2020. szeptember 22., kedd - Móric napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 73

2008 januári babák!

(Megtekintve 102113 alkalommal)
  • NIKY

• Csecsemő
    • *
    Re: 2008 januári babák!
    « Válasz #15 Dátum: 2009-02-05 10:10:08 »
    Szia Egnes! Megkérdezem akkor én is az orvosomat hogy mit javasol szerintem beadatom én is!!
  • Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #16 Dátum: 2009-02-05 10:47:38 »
    Boldog nevnapot Ingridnek!

• Icepearl

• Újszülött
    « Válasz #17 Dátum: 2009-02-07 08:11:03 »
    Titeket nem kapott el az influenza? Nálunk Vivi már jól van, de én még mindig köhögök. Az ikrek voltak már betegek? Gondolom, ha az egyik elkap valamit, tuti a másik is. Azt is meg akartam kérdezni, hogy tudtad őket szoptatni? Nem lehetett könnyű...
  • Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #18 Dátum: 2009-02-07 09:49:05 »
    Eriknek volt 3napos laza azt Reka nem kapta el, de a torokgyulladas+horgogyulladast meg en is +kaptam toluk. Ezen kivul nem voltak betegek xerencsere. Szoptatni nem tudtam mert xules utan 5nappal ujramutottek, trombozisom volt, kivettek a jobb petefexkem+a petevezeteket, 1hetig az intenziven voltam,gyogyxerek miatt nem adhattam tejet es mire adhattam volna mar alig volt es csak uvegbol fogadtak el sajnos. :-(

• NIKY

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #19 Dátum: 2009-02-08 11:57:58 »
    Sziasztok!Ingrid csak köhögött egy kicsit Lándzsás utifüvet adtam neki és el is múlt tőle.
    Egnes:az szőrnyű lehetett mitől kaptál trombózist?Hogy műtöttek meg,mit csináltak vele?Akkor neked nem is lehet több babád? Mondjuk 2 van nem igen szeretnél még!
  • Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #20 Dátum: 2009-02-08 20:18:45 »
    A csaszar helyen vagtak fel ujra. Lazas voltam,igazabol azt se tudtak mi bajom azert nyitottak fel a hasam. Elvileg lehetne meg gyerekem, de nem kockaztatok szerintem, nem kicsi hianyzott h ottmaradjak inkabb felnevelem a Piciket.

• viri25

• Kisded
    • **
    « Válasz #21 Dátum: 2009-02-09 10:10:54 »
    Sziasztok!Az én kislányom jan.3.-án született Pécsett.3510gr és 47 cm volt.Most 9kg és 75cm körül lehet.

• Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #22 Dátum: 2009-02-09 10:27:17 »
    Szia Viri! Cuki a kislanyod hogy hivjak? Tenyleg lanyok meg nem is kerdeztem ti siman szultetek v csaszarral?

• NIKY

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #23 Dátum: 2009-02-09 13:33:50 »
    Szia Viri25!Aranyos a lányod! Üdv közdtünk.Írj valamit magatokról.

Egnes:igazad van hogy nem kockáztatól neked meg van a 2 gyerek és jó is hogy egyszerre nőnek fel.Én simán szűltem.Kb 7 órát vajúdtam.Szülésindításom volt.

Mondanak már valami szavakat a gyerkőceitek? Icepreal veletek mi újság?
  • Icepearl

• Újszülött
    « Válasz #24 Dátum: 2009-02-09 20:31:20 »
    Sziasztok!

Én normál úton szültem, reggel 6 után értünk a kórházba és 10.40-re megvolt a baba. Nem kaptam gyógyszert, a szülésznő nagyon jó volt, masszírozta a derekamat meg ilyesmi. Kádban vajúdtam, meg bordásfalnál. Örülök így utólag, mert nem tudtam volna ráfeküldni a szülőágyra. A hátamon feküdni fájt a legjobban. Arra emlékszem, hogy nagyon-nagyon, nem, iszonyatosan fájt! Nektek?

Vivi most kezdte el mondani a szavak első hangzóját, pld. mondom, hogy csatoljuk fel a hajad és mondja, hogy cscscs. Szóval inkább még hangzókat mond, nem szavakat. Nálatok?
  • Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #25 Dátum: 2009-02-09 20:58:04 »
    Nalunk megy a mama, tete, nem,dede meg a hamm. Inkabb a fiam a beszedesebb a lanyom nem kommunikal sokat. A fiam raszokott a fulsuketito kiabalasra, nalatok nincs ilyen? Nekem 2napig voltak fajasaim, addig probaltak visszatartani a szulest es csak annyira kelhettem fel amig pisilni mentem mert folyamatosan rajtam volt a ctg ugyh hanyatt kellett fekudnom. Szornyu volt.. Icepearl jo "gyors" szulesed volt! ki volt a dokid? en is szt.imres lettem volna voltam is ott 1napot.

• NIKY

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #26 Dátum: 2009-02-10 11:27:09 »
    Sziasztok! Icepreal tényleg gyorsan szültél! Jó volt a kád? Én végig szülőágyon feküdtem,de nálunk nem is volt más lehetőség.
    Ingrid mondja hogy dádá,tátá: ha megyünk valahova,el,mama,hoppá és labda-de ugyanúgy hangzik mind a kettő.Az Apa a kedvenc szava azt állandóan kiabálja telitorokból,az Anyát meg csak 2szer mondta.

Nekem is iszonyatos fájdalmam volt,a derekam fájt a legjobban.Volt fogadott orvosotok? Ja képzeljétek megérkezett a 8.fogunk.Nektek hányszor alszik napközben a gyerkőc,és mennyit? Én ezzel nagy gondban vagyok mindig.
  • Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #27 Dátum: 2009-02-10 11:45:56 »
    Nekem nem volt orvosom, nem is ertem volna semmit vele ugyis mashol szultem mint akartam. Inkabb a gyerekekre koltottem a penzem. Neked Niky volt dokid? A napkozbeni alvas horror, folyton felkeltik 1mast a gyerekek ugyh ebed utan alxanak fel orat meg delutan is egy felet kb. Nalatok nincs hiszti a frontok miatt? nalunk 3 napja megy az orditas. Mondjuk a fogaik is jonnek.. Kezdek faradni.

• Icepearl

• Újszülött
    « Válasz #28 Dátum: 2009-02-10 13:07:54 »
    Jaj dehogynem, megérzi Vivi is a frontokat. Pld. ma is sírás volt az alvás miatt. Alapban 1szer alszik kb. déltől másfél-2 órát. De ha ennél kevesebbet, akkor délután is el lehet altatni általában, tehát van amikor 2szer 1 órát alszik. De függ az időtől is, meg a fogaktól.

Volt orvosom, Kovács Zoltán, de ő csak olyan bejárós a Tétényibe, szüléseket vezet le, de azt hiszem, egyébként nem ottani munkaerő. A természetes módszerek híve és együtt dolgozik Molnár Gabriella szülésznővel. Én az Ikeas szobában voltam, ahol nincs szülőágy, csak matrac, bordásfal, kád. Nekem jó volt. (Már amennyire jó lehet..:-)

Ti jártok baba-mama klubba vagy játszóházba ilyesmi?
  • Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #29 Dátum: 2009-02-10 19:33:13 »
    Icepearl! az ikeas szoba az ami a folyoso elejen van szembe a vajudoval? Mi nem jarunk jhazba, inkabb babas baratnokhoz jarunk, 1edul nem is tudok nagyon jarkalni a 2gyerekkel. Ha melegebb lesz akkor megyunk majd jatszoterre sokat az nincs messze.

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 73

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media