.A szekrény ajtókon öntapadós kallantyú van.A kukát is el kellet rejteni,mert egy nap 20x(nem túlzás) kipakolta. >:(

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 73

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media